Ile pieniędzy możesz zarobić na kryptowalutach?

Każdy inwestor, rozpoczynając jakąkolwiek inwestycję, zna jedno kluczowe pytanie. Jaki będzie zwrot z inwestycji (ROI) lub ile pieniędzy przyniesie. Dotyczy to również handlu kryptowalutami. Przed wyruszeniem na jakąkolwiek cyfrową monetę, czy to Bitcoin, Ethereum czy Litecoin, ludzie chcieliby poznać takie decyzje. Czy zastanawiałeś się, ile możesz zarobić dzięki kryptowalutom? Jeśli tak, ta dyskusja jest dla Ciebie idealna. Podkreśli, co możesz zyskać na inwestycji w kryptowaluty, co zrobić przed jej rozpoczęciem i inne ważne koncepcje. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Ile pieniędzy możesz zarobić w kryptowalutach

Co to jest kryptowaluta?

Nie każdy zna lub słyszał o określeniu kryptowaluta. Niektórzy mogą chcieć zaryzykować to bez odpowiedniego tła na ten temat. Kryptowaluta to cyfrowa, zdecentralizowana waluta, która wykorzystuje technikę zwaną kryptografią w celu ułatwienia transakcji. Jest cyfrowy, ponieważ nie można go fizycznie trzymać tak, jak w przypadku walut fiducjarnych, takich jak dolary. Zdecentralizowany charakter tej waluty oznacza, że ​​żaden rząd ani jego bank centralny nie ingeruje w branżę kryptowalut ani nie reguluje jej. Istnieje kilka kryptowalut dostępnych dla handlowców, z których najstarszą i najbardziej znaną jest Bitcoin.

Co należy wiedzieć przed zainwestowaniem w kryptowalutę

Zanim zastanowisz się, ile pieniędzy możesz zarobić, warto rozważyć kilka rzeczy. Branża kryptowalut jest nowatorska i pośpiech może wywołać rozczarowanie. Oto kilka rzeczy, które należy wiedzieć i zrobić, zanim się na to zdecydujesz:

  • Zdecyduj się na odpowiednią kryptowalutę. Jak wspomniano powyżej, istnieje wiele takich cyfrowych monet. Kwota, którą zarobisz, zależy w dużym stopniu od tego, którą wybierzesz. Zaleca się kupowanie popularnych i wartościowych monet, takich jak BTC, ETH, BTC-cash lub LTC.
  • Wybierz portfel. Jakie korzyści może przynieść zarobienie pieniędzy i utrata wszystkiego? To tak, jakby ktoś, komu wszystkie ciężko zarobione pieniądze trzymane w banku zostały skradzione. Wszystkie kryptowaluty są przechowywane w bezpiecznych bankach cyfrowych zwanych portfelami. Znowu jest ich wiele. Wystarczy wybrać najbardziej bezpieczny i niezawodny. Najbardziej preferowane są typy sprzętu.
  • Giełda kryptowalut. Giełda to rynek kryptowalut, na którym odbywa się kupno i sprzedaż. Istnieje kilka z tych platform, niektóre globalne, a inne specyficzne dla regionu. Dowiedz się, które z nich są obsługiwane w miejscu Twojego zamieszkania. Niezawodna platforma, taka jak Binance, CoinBase lub Bitifinex, może Ci pomóc. Kwota pieniędzy potrzebna do rozpoczęcia tej czynności zależy od wybranej monety lub opłat i kursów wymiany. Możesz także zwrócić się do Kredyt A1 nauczyć się najlepszych kryptowalut do inwestowania.
  • Dokładnie zbadaj rynek. Kapitał na start to nie wszystko. Poświęć trochę czasu i poznaj ważne koncepcje dotyczące rynku kryptowalut – co zmienia cenę, dostępne strategie handlowe, jak analizować trendy rynkowe i nie tylko. W ten sposób wyczerpiesz tyle kryptowalut i będziesz gotowy, aby zacząć na nich zarabiać.

Ile pieniędzy możesz zarobić?

Rozważmy teraz, ile pieniędzy osoba może zarobić na kryptowalutach. Czy jest jakaś bezpośrednia odpowiedź, jaka konkretnie może to być kwota? Nie, ludzie zarabiają różne kwoty w zależności od wielu czynników. Możesz zarobić nawet 100 $ w określonym czasie, powiedzmy jednego dnia, albo zarobić nawet milion. Wszystko zależy od tego, jak to zrobisz, jaką trasę wybierzesz i od Twojej determinacji. Ale wszystko jest możliwe w „używaniu tej waluty do zarabiania pieniędzy”. Pamiętaj, jak każda inna branża, są też straty i czasami nie do zniesienia dla tych, którzy szybko tracą nadzieję.

Na przykład, jeśli użyjesz 6000 USD na koparce Bitcoin, a rok później wydobędzie 10000 USD, otrzymasz w sumie 4000 USD jako zwrot netto. Wartość Bitcoina w momencie inwestycji w dużym stopniu określi otrzymaną kwotę.

Jeśli dzisiaj jest to 15 000 USD za monetę, a przez następne trzy lata wzrośnie do 21 000 USD, zarobisz trochę pieniędzy. Dlatego kwota, którą zarabiasz na kryptowalutach, zależy od wartości monety, tego, ile inwestujesz, wybranej monety i używanej metody / strategii. Praktycznym przykładem jest Bitcoin; w 2011 r., jeśli kupiłeś jedną z czołowych giełd po 10 USD i sprzedałeś ją dzisiaj, zysk, który osiągnąłbyś, wyniósłby 990 USD. Oznacza to, że jeśli wydałeś 10000 USD na zakup 1000 BTC wtedy, w 2020 roku, możesz sprzedać je po 1000 USD, co uczyni cię milionerem.

Sposoby zarabiania pieniędzy za pomocą kryptowaluty

Kluczowym wyznacznikiem tego, czy możesz zarabiać ogromne ilości pieniędzy w kryptowalutach, jest strategia lub metoda. większość ludzi zarabia na kryptowalutach, kupując i sprzedając bezpośrednio na giełdach, wydobywając, handlując w ciągu dnia lub przechowując swoje fundusze w lepszych cenach.

  • Bezpośredni kupno i sprzedaż. To najłatwiejszy sposób na zarabianie na kryptowalutach. Polega na pozyskiwaniu ich z giełd i sprzedawaniu ich za waluty fiducjarne lub inne kryptowaluty. Każdy, kto ma trochę wolnych pieniędzy do wydania, może zaryzykować udanie się na tę ścieżkę zarabiania pieniędzy.
  • Dzień sesyjny. To trudne i wymagające, ale opłacalne. Podczas handlu dziennego kupujesz monetę po niższej cenie i sprzedajesz ją po wyższej w ciągu jednego dnia. Koncepcja polega na osiągnięciu małych, ale szybszych zysków. Wymaga odpowiedniej wiedzy na temat trendów na rynku kryptowalut i analizy, takiej jak analiza techniczna, aby określić ruchy na rynku. Byłoby najlepiej, gdybyś był również gotowym na ryzyko. Przeczytaj więcej CryptoonLiner.
  • Górnictwo. Wydobywając Bitcoiny, prowadzisz rejestr transakcji i pomagasz w ułatwianiu dodawania bloków do łańcucha bloków. Jest to najtrudniejsza technika i wymaga zaangażowania i stosowania oprogramowania technicznego oraz stałego zasilania w energię elektryczną. Górników, którzy odnieśli sukces, jest niewielu w porównaniu z tymi, którzy wykonują tę pracę.
  • Tak, posiadacze są tak nazywani, ponieważ przechowują swoje monety, dopóki ich wartość nie wzrośnie, a następnie je wypuszczą. Jeśli kupujesz BTC dzisiaj i przechowujesz je przez sześć miesięcy, czekając na wzrost ceny, robisz „hodling”. To skuteczny sposób na zarobienie większych pieniędzy, zwłaszcza jeśli masz wystarczająco dużo cierpliwości, by czekać.

Podsumowanie

Kryptowaluty zostaną tutaj, az czasem zyskają dużą popularność. Nawet jeśli nie mogą one nigdy zastąpić pieniądza fiducjarnego, te cyfrowe produkty są inwestycją dnia dzisiejszego. Możesz także być jak kilka innych osób, które widziały, że kryptowaluty są drogą do zrobienia i teraz zarabiają tysiące. Rzeczywiście, możesz zarobić dużo pieniędzy na kryptowalutach, jeśli spróbujesz!