Najlepsze portfele VeChain | Najlepszy portfel VET w 2020 r

VeChain to platforma blockchain, która usprawnia cykle zarządzania łańcuchem dostaw dzięki technologiom rozproszonych rejestrów. VeChain pomaga sprzedawcom detalicznym i konsumentom, potwierdzając jakość produktów i eliminując podrobione produkty z łańcucha dostaw. Wszystkie informacje o produkcie, w tym wymiany części zamiennych, historia serwisowania i źródło materiałów, są weryfikowane i rejestrowane w ekosystemie. W tym artykule omówimy najlepsze portfele Vechain do przechowywania tokenów VET.

VEN był pierwszym oficjalnym tokenem wydanym dla platformy VeChain i był to token ERC-20. Później został zastąpiony tokenem VET. Użytkownicy mogą wymienić 100 tokenów VET na 1 token VEN. Oprócz tokenów VET platforma wykorzystuje również token VTHO. VTHO pomaga w uruchamianiu inteligentnych kontraktów i zasila dApps na platformie. VTHO może zostać wydane jako nagroda dla posiadaczy tokenów VET.

Najlepszy Vechain Wallet VET 2019

Najlepsze portfele VeChain dla VET

Ponieważ nastąpiła wymiana tokenów na platformie VeChain, VET nie jest kompatybilny z ERC-20 i nie może być przechowywany we wszystkich portfelach. Istnieje kilka portfeli, w których można przechowywać tokeny VET. Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych portfeli VET na rynku. Przyjrzyjmy się najlepszym portfelom VeChain na tokeny VET:

Portfel Atomic

portfel atomowy

Atomic to portfel komputerowy dostępny dla systemów Windows, Mac, Ubuntu, Debian i Fedora. Pozwala na atomowe zamiany, ale nie więcej niż 200 monet na raz. Obsługuje ShapeShift i Changelly, ale nie obsługuje platformy VeChain. Może przechowywać, wysyłać i odbierać monety VET.

Wszystkie klucze prywatne są szyfrowane i przechowywane na Twoim komputerze. Jest bezpieczny, ale nie tak bezpieczny, jak portfele sprzętowe, takie jak Ledger Nano S. Możesz również dodać swoje tokeny ERC-20 do tego portfela. Obsługuje transakcje P2P i ma bardzo inteligentny interfejs użytkownika.

Odbierz darmowe 15 Atomic Wallet Coin (AWC):

 • Pobierz Atomic Wallet i zakończ konfigurację.
 • przejdź do ustawienia->zrzut
 • podaj swój adres e-mail i użyj kodu promocyjnego: 172G5R aby otrzymać 15 darmowych monet AWC.

Ledger Nano S

Portfel sprzętowy ledger nano x iota

Ledger Nano S to portfel sprzętowy i jeden z najlepszych dotychczas portfeli na rynku kryptowalut. W rzeczywistości jest to jeden z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych portfeli na monety VET. Portfele są przydatne jak mały dysk USB i mogą pomieścić ponad 700 kryptowalut. Kup Ledger Nano teraz!!!

Kluczowe cechy:

 • Ma mały wyświetlacz OLED i przyciski dotykowe, które pomogą Ci skutecznie zabezpieczyć kryptowaluty. Wszystkie transakcje są widoczne na wyświetlaczu i wymagają uwierzytelnienia za pomocą fizycznych przycisków w celu zakończenia.
 • Twoje dane kryptograficzne są zabezpieczone kodem PIN.
 • Wszystkie Twoje dane mają kopię zapasową i są w pełni zaszyfrowane.
 • 2FA lub dwuskładnikowy system uwierzytelniania dla dodatkowego bezpieczeństwa.
 • Obsługuje wiele kryptowalut.
 • Interfejs użytkownika jest intuicyjny i łatwy w konfiguracji.
 • Portfel można kupić za jedyne 99 USD.

Portfel Guarda

Portfel Guarda

Guarda obsługuje listę monet i tokenów, która obejmuje ponad 45 monet łańcuchowych i ponad 10 000 tokenów. Założony w 2017 roku Guarda to portfel wielowalutowy, który obsługuje również obstawianie. Obecnie obsługuje obstawianie dla CLO, KMD i XTZ. Portfel umożliwia użytkownikom kupowanie, sprzedawanie i wymianę kryptowalut w obrębie samego portfela. Portfel Guarda jest dostępny dla wersji Web, Mobile, Desktop, a także dostępna jest wtyczka Chrome do portfela.

Portfel VeChain Thor

najlepszy portfel vechain thor

VeChain Portfel Thor to portfel mobilny. Można go łatwo pobrać na telefony komórkowe z systemem Android lub iOS. Lekki i łatwy portfel mobilny natychmiast łączy Cię z siecią blockchain VeChain. Portfel jest zabezpieczony procesem uwierzytelniania 2FA.

Kluczowe cechy:

 • Portfel Thor ułatwia wysyłanie i odbieranie monet VET i VTHO.
 • Łatwy i prosty interfejs.
 • Wbudowana funkcja wymiany tokenów. Łatwo zamień tokeny VEN na VET dzięki funkcji swipe.
 • Zarabiaj VTHO dzięki nagrodom w portfelu. Posiadając monety VET, użytkownicy mogą ubiegać się o węzeł X i zdobywać nagrody w łańcuchu bloków.
 • Możesz przeglądać swoje transakcje lub saldo poza portfelem mobilnym z innego portfela, takiego jak Ledger Nano S. Transakcje są następnie wykonywane jako „tylko do odczytu” i zabezpieczają portfel przed kradzieżą lub złośliwym oprogramowaniem.

Trust Wallet (VET i VTHO)

Portfel Vechain VET

Trust to portfel mobilny. Pobierz aplikację na telefony z systemem Android lub iOS za pośrednictwem Apple Store, Google Play lub APK Android. Zaufane wsparcie portfela, Vechain (VET i VTHO), w tym obstawianie.

Kluczowe cechy:

 • Wszystkie klucze prywatne są przechowywane lokalnie na Twoim urządzeniu.
 • Obsługuje tokeny ERC20 i ERC223.
 • Obsługuje wiele kryptowalut, takich jak ETH, ETC, POA, GO i VET.
 • Wszystkie Twoje dane i informacje są prywatne i nic nie jest udostępniane w sieci VeChain.
 • Portfel Trust współpracuje z platformą wymiany Binance DEX, umożliwiając handel na zdecentralizowanych giełdach.
 • Zintegrowana przeglądarka Web3 umożliwia integrację z dApps za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

VeChain Thor Sync

VeChain Thor Sync to portfel stacjonarny. Jest dostępny dla systemów operacyjnych Windows i OSX. Portfel jest wciąż w początkowej fazie i wymaga wielu improwizacji i rozbudowy.