6 Najlepsza giełda kryptowalut w Kanadzie 2020

Kiedy jesteś w Kanadzie, być może będziesz musiał zmierzyć się z pewnymi ograniczeniami prawnymi podczas podejmowania działalności związanej z kryptowalutami.

W ciągu ostatnich kilku lat Kanada stała się jednym z liderów walut cyfrowych. Jest tuż za Stanami Zjednoczonymi i Wielką Brytanią w kwestiach przyjęcia technologii blockchain i zapewnia płynne, opłacalne i szybkie transakcje kryptograficzne, co jest powodem, dla którego stało się niezwykle popularne w krótkim czasie.

Najlepsza giełda kryptowalut w Kanadzie

Prawo kanadyjskie nie traktuje walut cyfrowych jako prawnego środka płatniczego ani waluty rządowej. Jedyną oficjalną walutą tego kraju jest dolar kanadyjski. Jednak waluty cyfrowe mogą być używane do transakcji online, zakupu towarów i usług oraz na otwartych giełdach kryptowalut.

CRA lub Canadian Revenue Agency uznają kryptowaluty za towar i podlegają one przepisom ITA (Income Tax Act). Handel kryptowalutami w Kanadzie, w tym ICO (początkowe oferty monet) i ITO (początkowe oferty tokenów), podlega zasadom opublikowanym przez CSA (kanadyjscy administratorzy papierów wartościowych).

Dla entuzjastów kryptowalut przedstawiliśmy tutaj niektóre z najlepszych giełd kryptowalut w Kanadzie.

Najlepsza giełda kryptowalut w Kanadzie

Binance

binance

Binance to jedna z największych giełd kryptowalut na świecie, która została uruchomiona w Chinach, a następnie przeniosła się na Maltę w UE. Binance zostało uruchomione w 2017 roku i od tego czasu jest liderem na rynku. Binance to nie tylko giełda, ale oferuje grupę usług, które obejmują wymianę spotów kryptowalut, zdecentralizowaną wymianę, wymianę P2P, platformę do obstawiania, Launchpad dla nowych projektów kryptograficznych Oszczędność, karty debetowe, pożyczki kryptograficzne i wiele innych.

Pozwala użytkownikom kupować kryptowaluty za pomocą kart debetowych / kredytowych, przelewu p2p, a także za pomocą przelewu fiducjarnego.

Dołącz teraz do Binance!!!

Coinbase 

baza monet

Oprócz Kanady Coinbase jest obsługiwany w ponad 102 krajach. Użytkownicy mogą kupować kryptowaluty za pomocą swoich kart debetowych. Wszystkie transakcje podlegają opłacie w wysokości 3,99%. W przypadku nowych użytkowników należy zauważyć, że Coinbase nie obsługuje już nowych kart kredytowych. W przypadku starych kart kredytowych platforma może pobierać dodatkowe opłaty. Dlatego najlepiej jest przejść na karty debetowe, aby ułatwić transfer środków.

Niektóre z popularnych kryptowalut obsługiwanych przez platformę to BTC, XTZ, EOS, ETH, BCH, LTC, USD itp. Dzięki ponad 30 milionom użytkowników na całym świecie globalna platforma zabezpiecza wszystkie Twoje aktywa w magazynie offline zabezpieczonym 2-etapowym proces weryfikacji i polisę ubezpieczeniową. Możesz także pobrać aplikację na telefon z systemem Android lub iOS.

Dołącz do Coinbase Dołącz!!!

CoinBerry 

Coinberry

Coinberry jest zarejestrowana w FINTRAC i jest zgodna z PIPEDA i jest jedną z najbardziej zaufanych giełd kryptowalut uznawanych przez rząd Kanady. Obsługuje wiele metod płatności, w tym karty kredytowe / debetowe, e-przelew i przelewy bankowe SWIFT. Platforma jest superszybka, a rejestrację i przelew środków można dokonać w ciągu 60 sekund. Coinberry współpracuje z samorządem Kanady i odnotowuje 200% wzrost rok do roku.

Nie ma opłat za wpłaty ani wypłaty, ale platforma pobiera minimalną opłatę w wysokości 0,5% za handel. Aplikacja zapewnia łatwy interfejs mobilny z całodobową obsługą klienta i przechowywaniem środków w trybie offline. Niektóre z głównych kryptowalut obsługiwanych przez platformę to Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Ripple, Stellar itp..

Dołącz teraz do CoinBerry!!!

Changelly 

zmiennie

Firma Changelly została założona w 2013 r. Dopiero po to, by zostać ponownie uruchomiona i w pełni zaczęła działać w 2015 r. Ze zmienionymi funkcjami i zaletami. Możesz uzyskać dostęp do platformy wymiany przy minimalnym depozycie. Platforma zapewnia pełną anonimowość swoim użytkownikom, którzy mogą otworzyć konto, rejestrując się za pomocą ważnego adresu e-mail.

Opłata transakcyjna wynosi 0,25% i zajmuje tylko od 5 do 30 minut, aby zakończyć transakcję. Obsługuje ponad 150 kryptowalut, w tym BTC, ETH i XRP. Użytkownicy mogą uzyskać jedne z najlepszych stawek rynkowych i całodobową obsługę klienta. Jedną z unikalnych cech Changelly jest to, że użytkownicy mogą wymieniać aktywa kryptograficzne w zamian za 0,5% opłaty za konwersję kryptowalut bez weryfikacji lub dowodu tożsamości.

Dołącz teraz do Changelly!!!

 

Coinsquare

Ściągnij

Coinsquare to kanadyjska giełda kryptowalut, która została założona w 2015 roku. Początkujący użytkownicy mogą kupować aktywa kryptograficzne za jedyne 20 $ i otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 10 $ za dokonanie początkowych wpłat na swoje konta. Akceptuje wiele metod wpłat, w tym kartę kredytową, SEPA, przelew bankowy i bankowy, e-przelew, Flexepin itp.

Opłaty transakcyjne wynoszą od 0,1 do 0,2%, a opłaty depozytowe mogą wynosić od 0 do 3,5% w zależności od sposobu płatności. Opłaty za wypłatę mogą wzrosnąć do 2%. Platforma obsługuje 5 walut fiducjarnych, w tym USD, euro, CAD, funt brytyjski i frank szwajcarski. Użytkownicy mogą handlować 10 kryptowalutami, w tym Litecoin, Bitcoin, XRP, Dash, Dogecoin, Ethereum, Ethereum Classic, itp. Wszystkie fundusze są weryfikowane przez dwuskładnikowy proces uwierzytelniania i są przechowywane w chłodni offline dla maksymalnego bezpieczeństwa. Użytkownicy mogą pobrać aplikację mobilną z Google Play lub App Store.

Dołącz teraz do Coinsquare!!!

BitPay 

bitpay

BitPay jest niezawodną platformą kryptowalutową i jest akceptowana na całym świecie do płatności kryptowalutowych. Jednak od 31 maja 2017 r. BitPay nie będzie już płacić w dolarach kanadyjskich ani w CAD. Jednak użytkownicy mogą wypłacić pieniądze w USD lub bitcoinach.

BitPay przelewa Twoje środki bezpośrednio na Twoje konto bankowe bez ryzyka zmienności. Opłaty transakcyjne w BitPay wynoszą 1%. Płatności są zazwyczaj rozliczane w ciągu 48 godzin. Płatności można dokonywać przelewami bankowymi, takimi jak SEPA lub ACH. Niektóre z popularnych walut to USD, chiński juan, euro, GBP, XRP, Bitcoin, Bitcoin Cash, Gemini Dollar, meksykańskie peso itp..

Dołącz do BitPay teraz!!!