3 sposoby na zarabianie pasywnego dochodu dzięki bezczynnemu holdingowi kryptowalutowemu w 2021 roku

Dziś każdy szuka sposobów i środków na zarobienie dodatkowych pieniędzy poza swoją zwykłą pracą. To właśnie nazywamy dochodem pasywnym i nie wymaga od Ciebie dużego wysiłku ani czasu. Dawno minęły czasy, kiedy ludzie inwestowali pieniądze tylko na giełdach i obligacjach. Jest rok 2020 i rynek pieniężny otworzył kilka alternatywnych sposobów generowania pasywnego dochodu. Jednym z najgorętszych trendów w inwestowaniu pieniędzy lub handlu w dzisiejszych czasach jest posiadanie kryptowalut.

Kryptowaluty zawsze były popularnym źródłem pasywnego dochodu, który generował nagrody przez pewien czas. Wcześniej ludzie kupowali i sprzedawali kryptowaluty, a to wymagało biegłości technicznej i wiązało się z ryzykiem. Dzisiaj zdecentralizowany rynek finansowy (DeFi) przeszedł masową przemianę i istnieje wiele innych lukratywnych możliwości i aplikacji DeFi, które mogą pomóc Ci w zarabianiu aktywów cyfrowych, a także w wolnym czasie. W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych sposobów zarabiać pasywny dochód dzięki kryptowalutom.

3 sposoby zarabiania pasywnego dochodu poprzez trzymanie kryptowalut:

3 sposoby zarabiania pasywnego dochodu dzięki bezczynnemu holdingowi kryptowalutowemu w 2021 roku

Zarabianie odsetek na depozytach:

Jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy każdego miesiąca jest zarabianie odsetek składanych na swoich zasobach kryptograficznych. Proces jest dość prosty. Użytkownicy muszą po prostu zarejestrować się i otworzyć konto oszczędnościowe oraz zdeponować środki lub kryptowaluty ze swoich portfeli kryptograficznych. To tylko kwestia czasu, kiedy użytkownicy zaczną zarabiać. Odsetki można wypłacać co miesiąc. Oto lista najlepszych miejsc do zarabiania na kryptowalutach.

Nexo: Nexo to jedna z najlepszych platform do zarabiania na kryptowalutach. Nexo pobiera zero opłat i obsługuje ponad 40 kryptowalut. Zainteresowania zaczynają się od 5,9% RRSO i 12% składane odsetki wypłacane codziennie. Użytkownicy mogą zacząć zarabiać natychmiast, bez sprawdzania zdolności kredytowej lub sprawdzania informacji o koncie. Co wiecej? Możesz sprawdzić inteligentną kartę kryptograficzną Nexo bez opłat z elastycznymi opcjami spłaty i natychmiastowym 2% zwrotem gotówki za zakupy. Otrzymasz 24-godzinne wsparcie w zakresie tworzenia kopii zapasowych i maksymalną ochronę zasobów.

Celsjusz: Celsius, kolejny portfel kryptowalut, który płaci maksymalne odsetki i to również bez opłat. Obsługuje ponad 30 kryptowalut, w tym ETH, BTC itp., I płaci 15% procent składany RRSO które są wypłacane co tydzień. Ponadto Celsius zapewnia swoim cenionym klientom pożyczki Stablecoin z oprocentowaniem zaledwie 1%. Interfejs jest wyposażony w uwierzytelnianie biometryczne i ochronę antywirusową dla swoich użytkowników.

BlockFi: Platforma BlockFi pozwala zarabiać 8,6% RRSO i 25 $ premii od minimalnego depozytu w wysokości 500 $. Po prostu otwórz BIA (BlockFi Interest Account) i zacznij zarabiać składane odsetki. Możesz użyć gotówki lub lokalnej waluty, aby kupić kryptowaluty, takie jak Ethereum, Bitcoin, Litecoin, USDC itp..

Blockchain.com: Blockchain.com to wiodący w branży portfel kryptowalut, który zapewnia odsetki do 12%, swapy kryptowalut i błyskawiczne transakcje. Możesz dokonywać wymian w 4 różnych walutach fiducjarnych: USD, GBP, EUR i TRY. Giełda ma całodobową obsługę klienta na żywo i jest wyposażona w łatwy interfejs użytkownika.

Czytać: Oto lista platform oferujących oprocentowanie depozytów kryptowalut.

Obstawianie monet PoS

Mechanizm konsensusu Proof of Stake lub PoS umożliwia posiadaczom kryptowalut udział w sieci blockchain. Obstawianie monet PoS daje udziałowcom prawa głosu, możliwość podejmowania decyzji w sieci i generowania pasywnego dochodu. Zasada obstawiania jest dość prosta. Im więcej środków postawisz w sieci, tym większą masz moc.

Istnieje kilka monet PoS, które umożliwiają obstawianie z maksymalnymi stopami procentowymi. Na przykład NEO to zdecentralizowana sieć blockchain typu open source, która zapewnia 1,95% rocznych nagród i nie pobiera żadnych opłat. Oprócz NEO możesz zajrzeć do Tezos i DASH, które są zaufanymi walutami cyfrowymi.

Inne popularne monety PoS to QTUM, Cosmos, PIVX, LSX, XLM, ONT, ALGO, TRON, Livepeer, VET, EOS itp. W rzeczywistości waluty PoS są jednym z najbezpieczniejszych i najmądrzejszych sposobów zarabiania pasywnego. Możesz zarabiać monety nawet nie uczestnicząc w żadnej transakcji. Wszystko, co musisz zrobić, to trzymać portfel otwarty, a możesz zdobyć co najmniej od 1 do 5% nagród. Czy słyszałeś o portfelu Atomic? AWC to natywna kryptowaluta tego portfela, która oferuje 20% nagrody za obstawianie kryptowalut.

Czytać: 

  • Lista najlepszych monet do obstawiania do zarabiania PoS
  • Lista portfeli kryptowalut ułatwiających obstawianie monet PoS w portfelu
  • Lista giełd kryptowalut oferujących obstawianie monet PoS jednym kliknięciem.
  • 5 najlepszych dostawców usług kryptograficznych [platformy SaaS]

Wydobycie płynności i rolnictwo dochodowe

Rozwój rynku DeFi (zdecentralizowanych finansów) pobudził nowe aplikacje i możliwość zarabiania pasywnego dochodu dzięki licznym platformom, takim jak zdecentralizowane giełdy (DEX), obstawianie i wydobywanie płynności, znane również jako rolnictwo dochodowe. Hodowla plonów to nowa koncepcja, która działa w sieci Ethereum i jest bezpieczniejsza, generuje tokeny zarządzania i nie wymaga dużego zrozumienia ani wiedzy na temat handlu kryptowalutami.

Co więcej, doświadczeni inwestorzy mają szansę zarobić więcej nagród, przenosząc fundusze między różnymi pulami płynności z większymi dochodami. Uczestnicy uprawiania plonów nazywani są rolnikami plonowymi i umieszczają lub blokują swoje fundusze w protokole pożyczki. Z drugiej strony dostawcy płynności lub LP inwestują te fundusze w imieniu rolników uprawiających plony w zamian za opłatę. Im wyższa stawka, tym wyższe opłaty i zwrot z inwestycji.

Czytać:

  • Najlepsze platformy Defi dla wydobycia płynności / rolnictwa dochodowego
  • Najlepsze monety DeFi do inwestowania w 2021 roku