20 Najlepiej płatnych programów polecających kryptowaluty na 2021 rok

Blockcahin i kryptowaluta to wyłaniająca się dziedzina, która ma duży potencjał w przyszłości. Popularność kryptowalut rośnie każdego dnia, a nowe osoby przybywają, aby dołączać do różnych narzędzi kryptograficznych do handlu, kupowania / sprzedawania kryptowalut itp. Istnieje wiele firm kryptograficznych oferujących atrakcyjne oferty i prowizje dla swoich partnerów za polecanie im nowych klientów. Zarabianie pasywnego dochodu poprzez ich promowanie jest dobrym pomysłem dla blogerów i youtuberów, którzy szerzą świadomość blockcahina. W tym poście omówimy najpopularniejszy i najlepszy program polecający kryptowaluty (program partnerski), aby zacząć zarabiać dzięki marketingowi afiliacyjnemu.

Najlepszy program polecający kryptowaluty Partner Bitcoin 2020

Najlepszy program polecający kryptowaluty [Program partnerski]

Wybraliśmy 17 zaufanych, wysoko płatnych programów polecających kryptowaluty oferowane przez różne narzędzia i usługi kryptograficzne. W zależności od lokalizacji ruchu GEO użytkownik może wybrać odpowiedni program partnerski, aby zoptymalizować zarobki partnerów. Omówmy teraz najlepsze programy partnerskie kryptowalut:

LocalBitcoins: LocalBitcoins to internetowy rynek kryptowalut p2p, na którym użytkownicy mogą kupować i sprzedawać kryptowaluty bezpośrednio sobie nawzajem. Dzielą się 20% prowizji za transakcję dokonaną przez użytkownika, do którego dołączył Twój link polecający.

Changelly: Changelly to błyskawiczna wymiana kryptowalut na kryptowalutę, w której użytkownicy mogą natychmiast wymieniać swoje kryptowaluty. Changelly oferuje dożywotnią prowizję w wysokości 50% jako udział w przychodach za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem użytkownika, do którego skierował Twój link. Użytkownicy mogą również umieścić widżet Changelly w swojej witrynie (dla wydawców), aby zwiększyć sprzedaż.

Hashflare: Hashflare to usługa wyszukiwania w chmurze, która umożliwia użytkownikowi wydobycie umowy na zakup kryptowaluty (wypożyczenie sprzętu). Oferują 10% prowizji swoim partnerom, którzy kupują umowę na wydobycie za pośrednictwem Twojego linku. Możesz wycofać swoją prowizję lub ponownie ją zainwestować, kupując umowę na wydobycie i rozpocząć wydobywanie kryptowaluty.

Podmiot stowarzyszony Xcoins.com: Xcoins.com to rynek, na którym użytkownicy mogą kupować Bitcoiny. Oferuje atrakcyjny program partnerski, w którym każdy użytkownik polecony przez Twój link polecający otrzyma 10 USD, a Ty również otrzymasz taką samą kwotę 10 USD za każdego poleconego użytkownika. Wraz z tym otrzymasz dożywotnią prowizję w wysokości 20% opłaty uiszczonej przez użytkownika poleconego przez Twój link partnerski. Dołącz do programu partnerskiego Xcoins.com

Baza monet: Coinbase to jeden z najstarszych i najpopularniejszych portfeli i giełd kryptowalut, który oferuje 50% prowizji pobieranej za transakcję od użytkownika, do którego dołącza się za pomocą linku polecającego.

Binance: Binance jest największą giełdą kryptowalut i oferuje 20% prowizji pobieranej za transakcję od użytkownika, do którego dołączył Twój link partnerski. Ta prowizja może wzrosnąć do 40% w przypadku posiadania 500 BNB na koncie.

Quadency: Quadency to wielowątkowa platforma do automatyzacji handlu kryptowalutami. Możesz zarobić do 200 USD za każde udane polecenie, a także uzyskaj BEZPŁATNĄ aktualizację planu PRO, gdy polecisz więcej użytkowników. Nagrody zostaną wypłacone w BTC.

Bitbond: Bitbond to popularna platforma pożyczkowa bitcoinów, na której użytkownicy mogą pożyczać lub pożyczać bitcoiny. Pobierają prowizję za swoje usługi, z której dzielą 20%, jeśli poleciłeś pożyczkobiorcę i 30%, jeśli polecisz pożyczkodawcę.

Księga główna: Ledger oferuje portfele sprzętowe do bezpiecznego przechowywania kryptowaluty. Na rynku dostępnych jest ponad 25 portfeli sprzętowych, a Ledger jest najlepiej sprzedającym się portfelem sprzętowym do kryptowalut. Oferują 15% ceny produktu w postaci prowizji za polecenie.

Obejmuje: Covesting jest w pełni licencjonowaną platformą wymiany kryptowalut i kopiowania. W zależności od twoich wyników i statystyk poleceń, dzielą przychody z prowizji od 20% do 40%. Tutaj możesz otrzymać prowizję za polecenie w czasie rzeczywistym bez żadnych opóźnień.

Paxful: Paxful to globalna giełda kryptowalut peer-to-peer. W tym przypadku partner otrzyma 20% prowizji, którą pobrał z transakcji dokonanych przez Twojego poleconego.

Bitpanda: Bitpanda to platforma, która pozwala użytkownikowi kupować i sprzedawać Bitcoiny za pomocą karty kredytowej, Paypal i przelewu. Oferują dożywotni udział w przychodach w wysokości 20% z każdej transakcji dokonanej przez użytkownika poleconego przez Twój link polecający.

Trezor: Podobnie jak Ledger, Trezor to kolejny portfel sprzętowy kryptowaluty do bezpiecznego przechowywania kryptowaluty. Trezor to popularny program partnerski kryptowalut, który oferuje od 12% do 15% prowizji od kosztu produktu za każdą sprzedaż dokonaną przez poleconego użytkownika.

Keepkey: Keepkey to kolejny popularny portfel kryptowalut. Portfel Keepkey oferuje 25% wartości ceny produktu jako prowizję za polecenie.

Indacoin: Indacoin to kolejny sklep z kryptowalutami, w którym użytkownicy mogą natychmiast kupić kryptowaluty za pomocą karty kredytowej. Obsługuje ponad 100+ kryptowalut. Indacoin oferuje 3% kwoty zainwestowanej przez użytkownika za pośrednictwem linku polecającego.

CEX.io: CEX.io to platforma handlowa kryptowalutami, która oferuje usługi maklerskie i handel z depozytem zabezpieczającym. Oferuje dożywotni udział w przychodach z prowizji uzyskanej za każdą transakcję dokonaną przez użytkownika poleconego przez Twój link.

Wirex: Wirex jest wiodącym dostawcą kryptograficznych kart debetowych, który umożliwia użytkownikom dokonywanie zakupów za ich Bitcoin, Ethereum, Litecoin itp. Za pośrednictwem karty debetowej. W zależności od jakości ruchu i lokalizacji geograficznej oferują do 10 USD za każdą sprzedaż dokonaną za pośrednictwem linku polecającego.

CoinMama: Coinmama to strona internetowa, na której użytkownicy mogą natychmiast kupować kryptowaluty za pomocą karty kredytowej. Jego program polecający dzieli 15% prowizji za każdy zakup dokonany za pośrednictwem linku polecającego. 

PrimeXBT: PrimeXBT to platforma handlowa kryptowalutami zapewniająca wiodącą w branży dźwignię finansową do 100x. PrimeXBT oferuje 20% prowizji pobieranej za każdą transakcję.

IQ Mining: IQ Mining to platforma do wydobywania kryptowalut w chmurze oferująca wydobywanie bitcoinów i altcoinów w chmurze. Oferują do 18% udziału w przychodach za pośrednictwem witryny sieci partnerskiej cryptoffers.com.

Wniosek

Wspomniałem o atrakcyjnych i niezawodnych programach polecających, które znalazłem. Naprawdę wypróbowałem kilka z tych słów. Na przykład: wydobywanie Hashflare, Bloconomics, Ledger i Coinbase słowa najlepsze dla mnie zgodnie z moim ruchem. Będę aktualizować tę listę za każdym razem, gdy znajdę jakiś niesamowity program partnerski. Będzie bardzo pomocne, jeśli podzielisz się ze mną swoimi doświadczeniami i zasugerujesz, czy przegapiłem jakąkolwiek gwiazdkę do dodania.