Co to jest DataWallet? | Najlepsze portfele DXT | Jak kupić DXT?

DataWallet to usługa online typu Customer to Business platforma danych co daje swoim użytkownikom pełne uprawnienia do zarządzania swoimi danymi. Odbywa się to po to, aby użytkownicy mogli z zaufaniem sprzedawać wszystkie swoje dane zaufanej organizacji, aby Datawallet mógł łatwo stworzyć rynek, który będzie oparty tylko na łańcuchu bloków. Czy firmy zyskują na zakupie tych danych? Tak, mają. Mogą teraz łatwo stworzyć aplikację opartą na sztucznej inteligencji. Datawallet ma nowo uruchomiony system aplikacji. Ta aplikacja pomaga użytkownikom bezpośrednio przesyłać swoje dane, aby wszyscy zainteresowani klienci mogli natychmiast zapłacić.

Datawallet Wallet DXT

Problem rozwiązany przez Datawallet

Czy słyszałeś o Data Broker? Jest to platforma, na której firmy sprzedają wszystkie dane ze złomu, a następnie te dane odsprzedały te dane wielu organizacjom bez obawy o wymaganych klientów. W ten sposób każdego roku tworzyli ogromne pieniądze. Jeśli chodzi o rynek biznesowy, dane niskiej jakości mogą naprawdę zagrozić jakości danych, ponieważ niewiarygodne dane nie są akceptowane na dłuższą metę. Dlatego Datawallet stał się platformą do radzenia sobie z tym problemem.

Steps Datawallet:

Mówi się, że Datawallet jest zdecentralizowaną organizacją, która daje wszystkim użytkownikom możliwość dzielenia się z organizacją własnymi danymi, które osobiście stworzyli, zgodnie z własnym wyborem. To z kolei pomaga użytkownikom zrozumieć przejrzystość organizacji i sposób wykorzystywania ich danych. To naprawdę opłacalny rynek dla wszystkich użytkowników danych.

Z drugiej strony, jeśli spojrzymy, zrozumiemy, że te firmy używają Datawallet jako medium do generowania biznesu internetowego opartego na AI. Obecnie wszystkie te dane są gromadzone i przenoszone na jedną platformę, podczas gdy wcześniej wszystkie były rozproszone na wielu platformach. To w zamian pomogło wówczas uzyskać dostęp do wieloplatformowych, historycznych danych w czasie rzeczywistym, specyficznych dla użytkownika i wielu innych.

Półprzezroczysty i zdecentralizowany rynek jest naprawdę i wyłącznie oparty na technologii blockchain. Technologia Blockchain to platforma, która dała Datawallet dwie główne platformy wymiany-

  1. Szyfrowanie wszędzie (EE)
  2. Kontrakty Smart Encrypted Data (SEDC)

Podobnie jak inne usługi tokenów, Datawallet ma również medium do wymiany znane jako Data Exchange Token (DXT). Tych żetonów używa się wyłącznie do wymiany w ramach bliskiej grupy ekonomicznej palety danych. Użytkownicy mogą korzystać z tokena na dwa sposoby-

  1. Gdy użytkownik udostępni swoje dane wybranym firmom lub organizacjom, otrzyma możliwość zarobienia tokenów
  2. Gdy zdobędą token, będą kwalifikować się do wydania, niż do kupowania usług opartych na sztucznej inteligencji tylko za pośrednictwem Datawallet App Store.

Funkcja sieci typu „od końca do końca”

Sieć typu end-to-end jest uważana za jedną z najważniejszych cech usługi Datawallet, która uczyniła tę platformę wyjątkową. Żadna inna platforma danych nigdy nie była w stanie zapewnić wysokiej jakości usług podczas procesu rozwoju, tak jak robi to Datawallet. Dlatego ta platforma ogromnie wykonała ciężką pracę w kierunku rozwoju swojej platformy. Prawdę mówiąc, jest to „kręgosłup” ich mapy drogowej technologii. Zapewniają stałą obsługę wszystkim inwestorom w trakcie rozwoju i osiągnęły dużą wysokość.

Jak kupić DXT?

DXT zostało wymienione na kilku popularnych rynkach wymienionych poniżej, na których użytkownicy mogą wymienić go na Bitcoin i inne kryptowaluty:

  • BitForex
  • IDEX
  • EXMO

Najlepsze portfele Datawallet (DXT):

Datawallet (DXT) to token ERC20 oparty na Ethereum. Poniżej znajduje się kilka popularnych i zaufanych portfeli ERC20:

Nazwa portfela Typ portfela Obsługiwane monety Link
Portfel Atomic

Recenzja atomic-wallet

Komputer stacjonarny, telefon komórkowy BTC, LTC, ETH, TRX, XMR, DGB,

QTUM, XLM, ZEC, XRP, BCH,

ITP, DASH, AWC, BTG, DOGE,

TPAY, VET i wiele innych…

Wejdź na stronę internetową
Ledger Nano S / X

Ledger-Nano-S

Sprzęt komputerowy BTC, BCH, BTG, ETH, ETC, LTC,

ZEC, XRP, DASH, STRAT, KMD,

ARK, UBQ, VTC, VIA, NEO,

XST, XLM & 1000+ więcej

Wejdź na stronę internetową
MyEtherWallet

myetherwallet

Sieć ETH, ERC20 Wejdź na stronę internetową
Portfele Trezor

Trezor Model T - Portfel Tezos

Sprzęt komputerowy BTC, BCH, BTG, LTC, DASH,

DOGE, ETC, ETH, ERC20, NEM,

NMC, ZEC, EXP, UBQ…

Wejdź na stronę internetową
Portfel Coinbase

portfel na monety

mobilny Wiele monet i żetonów Wejdź na stronę internetową
MetaMask

MetaMask

Rozszerzenie przeglądarki ETH, ERC20 Wejdź na stronę internetową
Portfel Coinomi

coinomi

mobilny BTC, ETH, ETC, BTG, DOGE, LTC,

LCC, BCH, DASH, NBT, RDD,

MONA, DGB, DGC, NEOS

VTC, BTA, ABN i wiele innych

Wejdź na stronę internetową
Zaufaj portfelowi

portfel zaufania

mobilny ETH, ETC, ERC20, ERC223 Wejdź na stronę internetową
imToken

imtoken

mobilny Bitcoin, ETH, EOS, ERC20 itp Wejdź na stronę internetową
Portfel na chleb

Co to jest DataWallet? | Najlepsze portfele DXT | Jak kupić DXT? 1

mobilny BTC ETH, ERC20 Wejdź na stronę internetową

Wniosek

Udowodnił, że jest rynkiem całkowicie opartym na platformie Blockchain. Z pomocą firmy użytkownicy mają pełny dostęp do swoich danych i mogą je udostępniać wielu firmom. Datawallet tworzy platformę, dzięki której użytkownicy mogą zdobywać tokeny, sprzedając swoje dane. Firmy uzyskują dostęp do danych zaufanych i prawdziwych użytkowników w celu opracowania systemu AI. Oczekuje się, że wkrótce zostanie uruchomiony Datawallet ICO. Śledź ich oficjalną stronę ICO, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje.