Worldopoly ICO Review: Gra mobilna z AR, AI i Blockchain

Worldopoly to jedyna platforma, która obsługuje wielu graczy i ma dobry układ strategii gry. Platforma umożliwia blockchain, który bawi użytkowników tej platformy. Worldopoly posiada własne kryptowaluty, czyli WPT. Dlatego WPT motywuje strukturę ekonomiczną, az drugiej strony pomaga zbudować przekonującą rozgrywkę dla wszystkich użytkowników. W dzisiejszym sektorze biznesowym platforma do gier osiąga ogromne zyski, a platforma ta ma prawie 40% udział w całym rynku. Jeśli przyjrzymy się faktom i liczbom dotyczącym gier mobilnych, zdamy sobie sprawę, że przynosi to nie tylko zyski branży gier, ale także całkowicie rynkowi oprogramowania mobilnego..

worldopoly ICO

Blockchain:

Wszyscy przekroczyliśmy termin Blockchain i zrozumieliśmy tę koncepcję już dawno temu. Jednak w ciągu kilku lat zaczęto wykorzystywać technologie i ich potencjał z pomocą platformy blockchain. Kryptowaluty, takie jak Bitcoin i Ethereum, cieszą się popularnością na rynku wśród wielu osób. Dlatego ludzie chcieli dowiedzieć się więcej o zaletach technologii Blockchain. Należy zauważyć, że do tej pory branże gier nie mają jeszcze wymaganej wiedzy na temat zastosowania blockchain.

Zalety:

 • Platforma odpowiada za bezpieczeństwo i bezpieczeństwo użytkownika. Platforma ma niezwykłą funkcję pod względem bezpieczeństwa.
 • Użytkownicy mają do dyspozycji zaawansowany rozwój i wdrażanie kryptowalut.
 • Użytkownicy doświadczają transakcji P2P, co pośrednio daje ogromną przewagę gospodarkom cyfrowym.
 • Użytkownik ma do czynienia z łatwym i szybkim transferem przez sieć, ponieważ platforma jest platformą zdecentralizowaną.

Jak zaczac?

Rozpoczęcie korzystania z platformy jest bardzo łatwe. Wystarczy pobrać grę, w którą chcą grać, a następnie zarejestrować ją w tej aplikacji do gier. Następnie użytkownik lub gracz musi zainwestować określoną kwotę kapitału za pomocą monety. Najpierw muszą kupić ulicę i budynek, aby przejść do gry. Ponadto w miarę postępów gracza w grze budynek generuje wiele monet, które należy zebrać w określonym czasie. Jeśli gracz ich nie zbierze, te monety zostaną zebrane przez społeczność graczy za pomocą rozszerzenia AR do gry. Najbardziej ekscytująca część gry polega na tym, że gracz spacerując po ulicach otrzymuje dodatkową kwotę jako bonus. Liczba miejsc pod zabudowę różni się w zależności od ulicy, w zależności od obszaru i położenia w mieście. Jeśli dana osoba naprawdę potrzebuje monet, aby ruszyć naprzód, wystarczy zaktualizować każdy budynek, a to zajmuje pewien czas. Po zaktualizowaniu gry otrzymują monety i na koniec mają tę przewagę, że mogą łączyć się z innymi graczami.

Worldopoly ICO i token:

Musimy zrozumieć token, ponieważ jest on zasobem cyfrowym i ważną częścią źródła transakcji dla użytkownika korzystającego z określonej platformy. Inwestorzy kupują te aktywa od firmy dla pieniędzy. Saldo cyfrowe znajduje się w modelu biznesowym dowolnego projektu i jest wyświetlane za pomocą tych jednostek rozliczeniowych, tj. Tokenów. Worldopoly to platforma do gier, która ma swój własny token znany jako WPT. WPT to waluta używana przez gracza do korzystania z platformy, a te waluty są dostępne wraz ze złotem i monetami. Wszystkie transakcje z tymi WPT będą odbywać się za pomocą technologii blockchain, ponieważ gwarantuje to przejrzystość i bezpieczeństwo z obu stron.

Strategia biznesowa:

Jeśli dana osoba naprawdę chce zarabiać prawdziwe pieniądze, to jest na właściwej platformie, ponieważ Worldopoly oddaje się wielu ekscytującym strategiom dla wielu graczy, które w zamian pomagają zdobyć prawdziwe pieniądze. Przewiduje się, że w najbliższych latach platforma ta będzie miała ponad 150 nowych funkcji dla użytkowników. Platforma jest zainteresowana nie tylko grami, ale także kwestiami finansowymi. Ponieważ gracze grają w prawdziwe gry, tokeny WPT służą do zdobywania prawdziwych pieniędzy z tych gier. Wreszcie, aby było to krótkie i proste, platforma oferuje wiele ekonomicznych imitacji dla wielu graczy, które w zamian przynoszą graczowi wymienialną walutę.

Waluty:

Jeśli spojrzymy na świat Worldopoly, zrozumiemy, że ma w sumie 3 rodzaje walut, z których korzysta platforma.

 1. Monety: –

Moneta jest określana jako podstawowa waluta, którą użytkownik może zebrać podczas gry. Po zebraniu monet można łatwo kupić wszystko w sklepie.

 1. Zasoby budowlane:-

Surowiec budowlany jest częścią walut premium. Gracze mogą kupić ten zasób wyłącznie za pośrednictwem WPT lub prawdziwej waluty.

 1. WPT:-

Zgodnie ze standardowym tokenem ERC20, tokeny są limitowane i można je dowolnie dostosowywać w walucie gry lub w prawdziwej walucie, a te będą dostępne w czasie ICO. Pomaga to warstwom [grać we wszystkie zaawansowane gry.

 • Znak: WPT
 • Cena PreICO: 1 WPT = 0,12 USD
 • Cena £: 1 WPT = 0,00015 ETH
 • Platforma: Ethereum
 • Akceptacja: ETH, BTC, Fiat
 • Minimalna inwestycja: 0,01 ETH
 • Twarda czapka: 18 000 000 USD

——————————

IСO [26 lutego 2018 r. – 17 maja 2018 r.] ——————————

Twitter: https://twitter.com/Worldopoly

Facebook: https://www.facebook.com/worldopoly

Telegram: https://t.me/worldopoly

Instagram: https://www.instagram.com/Worldopoly.de

Biały papier: https://worldopoly.io/Worldopoly-Whitepaper-ICO.pdf

Stronie internetowej: https://ico.worldopoly.io

Coinfunda @ bitcointalk