7 najlepszych portfeli NEM | Najlepsza lista portfeli XEM | Edycja 2020

NEM lub New Economy Movement to platforma kryptowalutowa przeznaczona specjalnie dla programistów do tworzenia nowych aplikacji opartych na różnych branżach. XEM jest oficjalnym tokenem platformy i jest klasyfikowany jako jedna z 20 najlepszych monet w kryptowalutach. Teraz zacznijmy od najlepszej listy portfeli NEM, ale zanim wybierzesz portfel dla swoich tokenów XEM, są pewne punkty, o których musimy pamiętać.

O czym należy pamiętać przed wyborem portfela NEM

 • Portfel powinien być kompatybilny z twoimi monetami XEM i powinien być w stanie działać w twoim systemie operacyjnym i urządzeniu.
 • Upewnij się, że masz wystarczające funkcje bezpieczeństwa, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe, kod PIN itp. Portfel powinien być wystarczająco silny, aby zabezpieczyć klucze prywatne i środki przed hakerami.
 • Za portfelem powinno być mocne wsparcie techniczne.
 • Czy portfel ma zapasowy system wsparcia? Jest to bardzo ważne w przypadku utraty kluczy dostępu.
 • Portfel powinien być otwarty na aktualizacje i rozwój.
 • Przejrzyj opinie klientów, zanim wybierzesz portfel.

Przejdźmy teraz do najlepszych portfeli NEM:

najlepsze portfele NEM

Najlepsze portfele NEM

Portfel Atomic

Portfel Nem Atomic

Atomic Wallet to portfel kryptowalutowy z wieloma aktywami, który nie jest zabezpieczony przez powiernictwo, z 5-gwiazdkową oceną na TrustPilot, który obsługuje NEM oraz ponad 500+ monet i tokenów. Oprócz Cosmos i 40 najlepszych monet, Atomic obsługuje każdy token ERC20: funkcja tokenów niestandardowych pozwala dodać dowolny token Ethereum w kilka sekund.

W Atomic możesz wymieniać szeroką gamę kryptowalut bezpośrednio w aplikacji. Dostępne są również opcje kupowania Ripple, Bitcoin, Binance Coin, Stellar, Bitcoin Cash, Litecoin i Ethereum za pomocą karty bankowej.

Ważna uwaga: w Atomic nie musisz przechodzić KYC ani żadnych innych weryfikacji swojej tożsamości. Po prostu zainstaluj aplikację i korzystaj z niej w dowolny sposób. Wersje Atomic są dostępne dla systemów macOS, Windows, Ubuntu, Fedora, Debian, iOS i Android.

Aby zapewnić bezpieczeństwo kryptowalut, bardzo ważne jest, aby po zainstalowaniu aplikacji zapisać mnemoniczną frazę początkową. Dopóki Twój mnemonik będzie znany tylko Tobie – Twoje fundusze są bezpieczne. Kolejną funkcją jest obsługa importu kluczy prywatnych, która umożliwia łatwe przenoszenie środków z dowolnego innego portfela kryptowalutowego.

Odbierz darmowe 15 Atomic Wallet Coin (AWC):

 • Pobierz Atomic Wallet i zakończ konfigurację.
 • przejdź do ustawienia->zrzut
 • podaj swój adres e-mail i użyj kodu promocyjnego: 172G5R aby otrzymać 15 darmowych monet AWC.

NEM NanoWallet

NEM NanoWallet jest klientem desktopowym i obsługuje wiele platform. Portfel NEM Nano jest dostępny dla systemów operacyjnych Linux, Mac i Windows. Umożliwia wysyłanie wiadomości na dowolny adres. Jest zasilany przez Changelly, który umożliwia natychmiastową wymianę monet. Obsługuje funkcje wielu podpisów i wielu kont. Portfel Nano jest często uważany za najlepszy dla komputerów stacjonarnych, a nie dla urządzeń mobilnych. Portfel zapewnia pełną kontrolę nad kluczami prywatnymi. Interfejs jest bardzo łatwy w obsłudze nawet dla nowych użytkowników. Od grudnia 2017 portfel Nano współpracuje również z portfelem Trezor.

Portfel mobilny NEM

Portfel mobilny NEM jest przeznaczony dla Android i iOS użytkowników. Aplikacja jest całkowicie bezpłatna. Ten portfel ma również funkcję wielokrotnego podpisu. Wszystkie klucze prywatne są zaszyfrowane i bezpiecznie przechowywane w samym urządzeniu. Interfejs jest dość prosty, a transakcje są tutaj realizowane dość szybko.

NCC (klient społeczności NEM)

Plik Portfel NCC ma zaawansowane funkcje i jest dobry do zbierania monet XEM. Portfel działa w systemach operacyjnych Windows, Linux i MAC. Zaleca się użytkownikom, aby przed zainstalowaniem tego portfela sprawdzili swoje komputery pod kątem złośliwego oprogramowania lub wirusów.

Portfel Guarda

Portfel Guarda

Portfel Guarda jest wiodącym dostawcą wielowalutowych portfeli bez opieki dla różnych aktywów kryptograficznych (w tym BTC, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, XRP, EOS, NEO, LTC, XLM, DASH i nie tylko). Magazyny kryptowalut udostępniane przez Guarda są dostępne w wersjach WWW, Desktop, Chrome Extension i Mobile (iOS, Android). Wszystkie portfele mają wbudowane usługi wymiany i zakupu, a także niektóre obsługiwane funkcje specyficzne dla waluty. Użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi i nie udostępniają swoich danych osobowych osobom trzecim.

Kluczowe cechy portfeli NEM w Guarda to:

 1. Bezpieczne szyfrowanie kopii zapasowych i polityka przechowywania danych bez opieki
 2. Dodatkowe usługi, takie jak generator tokenów ERC20
 3. Integracja z Ledger Nano S.
 4. Wbudowane usługi zakupu i wymiany
 5. Całodobowa obsługa klienta, zapewniająca najszybszy czas reakcji na rynku portfeli
 6. Szeroka gama obsługiwanych kryptowalut z ciągle dodawanymi nowymi monetami i tokenami
 7. Operacje międzyplatformowe – wszystkie portfele są łatwo synchronizowane między dostępnymi wersjami
 8. Specyficzne dla waluty cechy obsługiwanych monet

Freewallet

Freewallet obsługuje wiele walut i jest często uważany za najlepszy portfel dla NEM. Interfejs jest dość atrakcyjny i przyjazny dla użytkownika. Jest to również jeden z najlepszych portfeli mobilnych. Wszystkie zasoby są przechowywane w trybie offline, więc złamanie jego funkcji bezpieczeństwa jest dość trudne. Jeśli przypadkowo zgubisz portfel, istnieje opcja, w której możesz zamrozić portfel z innego telefonu z systemem Android lub iOS. Jego funkcje bezpieczeństwa obejmują proces uwierzytelniania dwuskładnikowego, kod zabezpieczający lub można je również aktywować za pośrednictwem poczty e-mail lub numeru telefonu. Portfel jest całkowicie darmowy i obsługuje wiele walut. Wymiana walut między portfelami jest teraz łatwa i bezpłatna.

Trezor

Trezor jest portfelem fizycznym i kładzie duży nacisk na jego funkcje bezpieczeństwa. Jest to portfel płatny i musisz za niego uiścić opłatę. Użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi. Portfel kosztuje około 80 dolarów. Jest to bardzo małe urządzenie wielkości kciuka, dzięki czemu jest bardzo poręczne. Będzie bezpiecznie przechowywać wszystkie Twoje hasła, e-maile, dane konta, transakcje i zasoby. Działa w systemie operacyjnym Windows, Linux i MAC. Obsługuje wiele walut, takich jak Bitcoin, Ethereum, Ethereum Classic, ERC20, NEM, Litecoin, DASH, ZCoin i wiele innych. W niektórych przypadkach Trezor potrzebuje aplikacji innej firmy, takiej jak MyEtherWallet do przechowywania monet Ethereum.

Portfele sprzętowe są zdecydowanie najlepiej zabezpieczonymi portfelami ze względu na swoje funkcje bezpieczeństwa i elastyczność. Użytkownicy powinni używać silnych haseł zabezpieczających, aby zabezpieczyć swoje portfele. Powinni również używać aktualnego złośliwego oprogramowania i oprogramowania antywirusowego na swoich urządzeniach, aby zabezpieczyć swoje fundusze.