7 najlepszych akceleratorów transakcji Bitcoin [edycja 2021]

Szukasz akceleratora transakcji Bitcoin, który przyspieszy zablokowane transakcje BTC? Wymieniliśmy 7 usług Bitcoin Transaction Booster, abyś mógł wybrać dla siebie najlepszy Bitcoin Transaction Accelerator.

Najlepszy akcelerator transakcji Bitcoin

Rynek blockchain szybko się rozwija, podobnie jak transakcje Bitcoin. Rozmiar bloku Bitcoin może wzrosnąć do maksymalnego limitu 1 MB. Poza tym cała sieć blockchain zostaje uszkodzona, powodując opóźnienia w transakcjach, zator w sieci, opóźnienia w potwierdzaniu transakcji itd..

Wszystkie transakcje Bitcoin muszą przejść przez pulę potwierdzeń o nazwie Bitcoin mempool, w zależności od opłat transakcyjnych. Tak więc niezmiennie, jeśli Twoje opłaty transakcyjne są wyższe, górnicy wybiorą Twoją transakcję i ją potwierdzą. Tak więc pojawia się rola akceleratorów transakcji. Aby przyspieszyć transakcje, musisz uiścić dodatkową opłatę lub opłatę za przyspieszenie.

Co to jest Akcelerator Transakcji Bitcoin?

Akceleratory transakcji Bitcoin to usługi poza łańcuchem, które pobierają dodatkową opłatę za przyspieszenie transakcji Bitcoin (BTC) w sieci blockchain, aby uzyskać wymagane potwierdzenia. Usługi te są faktycznie obsługiwane przez samych górników w celu uzyskania wyższych opłat za wydobycie blokowe.

W grudniu 2017 r. Sieć Bitcoin Blockchain przetwarzała ponad 450 000 transakcji dziennie, co spowodowało poważne przeciążenie sieci. Akceleratory Bitcoin mogą usprawnić proces transakcyjny i zaoszczędzić czas i wysiłek inwestorów.

Najlepszy akcelerator transakcji Bitcoin

Przyjrzyjmy się teraz niektórym z najlepszych akceleratorów transakcji Bitcoin:

ViaBTC

akcelerator bitcoin

ViaBTC rozpoczęło swoją usługę w 2017 roku, kwestionując limit 1 MB bloków Bitcoin. Usługa jest bezpłatna, ale pobiera dodatkową kwotę za niskie opłaty transakcyjne lub transakcje, które są pilne. Bezpłatna usługa jest dostępna przy 100 przyspieszeniach na godzinę.

Aby skorzystać z usługi użytkownicy muszą podać swój identyfikator transakcji. Aby skorzystać z płatnych usług, musisz zapłacić minimalną opłatę w wysokości 0,0001 BTC / KB. Ponadto użytkownicy nie muszą rejestrować się w usługach. Muszą tylko przesłać swój TXID w określonym formacie dostępnym w eksploratorach Bitcoin Blockchain. Link do ViaBTC

BTC.com

BTC.com nie ma własnej usługi przyspieszania bitcoinów, ale robi to we współpracy z innymi usługami wydobywczymi, aby zapobiec zatorom w usługach transakcyjnych Bitcoin. Opłaty zależą od przeciążenia sieci. BTC.com może zwiększyć potwierdzenie transakcji do 75% w ciągu jednej godziny do 98% odpowiednio w 4 godziny. Aby skorzystać z bezpłatnej usługi, wystarczy zarejestrować się w usłudze przyspieszenia. Jednak płatne usługi zależą od przeciążenia sieci i nie podlegają zwrotowi. Link do BTC.com

PotwierdźTX

ConfirmTX to kolejna usługa akceleratora Bitcoin, która pobiera minimalną opłatę w wysokości 5 USD za transakcje przekraczające 250 bajtów i jest bezpłatna w przypadku wszystkich innych transakcji. Wyciągają Twoje transakcje do wielu pul, z którymi współpracowali, więc zawsze istnieje szansa, że ​​transakcja zostanie potwierdzona, nawet jeśli zapłaciłeś minimalną opłatę w wysokości 0,01 USD. Po zapłaceniu nie ma szans na zwrot pieniędzy, a wszystkie transakcje są potwierdzane w ciągu 12 godzin, maksymalnie do 72 godzin. Jeśli nie potwierdzą się w ciągu 72 godzin, Twoje konto zostanie zasilone bezpłatną usługą przyspieszenia przyszłych transakcji.

Potwierdzenie zależy również od wysokości wniesionych opłat. Na przykład, jeśli Twoje opłaty wynoszą 0,50 USD, istnieje szansa, że ​​transakcja zostanie potwierdzona w ciągu 48 godzin zamiast 72 godzin w przypadku opłaty 0,01 USD. Link do ConfirmTX

Akcelerator 360 BTC

Akcelerator 360 BTC zapewnia bezpłatne usługi przyspieszenia i zawsze istnieje szansa, że ​​Twoje transakcje zostaną potwierdzone, nawet jeśli zapłaciłeś bardzo niską opłatę. Usługa nie wydobywa samodzielnie ani nie jest połączona z koparkami, ale wszystkie Twoje transakcje zostaną potwierdzone przez retransmisję niepotwierdzonych transakcji do samej sieci. W tym procesie transakcje są odbierane przez inne pule wydobywcze, takie jak ViaBTC, a Twoja transakcja zostaje potwierdzona. Usługa jest bardzo łatwa w użyciu i nie jest wymagana rejestracja. Link do strony internetowej

Akcelerator BTC TX

BTC TX Accelerator to darmowy akcelerator Bitcoin, który współpracuje z kilkoma pulami wydobywczymi, aby przyspieszyć potwierdzanie transakcji Bitcoin. Jeśli transakcja została zablokowana lub niepotwierdzona z powodu niskiej opłaty, BTC TX doda dodatkową opłatę i wyczyści proces potwierdzenia, wysyłając ją do pul partnerów. Link do akceleratora BTC TX

BitAccelerate

BitAccelerate to darmowy akcelerator transakcji Bitcoin, który pomaga łatwo wyczyścić niepotwierdzone transakcje w sieci. BitAccelerate prosi o podanie identyfikatora transakcji lub TXID i kliknięcie przycisku „Przyspiesz”, a transakcja zostanie ponownie nadana przy użyciu 10 węzłów Bitcoin. Aby uzyskać szybszy wynik, możesz ponownie przesyłać „zablokowaną” transakcję co 6 godzin, a BitAccelerate będzie nadal nadawać, dopóki nie zostanie potwierdzony. Do korzystania z usługi nie jest wymagana rejestracja. Połącz z BitAccelerate

Aplikacja Bitcoin Afterburner

Bitcoin Afterburner został opracowany przez zespół oprogramowania o nazwie Samourai Wallet Team i różni się nieco od innych usług Bitcoin Accelerator. Wykorzystuje system o nazwie CPFP lub transakcja „Dziecko płaci za rodzica”, która działa jak portfel i pomaga przyspieszyć niepotwierdzoną transakcję.

Aby korzystać z usług, musisz pobrać aplikację Android na swój telefon z systemem Android i przywrócić portfel Bitcoin. Po zsynchronizowaniu aplikacji z potrzebą transakcji Afterburner pobierze opłatę w wysokości 5,99 USD wraz z opłatami górniczymi za korzystanie z usług CPFP.