6 najlepszych portfeli Verge | Najlepszy portfel XVG w 2020 roku

Verge lub XVG zostało zaprojektowane przez grupę programistów, którzy wspólnie nazywają się „Sunerok”. Głównym zamysłem było opracowanie protokołu blockchain, który umożliwi swoim użytkownikom przeprowadzanie transakcji anonimowo bez śledzenia. Używa sieci Tor, która ukrywa tożsamość użytkowników, a także szczegóły transakcji. Verge to superszybka sieć, nawet szybsza niż BTC i może zakończyć transakcję w mniej niż 30 sekund przy średnio 100 transakcjach na sekundę. Verge to otwarta waluta i być może jedna z największych walut cyfrowych na rynku.

Na rynku działa sporo portfeli Verge. Przyjrzyjmy się kluczowym funkcjom, zanim wybierzemy portfel.

funkcje

 • Wybierz portfel, w którym można przechowywać monety XVG, ponieważ jest ich tylko kilka.
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs.
 • Zapoznaj się z zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa, takimi jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe, kod PIN itp.
 • Całodobowa obsługa klienta.
 • Stały rozwój do przyszłych celów.
 • Dobra opinia klientów.

najlepsze portfele Verge 2019

Najlepsze portfele Verge:

Istnieje kilka portfeli oprogramowania obsługujących monety XVG. Obecnie portfele sprzętowe nie są dla niego dostępne. Wymieniliśmy 6 najlepszych portfeli Verge, abyś mógł bezpiecznie przechowywać swoje monety.

Portfel Atomic

skraj

Atomic to niezarejestrowany multi-portfel Verge, który umożliwia zarządzanie ponad 500 innymi monetami i tokenami w aplikacji. Możesz kupować, zabezpieczać i wymieniać kryptowaluty w płynnym, dobrze chronionym interfejsie. Aplikacja jest w pełni zdecentralizowana, a Twoje klucze prywatne są generowane z mnemoników. Oznacza to, że bezpieczeństwo Twoich środków jest całkowicie w Twoich rękach.

Platformy: Windows, macOS, Linux, iOS, Android.

Odbierz darmową monetę 15 Atomic Wallet Coin (AWC):

 • Pobierz Atomic Wallet i zakończ konfigurację.
 • przejdź do ustawienia->zrzut
 • podaj swój adres e-mail i użyj kodu promocyjnego: 172G5R aby otrzymać 15 darmowych monet AWC.

funkcje

 • Anonimowość i bezpieczeństwo
 • Stakowanie
 • 5 gwiazdek na TrustPilot
 • Perfect UI
 • Wielowalutowy
 • Zero opłat
 • Natychmiastowa wymiana i opcja zakupu w kryptowalutach
 • Wsparcie 24/7

Portfel Electrum

Portfel Electrum to lekki portfel biurkowy dostępny na wiele platform. Jest to portfel o otwartym kodzie źródłowym, a Verge wprowadził pewne zmiany w bazie kodu, aby działał na platformie Verge. Potrafi zweryfikować wszystkie transakcje w ciągu 5 sekund za pomocą prostej weryfikacji płatności lub metody SPV. Posiada intuicyjny interfejs, który pozwala zarówno amatorom, jak i nowym użytkownikom korzystać z portfela z równą łatwością. Ma dwa oddzielne poziomy szyfrowania, które bezpiecznie chronią Twoje fundusze. Działa w sieci Tor i jest dostępny w systemach Windows, Mac i Linux.

Coinomi

Coinomi to portfel mobilny i obsługuje wiele kryptowalut. Obsługuje ponad 100 kryptowalut, takich jak Bitcoin, Bitcoin Cash, Verge, Monero, Litecoin, Ethereum, itp. Interfejs jest dość łatwy w użyciu. Klucze prywatne są przechowywane w samym urządzeniu, a Coinomi ukrywa Twój adres IP, dzięki czemu Twoje transakcje są anonimowe. Jest to portfel HD (hierarchiczny deterministyczny) zabezpieczony 12-wyrazowym hasłem. Korzystając z funkcji Shapeshift Integration, bardzo łatwo jest wymieniać monety na platformie. Jednak jedną z głównych wad jest to, że nie ma dwuskładnikowego systemu uwierzytelniania i nie jest dostępny dla użytkowników iOS.

Portfel Verge QT

Verge QT jest portfelem na komputery stacjonarne z pełnym węzłem i umożliwia anonimowe dokonywanie transakcji. Portfel można pobrać ze strony głównej Verge, która jest dostępna dla systemów operacyjnych Windows, Mac i Linux. Interfejs użytkownika jest bardzo prosty i ma jedne z najlepszych funkcji bezpieczeństwa, co czyni go najbardziej zaufanym portfelem granicznym. Trzeba jednak pobrać cały łańcuch bloków, co jest czasochłonne, a także zajmuje dużo miejsca na dysku twardym.

Portfel Guarda

Portfel Guarda

Portfel Guarda to portfel z wieloma kryptowalutami, w którym użytkownicy mogą przechowywać wiele monet w jednym miejscu. Obecnie obsługuje ponad 45 monet Chain i 10k + tokenów, w tym monetę Verge (XVG). Portfel Guarda jest dostępny w postaci aplikacji komputerowej, aplikacji mobilnej, portfela internetowego i rozszerzenia przeglądarki Chrome. Portfel Gurda ma wbudowaną giełdę, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo wymieniać swoje kryptowaluty. Umożliwia także użytkownikom kupowanie i sprzedawanie kryptowalut.

Portfel Tor Verge

Znany również jako Portfel Tordroid jest to jeden z najlepszych portfeli na Androida i działa w sieci Tor. Użytkownicy mogą skanować swoje kody QR z innych portfeli Tora i papierowych. Tor ma kilka unikalnych funkcji bezpieczeństwa, takich jak odzyskiwanie fraz nasion, odcisk palca i system blokady za pomocą kodu PIN, co czyni go bardzo bezpiecznym portfelem. Verge wkrótce uruchomi wersje portfela Tor dla użytkowników komputerów stacjonarnych i iOS. Jednak API nie pozwoli swoim użytkownikom na anonimowe przechowywanie ich kluczy prywatnych, co może później budzić obawy. Zespół techniczny jest już na dobrej drodze do dalszego rozwijania oprogramowania, na przykład ulepszania funkcji, takich jak „selektor odbiorców” i „ekran wysyłania transakcji”.

Portfel papierowy z krawędzią

Plik Portfel papierowy z krawędzią jest bardzo bezpiecznym portfelem i bezpiecznie przechowuje wszystkie Twoje klucze prywatne. Użytkownicy przechowują swoje klucze prywatne w trybie offline i nie ma prawie żadnego ryzyka włamania i niewłaściwego wykorzystania przestrzeni dyskowej.

Zalecane linki do artykułów:

 • Najlepszy portfel Tezos
 • Najlepszy portfel EOS
 • Najlepszy portfel Tron