Bitzlato – Nowa era wymiany kryptowalut

W dzisiejszych czasach zainteresowanie giełdą kryptowalut p2p rośnie, co można wytłumaczyć różnymi czynnikami. Przede wszystkim sama transakcja jest dużo łatwiejsza i szybsza w porównaniu z transakcjami dokonywanymi za pośrednictwem platform handlowych. Po drugie, wybór metod wpłaty, handlu i wypłaty jest znacznie szerszy i wygodniejszy zarówno dla traderów, jak i klientów. Po trzecie, prywatność i anonimowość – te dwa czynniki były kiedyś fundamentalne dla kryptowalut w ogóle, ale dziś rządy tworzą nowe ograniczenia i wymagania, więc platformy muszą deanonimizować swoich użytkowników, a p2p jest ostatnią pozostałością wolności w świecie wymiany kryptowalut. Wreszcie, platformy wymiany p2p tworzą unikalne „osobiste” relacje między przedsiębiorcą a klientami, czego nie można sobie wyobrazić na platformach transakcyjnych.

Bitzlato

Najlepszym przykładem nowoczesnej, przyjaznej dla użytkownika i korzystnej platformy p2p jest Bitzlato. Została założona w 2013 roku w Rosji przez grupę inżynierów, którzy związali się z pionierską branżą, która nie była szeroko znana. Bitzlato był zaangażowany w produkcję sprzętu górniczego, własne centra danych w różnych krajach, hosting sprzętu i eksplorację w chmurze.

W 2016 roku pojawił się nowy produkt, będący zupełnie nową generacją platform p2p. Pierwotnie był oparty na Telegram-bocie – t.me/BTC_CHANGE_BOT. Po początkowym sukcesie Bitzlato zdecydował się uruchomić kolejnych 5 botów, obsługujących Ethereum, LTC, Dash, Bitcoin Cash (BCH) i wymianę Dogeсoin. Latem 2018 roku usługa otrzymała swoją wersję sieciową, która była w pełni zintegrowana z botami Telegrama. Po 5 latach Bitzlato zdołało przyciągnąć prawie 2 000 000 użytkowników, łączny skumulowany wolumen handlu wynosi prawie 100 000 BTC, a obecnie Bitzlato jest jednym z liderów rynku pod względem wolumenu handlu w Rosji, posiadając ponad 30% rynku giełdowego. Dzienny obrót platformy wynosi około 1 000 000 USD, a dzienna liczba aktywnych użytkowników waha się od 12 000 do 15 000 klientów.

Jak powiedziano w pierwszym akapicie, anonimowość jest jednym z głównych elementów idei kryptowalut i jest stale atakowana przez przepisy rządowe. Dziś nawet większość platform p2p wymaga od swoich użytkowników podania danych osobowych do usługi, ale nie Bitzlato! Firma szanuje prawo do anonimowości każdego użytkownika i pomimo możliwości weryfikacji konta nigdy Cię do tego nie zmuszają i nie nakładają żadnych ograniczeń na niezweryfikowane konta.

Drugą główną zaletą p2p Bitzlato jest to, że ma 0% opłat za transakcje za pomocą reklam i jedną z najniższych opłat dla handlowców – tylko 0,5%! Ponadto Bitzlato zapewnia stałe promocje, takie jak „Weekendy bez opłat”, co oznacza, że ​​w soboty i niedziele handel będzie bezpłatny dla obu stron! Inną popularną promocją jest „Środa – dzień kuponu” – jeśli sfinalizujesz transakcję na dowolną kwotę w środę, otrzymasz kupon na bezpłatną wypłatę kryptowaluty, z której możesz skorzystać w dowolnym momencie.

Trzecią korzyścią dla użytkowników jest możliwość uzyskania dochodu pasywnego dzięki programowi partnerskiemu Bitzlato, który umożliwia uzyskanie do 90% opłat z transakcji z partnerami. Rozsądny punkt, aby zaprosić znajomych i współpracowników na platformę.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym, jest bot Bitzlato Telegram. Pomimo posiadania wersji internetowej, możesz używać komunikatora Telegram, aby uzyskać szybszy i łatwiejszy dostęp do swoich transakcji. Prosty i przyjazny interfejs użytkownika i UX pozwalają kontrolować wszystkie inwestycje w dowolnym miejscu i czasie, łatwo i szybciej niż kiedykolwiek. Aby zapewnić wygodniejsze użytkowanie, Bitzlato w pełni integruje swojego bota Telegrama z wersją internetową, dzięki czemu użytkownicy nie muszą kopiować swoich ofert handlowych i przenosić środków z jednego konta na drugie – gdy zrobisz to w Telegramie – pojawia się w wersji internetowej i nawzajem.

Bitzlato – to firma, która nigdy nie zatrzymuje swojego rozwoju. Oprócz p2p firma niedawno stworzyła własną platformę handlową z innymi usługami pomocniczymi. W fazie rozwoju są takie produkty jak Payment Gateway, Pożyczki P2P i oczywiście aplikacja mobilna, która zwiększy użyteczność giełdy p2p i innych produktów..

Dołącz teraz do Bitzlato!!!

Firma szuka również ekspansji na nowe rynki i poszukuje korzystnych partnerstw z handlowcami, którzy są zainteresowani zostaniem ambasadorami marki Bitzlato na swoich rynkach macierzystych..

Więcej informacji można uzyskać pod adresem [email protected]