[ICO] Crypto Market Ads – Crypto Marketing and Advertising Marketplace

Crypto Market Ads wprowadza nowy rynek, który rozwiązuje wszystkie potrzeby reklamowe i marketingowe; koncentruje się na Crypto & Nisze rynkowe Blockchain. Typowe trudności i problemy są eliminowane w mgnieniu oka, łącząc wydawców i reklamodawców z branży na platformie dostosowanej do potrzeb. Dzięki bezpłatnemu uczestnictwu otoczenie rynkowe umożliwia wydawcom uczciwe i skuteczne konkurowanie, co pozwala im na utrzymanie konkurencyjnych cen. Prowadzi do odkrycia kosztów, które są tak niskie, jak przystępne i atrakcyjne dla reklamodawców.

Reklamy ICO Crypto Market

Branża reklamy i marketingu kryptograficznego rozwinęła się w ciągu ostatnich dwóch lat. W porównaniu do 2017 r. ICO & Wolumen reklamy i marketingu IEO wzrósł czterokrotnie w ciągu nieco ponad roku w 2018 r. Podobny wzorzec został przyjęty w przypadku wielkości budżetów reklamowych i marketingowych na projekty w tej dziedzinie..

„Crypto Market Ads to demokratyczny i zdecentralizowany rynek reklamy kryptowalut i blockchain”. Podstawowy zespół założycielski.

Oprócz ustanowienia najlepszych rozwiązań rynkowych do reklamowania się w świecie blockchain, tworzą Internet towarów i usług dla sprzedawców i rynków globalnych; Crypto Market Ads chce zmienić sposób, w jaki dostawcy alokują produkty i usługi, tworząc prawdziwie globalny ekosystem P2P (peer-to-peer), do którego sprzedawcy mają zaufanie i do którego towary i usługi są natychmiast dostępne na całym świecie i za pośrednictwem całej sieci rynków. Crypto Market Ads chce również oferować interaktywne narzędzia online, takie jak zdecentralizowany wizualny kreator rynku z intuicyjnym i przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Uzupełnia ją pierwsza platforma oferująca monety (ICO) dla rynków, aby zapewnić sukces wszystkich interesariuszy, zaangażowanych części i pierwszych użytkowników.

Czy jest jakaś specjalna oferta dla współpracowników??

Pierwsze 999 osób, które wpłacą co najmniej 3+ ETH w prywatnej sprzedaży, będzie miało dożywotnie 0% opłaty na rynku reklam Crypto Market wraz z odznaką Założyciela.

Funkcje Crypto Market Ads, trzy podstawy platformy

Jeśli weźmiemy pod uwagę wyzwania niedawno skonsolidowanej branży, rynek potrzebuje zaufanej platformy jako bezpiecznego nieba i pomostu. Standard, który łączy łowców nagród, pierwszych użytkowników i odnoszących największe sukcesy wydawców przestrzeni kryptograficznej. W tym sensie rynek reklam Crypto Market może przynosić korzyści użytkownikom dzięki swoim trzem mocnym stronom:

Promuj lub oferuj usługi marketingowe.

Świadczymy usługi doradcze.

Kupuj / sprzedawaj usługi związane z istniejącymi lub nowymi projektami kryptowalut / blockchain.

Zapewniając spójne korzyści, przestrzeń kryptograficzna stwarza możliwości dla tych, którzy są zanurzeni w rewolucyjnej przedsiębiorczości. Twórcy społeczności i treści potrzebują dobrych zysków, aby móc dalej wykonywać swoje zadania bez żadnych zmartwień. W rezultacie wartość treści, witryn internetowych, aktywności na forum, filmów, seminariów internetowych, kampanii e-mailowych i wielu innych powiązanych usług zostaje skonsolidowana. Obecnie nie ma skonsolidowanej platformy. Crypto Market Ads otwiera drzwi podmiotom z sektora do oferowania swoich usług reklamowych i marketingowych. Założyciele mają na celu zapewnienie reklamodawcom komfortu w znalezieniu wszystkich usługodawców w jednym miejscu po konkurencyjnych i racjonalnych cenach rynkowych.

Innymi słowy, głównym celem jest generowanie wartości dla wszystkich stron. W ten sposób, dzięki identyfikowalności i przejrzystości technologii blockchain, strony zyskują więź zaufania. Zespoły marketingowe mogą w przejrzysty sposób zlecać prawie wszystkie aspekty promocji wpływowym osobom, profesjonalistom, łowcom nagród i innym powiązanym dostawcom usług. Będą również mogli negocjować z wydawcami i uzyskiwać spersonalizowane oferty zgodnie z ich potrzebami.

Weź udział w PRYWATNEJ SPRZEDAŻY Crypto Market od 20.04.2019 i uzyskaj 50% rabatu (ilość monet jest bardzo ograniczona)!

(1 CMA = 0,005 USD)

Oczekiwania dotyczące rozwoju rynku reklamy kryptograficznej w perspektywie krótko- i średnioterminowej

Obecnie całkowita wielkość rynku wynosi około 5 miliardów dolarów i oczekuje się, że wzrośnie w kolejnych latach. Przewiduje się, że do 2021 r. Przekroczy 54 mld USD. Ten pozytywny i szybki wzrost spowodował problemy logistyczne i zewnętrzne; pułapki, takie jak zakaz reklamy kryptograficznej przez duże firmy na świecie. Firmy i wydawcy, którzy czerpią korzyści, pobierając nawet dziesięciokrotnie wyższe opłaty niż inne porównywalne nisze, to doskonały przykład. Trudno jest również znaleźć to u renomowanych influencerów i wydawców, ponieważ wczesny rozwój bez przepisów przyciągał w przeszłości oszustwa i oszustwa.

Ze względu na wysokie wymagania branży reklamy kryptograficznej i marketingu wymaga platformy do wymiany dużych ilości zamówień reklamowych i marketingowych. Crypto Market Ads proponuje rozwiązanie tych problemów, oferując stabilny rynek, który może łączyć reklamodawców i wydawców na otwartej i demokratycznej platformie rynkowej. Wydawcy i usługodawcy będą ze sobą konkurować za pomocą taktyk marketingowych, takich jak oferowanie cen, widoczna konkurencyjność i natychmiastowa komunikacja. Wszechstronność dla animatorów rynku jest jednym z najsilniejszych punktów Crypto Market Ads. Reklamodawcy będą mogli szybko i niezawodnie przeprowadzać swoje kampanie marketingowe i kampanie reklamowe bez konieczności stosowania wygórowanych budżetów i kontaktowania się z dziesiątkami wydawców.

Rynek reklam Crypto Market na żywo!

ODWIEDŹ Crypto Market Ads MARKETPLACE  TUTAJ

Dzięki temu rozwiązaniu cała wyspecjalizowana przestrzeń reklamowa stanie się w pełni autonomiczna, zamiast polegać na dużych firmach; firm, które nie popierają tej nowej zmiany paradygmatu. Rynek kryptowalut jest wystarczająco duży, aby ewoluować samodzielnie bez wsparcia ze strony głównych wydawców. Jednak z otwartymi ramionami przyjmie ekspertów, którzy zdecydują się być częścią najbardziej rewolucyjnej globalnej transformacji od dziesięcioleci..

Szczegóły i dystrybucja Moneta Crypto Market Ads

Źródło: cryptomarketads.com/CMA_whitepaper.pdf

Aby wziąć udział w uruchomieniu projektu, możesz wnieść swój wkład jako łowca nagród lub kupić monety Crypto Market Ads. Zostanie wyemitowanych dziesięć miliardów jednostek, z czego 50% będzie dostępnych do sprzedaży prywatnej i IEO; Niezebrane monety zostaną spalone w oparciu o parametry wyszczególnione w oficjalnej dokumentacji reklam Crypto Market. Sprzedaż prywatna rozpoczyna się 20 kwietnia i każdy może wziąć w niej udział oprócz mieszkańców Stanów Zjednoczonych. Rozkład monet wyszczególniony w dokumencie Crypto Market Ads pokazuje następujące proporcje:

50% Prywatna sprzedaż & IEO (sprzedaż w tłumie)

10% Marketing, nagroda, sprzedaż, polecenia & doradcy.

20% Wymiany & rezerwować.

10% Założyciele reklam na rynku kryptowalut (Zablokuj na rok).

10% Członkowie zespołu Crypto Market Ads (Zablokuj na rok).

Poniżej udostępniamy oficjalne linki projektu i konta w mediach społecznościowych. Bądź na bieżąco ze szczegółami nadchodzącymi przed IEO.

Biały papier – https://www.cryptomarketads.com/CMA_whitepaper.pdf

Stronie internetowej – https://www.cryptomarketads.com/

Facebook – https://www.facebook.com/cryptomarketads

Twitter – https://twitter.com/cryptomarketads

Średni – https://medium.com/@info_85454

Reddit – https://www.reddit.com/user/CryptoMarketAds

Telegram – https://t.me/CryptoMarketAdsOfficial