OKEx P2P staje się wielkim hitem dla indyjskiej publiczności dzięki ofercie ChristmasDhamaka

OKEx, wiodąca na świecie platforma handlu kryptowalutami peer-to-peer, z radością ogłasza swoją oficjalną premierę w Indiach. Platforma P2P to globalna sieć blockchain działająca w ponad 100 krajach. W dniu 5 sierpnia 2020 roku platforma OKEx P2P uruchomiła swoją giełdę w Indiach i będzie gospodarzem jednego z największych programów nagród wyłącznie dla indyjskich użytkowników z pulą nagród w wysokości 30000 USDT. Indyjscy handlowcy mogą teraz wymieniać INR na kryptowaluty i handlować BTC o wartości 1,5 miliarda dolarów oraz Tether i wiele innych kryptowalut całkowicie za darmo. OKEx nie będzie pobierać opłat transakcyjnych od swoich użytkowników.

OKEX

Platforma obsługuje ponad 30 lokalnych kryptowalut, w tym Ether, BTC, USDT itp., A płatności można dokonywać za pomocą kart kredytowych, takich jak VISA lub Mastercard. Dostępne są również inne opcje płatności, takie jak NEFT, UPI, IMPS itp., Gdzie można kupić kryptowaluty po najniższych cenach. Giełda jest kompatybilna z telefonami iOS i Android, a także obsługuje wersje desktopowe Windows i Mac.

Celem OKEx jest zapewnienie bezpiecznej i niezawodnej platformy z maksymalną płynnością i całodobową obsługą klienta w celu zapewnienia płynnego handlu. Sekcja FAQ zawiera proste wskazówki, jak dołączyć do społeczności traderów, a także zapewnia szybką pomoc w przypadku jakichkolwiek sporów lub problemów technicznych. Co więcej, platforma na bieżąco informuje Cię o najnowszych wiadomościach i trendach na rynku kryptowalut oraz istnieje wiele bezpłatnych kursów, aby dowiedzieć się o blockchain i powiązanych dziedzinach.

Indie – gorące miejsce dla kampanii OKEx

4 marca 2020 r.RBI zniosło zakaz wymiany kryptowalut w Indiach, udostępniając indyjski rynek DeFi (zdecentralizowane finanse) dla krajowego i międzynarodowego handlu kryptowalutami. Dyrektor generalny OKEx Jay Hao uważa, że ​​Indie jako globalny rynek kryptowalut mają ogromny potencjał, a technologia blockchain z pewnością wyeliminuje bariery scentralizowanego handlu i sprawi, że transakcje finansowe będą łatwe dla handlowców. Dlatego ekosystem handlowy OKEx ma na celu zapewnienie łatwej weryfikacji KYC, szerokiej gamy opcji płatności, wysokiej płynności i ograniczenia ryzyka związanego z handlem kryptowalutami.

O kampanii

Dołączenie do platformy OKEx P2P jest bezpłatne. Zapewnia najszybsze zatwierdzenie KYC. Po weryfikacji i zatwierdzeniu KYC otwórz konto i zacznij handlować. Minimalna wartość transakcji to 7500 INR i masz szansę wygrać 2 punkty za transakcję. Możesz również zdobywać nagrody, udostępniając link polecający swoim kontom na Facebooku i Twitterze, publikując publiczne posty lub polecając znajomego. Zdobywaj także nagrody, odpowiadając na pytania na oficjalnym kanale OKEx na Twitterze. Odpowiadając na pytanie, otrzymujesz 1 punkt.

OKEx Christmas Bonanza dla użytkowników indyjskich

W te święta OKEx przyniesie Ci radość z wygrania ekscytujących nagród i nagród poprzez udział w OKEx Christmas Dhamaka. Świąteczna Dhamaka potrwa 14 dni, a OKEx rozdaje punkty w postaci „świątecznych babeczek”. W tym celu musisz się zarejestrować i otworzyć konto, kliknąć przycisk „weź udział teraz” i wykonać proste zadania, aby otrzymać szansę na wygranie do 12 000 USDT lub 9,00 000 INR. Brzmi interesująco? Oto, jak możesz wygrać nagrody.

OKEx Christmas Gifts

 • Dokonaj minimalnej transakcji w wysokości 7500 INR lub więcej na platformie OKEx i zdobądź 3 punkty.
 • Możesz także tweetować link polecający i wygrywać nagrody. Nie zapomnij użyć hashtagu – # OKExP2PIndia i zgarnij nagrodę w wysokości 1 punktu.
 • Poleć znajomego i zdobądź nagrodę w wysokości 5 punktów, gdy ukończy proces weryfikacji i transakcję o wartości 7500 INR lub więcej.
 • Dołącz do kanału na Twitterze @OKExIndia i zdobądź 1 punkt za odpowiedź na poprawne pytanie.
 • Dołącz do „Christmas Dinner Party”, a inwestor, który ma maksymalny wolumen obrotu, może zarobić nagrodę pieniężną w wysokości 2000 USDT.

Dołącz do grup Telegram, Facebook i Twitter, aby otrzymywać najnowsze ogłoszenia.

Wytyczne dotyczące uczestnictwa

 • Uczestnicy muszą mieć konto (utwórz, jeśli go nie masz)
 • Uczestnicy muszą przejść proces weryfikacji KYC i zdjęcia przed otwarciem konta do handlu na platformie OKEx.
 • Minimalna transakcja powinna wynosić 7500 INR lub więcej.
 • OKEx zastrzega sobie prawo do dyskwalifikacji lub anulowania nielegalnych transakcji.
 • Mogą również zdyskwalifikować handlowców dokonujących nielegalnych transakcji hurtowych lub innych działań manipulacyjnych na platformie.
 • OKEx ma również prawo do oceniania i ogłaszania zwycięzców po pomyślnym wykonaniu zadania.
 • Wszystkie nagrody zostaną rozdane w ciągu 2 tygodni od zakończenia zawodów.