Recenzja Coinbase – Portfel na Bitcoin, Ether i Litecoin [oferta rabatowa 10 USD]

„Portfel” jest w zasadzie odpowiednikiem konta bankowego. Umożliwia odbieranie, przechowywanie i wysyłanie kryptowalut, takich jak bitcoiny, do innych osób. Istnieją trzy rodzaje portfeli:

 • Portfele sprzętowe
 • Portfele papierowe
 • Portfele hostowane przez Internet

ZA portfel internetowy nazywany również portfel hostowany to taki, który jest hostowany przez inną firmę. Są znacznie łatwiejsze w użyciu, ale bezpieczeństwo Twoich monet będzie w rękach usługodawców. Coinbase to portfel internetowy do kupowania, sprzedawania, przesyłania i przechowywania cyfrowej waluty. W tym przeglądzie Coinbase omówimy zalety opłat i wad Coinbase. Ostatecznym celem Coinbase jest stworzenie otwartej platformy finansowej dla świata i innych globalnych marek, aby mogły one konwertować swoje lokalne waluty na waluty cyfrowe.

 • Zarówno kupowanie, jak i sprzedawanie za pośrednictwem cyfrowej waluty jest łatwe i wygodne.
 • Przekazywanie lub przyjmowanie cyfrowej waluty między notatkami online, płatnościami towarzyszącymi lub handlowcami w bazie monet jest bezpłatne!
 • Obsługuje zabezpieczenia i kopie zapasowe, więc nie ma się czym martwić.
 • Baza monet oferuje klientowi wiele usług pod „jednym parasolem” – portfel, giełda i narzędzia handlowe w ramach jednego prostego pomostu.

Rabat 10 USD:

Zarejestruj się za pomocą tego linku, aby otrzymać darmowe Bitcoiny o wartości 10 $ na swoim koncie coinbank przy pierwszym zakupie: Utwórz nowe konto CoinBase [bezpłatna oferta 10 USD]

Recenzja coinbase Kupon rabatowy

Obsługiwane kraje

Baza monet jest dostępna w 32 krajach na całym świecie. W Azji usługa jest świadczona tylko w Singapurze. Kraje europejskie, takie jak Dania, Stany Zjednoczone Cypr, Belgia, Grecja, Węgry, Irlandia, Wielka Brytania, Bułgaria, Austria, Chorwacja, Finlandia, Hiszpania, Szwecja, Norwegia, Malta, Monako itp. Inne Stany Zjednoczone i Kanada.

Obowiązkowa metoda weryfikacji bazy monet

Osoby posiadające wszystkie konta bazowe monet mają portfel elektroniczny, którego mogą używać do wysyłania lub odbierania bitcoinów. Aby aktywować takie konto, osoby muszą wykonać trzy proste kroki

Krok 1- Podaj swoje pełne imię i nazwisko

Krok 2- weryfikacja identyfikatora e-mail.

Krok 3– Na koniec zaakceptuj warunki i warunki bazy monet, aby zacząć jako użytkownik.

Teraz jako zarejestrowany użytkownik, aby móc kupować bitcoiny, musisz podać prawidłowe dane konta bankowego, aby umożliwić przelew bankowy do bazy monet.

Ograniczenie kupna i sprzedaży Coinbase

Gdy zastosujesz się do powyższego procesu i wszystko zostanie wykonane prawidłowo, możesz kupić kilka bitcoinów, dopóki nie podniesiesz punktu końcowego.

Następnie możesz mieć pytanie, jak zwiększyć limit? … Jeszcze raz to proste zadanie.

 • Weryfikacja każdego ważnego dokumentu tożsamości
 • Weryfikacja karty kredytowej
 • Weryfikacja karty debetowej

Na przykład karta kredytowa pozwala na dokonywanie transakcji na większej liczbie BitCoinów w Coinbase.

Zaakceptowany proces płatności w CoinBase

Głównym kluczem do płatności w Coinbase jest przelew bankowy. W zależności od kraju zależy to od tego, czy użytkownik będzie mógł bezpośrednio połączyć swoje konta bankowe z bazą monet, czy też będzie musiał wysyłać pieniądze na określone konta baz monet, aby zasilić własne konto.

Na przykład: w krajach europejskich klienci mogą używać swoich europejskich kont bankowych z dowolnego obsługiwanego kraju do przelewania euro na iz konta bazowego monet. Mogą również kupować cyfrową walutę za pomocą karty kredytowej lub debetowej.

Opłaty transakcyjne Coinbase

Drodzy użytkownicy, opłaty w bitcoinie są ustalane na podstawie kursu rynkowego panującego w gospodarce. Minimalna opłata ryczałtowa jest stosowana do transakcji konwersji poniżej 200 USD, które są ujawniane przed wykonaniem transakcji przez użytkownika.

Przeważnie większość transakcji podlega opłacie w wysokości 1% + wszelkie powiązane stosownie do metody płatności użytkownika. Różni się w zależności od kraju i używanej metody płatności. Przyjrzyjmy się najnowszemu wykresowi opłat za bazę monet.

Australia i Kanada

Zakup kartą kredytową i debetową nakłada opłatę w wysokości 3,99%

Europa

Kup i sprzedaj standardowo Kupuje kartą kredytową i debetową Przelewy bankowe przychodzące i wychodzące
         1,49%          3,99% Darmowe / 0,15 euro

Singapur

Kup i sprzedaj standardowo Kupuje kartą kredytową i debetową
   1,49%        3,99%

UK

Standardowe kupno / sprzedaż Zakupy kredytowe / debetowe Przewody wpustowe i wychodzące Przelewy bankowe przychodzące i wychodzące
1,49% 3,99% Nie dotyczy BEZPŁATNE / 0,15 EURO

USA

Stawka podstawowa 4% dla wszystkich transakcji

Konto bankowe w USA Portfel USD oparty na monetach Kupuje kartą kredytową i debetową
1,49% przy 0,15 USD 1,49% 3,99%

Dołącz do CoinBase – 10 $ darmowych bitcoinów

Wniosek

Można stwierdzić, że baza monet ma zarówno zalety, jak i wady.

Plusy

 • Baza monet to zaufany portfel.
 • Zasadniczo oferuje wysoką wartość w cyfrowej walucie.
 • Bezpieczny portfel, który umożliwia również kupowanie i sprzedawanie.

Cons

 • Ogranicz się do kupowania Bitcoinów, Ethereum i Litecoin.
 • Użytkownicy nie mają dostępu do kluczy prywatnych. Dlatego jest w zasadzie jasne, że Twój fundusz będzie zarządzany przez Coinbase.

Moim zdaniem mądrze inwestować w Coinbase. Mam nadzieję, że to Recenzja Coinbase będą pomocne dla naszych czytelników. Podziel się z nami swoją opinią i doświadczeniem w sekcji komentarzy poniżej.