Najlepsze portfele XYO | Co to jest sieć XYO? | Wymiany na zakup tokena XYO

Sieć XYO jest pierwszą zdecentralizowana platforma blockchain który jest naprawdę zaufany i zabezpieczony wraz z siecią odporną na lokalizację. W pełni zasługa dwóch najbardziej wyjątkowych podstawowych koncepcji, tj. Proof of Origin i Bound Witness. Za pomocą interfejsu API platforma ta pozwala wszystkim programistom i inteligentnemu kontraktowi na bezpośrednią współpracę. W tym artykule dowiemy się, czym jest sieć XYO, jak kupować tokeny XYO i jakie są najlepsze portfele XYO.

Głównym celem tej platformy jest przeciwstawienie się wszelkiego rodzaju atakom, az drugiej strony prowadzi to do jak największej pewności dla wszystkich typów dostępnych danych. Osiągnięcie to odbywa się za pomocą zestawu pomysłów, które naprawdę zmniejszają ryzyko śledzenia lokalizacji.

najlepsze portfele XYO - Najlepszy portfel sieciowy XYO

Śledzenie:

Za pomocą sieci XYO platforma może łatwo oferować swoim klientom premium usługi płatności przy odbiorze. Jeśli platforma oferuje to firmie zajmującej się handlem elektronicznym, wówczas wykorzystaliby sieć XYO do zbudowania inteligentnego kontraktu. Następnie ta sieć śledzi lokalizację produktu, który został wysłany do klientów, wraz z dołączonym pojedynczym etapem realizacji. Produkt jest śledzony w całym magazynie do klienta. Pomaga to klientowi zachować spokój, gdy produkt dotrze bezpiecznie do jego miejsca. Z chwilą otrzymania produktu przesyłkę uważa się za zrealizowaną, a sprzedawca otrzymuje płatność natychmiast i bez zwłoki. Prowadzi to do rozwiązania problemu oszustwa, a klient musi tylko zapłacić kwotę produktu i nie ma żadnych ukrytych opłat.

Token XYO 

Sieć XYO zajmuje się platformą nagradzającą, czyli Ethereum ERC20 XYO Token. Gdy tylko użytkownik udostępni swoje zapytanie za pośrednictwem tej platformy, odpowiedź platformy zostanie przesłana za pośrednictwem tokenu XYO. Daje użytkownikowi wymagany token całkowicie w oparciu o ważność zapytania lub trudność zapytania. Jeśli jakikolwiek użytkownik wykaże najlepszą odpowiedź na pytania, zostanie nagrodzony tokenami. Archiwista zawsze przechowuje informacje, które są wykorzystywane do generowania odpowiedzi użytkownika, az drugiej strony Mosty, a także Strażnicy dostarczają wymagane dane. Dlatego teraz rozumiemy, w jaki sposób sieć XYO wspiera ich użytkowników, zapewniając im wymagane nagrody, aw zamian zapewnia najlepsze i zaufane dane.

Wymień, aby kupić tokeny XYO?

Token XYO jest notowany na wielu rynkach, na których można je kupić za pośrednictwem BTC lub Altcoins. Poniżej wymieniono kilka popularnych giełd, na których można kupować, sprzedawać i handlować tokenami XYO:

Najlepsze portfele XYO

XYO to token ERC20 oparty na łańcuchu blokowym Ethereum. Poniżej wymieniliśmy najpopularniejsze i najbezpieczniejsze portfele XYO kompatybilne z ERC20:

Odbierz darmowe 15 Atomic Wallet Coin (AWC):

  • Pobierz Atomic Wallet i zakończ konfigurację.
  • przejdź do ustawienia->zrzut
  • podaj swój adres e-mail i użyj kodu promocyjnego: 172G5R aby otrzymać 15 darmowych monet AWC.
Nazwa portfela Typ portfela Obsługiwane monety Link
Portfel Atomic

Recenzja atomic-wallet

Komputer stacjonarny, telefon komórkowy BTC, LTC, ETH, TRX, XMR, DGB,

QTUM, XLM, ZEC, XRP, BCH,

ITP, DASH, AWC, BTG, DOGE,

TPAY, VET i wiele innych…

Wejdź na stronę internetową
Ledger Nano S / X

Ledger-Nano-S

Sprzęt komputerowy BTC, BCH, BTG, ETH, ETC, LTC,

ZEC, XRP, DASH, STRAT, KMD,

ARK, UBQ, VTC, VIA, NEO,

XST, XLM & 1000+ więcej

Wejdź na stronę internetową
MyEtherWallet

myetherwallet

Sieć ETH, ERC20 Wejdź na stronę internetową
Portfele Trezor

Trezor Model T - Portfel Tezos

Sprzęt komputerowy BTC, BCH, BTG, LTC, DASH,

DOGE, ETC, ETH, ERC20, NEM,

NMC, ZEC, EXP, UBQ…

Wejdź na stronę internetową
Portfel Coinbase

portfel na monety

mobilny Wiele monet i żetonów Wejdź na stronę internetową
MetaMask

MetaMask

Rozszerzenie przeglądarki ETH, ERC20 Wejdź na stronę internetową
Portfel Coinomi

coinomi

mobilny BTC, ETH, ETC, BTG, DOGE, LTC,

LCC, BCH, DASH, NBT, RDD,

MONA, DGB, DGC, NEOS

VTC, BTA, ABN i wiele innych

Wejdź na stronę internetową
Zaufaj portfelowi

portfel zaufania

mobilny ETH, ETC, ERC20, ERC223 Wejdź na stronę internetową
imToken

imtoken

mobilny Bitcoin, ETH, EOS, ERC20 itp Wejdź na stronę internetową
Portfel na chleb

Najlepsze portfele XYO | Co to jest sieć XYO? | Wymiana na zakup tokena XYO 1

mobilny BTC ETH, ERC20 Wejdź na stronę internetową

Wykorzystanie tokena

Jest to platforma, która zachęca całego posiadacza tokenów do nieużywania swoich tokenów, ponieważ może to prowadzić do ogromnego problemu na dłuższą metę w tej dziedzinie gospodarki. Platforma ta zapewnia ograniczone zasoby wartości i uzasadnienia dla normalnego pragnienia nieużywania tokena; odbywa się to w celu zwiększenia użyteczności i płynności. Platforma krypto-ekonomiczna zajmuje się problemem, z którym boryka się górnik tokenów, a nie jego użytkownikami. Jeśli spojrzymy na token XYO, to będzie on odpowiednio dbał o oba konta. Platforma nie tylko patrzy na dokładne dane, ale także ma wiedzę o tym, kiedy je podać.

Nagroda:

Gdy odpowiedź na zapytanie zostanie udzielona w określony pożądany sposób, użytkownik otrzymuje nagrodę za swoją pracę. Wszyscy słyszeliśmy o Strażnikach, Mostach, Archiwistach i Wróżbitach i są to nagrody, które użytkownik otrzymuje po wykonaniu pracy. W każdym razie to samo zapytanie jest zadawane na platformie, niż na platformie można wygenerować więcej niż jedną odpowiedź. W dwóch krokach można uzyskać odpowiedź na platformie. Najpierw przeprowadza się analizę, aby znaleźć najlepszą odpowiedź na zapytanie. Jednak w każdym przypadku, jeśli na platformie jest wiele odpowiedzi, to system wybiera najlepszą dla użytkownika odpowiedź.

Bezpieczeństwo

Inteligentna umowa XYO otrzymuje określony zestaw podpisów cyfrowych, dzięki czemu inteligentny kontrakt może zweryfikować uczciwość Divinera w celu wysłania odpowiedzi. Następnie platforma może łatwo zweryfikować innych Wróżbitów, którzy logują się na tę platformę z wysokim przedziałem ufności. Dlatego wyrocznia nadawcza byłaby pojedynczym źródłem awarii i stwarzałaby ryzyko w systemie.

XYO radzi sobie z atakiem Distributed Denial of Service (DDoS). Celem ataku jest uniemożliwienie dostępu do wszystkich usług online poprzez zmiażdżenie ich ruchem z różnych źródeł. Próby są podejmowane w wielu różnych dziedzinach. Mogą to być banki do serwisów informacyjnych. Podjęto poważne wyzwanie, aby przekonać się, że wszystkie ważne informacje można łatwo opublikować, a ludzie mogą uzyskać do nich dostęp.