3 najlepsze platformy do rozpoczęcia SIP w Bitcoin (kryptowaluta) 2021

Systematyczne inwestycje lub SIP w Bitcoin określane również jako okresowe wynalazki kryptowalut / powtarzające się depozyty kryptowalut. Najlepsza platforma do tworzenia SIP zależy od różnych czynników, które omówimy w tym artykule.

Regularne dokonywanie inwestycji jest dobrym pomysłem, ponieważ łatwo jest wpłacić niewielką kwotę, zamiast dokonywać dużej inwestycji od razu. Z regularnością Twoja inwestycja może być stosunkowo skromna, niezależnie od kwoty inwestycji. Okresowe inwestycje neutralizują również ryzyko związane z wahaniami rynkowymi, a całkowity stan posiadania stale rośnie. Kolejny powód, aby wejść w systematyczny plan inwestycyjny (SIP), jeśli inwestor nie jest głęboko zainwestowany w ścisłe śledzenie rynku. Podobnie jak w przypadku SIP, inwestorzy przygotowują plan, wybierają aktywa i zaczynają w nie inwestować, nie poświęcając zbyt wiele czasu na śledzenie aktywności na rynku.

systematyczny plan inwestycyjny SIP w powtarzającym się depozycie kryptowaluty BItcoin

Popularność kryptowalut rośnie każdego dnia i jest wiele wydarzeń, które mają na celu przeniesienie kryptowaluty do głównego nurtu systemu finansowego. Bitcoin to pierwsza kryptowaluta, która została stworzona dekadę temu i nadal dominuje na rynku pod względem kapitalizacji rynkowej i wolumenu transakcji. Cena kryptowaluty zależy od jej popytu i podaży. Do tej pory udowodniono, że Bitcoin zapewnia największy zwrot z inwestycji od czasu jego powstania, ale nadal istnieje ogromne ryzyko związane z inwestycjami w kryptowaluty, a SIP w Bitcoin (lub w innej kryptowalucie) to świetny sposób na zminimalizowanie tego ryzyka.

Najlepsze sposoby na rozpoczęcie systematycznego planu inwestycyjnego (SIP) w Bitcoin

SIP w Bitcoinie jest również nazywany okresowym wynalazkiem i powtarzającym się depozytem. W przypadku inwestycji w odwołania do kryptowalut zdecydowaliście się z SIP na Bitcoin; następnie w tym artykule omówimy niektóre opcje inwestycji SIP. Chociaż ograniczona liczba giełd lub stron internetowych zapewniających funkcję SIP nadal istnieje kilka niezawodnych i zaufanych giełd, które oferują użytkownikom tworzenie SIP z kryptowalutami, takimi jak Bitcoin, Ethereum i kilka innych popularnych kryptowalut.

Coinbase

baza monet

Założona w 2012 roku Coinbase jest jednym z największych, najstarszych i zaufanych portfeli i giełd kryptowalut z siedzibą w San Francisco w Kalifornii. Coinbase oferuje różne produkty kryptowalutowe, w tym portfel, giełdę, bramę kryptowalutową i wiele innych. Użytkownicy mogą kupować, sprzedawać i przechowywać popularne kryptowaluty, takie jak Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Tezos i wiele innych. Coinbase oferuje obecnie swoje usługi w 42 krajach i ma ponad 20 milionów klientów na całym świecie. Przechowywanie kryptowaluty w portfelu online to ryzykowny plan i Coinbase traktuje to bardzo poważnie. Przechowuje tylko 2% twojego funduszu w portfelu online, a saldo online portfela Coinbase USD jest pokrywane przez Ubezpieczenie FDIC.

Coinbase umożliwia klientom dokonywanie cyklicznych zakupów (SIP). Opcja cyklicznego kupna jest oferowana w celu uniknięcia ryzyka czasowego, znanego również jako uśrednianie kosztu dolara. Pozwalają również użytkownikom anulować powtarzające się zakupy kilkoma kliknięciami, co można zrobić za pośrednictwem strony internetowej.

Jedyny problem z Coinbase polega na tym, że ta funkcja powtarzającego się depozytu jest dostępna tylko dla wybranych krajów.

Dołącz do Coinbase, aby utworzyć SIP !!!

BitDroplet

Bitdroplet SIP w Bitcoin - SIP w kryptowalucie

BitDroplet to stosunkowo nowa platforma, która umożliwia użytkownikom inwestowanie w Bitcoin przy niewielkich inwestycjach, jak to nazywają Plan systematycznego zakupu (SPP). BitDroplet to produkt słynnej indyjskiej giełdy kryptowalut BitBns, która została uruchomiona w 2017 roku. Jak wspomniano na stronie Bitdroplet, użytkownicy mogą zacząć od zaledwie 78 INR (~ 1 $) dziennie. Opłata w wysokości 0,25% pobierana jako opłata handlowa w momencie każdego zakupu, a także w momencie wykupu. Nie ma dalszych ukrytych opłat.

W momencie pisania tego posta Bitdroplet wspierał ograniczoną liczbę krajów, w tym Indie, Europę i Wielką Brytanię, oraz wspiera inwestycje w IRN, EURO i POUND. Obecnie obsługują Bitcoin dla SPP i planują dodać więcej kryptowalut w przyszłości.

Dołącz do Bitdroplet, aby stworzyć SPP !!!

Unocoin

unocoin SIP crypto

Unocoin to pierwsza giełda kryptowalut w Indiach, która została uruchomiona w 2013 r. Pomysł SIP w Bitcoin został pierwotnie wprowadzony przez Unocoin w 2015 r. Funkcja SIP w Unocoin umożliwia użytkownikom zobowiązanie się do regularnego stałego depozytu w INR, w którym mogą rozpocząć z niewielką tylko jako 50 INR. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zasilić swój portfel INR i rozpocząć SIP. Niedawno Unocoin rozszerza plan SIP na regularne inwestycje w Ethereum i nazywa to Systematic Buying Plan (SPB). Jak wspomniano w ich powiadomienie z dnia 25.04.2020 r. obowiązuje opłata transakcyjna w wysokości 0% dla BTC i ETH dla SBP.

Jeśli planujesz rozpocząć okresową inwestycję w Ethereum, to na pewno będzie ekscytujące, że Ethereum pracuje dla Ethereum 2.0 i przechodzi z PoW na PoS, co może drastycznie wpłynąć na ruch cen w pozytywnym kierunku.