Recenzja COTI ICO: Cyfrowa waluta stworzona do płatności

COTI to platforma oparta na transakcjach płatniczych. Jest to jedna ze starszych walut cyfrowych, która może przetwarzać ponad tysiąc transakcji na sekundę. Ta platforma jest bezpłatna dla wszystkich kupujących wraz z pełną ochroną. Sprzedawca może być zmuszony do zapłacenia czegoś, co jest zgodne z warunkami. Dlatego można powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych platform do tradycyjnej metody płatności obok walut cyfrowych. Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego zbudowano tę platformę? Platforma ta została zbudowana w celu rozwiązania problemu transakcji w dzisiejszych czasach na całym świecie. Jest to najlepsza technologia blockchain, która oferuje najszybsze, najłatwiejsze, niezawodne i najbardziej operacyjne sposoby przeprowadzania transakcji.

Recenzja COTI ico

COTI TOKEN:

COTI ma własną rodzimą walutę, znaną jako XCT. XCT jest centrum przyciągania, ponieważ działa jako pośrednik między klientem, handlowcem i pośrednikiem. Platforma ta została stworzona, aby rozwiązać problem ograniczeń, który został zbudowany w celu zmniejszenia przyjęcia cyfrowej waluty codziennych płatności. Jeśli użytkownicy korzystają z sieci COTI, mogą łatwo płacić za pośrednictwem XCT. Token jest stosowany do wszystkich rodzajów transakcji. XCT działa jako środek wymiany, który jest przydatny podczas handlu towarami lub usługami.

FUNKCJE:

  1. Rozwiązywać problem:

Ta platforma zajmuje się wszystkimi przypadkami oszustw, nieprawidłowymi dostawami i innymi niestosownymi problemami. Rozwiązuje wszystkie dodatkowe obciążenia, które są dość kosztowne dla każdej firmy z branży.

  1. Stawki:

Wskaźnik na świecie jest dość niski, ale w ostatnim czasie problemem tym zajęli się i rozwiązali lokalni bankierzy.

  1. Relacje:

Ta platforma działa jako pośrednik między sprzedawcą a konsumentem, ponieważ ich relacja jest niewłaściwa. Płatności od klienta dokonywane są na samym początku z oczekiwaniem, że otrzyma towar na czas. Ale jeśli wystąpi jakikolwiek problem w okresie transakcji, mają pełne uprawnienia do zgłaszania się wyższemu szczeblowi, który może zbadać sprawę i rozwiązać problem.

JAKI PROBLEM ROZWIĄZUJE COTI?

Jeśli porównamy przeszłość i teraźniejszość, będziemy w stanie wyraźnie rozróżnić sytuację dzisiejszego świata. Życie w dzisiejszym świecie stało się zbyt skomplikowane w dziedzinie handlu, transakcji, marketingu internetowego i wielu innych powiązanych spraw z różnych dziedzin. Jeśli spojrzymy na dominującą platformę płatniczą, możemy zauważyć, że nie pasuje ona do nowej formy handlu. W walutach cyfrowych platforma obiecuje zapewnić niską kwotę transakcji przy wyższych stawkach zatwierdzania. Kupiec i konsumenci stworzyli silną więź w ciągu ostatniego roku, którą platforma musi zabezpieczyć, aby utrzymać wzrost handlu. COTI to platforma, która tworzy silne relacje między tradycyjnymi platformami płatniczymi a najlepszymi technologiami blockchain, pomagając użytkownikom w lepszym handlu. Platforma jest szybsza, łatwiejsza i opłacalna, a także zaufanie, które jest potrzebne platformie płatniczej.

PROTOKÓŁ:

Najbardziej tajną technologią COTI jest Trusted Protocol, który składa się z 2 głównych elementów.

  • Punktacja zaufania
  • Mediacja zdecentralizowana.

Pierwszy element, jakim jest Trust Scoring System, utrzymuje uczciwość między użytkownikiem a przedsiębiorcą, prawdziwie opartą na ich relacjach na przestrzeni lat. Opłata za procedurę uiszczana przez zaufanego tradera wynosi zero.

Po drugie, zdecentralizowany system medytacji opiera się całkowicie na pośrednikach w zakresie procedury uzgadniania opartej na problemach transakcyjnych, które mają miejsce na platformie COTI.

Te dwa elementy mają na celu rozwiązanie problemu platformy, aby transakcja była uczciwa, szybka i opłacalna dla użytkownika.

CEL:

Jeśli spojrzymy na roczny arkusz przebiegu transakcji, zauważymy, że ponad 50 bilionów dolarów użytkowników przechodzi przez procedurę transakcyjną. Prawie 99,997% wszystkich transakcji jest odpowiedzialnych za handel dolarami amerykańskimi i euro. Platforma płatnicza XCT stała się jedną z najbardziej obowiązkowych platform płatniczych do obsługi płatności, a także wysyłania wszystkich niezbędnych płatności. Słynny PROCESSING.COM to globalne rozwiązanie płatnicze, które obsługuje tę platformę. Dlatego bardzo łatwo było rozwinąć tę platformę dzięki doświadczeniu i szanowanym partnerom.

COTI ICO I WAŻNE LINKI:

WNIOSEK:

Ta platforma płatnicza została utworzona przez prowadzenie działalności handlowej w zaawansowanych walutach cyfrowych z doskonałymi funkcjami. COTI ma unikalne cechy, takie jak bezpośredni kredyt, tworzenie rynku w oparciu o sieć, zdecentralizowana mediacja i wreszcie wycena oparta na ryzyku dla lepszego i bardziej dynamicznego systemu płatności. Aby rozwiązać problem transakcji i ulepszyć platformę, unowocześniany jest tradycyjny system płatności, a także wykorzystuje technologie blockchain. Odbywa się to dla użytkownika, aby nie napotkał żadnych problemów podczas korzystania z Bitcoin i PayPal jako procedury płatności.