Recenzja BC Vault: innowacyjny portfel sprzętowy z padem kierunkowym i większym wyświetlaczem

BC-Vault to innowacyjny portfel wyposażony w D-pad i większy rozmiar wyświetlacza. W BC Vault Review omówimy szczegółowo projekt i funkcje. Porównamy również portfel sprzętowy BCVault z Ledger i Trezor w skrócie (BC Vault vs Ledger vs Trezor).

Przegląd portfela sprzętowego BC Vault

Jednym z głównych problemów rynku kryptowalut jest jego czynnik bezpieczeństwa. To jeden z głównych powodów, dla których wielu nowych inwestorów waha się przed wejściem do świata kryptowalut. Ze względu na niedawne ataki kryptograficzne na platformy giełdowe i ataki phishingowe na portfele wielu inwestorów obawia się inwestowania na rynku. Tutaj właśnie zaczyna działać znaczenie portfeli sprzętowych.

Korzystanie z portfela giełdowego jest ryzykowne w przypadku przechowywania kryptowalut przez długi czas, ponieważ zawsze istnieje możliwość stawienia czoła ataki phishingowe i hakerskie. Kiedy handlujesz swoimi środkami na platformie wymiany kryptowalut, upoważniasz stronę trzecią do uzyskania dostępu do twoich kluczy prywatnych i handlu w Twoim imieniu. W zamian dostarczają Ci IOU nieformalny dokument oznaczający „Jestem ci winien”, obietnicę zwrotu środków. Chociaż większość z tych giełd kryptograficznych jest chroniona przez pewne środki bezpieczeństwa, nie są one wystarczające. Innymi słowy, nie masz kontroli nad swoimi kluczami prywatnymi. Z drugiej strony inne portfele internetowe i mobilne również są narażone na ataki phishingowe i hakerskie.

 

Czy portfel sprzętowy jest najbezpieczniejszym portfelem?

Portfele sprzętowe są zdecydowanie najbezpieczniejszymi portfelami do przechowywania aktywów kryptograficznych. Niektóre z zaufanych portfeli sprzętowych mają wiele poziomów zabezpieczeń i narzędzi, które pozwalają na pełną kontrolę nad kluczami prywatnymi. Nie wyświetlają twoich funduszy kryptograficznych ani kluczy prywatnych w sieci, systemie lub urządzeniu mobilnym. Portfel sprzętowy izoluje klucze prywatne w bezpiecznej przestrzeni, aby nie można ich było zhakować ani zinfiltrować.

Hasła do portfeli oprogramowania można łatwo zhakować przez złośliwe oprogramowanie, a portfele papierowe nie są tak wygodne i wymagają użycia portfela sprzętowego do przeprowadzenia transakcji środków.

Szybkie spojrzenie na kluczowe funkcje portfela sprzętowego:

 • Wygodna
 • Wysoce bezpieczny
 • Wiele warstw ochrony.
 • Kopia zapasowa portfela papierowego na wypadek utraty kluczy prywatnych.

Portfel sprzętowy to urządzenie fizyczne, które umożliwia użytkownikom pełną kontrolę i zabezpieczenie kluczy prywatnych, których włamanie jest technicznie niemożliwe. Ale nawet wtedy zdarzały się przypadki, gdy bezpieczeństwo portfela zostało naruszone, a hakerzy uzyskali do niego dostęp, infiltrując lub zakłócając chip portfela. Ma wiele warstw zabezpieczeń i dostosowany system operacyjny, specjalnie zaprojektowany, aby trzymać z daleka nawet najlepszych hakerów.

 

Przegląd BC Vault

Portfele sprzętowe są bardzo potrzebne, gdy masz znaczną ilość kryptowaluty. W poprzednim artykule opublikowaliśmy listę ponad 25 portfeli sprzętowych do przechowywania bitcoinów i altcoinów. W tym artykule szczegółowo przeanalizujemy portfel sprzętowy BC Vault. Skarbiec BC lub Blockchain jest jednym z najbardziej obiecujących portfeli sprzętowych kryptowalut i ma odświeżający wygląd i interfejs użytkownika. Przyjrzyjmy się teraz niektórym funkcjom portfela skarbca BC.

Przegląd portfela sprzętowego BC Vault

Projekt portfela

Ogólny wygląd portfela jest dość elegancki i jest wyposażony w D-pad. Portfel jest odporny na manipulacje i dość wytrzymały. Rozmiar jest również dość wygodny i niezbyt mały. Interfejs wyświetlacza ma 2,42-calowy ekran OLED i wyświetlacz 128 na 64 piksele. Wszystkie Twoje informacje, w tym adres odbiorcy, fundusze, opłaty i nazwy portfeli, są wyświetlane na ekranie. Czterokierunkowy panel sterowania ułatwia użytkownikom nawigację po portfelu.

Interfejs użytkownika

Urządzenie do przechowywania na zimno jest wyposażone w odwracalny kabel USB typu C i można je skonfigurować za pomocą globalnego kodu PIN. Jedną z unikalnych cech tego portfela jest to, że ma zintegrowany żyroskop, który generuje losowe klucze, gdy nim potrząśniesz.

Skarbiec BC zawiera wiele portfeli w jednym portfelu. W tym portfelu możesz utworzyć ponad 2000 portfeli z oddzielnymi kodami PIN. Jest to szczególnie korzystne, gdy chcesz utrzymać jeden skarbiec dla wszystkich środków z portfela kryptowalutowego, aby zminimalizować koszty. Aby ułatwić transakcje, możesz utrzymywać globalny kod PIN i tworzyć indywidualne hasła do oddzielnych portfeli.

Interfejs skarbca BC

Bezpieczeństwo

Wszystkie Twoje klucze prywatne są bezpiecznie przechowywane w chipie FRAM, który zachowa Twoje dane w nienaruszonym stanie przez pokolenia. Możesz również wykonać kopię zapasową zaszyfrowanego portfela na karcie microSD z hasłem lub kodem PIN. Do portfela dołączona jest karta microSD o pojemności 1 GB, która ułatwia przechowywanie. Wszystkie portfele są zabezpieczane indywidualnie za pomocą oddzielnego hasła lub kodów PIN. Tak więc, jeśli jeden portfel zostanie zhakowany, pozostałe pozostają bezpieczne.

Portfel działa również jako portfel MultiSig, w którym możesz używać globalnego hasła i kodu logowania. Każdy portfel można zabezpieczyć za pomocą 4 różnych kodów dostępu. Jest zabezpieczony uwierzytelnianiem U2F lub procesem dwuskładnikowym, który umożliwia wykonywanie codziennych transakcji bez żadnych problemów związanych z bezpieczeństwem.

Wbudowana wymiana

Portfel BC-Vault jest teraz wyposażony w wymianę Changelly, dzięki czemu użytkownicy mogą wymieniać krypto na kryptowaluty w samym portfelu. Aby skorzystać z usługi wymiany, musisz upewnić się, że oprogramowanie układowe urządzenia i aplikacja są w wersji 1.4 lub nowszej.

 

Cechy BC Vault

 • Portfel jest wyposażony w generator liczb losowych lub RNG, który może utworzyć ponad 2000 niedeterministycznych oddzielnych portfeli, a każdy z nich można zablokować oddzielnym hasłem lub kodem PIN. Tak więc w przypadku zhakowania portfela pozostałe pozostaną bezpieczne.
 • Każdy z portfeli w skarbcu BC ma zaszyfrowane kopie zapasowe z oddzielnymi kodami źródłowymi odzyskiwania. Te kopie zapasowe są dostępne w postaci kodów QR. Do urządzenia dołączona jest bezpłatna karta microSD o pojemności 1 GB.
 • Wszystkie klucze prywatne są przechowywane w pamięci FRAM, co jest szybkie i wygodne. Czip FRAM chroni portfel przed prawdopodobnym złośliwym oprogramowaniem, a także zabezpiecza portfel w przypadku aktualizacji.
 • Obsługuje wszystkie główne kryptowaluty. (Lista)
 • Portfele są całkowicie anonimowe i nie można ich przypisać do skarbca BC.
 • Możesz łatwo importować klucze prywatne innych firm.
 • Wszystkie dane są szyfrowane przez FeRAM, co oznacza, że ​​nawet właściciel nie może uzyskać dostępu do portfela bez hasła.

 

Porównanie z Ledger i Trezor

Czy portfel BC-vault jest lepszym portfelem sprzętowym niż Ledger i Trezor? Ledger i Trezor od lat rządzą rynkiem kryptowalut. Portfel skarbca BC ma kilka głównych dodatkowych funkcji, które dają mu przewagę nad dwoma bardzo uznanymi portfelami kryptowalut.

 • W przeciwieństwie do Ledger i Trezor, portfel nie śledzi Cię z powrotem do pojedynczego kodu źródłowego odzyskiwania, który jest dodatkową funkcją bezpieczeństwa dla skarbca BC.
 • BCVault, w przeciwieństwie do innych portfeli kryptograficznych, pomaga stworzyć ponad 2000 portfeli obsługujących wiele walut. Co więcej, obsługuje wszystkie typy tokenów ERC-20 na rynku kryptowalut.
 • Jest obsługiwany przez SegWit i Legacy, co sprawia, że ​​handel i wymiana tokenów są łatwe nawet dla nowych użytkowników. Co więcej, jeśli generujesz ICO, możesz bezpiecznie przechowywać je w swoim portfelu BC.
 • Interfejs graficzny jest bardzo prosty i zawiera wszystkie informacje oraz pomaga w łatwym przełączaniu się między różnymi walutami. Interfejs ostrzega również użytkowników przed niezwykle wysoką opłatą transakcyjną i wyświetla szczegóły transakcji w wybranej walucie fiducjarnej.

 

1 wyzwanie BTC

Portfel skarbca BC jest wyposażony w zaszyfrowany klucz prywatny, jak każdy inny portfel sprzętowy. Ten klucz prywatny pokrywa się z adresem publicznym posiadającym wartość 1.0 Bitcoin i jeśli właściciel będzie w stanie złamać kod szyfrujący, zostanie nagrodzony 1 BTC. Może się to wydawać łatwe, ale jest niezwykle trudne, zwłaszcza dla hakerów, ponieważ portfel jest zabezpieczony unikalnymi kodami dostępu.

Wady i słabości:

 • Jedna z głównych wad aplikacji BC Vault nie jest dostępna na smartfony, więc nie będziesz w stanie zarządzać środkami w podróży.
 • Obecnie skarbiec nie obsługuje niektórych popularnych kryptowalut, takich jak Monero, TRON i EOS.
 • Bluetooth i połączenie bezprzewodowe nie są dostępne w BC Vault. Jednak twórcy portfela wyjaśnili, że jest to spowodowane problemami bezpieczeństwa i zwiększoną żywotnością baterii skarbca.

Koszt portfela BC Vault

Portfel jest dostępny w przystępnej cenie 131 EUR, co jest niewielką ceną za tak wiele funkcji, w tym duży wyświetlacz i zaszyfrowaną kopię zapasową. W pudełku z portfelem otrzymasz kabel do transmisji danych i kartę danych.

Przegląd BC Vault: Wniosek

Skarbiec BC został zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby zarówno amatorów, jak i doświadczonych handlowców kryptowalut. Jest bardziej zaawansowany i ma bardzo przyjazny interfejs użytkownika. Skarbiec obsługuje ponad 2000 innych portfeli kryptograficznych, które odróżniają go od innych portfeli sprzętowych. Co więcej, bogaty w funkcje portfel obsługuje większość popularnych kryptowalut.

Jedną z jego ważnych funkcji jest hasło globalne, które jest potrzebne do odblokowania urządzenia. Oznacza to, że jeśli zapomnisz lub zgubisz kod PIN, stracisz dostęp do wszystkich swoich portfeli. To zdecydowanie dodatkowa warstwa ochrony dla użytkowników urządzeń. Nie ma więc wątpliwości, że BC-Vault jest jednym z najbardziej zaufanych i przyjaznych dla użytkownika portfeli sprzętowych w branży kryptograficznej. Mam nadzieję, że ci się podobało Przegląd przechowalni BC, Podziel się z nami swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.