15 najlepszych portfeli Ethereum | Najlepszy portfel ETH [edycja z 2021 r.]

Szukasz najlepszego portfela ETH? W przestrzeni kryptograficznej dostępnych jest wiele portfeli Ethereum. Wymieniliśmy kilka najwyższej klasy portfeli ETH do przechowywania Ethereum. Jeśli szukasz najlepszej listy portfeli ERC20, przeczytaj ten post.

najlepsze portfele ethereum - najlepszy portfel ETH 2019

Portfel jest niezbędny, aby użytkownik kryptowaluty mógł przechowywać swoje kryptowaluty, takie jak Ethereum, Bitcoin itp., W bezpieczny sposób. W naszych poprzednich artykułach omawialiśmy Bitcoin (najpopularniejszą kryptowalutę), a także o tym, jak kupić Ethereum w Indiach. Możesz przeczytać nasze poprzednie artykuły na temat:

 • Wprowadzenie do Bitcoinów
 • Jak przechowywać Bitcoiny?
 • Rodzaje portfeli Bitcoin

W tym artykule omówimy podstawy Ethereum i niektóre popularne portfele Ethererum. Portfele Ethereum to nic innego jak portfele używane do przechowywania i uzyskiwania dostępu (wysyłania i odbierania) Ethereum. Ethereum to darmowa wirtualna lub cyfrowa waluta o otwartym kodzie źródłowym jako bitcoin. Zależy to od strategii blockchain z funkcjonalnością skryptów. Oferuje maszynę wirtualną znaną jako EVM do uruchamiania skryptów, gdzie EVM to maszyna wirtualna Ethereum.

Ethereum ułatwia transfer „eteru”, który jest tokenem wartości potrzebnym do kompensacji węzłów sieci zaangażowanych w proces prowadzony w EVM. W tym przypadku spam sieciowy jest eliminowany dzięki zastosowaniu mechanizmu o nazwie „Gas”, który jest mechanizmem wyceny transakcji.

Najlepsze portfele Ethereum (ETH) na 2021 r

Uwaga: Portfele sprzętowe to najlepsze portfele pod względem bezpieczeństwa Twoich środków. W przypadku posiadania dużej ilości funduszu kryptograficznego, zawsze zaleca się korzystanie z portfeli sprzętowych. W tym artykule wymieniamy Ledger Nano S / X i Trezor. Na rynku dostępnych jest ponad 25 innych portfeli sprzętowych.

Możesz przeczytać nasz artykuł na temat pełnej listy portfeli sprzętowych, aby znaleźć najlepszy portfel dla siebie. 

Portfel Atomic

Jeśli szukasz wygodnego i bezpiecznego sposobu na przechowywanie Ethereum, Atomic Wallet jest idealną opcją. Ten portfel oferuje wiele przydatnych funkcji, takich jak obsługa ponad 300 monet i tokenów, wbudowana wymiana i opcje kupowania kryptowalut, Atomic Swapy i wiele więcej. W tej chwili możesz cieszyć się Atomic Wallet na Windows, MacOS i Linux, a aplikacje mobilne na Androida i IOS zostaną wydane w listopadzie.

Ponadto Atomic Wallet ma silnie rosnącą społeczność, podczas gdy zespół projektowy stale ulepsza portfel i dodaje nowe funkcje poprzez cotygodniowe aktualizacje.

portfel atomowy

Odbierz darmową monetę 15 Atomic Wallet Coin (AWC):

 • Pobierz Atomic Wallet i zakończ konfigurację.
 • przejdź do ustawienia->zrzut
 • podaj swój adres e-mail i użyj kodu promocyjnego: 172G5R aby otrzymać 15 darmowych monet AWC.

 

Sprawdź listę najważniejszych funkcji Atomic Wallet:

 • Klucze prywatne są przechowywane na urządzeniu użytkownika i generowane z mnemoników.
 • Wbudowany Kup Crypto z opcją karty kredytowej, dostarczoną przez Simplex
 • Cotygodniowe aktualizacje o nowe monety, tokeny i przydatne funkcje
 • Opcja Atomic Swaps do wymiany z niskimi opłatami
 • Niestandardowa funkcja tokena – możesz ręcznie dodać dowolny token ERC20 w kilka sekund
 • Natychmiastowa wymiana za pośrednictwem Changelly i Shapeshift
 • Natychmiastowe wsparcie 24/7 na żywo

Ledger Nano S / Nano X

Ledger-Nano-S

Portfele sprzętowe to najlepsza opcja do bezpiecznego przechowywania środków kryptograficznych przez długi czas. Ledger nano s to najpopularniejszy portfel sprzętowy ze względu na niską cenę i wysoki poziom bezpieczeństwa. Jest zasilany przez złącze USB. Użytkownicy mogą podłączyć go do komputera stacjonarnego lub laptopa za pomocą kabla do transmisji danych. Obsługuje wiele monet i tokenów, w tym Bitcoin i Ethereum. Kup teraz swój Ledger!!!

Trezor

Najlepsze portfele ETH 2018

Trezor to kolejny popularny portfel sprzętowy, który obsługuje Bitcoin, LiteCoin, Dashcoin i wiele innych monet wraz z ETH. Urządzenie Trezor może być używane do zarządzania hasłami, obsługuje również uwierzytelnianie dwuskładnikowe, a także może być używane do podpisywania dokumentów jako dowodu własności. Kup Trezor teraz!!!

Portfel Lumi

portfel lumi

Istnieje wiele portfeli, dla których anonimowość jest najwyższym priorytetem. Jednak tylko kilka z nich popiera swoje twierdzenia. Jednym z prawdziwych przykładów bezpiecznego i anonimowego portfela kryptowalutowego jest plik Portfel Lumi. Osiąga ten wynik dzięki szyfrowaniu po stronie klienta, co oznacza, że ​​wszystkie dane pozostają na urządzeniu użytkownika i nie są przekazywane osobom trzecim. Po prostu wygeneruj frazę mnemoniczną lub wprowadź istniejącą – i gotowe.

Portfel ma płynny interfejs i wszystkie pożądane opcje do codziennego użytku kryptowalutowego. Możesz kupić kryptowaluty za pomocą karty kredytowej, wymienić je, sprawdzić ceny, a nawet przeglądać dapsy bez wychodzenia z portfela. Lumi obsługuje szeroką gamę walut, takich jak tokeny Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, EOS, ERC20 i EOS. Nadal dodaje nowe waluty i wkrótce stanie się open-source. Portfel Lumi jest dostępny w postaci aplikacji na Androida i iOS. Dostępna jest również wersja z portfelem internetowym.

Portfel Guarda

Portfel Guarda

Portfel Guarda to wielofunkcyjna, międzyplatformowa pamięć masowa dla tokenów opartych na Ethereum i Ethereum (oraz szerokiej gamy innych aktywów kryptograficznych). Portfele są dostępne w wersji internetowej, komputerowej, rozszerzenia Chrome i mobilnej, przy czym wszystkie z nich nie są zabezpieczone.

Portfel Guarda ma bardzo szczególne relacje z Ethereum – projekty faktycznie rozpoczęły się jako portfel dla tokenów opartych na ETH i Ethereum w 2017 roku.

ETH i tokeny można przechowywać, wysyłać, odbierać, wymieniać i kupować w portfelach Guarda. Generowanie i zarządzanie tokenami ERC20 jest również możliwe za pomocą generatora tokenów Guarda.

Kluczowe cechy portfela Ethereum na Guarda to:

 1. Bezpieczne szyfrowanie kopii zapasowych i polityka przechowywania danych bez opieki
 2. Wbudowane usługi zakupu i wymiany
 3. Szeroka gama obsługiwanych kryptowalut z nowymi monetami i tokenami stale dodawanymi
 4. Całodobowa obsługa klienta, zapewniająca najszybszy czas reakcji na rynku portfeli
 5. Operacje międzyplatformowe – wszystkie portfele można łatwo zsynchronizować między dostępnymi wersjami
 6. Specyficzne dla waluty cechy obsługiwanych monet
 7. Dodatkowe usługi, takie jak generator tokenów ERC20
 8. Integracja z Ledger Nano S.

Metamask:

15 najlepszych portfeli Ethereum | Portfel Top ETH [edycja z 2021 r.] 1

MestaMask to dostęp przeglądarki do sieci Ethereum. MetaMask to coś więcej niż tylko portfel Desktop Ether, który umożliwia użytkownikom przechowywanie i wysyłanie Ethereum, a także umożliwia dostęp do zdecentralizowanych aplikacji ETH. Możesz zainstalować go jako rozszerzenie przeglądarki Chrome!

CoinBase:

baza monet

Coinbase to jeden z najbardziej autentycznych, popularnych i najstarszych portfeli internetowych / aplikacji kryptowalut. Obsługuje Bitcoin, a także kilka Altcoinów, w tym również Ethereum. Wadą Coinbase jest to, że nie będziesz mieć kontroli nad swoimi kluczami prywatnymi. Mimo to, jeśli jesteś początkującym, nie posiadasz zbyt dużej kwoty lub chcesz robić zakupy z kryptowalutami, polecam Coinbase ze względu na jego reputację.

Założony w 2012 roku Coinbase to portfel i platforma kryptowalut, na której handlowcy i użytkownicy mogą dokonywać transakcji za pomocą kryptowalut. Coinbase jest moim pierwszym wyborem ze względu na jego dostępność w wersji internetowej i aplikacji. Jest bardzo bezpieczny, a także zapewnia swoim klientom uwierzytelnianie dwuetapowe.

Inną najbardziej przydatną funkcją Coinbase jest to, że użytkownicy mogą nie tylko przechowywać monety, ale także mają możliwość kupowania za pomocą dodatkowych opcji płatności, takich jak przelew bankowy. Zarejestruj się w Coinbase teraz!!!

MyEtherWallet

Myetherwallet umożliwia użytkownikom wysyłanie zasobów i jednoczesne ich otrzymywanie za pomocą adresu Ethereum. Został zaprojektowany w oparciu o JavaScript, gdzie dane są pobierane po stronie klienta. Obsługuje tokeny ETH, DGD lub DigixDAO i DAO. Transakcje offline są również możliwe w przypadku tego typu portfela, ponieważ generowanie danych odbywa się w przeglądarce, a nie na serwerze.

Powód wyboru MyEtherWallet:

Użytkownicy zwykle wybierają ten typ portfela, gdy nie chcą pobierać oprogramowania w swoich systemach.

Exodus (portfel na biurko)

Najlepsze portfele Ethereum

Exodus to portfel na komputery z wieloma kryptowalutami, a także ma ShapeShift wbudowany do wymiany kryptowalut w portfelu. Jednak użytkownik powinien być podłączony do Internetu podczas korzystania z Exodus. Ma piękny wygląd i atrakcyjny interfejs, w tym wykres kołowy, który pokaże całe portfolio monet po otwarciu portfela Exodus. Exodus obsługuje listę monet, w tym Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash itp.) Jest dostępny dla systemów Windows, Mac i Linux.

EthereumWallet:

Ethereumwallet jest podobny do MyEtherWallet i jest wprowadzany przez kryptokit należący do Kanady. Jest również zaprojektowany w oparciu o JavaScript, a dane są gromadzone po stronie klienta. Tutaj tworzony jest adres Ethereum do obsługi transakcji Ethereum.

Witryna była kiedyś sławna, ale obecnie jest w fazie rozwoju (testy beta). Ale funkcjonalność portfela pozostaje niezmieniona, chociaż znajduje się w fazie rozwojowej

Jaxx:

Jaxx to najwygodniejszy i najbardziej przyjazny dla użytkownika portfel, który obsługuje wiele walut, takich jak Ethereum, bitcoin itp. Początkowo ten portfel obsługiwał jedyny bitcoin, ale teraz został również rozszerzony na Ethereum. Obsługuje również tokeny, takie jak Dash i DAO.

portfel ethernetowy jaxx

Unikalne cechy Jaxx:

Opcja połączenia: konto bieżącego użytkownika można połączyć z różnymi urządzeniami, takimi jak IOS i Android. Rozszerzenie jest również ułatwione dla przeglądarek Firefox i Chrome.

Jaxx również zapewnia obsługę przyzwoitych kontraktów i posiada hierarchiczne adresy deterministyczne (HD)

ZAMGLENIE:

MIST to domyślny portfel Ethereum wymyślony i wspierany przez Fundację Ethereum. Komunikuje się z przyzwoitymi umowami i ułatwia przechowywanie ETH.

Szybsze wymiany lub przelewy ETH są ułatwione dzięki integracji MIST z ShapeShift. Aby uzyskać dostęp do MIST, niezbędne są pewne umiejętności kodowania. Obecnie jest poddawany testom beta, aby nie działał jako pełnoprawna aplikacja. Opcja dostępna w Mist o nazwie „Użyj sieci testowej” pomaga w procesie testowania.

POBIERZ:

Geth to najstarszy rodzaj portfela, który obsługuje tworzenie kontraktów Ethereum, a także ułatwia transakcje Ethereum. Jest udostępniany użytkownikom OS X, Linux i Windows

ETHADDRESS:

Portfel ETHADDRESS Ethereum został zaprojektowany w oparciu o JavaScript, co ułatwia generowanie danych po stronie klienta. Wygląda jak portfel papierowy, który obsługuje inne rodzaje portfeli, takie jak portfele zbiorcze i portfele mózgowe.

Dziękuje za przeczytanie!!! Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł najlepsze portfele Ethereum. Jeśli masz jakieś sugestie, napisz do nas wiadomość w sekcji komentarzy poniżej.