SecuX: pierwsza na świecie integracja portfela sprzętowego kryptowalut i rozwiązania płatniczego [WYŁĄCZNIE]

miXCLUSIVE: SecuX debiutuje jako pierwsza na świecie integracja portfela sprzętowego kryptowalut i rozwiązania płatniczego w celu ochrony ekosystemu Blockchain w kryptowalutach na targach CES 2020

 

SecuX, nagrodzony Best Cross-Platform Crypto Hardware Wallet 2019, to firma start-upowa, która koncentruje się na zastosowaniu technologii Blockchain w branży detalicznej. SecuX pokaże swoje najnowocześniejsze rozwiązanie dotyczące płatności kryptowalutami na targach Sands Expo, Halls A-D 45840 i Hall G 51441 AI-2 na targach CES 2020, Las Vegas, USA w dniach 7-10 stycznia 2020 r..

 

Hsinchu, Tajwan, 7 stycznia – SecuX Technology Inc., firma zajmująca się bezpieczeństwem blockchain, uruchomi na targach CES 2020 nowe kompleksowe rozwiązanie płatnicze dla handlu detalicznego. Jest to pierwsze otwarte i kompleksowe rozwiązanie blokowe, które aktywuje kryptowalutę Płatności. Jeśli chodzi o perspektywy dla krajów wschodzących, płatności w kryptowalutach zawsze szybko rosną na całym świecie. W międzyczasie istnieje co najmniej 18 banków centralnych rozwijających suwerenne waluty cyfrowe, co spowoduje ogromny wzrost zapotrzebowania na urządzenia do płatności kryptograficznych, takie jak terminale płatnicze nowej generacji SecuX.

 

Kluczową kwestią w różnych aplikacjach blockchain jest bezpieczne i wydajne zarządzanie kluczami prywatnymi. Chociaż istnieją różne podejścia, portfel sprzętowy jest sprawdzonym rozwiązaniem tego problemu. SecuX oficjalnie przedstawi, jak nowy Rozwiązanie płatnicze w kryptowalutach wprowadza tradycyjnego dostawcę usług płatniczych w świat kryptowalut. Rozwiązanie SecuX można zastosować do każdego scenariusz offline, w niższy koszt i łatwy w użyciu sposób. Całe rozwiązanie obejmuje cztery główne cechy: A. Podejście online i projektowanie zorientowane na aplikacje zapewniają dynamiczną elastyczność wymaganą w handlu detalicznym; B. Otwarte API obsługujące wiele kryptowalut i aplikacje portfeli z białymi etykietami umożliwiają szersze i głębsze zaangażowanie branży; C. Zabezpieczenia sprzętowe, ustanowienie wysokiego standardu ochrony tych aktywów kryptograficznych; D. Inteligentne urządzenia IoT spełniają różne scenariusze, w tym budki uliczne, sklepy, restauracje, automaty sprzedające, bramy parkingowe… itd..

SecuX_ Crypto Payment Solution

 

SecuX zaprasza partnerów z całego świata, w tym Instytucje finansowe, dostawcy usług płatniczych, Sprzedawcy kto jest właścicielem Sklepy fizyczne i Sieci sklepów, i sojusze, które wydają Krypto-moneta / token i krąg biznesowy do stoisk SecuX na targach CES. Zobaczysz, jak SecuX zapewni partnerom połączenie płatności kryptograficznych ze starszym systemem POS w sposób szybszy, tańszy i wygodniejszy dla użytkownika. Rozwiązanie SecuX będzie wspierać partnerów w łatwym wprowadzaniu i Bezpiecznie Ciesz się pojawiającym się Blockchainem era i zwiększyć przychody dzięki najbardziej rewolucyjnemu modelowi biznesowemu.

 

„To właściwy czas na start SecuX Crypto Retail Payment EcoSystem na targach CES 2020 naszym globalnym partnerom w Las Vegas. W dzisiejszych czasach dominują płatności mobilne, a kryptowaluty są na topie, naszą misją jest zbudowanie pomostu, aby zapewnić Kompleksowe rozwiązanie do płatności kryptograficznych aby spełnić wymagania naszych partnerów. Ostatecznie korzystna dla obu stron współpraca zostanie nawiązana dzięki naszym elastycznym i dynamicznym usługom w celu stworzenia rozwiązania dostosowanego do potrzeb naszych partnerów. powiedział James Huang, wiceprezes SecuX Technology Inc..

BestCrossPlatform

  • SecuX P22Terminal płatniczy P22
  • SecuX V20Portfel V20
  • Portfel sprzętowy SecuX W10Portfel W10

W międzyczasie SecuX będzie miał demonstrację na żywo w swoich portfelach sprzętowych V20, W20 i W10 na jej stoisku, aby odwiedzający mogli zobaczyć, jak handlować Bitcoinami lub Altcoinami Portfele sprzętowe SecuX Crypto I użyć SecuXcess podstawowa aplikacja internetowa Chrome OS i Aplikacja SecuX Mobile iOS aby mieć fizyczne doświadczenie w zakresie łatwości, wygody i intuicyjnego nowego interfejsu użytkownika Oprogramowanie sprzętowe SecuX 2.0.

Uwaga: Jako bonus dla czytelników CoinFunda, możesz otrzymać 15% zniżki na swoje zamówienie w SecuX, wpisując kod kuponu “CoinFunda”Przy kasie na https://secuxtech.com/shop/

 

Informacje o SecuX Technology Inc..

SecuX, jako pionier bezpieczeństwa, jest tym, który poświęca się oferowaniu rozwiązania dla powstającej technologii Blockchain. Podstawową kompetencją SecuX, rozpoczętą w 2018 r., Jest grupa innowacyjnych i doświadczonych specjalistów, takich jak FinTech, Bezpieczeństwo, Technologia Blockchain, Elektrotechnika i Międzynarodowe Zarządzanie Biznesowe. SecuX wprowadził nowe płatności kryptograficzne zintegrowane z portfelami sprzętowymi stosowanymi w każdym scenariuszu offline po przyznaniu nagrody Best Cross-Platform Hardware Wallet przez CV Magazine. SecuX skupia się na rozwiązywaniu problemów i sprawia, że ​​Blockchain trafia do rzeczywistych zastosowań w życiu codziennym. Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić: www.secuxtech.com

 

SecuX można znaleźć na:

  • Twitter: https://twitter.com/SecuXwallet/
  • Facebook: https://www.facebook.com/secuxtech/
  • LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/secuxtech/
  • YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCfSfjbBHYgGIOcQJoB5hotQ
  • Reddit: https://www.reddit.com/user/SecuXwallet