Najlepsze sposoby na zarabianie kryptowalut dzięki spalaniu monet w 2020 roku

Kryptowaluta to popularny sposób inwestowania wśród inwestorów na całym świecie. W wielu krajach, takich jak Japonia, kryptowaluta jest legalnym sposobem płatności, w którym można płacić za wszystko w krypto, podczas gdy kilka krajów, takich jak Indie, jest w trakcie regulacji, podczas gdy kupowanie, sprzedawanie i handel są dozwolone. Istnieje wiele sposobów zarabiania za pomocą kryptowalut, takich jak:

  • Handel kryptowalutami na najbezpieczniejszej giełdzie kryptowalut na świecie.
  • Udział w różnych promocjach i zrzutach projektów kryptowalut.
  • Zarabianie na kryptowalutach poprzez ich pożyczanie lub dokonywanie depozytów.
  • Stawiając na najbardziej dochodowe monety PoS.
  • Inwestując w monety / tokeny, które oferują regularną dywidendę z tytułu posiadania
  • Kilka innych sposobów zarabiania darmowych kryptowalut wymieniono w naszym poprzednim artykule.

Jeszcze jednym sposobem zarabiania pieniędzy na kryptowalutach jest zarabianie z wypalaniem monet. Jest to bardzo podobne do zarabiania trzymając monetę lub monetę PoS, ale mechanizm jest zupełnie inny. Zanim przejdziemy do tego, jak wydarzenia związane z wypalaniem monet mogą być opłacalne dla inwestorów, przyjrzyjmy się, czym dokładnie to jest i jak działa?

Zarabiaj kryptowalutę dzięki wypalaniu monet

Co to jest spalanie monet?

Wypalanie CoinCoin to proces trwałego usuwania części całkowitej podaży monety. Ten proces został celowo wykonany przez zespół programistów projektu. Technicznie rzecz biorąc, odbywa się to poprzez wysyłanie monet na adres, pod którym stają się niedostępne i bezużyteczne, i zapisywanie tej „wypalonej transakcji” w łańcuchu bloków, aby udowodnić użytkownikom, że zespół programistów faktycznie usunął określoną ilość monet z łącznej liczby monet. Te adresy (znane jako adres pożeracza lub adres czarnej dziury) są generowane losowo bez żadnego powiązanego klucza prywatnego.

Efekt spalenia monet

Wykup jest koncepcją oszustwa w ekonomii. Podobnie jak na giełdzie, w Coin Burning firma sama kupuje część monet z otwartego rynku i wypala je na zwiększać wartość i zmniejszyć dopływ cyrkulacji. Podstawowym celem wypalania monet jest zwiększenie ich wartości na rynku poprzez zmniejszenie podaży. Istnieją różne powody, dla których projekty spalają monety po jednej transakcji lub raz na kwartał.

Zarabiaj kryptowalutę dzięki wypalaniu monet

OKEx (OKB)

OkeX

OkEx to giełda kryptowalut z siedzibą na Malcie, a OKB jest natywną kryptowalutą platformy. Ekosystem OkEx jest zasilany tokenem OKB i ma wiele zastosowań, w tym zniżkę opłat przy płatnościach za pomocą OKB. Z drugiej strony OKB ma jasną i publiczną politykę wypalania monet, w ramach której odkupuje i spala OKB o wartości 30% prowizji od transakcji na rynku kasowym OKEx pobieranej na giełdzie. Wraz ze wzrostem wartości proces przyniesie korzyści posiadaczom OKB. Więc im więcej użytkowników zacznie używać OkEx do handlu, tym więcej monet zostanie spalonych, tym więcej korzyści uzyskają posiadacze OkEx pod względem wzrostu wartości OKB. Dołącz do OkEx, aby kupić OKB

Binance Coin (BNB)

binance

Moneta Binance (BNB) to natywna kryptowaluta giełdy Binance, która pomaga użytkownikom w wykonywaniu zleceń na giełdzie po obniżonej opłacie. BNB jest również używany w procesie loterii dla możliwości inwestycyjnych w początkowych ofertach wymiany na platformie startowej Binance. Wymiana Biancne spala ułamek tokenów BNB w co kwartał aby zmniejszyć podaż tokena i zwiększyć wartość BNB w podaży obiegowej. Mają na celu zmniejszenie całkowitej podaży z 200 do 100 milionów, jak wspomniano w białej księdze projektu. Dołącz do Binance, aby kupić BNB

LocalCoinSwap (LCS)

LCS

LocalCoinSwap to giełda P2P, a LCS to natywny token wymiany LCS, który jest również używany jako medium do dystrybucji części przychodów zebranych przez giełdę LocalCoinSwap do posiadaczy LCS. Token LCS jest również używany jako środek głosowania między decyzjami społeczności. LCS to deflacyjny składnik aktywów, który charakteryzuje się stałą presją kupna i harmonogramem spalania monet. Posiadanie LCS pozwoli ci również uczestniczyć w głosowaniach społecznościowych od czasu do czasu organizowanych przez zespół LCS. Użytkownicy posiadający LCS otrzymają również darmowe Airdropy, gdy nowe ICO zostanie wymienione w LCS. Im więcej tokenów będziesz przechowywać, tym więcej korzyści uzyskasz. Dołącz do LocalCoinSwap i kup LCS

Fakt

factom

Factom to kolejna platforma blockchain pracująca nad integralnością danych, a Factoids (FCT) są jej natywną kryptowalutą. Zbudowany na bazie Bitcoin, jest to protokół warstwy danych typu open source, który umożliwia użytkownikom tworzenie aplikacji na szczycie łańcucha blokowego Bitcoin. Factom wykorzystuje skomplikowaną implementację zwaną procesem wypalania i mięty. Tokeny są stale generowane w ekosystemie Factom zgodnie z polityką Factom. Z drugiej strony Tokeny są spalane jako proch. Im bardziej sieć się rozrasta, tym więcej tokenów zostanie spalonych. co może skutkować spadkiem podaży. Ale moim zdaniem BNB i LCS będą bezpieczniejszym wyborem. Dołącz do Bilaxy Exhcange, aby kupić FCT

Uwaga końcowa:

Proces palenia monety nie zawsze prowadzi do natychmiastowego wzrostu wartości. Ale zmniejsza to ilość żetonów podaży, więc większa liczba spalonych monet skutkuje mniejszą liczbą żetonów w zapasie. Wraz ze wzrostem popytu na monetę może to przyczynić się do znacznego wzrostu wartości monety.

Mam nadzieję, że podobał Ci się artykuł o zarabianiu kryptowalut dzięki wypalaniu monet. Będziemy aktualizować tę listę. Jeśli chcesz zasugerować nam jakąkolwiek monetę / token, który powinien znajdować się na tej liście, możesz nas o tym poinformować w sekcji komentarzy poniżej.