Recenzja Azbit: ekosystem finansowy kryptowaluty od A do Z

Rynek kryptowalut jest obecnie najszybciej rozwijającą się gospodarką na świecie, ale nie odniósł sukcesu i popularności w przeciwieństwie do innych tradycyjnych instytucji finansowych, takich jak Forex. Kryptowaluta to dość nowa koncepcja i przez lata przyciągnęła wielu inwestorów. Część z nich jest jednak nowicjuszem i nowicjuszem w tej koncepcji. Dlatego nie są świadomi wszystkich niuansów platformy i nie zarządzają odpowiednio swoimi inwestycjami. Ponadto traderom brakuje wiedzy, jak wykorzystać swoje aktywa, zarządzać nimi czy przyciągnąć potencjalnych inwestorów do pozyskania środków.

Azbit dąży do przezwyciężenia wszystkich tych ograniczeń funkcjonalnych rynku finansowego opartego na kryptowalutach.

Recenzja Azbit ICO

O Azbicie

Azbit został znaleziony w Internecie na Azbit.com, która jest internetową platformą handlu kryptowalutami z wbudowanymi narzędziami i algorytmami do handlu. Platforma inwestycyjna Azbit zapewni inwestorom i handlowcom narzędzia, dzięki którym będą mogli prawidłowo funkcjonować na rynku. Głównym celem było połączenie wszystkich usług finansowych i inwestycyjnych branży kryptowalut w ramach jednego ekosystemu.

Kluczowe cechy Azbit:

Platformy wymiany kryptowalut: Istnieją dwie platformy wymiany kryptowalut o nazwie Azbit Pro i Azbit Global.

 • Azbit Pro: Azbit Pro jest główną platformą handlową Azbit i będzie podlegać prawu i regulacjom UE. Operacje będą wykonywane za pomocą tokenów zabezpieczających AZS i walut Fiata. Narzędzia inwestycyjne na tej platformie będą podlegać prawu UE.
 • Azbit Global: Tutaj używane są Tokeny Azbit lub AZ, które będą oferować narzędzia kryptowalutowe do działania poza jurysdykcją UE.

Platforma inwestycyjna: Platforma inwestycyjna, na której handlowcy i inwestorzy mogą mieć dostęp do następujących instrumentów handlowych:

 • SAMM (moduł zarządzania alokacją udziałów): Azbit nadzoruje portfel traderów, minimalizując w ten sposób ryzyko. Konta SAMM wykorzystują transakcje z depozytem zabezpieczającym, co jest szczególnie przydatne w handlu krótkoterminowym.
 • RAMM (moduł zarządzania alokacją ryzyka): RAMM lub handel kopiami to najbezpieczniejsza opcja inwestycyjna. Tutaj inwestorzy mogą monitorować reputację, portfel i wskaźnik sukcesu inwestorów. Handlowcy nie mają żadnego dostępu do funduszy inwestora. Inwestorzy mogą wypłacić środki w dowolnym momencie po aktualnym kursie wymiany. Inwestorzy kontrolują całą działalność handlową. Zyski są równo rozdzielane między inwestora i tradera.
 • Zarządzanie portfelem: Na platformie zarządzania portfelem inwestorzy mogą natychmiast wypłacić swoje środki w dowolnym momencie. Handlowcy tworzą portfel swoich aktywów kryptowalutowych i uzyskują udział w zyskach z ich wzrostu. Azbit nadzoruje portfele. Inwestorzy wybierają najbardziej atrakcyjny portfel i przelewają środki. Handlowcy dystrybuują te fundusze w portfelu. Inwestorzy mogą zarobić 45% zysku tradera. Żadna umowa nie jest potrzebna i zwykle jest pomocna przy długoterminowych inwestycjach.

Azbit ICO

Banki: Azbit ma na celu współpracę z tradycyjnym systemem bankowym, umożliwiając wszystkim korzystanie z ekosystemu. Uprości procedury KYC. Banki pozwolą na integrację kryptowalut z systemem kart płatniczych i będą oferować transakcje online. Tańsza będzie również wymiana walut fiducjarnych.

Elektroniczny system płatności lub e-płatności: Fundusze będą przechowywane w portfelach kryptowalut. Ułatwi wpłatę i wypłatę środków, natychmiastową wymianę walut fiducjarnych po aktualnym kursie, a także płatności za produkty i usługi.

Azbit.ID: IT to unikalny system identyfikacji, który pozwoli użytkownikom na natychmiastowy dostęp do wszystkich zabezpieczonych usług ekosystemu.

Handel algorytmami: Oferuje boty handlowe, które pozwalają traderom tworzyć programy do autonomicznego handlu i dokonywać bardziej systematycznego handlu.

Portal informacyjny Azbita: Forum do otwartej interakcji między inwestorami i handlowcami, a także dostęp do artykułów i materiałów do badania i analizy rynku.

Misja Azbit

Rynek kryptowalut w ciągu ostatnich kilku lat borykał się z licznymi przeszkodami. Regulacja rynku, ingerencja i ograniczenia w projektach inwestycyjnych wpłynęły niekorzystnie na wzrost finansowy rynku kryptowalut. Rynek stopniowo podlega surowym regulacjom nałożonym przez władze, które ograniczają swobodną mobilizację środków pomiędzy traderami a inwestorami. Projekt Azbit legitymizuje rynek, a także buduje wiarygodne relacje między wszystkimi uczestnikami rynku. Rynek będzie przejrzysty i będzie zgodny z wymogami prawnymi. Token akcji Azbit lub AZS umożliwiają finansowanie społecznościowe, co zapewnia płynność na rynku. Fundacja Azbit jest instytucją non-profit, która bierze udział w kilku programach charytatywnych.

Azbit ICO i szczegóły tokena:

 • Żeton: AZS
 • Cena Azbit ICO: 1 AZS = 0,02 USD
 • Platforma: Ethereum
 • Typ: Bezpieczeństwo
 • Akceptacja: ETH, BTC, BCH, LTC, DASH
 • Całkowita dostępna liczba: 4300000000 (100%)
 • Dostępne do sprzedaży: 50%