8 najlepszych portfeli kryptowalut na iOS do przechowywania bitcoinów w 2020 roku

Szukasz najlepszego portfela bitcoin na iOS? Przy tak wielu portfelach Bitcoin dostępnych na rynku, można być przytłoczonym różnorodnością i zakresem dostępnych opcji. Ale spośród wielu opcji, które wybrać i dlaczego? Ponieważ zawsze wolimy najlepsze, celem jest znalezienie najlepszego dla siebie i skupienie się na najlepszych portfelach Bitcoin iOS.

najlepszy portfel bitcoin na iOS - portfele kryptograficzne iOS

Należy koniecznie przyjrzeć się temu, że portfele na iPhone’a nie są naprawdę bezpieczną opcją, ponieważ szanse na lukę w hasłach są naprawdę wysokie. Twój telefon może zostać uszkodzony lub może zostać skradziony. Jeśli haker lub złodziej odniesie sukces w swoim motywie, cóż, w takim przypadku można stracić swoje bitcoiny. Jest to luka w zabezpieczeniach wszystkich portfeli kryptowalut, szczególnie w przypadku iPhone’a należy się upewnić, że ogromna ilość bitcoinów nie będzie przechowywana w jednym portfelu.

8 najlepszych portfeli Bitcoin na iOS

Portfel Atomic

portfel ontologiczny Atomic

Atomic Wallet to wielowalutowa, wolna od opieki aplikacja do bezpiecznego przechowywania i zarządzania Bitcoinami, ETH, XLM, XRP, LTC i ponad 500 innymi monetami i tokenami. Twoje klucze prywatne są bezpiecznie zaszyfrowane na Twoim urządzeniu, więc tylko Ty masz pełną kontrolę nad swoimi środkami.

Aplikacja komputerowa jest dostępna dla większości systemów operacyjnych, takich jak Windows, macOS, Ubuntu, Debian i Fedora. Wersja mobilna jest dostępna na Androida i iOS. Atomic Wallet to jeden z najbezpieczniejszych, kompleksowych, nieosobniczych magazynów kryptograficznych z płynnym i dokładnym interfejsem.

Odbierz darmowe 15 Atomic Wallet Coin (AWC):

  • Pobierz Atomic Wallet
  • przejdź do ustawienia->zrzut
  • podaj swój adres e-mail i użyj kodu promocyjnego: 172G5R aby otrzymać 15 darmowych monet AWC.

BreadWallet

portfel chlebowy

Dwa słowa używane do zdefiniowania portfela bitcoin to „Wyślij i odbierz”.

Jest dobrze wyposażony, a także łatwy w użyciu, posiada intuicyjny interfejs użytkownika z otwartym kodem źródłowym, który stopniowo czyni ten portfel bezpieczniejszym i bardziej godnym zaufania. Nie ma połączenia z żadnym serwerem ani siecią, dzięki czemu jest zabezpieczony przed atakami złośliwego oprogramowania. Używany jest kod SPV, który łączy portfel chleba bezpośrednio z siecią bitcoin.

Ponadto Breadwallet nie przechowuje żadnych kluczy prywatnych na swoich serwerach, co daje użytkownikom pełną kontrolę nad swoimi środkami przez cały czas. Sam portfel jest darmowy, jeśli transakcje bitcoinami są dokonywane, tylko część opłat transakcyjnych musi zostać zapłacona do sieci bitcoin.

Portfel grzybni

portfel na grzybnię

Portfel MyCelium daje użytkownikom uprawnienia dostępu do ich kont za pomocą kluczy prywatnych. To zupełnie wyjątkowa cecha, która odróżnia ten portfel od reszty. Aby to dodać, mają również zabezpieczenie hierarchiczne deterministyczne (HD), które ostatecznie wykorzystuje główne ziarno do wyprowadzania wszystkich przyszłych adresów bitcoin w sekwencji, zapewniając w ten sposób bezpieczne, zabezpieczone kopie zapasowe. Działa na BIT ID, otwartym protokole, który zapewnia bezpieczne uwierzytelnianie w przeciwieństwie do klasycznego uwierzytelniania hasła, które być może jest niezabezpieczoną opcją.

Portfel Guarda

Portfel Guarda

Wprowadzony na rynek w 2017 roku, Guarda jest portfelem kryptowalut HD bez zabezpieczenia. Obsługuje ponad 45 monet łańcuchowych, w tym Bitcoin, a także obsługuje ponad 10 tysięcy tokenów, w tym ERC-20 (ETH i ETC), ERC-721, BEP-2, WAVES, OMNI, EOS, TRC10 i TRC20. Ten portfel jest wyposażony we wbudowaną wymianę, dzięki czemu użytkownicy mogą wymieniać, kupować i sprzedawać kryptowaluty w samym portfelu. Portfel Guarda jest dostępny na urządzenia mobilne i stacjonarne, przeglądarkę Chrome, a także w wersji internetowej, dzięki czemu użytkownik ma dostęp do swojego portfela z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Inne ważne funkcje obejmują obstawianie monet PoS i narzędzie do tworzenia własnego tokena.

doopay Wallet

copay portfel iOS

Oferuje swoim użytkownikom kompletny portfel bitcoin, jest to oprogramowanie typu open source. Obsługiwana jest funkcja wysokiego bezpieczeństwa wielu podpisów (P2SH). Aby móc dokonywać transakcji pieniężnych, dozwolona jest każda transakcja. Problem żmudnego zarządzania adresami zostaje wyeliminowany, dając użytkownikom uprawnienia do łatwego zarządzania portfelami osobistymi, biznesowymi i testnetowymi.

Portfel Jaxx

jaxx

Ten portfel został stworzony przez współzałożyciela Ethereum, Anthony’ego Diiorio, który pracuje z dużą liczbą walut cyfrowych, w tym Bitcoin.

Oferowany jest piękny, płynny i intuicyjny interfejs użytkownika. Jaxx może być używany jako usługa bezpłatna, nie ma potrzeby rejestrowania się ani rejestrowania w żadnej usłudze. używane jest 12-wyrazowe „główne ziarno”, które ułatwia zarządzanie kluczami prywatnymi do Twojego Bitcoina i innych aktywów kryptowaluty. Jest to rozwijająca się technologia z ciągłym dostępem do nowych projektów, tokenów i walut cyfrowych.

Portfel Edge (Airbitz)

portfel krawędziowy

Ten portfel to wszechstronny portfel, który zawiera takie funkcje, jak bezpieczeństwo, moc, prywatność, intuicyjność, zdecentralizowanie i możliwość rozbudowy. Jest bardzo zabezpieczony ze względu na automatyczne szyfrowanie po stronie klienta, które zapewnia, że ​​klucze prywatne są zawsze szyfrowane, a także chronione przed atakami złośliwego oprogramowania.

Należy zauważyć

  • Lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego należy pamiętać o kilku rzeczach. Aby zapewnić bezpieczeństwo Bitcoin
  • Klucz prywatny portfela powinien być zawsze bezpieczny i chroniony.
  • Frazę ziarnistą należy gdzieś przechowywać w formie pisemnej, ponieważ istnieje możliwość, że można o niej zapomnieć.
  • Chociaż jest to lepsza opcja niż wymiana portfeli, portfel Bitcoin nie zawsze jest najbezpieczniejszą opcją. Tak więc niewielka liczba monet może być przechowywana w portfelu, a pozostałe najlepiej przechowywać w portfelu sprzętowym