5 najlepszych piekarzy Tezos do obstawiania XTZ w 2020

Interesariusze lub piekarze sieci Tezos muszą zostać oddelegowani za pomocą monet Tezos lub XTZ, aby zdobywać nagrody. Piekarze, którzy stawiają swoje XTZ i biorą udział w procesie pieczenia, otrzymują nagrody w sieci. Wynagrodzenie wynosi od 5% do 10% rocznie, ale jest zmienne w czasie. Jeśli nie znasz się na tym, przeczytaj kilka podstawowych informacji na temat pieczenia i delegowania Tezos. Wybór najlepszego piekarza Tezos zależy od różnych parametrów, w tym interwału płatności, odliczenia opłat, niezawodności.

Najlepsze pieczenie Tezos Bakers XTZ

Aby zakwalifikować się w procesie i zdobyć nagrodę, piekarze muszą mieć co najmniej 1 rolkę, co odpowiada 10000 XTZ. Ponadto muszą mieć system komputerowy i znać różne aspekty techniczne, aby zakończyć proces transakcji. Cały proces jest często narażony na ryzyko włamania lub infiltracji oraz anomalii technicznych.

Cóż, nie martw się więcej. Na szczęście Tezos zaproponował alternatywne rozwiązanie delegacji. Jest wielu piekarzy, którzy wpadli na unikalny pomysł usług pieczenia na dużą skalę. Tutaj możesz po prostu przekazać prawa do pieczenia usługom piekarniczym, a resztę zrobią za Ciebie za niewielką opłatą, która wynosi od 5% do 15% Twoich nagród za wypieki. Ci piekarze będą okresowo automatycznie przekazywać Twoje nagrody bezpośrednio do Twoich portfeli. Możesz je wydać lub delegować w zależności od potrzeb. Wróciłem do mojej pierwszej wypłaty wypiekowej Tezos po około miesiącu, a następnie co 3 dni około 5-7%.

Polecane artykuły: 

  • Najlepsze portfele do obstawiania wspierające łatwe obstawianie 
  • Lista dostawców usług obstawiania (SaaS)

5 najlepszych piekarzy Tezos do obstawiania XTZ:

Jest kilka środków, które pomogą Ci wybrać najlepszego piekarza, dwa ważne parametry to harmonogram płatności i opłata. Niektórzy piekarze nie mają pokoi dla nowych członków. Oto kilku starannie dobranych piekarzy dla Ciebie, ale sprawdź na ich stronie internetowej, czy są dostępni, czy nie. Istnieje kilka portfeli Tezos, w tym Tezbox, w których możesz łatwo przekazać swoje Tezos do pieczenia.

Binance.com

Binance to dobrze znana, jedna z największych giełd kryptowalut na świecie. Ekosystem Binance świadczy usługi takie jak wymiana spot, przyszła wymiana, dex, oszczędzanie, pożyczki i obstawianie. Binance zapewnia również usługę pieczenia Tezos i rozpoczęła pieczenie od grudnia 2019 roku. Użytkownicy mogą łatwo piec Tezos na Binance, rejestrując się na giełdzie. W chwili, gdy to piszę, rentowność obstawiania wypieków na Binance wynosi 6,24% i jest bardzo wysoka, jeśli porównać ją z innymi graczami o ugruntowanej pozycji na rynku. Opłaty Binance Bez opłaty za usługę tyczenia. Dołącz do Binance Exchange

Bake’n’Rolls.com

Bake’n’Rolls to usługa delegowania z siedzibą na Ukrainie, dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Obsługiwany jest przez portfel Ledger Nano S, który jest wysoce zalecany ze względu na najwyższej klasy funkcje bezpieczeństwa. Obsługiwany jest przez serwer HPE ProLiant DL360 Gen10. Wszystkie nagrody i zarobki są zapisywane w arkuszach kalkulacyjnych Google, które mogą zostać w każdej chwili zweryfikowane przez interesariuszy.

Dynamiczna roczna wydajność pozwala interesariuszom zarobić dokładnie taką kwotę, jaką poparli, pomniejszoną o prowizję piekarzy. Nagrody są przyznawane po zakończeniu każdego cyklu. Odliczyli 10% jako prowizję od twoich nagród za wypieki.

HappyTezos.com

Z siedzibą w Austrii, Happy Tezos to firma delegująca, której głównym mottem jest bezpieczeństwo Twoich monet Tezos. Rejestracja nie jest konieczna i możesz w dowolnym momencie sprawdzić swoje nagrody na pulpicie nawigacyjnym. Inwestorzy mogą przyłączyć się, dostarczając obligacje, które w rzeczywistości są depozytami zabezpieczającymi. Aktualny zwrot z inwestycji lub ROI na cykl wynosi 12,5% w skali roku. Uzyskana nagroda jest rozdzielana między interesariuszy, członków puli obligacji i zespół delegacji. Aby skorzystać z usługi, tokeny są przechowywane na koncie delegacji, które można wycofać w dowolnym momencie po uprzednim powiadomieniu. Opłata serwisowa wynosi tutaj 15%.

Everstake

Everstake to dostawca usług obstawiania, który zapewnia obstawianie wielu monet, w tym Tezos, Cosmos, Algorand, Harmony, Solana, Decred, EOS, Icons i wiele innych monet. Został założony na Ukrainie przez Attic Lab, producenta bloków EOS. Everstake rozpoczęło pieczenie Tezos w maju 2020 r. I pobierają za to 5% opłaty piekarniczej. Wydajność obstawiania XTZ Everstake wynosi 5,92% (na podstawie wydajności ostatnich 10 cykli.

Tezos.Vote

Tezos Vote ma siedzibę w Holandii i pomaga uzyskać zwroty z każdego cyklu pieczenia. Możesz także uczestniczyć w puli obligacji i podwoić zwroty o 14% w skali roku. Jest obsługiwany przez BlockBay Capital. Tezos Vote zapewnia wolne od ryzyka zwroty do swoich delegatów, również w regularnych odstępach czasu. Tezos Vote pobiera 15% opłat za usługi. Ich interwał wypłat jest oznaczony jako doskonały.