Aeron ICO Alert: ratowanie życia ludzi dzięki Blockchain dla bezpieczeństwa lotniczego

Mówiąc prostym językiem, co wiemy o lotnictwie?

Oznacza to po prostu naukę o opracowywaniu i lataniu samolotami. Kiedy wraz z nim tworzony jest plan nowego planu, rozumiemy proces, dzięki któremu plan latający w prostym języku może zdefiniować lotnictwo.

Dlatego dzisiaj jestem tutaj, aby przekazać Wam recenzje na temat tego, jak bezpieczny jest Aeron Blockchain w przypadku lotnictwa.

Co to jest Aeron:

To właśnie sprzęt Blockchain z sanktuarium lotnictwa znalazł firma. Głównym celem firmy jest stworzenie międzynarodowego rejestratora lotniczego ze scentralizowanym schematem ewidencji. Innymi słowy, jeśli spróbujemy zrozumieć, ambicją Aerona jest przyniesienie korzyści ze zdecentralizowanej książki światu lotnictwa na całym świecie. W wielu miejscach uznaliśmy, że ogólnie rzecz biorąc, jeśli spojrzymy na lotnictwo, to przemysł podzielony. Poważne poszukiwanie godnej zaufania szkoły lotniczej lub dobrej licencji na mały samolot może być dużym wyzwaniem. Właściciele samolotów starają się jak najlepiej odblokować znaczenie i nawiązać kontakt z przyszłymi najemcami. W międzyczasie wszyscy prywatni piloci szukają środków przydziału lotów lub czasu potrzebnego do utrzymania swoich zezwoleń.

Firma Aeron opracowała rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo lotów dla każdej osoby. Rozwiązanie Aeron wykorzystuje wiedzę Blockchain do śledzenia dzienników pilotów i napraw samolotów. Tworzy rejestr i scentralizowany system online, przechowując globalne dane o samolotach, kwalifikowanych szkołach lotniczych i dziennikach pilota. Odwiedź stronę ICO

Recenzja Aeron ICO

Jak działa Aeron?

Jest to system będący scentralizowanym katalogiem dla uniwersalnych małych samolotów i szkół lotniczych. Jest to zdecentralizowany katalog o nazwie Aeron Register. Jest zbudowany na Ethereum Blockchain, aby przechowywać wszystkie rekordy dotyczące samolotów i pilotów. Na tym się nie kończy, ale śledzi również wszystkie ARN. ARN to przydatny token, który umożliwia rozwój rozkwitu, samowystarczalnej sieci tworzonej przez katalog i właścicieli tokenów.

Ogólnie ten system pracy można określić jako „Linia lotnicza w kieszeni”. Dzieje się tak, ponieważ jest bardziej zaplanowany z myślą o uczciwości, spójności i bezstresowym uwierzytelnianiu. W momencie, gdy samolot lub pilot ma zapis dziennika w swoim magazynie na Blockchain, są one ponownie dostępne do publicznego wglądu i nie można ich sfałszować. Zarówno specjalista, jak i podróżni mają pewność, że pilot rzeczywiście ma wiedzę, do której musi mieć prawo.

Innym procesem zgłaszania się do statków powietrznych jest prowadzenie rejestru obsługi technicznej i śledzenie sytuacji awaryjnych. Jego sieć może potwierdzić, że wszystkie części są niezawodne, czy nie. Jeśli nie, to konserwacja musi być wykonana zgodnie z obowiązkowymi wartościami. Po przejrzeniu całego systemu inteligentnych kontraktów możemy powiedzieć, że jego inteligentny kontrakt składa się z niezliczonych zapisów dziennika. Wykonuje również czynności płatnicze lub ładuje samoloty. Wdraża również wszystkie traktaty dotyczące podziału kosztów między prywatnymi pilotami a ich podróżnikami.

Aeron użyje żetonu wartości pod symbolem ARN. Osoba fizyczna będzie musiała wydać tokeny ARN, aby uzyskać prawo do wpisu do Rejestru Aeron. W przyszłości Aeron postrzega swój żeton jako obiecujący schemat płatności za umowy dotyczące małych samolotów lub marketing lotów relaksacyjnych. Właściciele samolotów mogą podpisywać umowy partnerskie z Aeron. Wreszcie, możemy powiedzieć, że ma dziś funkcjonujący model na żywo. W końcu opracowali strategię, aby przejść do nieco scentralizowanego modelu, zanim przejdą do w pełni zdecentralizowanego modelu z pełną obsługą kryptowalut.

Token ARN:

Użyteczność tokena Aeron pozwoli na pisanie o zapisie Aeron i innych procedurach, w sposobie płatności czy opłatach eksploatacyjnych. Jest również wizualizowany jako procedura płatności za umowy dotyczące małych samolotów lub reklamy lotów rekreacyjnych. Odbywa się to poprzez ustalenia partnerskie między firmą a właścicielami statków powietrznych. Aby zyskać udział w sieci, Aeron będzie oferować tokeny szkołom lotniczym, operatorom samolotów i firmom lotniczym. Oferują one zniżki na opłaty za usługi lub gwarancje płacone w ARN. Firma odkrywa również szanse powiązania kosztu tokena z wartością podium Aeron.

Może zyskać cenę online za każdy token ze zwrotem w kryptowalutach rozliczanych po kursie wymiany obowiązującym w dniu operacji. Bitcoin i Ethereum będą jedynymi zwyczajowymi środkami płatniczymi w całej sprzedaży. Pierwsi nabywcy otrzymają różne bonusy związane z czasem i obszarem zakupu.

Data zamknięcia ICO: 30 października 2017 r

Kurs tokenów: 1 ARN = 0,5 USD

Pobierz WhitePaper

Wniosek:

Kończąc ten artykuł, możemy powiedzieć, że w tej nowej obecnej epoce ludzie i sprzęt żeglugowy powodują pewnego rodzaju przyklejanie się do przemysłu lotniczego. Odgrywa wielką rolę jako łączność między połączeniami między regionami, krajami, wyspami i kontynentami. Biegłość oferowana przez samolot nie daje żadnej wątpliwości, że lotnictwo może przyspieszyć wzrost światowej gospodarki.