WazirX wystawia Frontier (FRONT): Działania i prezenty

WazirX, jedna z największych giełd kryptowalut w Indiach, niedawno ogłosiła swoje wielkie partnerstwo z nagrodami Frontier i FRONT rozpoczynające się 7 grudnia 2020 r. Więc czym jest Frontier i jakie korzyści przynosi WazirX i jego posiadaczom kryptowalut? Poszukajmy trochę dalej.

Co to jest Frontier (PRZÓD)?

Sektor DeFi rozrósł się ogromnie w ciągu ostatnich kilku lat, który wezwał do agregacji usług DeFi na kilku platformach dla wygody wielu użytkowników.. Frontier to niezależny od łańcucha agregator DeFi który obsługuje wiele łańcuchów bloków, takich jak Solana, Polkadot, Binance, Ethereum, Kava itp. Ponadto Frontier niedawno połączył się z wieloma portfelami, takimi jak MetaMask, Formatic, Coinbase, Trust Wallet itp. Ponadto obsługuje „możliwość komponowania portfelaprzez TxLink który pomaga użytkownikom wykonywać kilka funkcji, takich jak stakowanie, aplikacje DeFi, aplikacje do gier itp. Użytkownicy mogą łatwo pobrać Frontier ze sklepów Apple i Google Play.

Przód na WazirX

WazirX-FRONT Giveaways

WazirX uruchomi Frontier (FRONT) na swojej giełdzie 7 grudnia 2020 r. Użytkownicy będą teraz mogli kupować, sprzedawać i handlować FRONT na rynku USDT. Dobra wiadomość jest taka, że ​​użytkownicy mogą również zdobywać darmowe prezenty, biorąc udział w wielu działaniach na giełdzie.

Harmonogram handlowy

  • Handlowcy mogą teraz kupować i sprzedawać FRONT na rynku USDT
  • Użytkownicy mogą wpłacać tokeny FRONT z dowolnego portfela do portfela WazirX
  • Mogą również wycofać tokeny FRONT ze swojego portfela WazirX

Ogłoszenia & Programy

WazirX zorganizował wiele zajęć i dań na wynos dla swoich cenionych uczestników. Brzmi interesująco? Oto lista czynności, które możesz wykonać. Spójrz!

8 grudnia, wtorek: AMA z Palashem Jainem

Godzina: 17:00 IST

Miejsce: https://t.me/wazirx_discuss

WazirX prowadzi sesję AMA na żywo z Frontier CMO Palashem Jainem. Entuzjaści kryptowalut mogą teraz uczestniczyć i zadawać pytania oraz wyjaśniać wątpliwości. Co wiecej? Uczestnicy zadający 10 najpopularniejszych pytań z Twittera i 5 najczęściej zadawanych na żywo pytań z grupy Telegram mogą wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 150 $ z FRONT. Brzmi interesująco? Oto wytyczne dotyczące konkursu.

Wytyczne dotyczące konkursu: Palash Jain udzieli odpowiedzi na 10 najczęściej zadawanych pytań zebranych z grupy na Twitterze i 5 z grupy Telegram. Pod koniec sesji widzowie będą mogli również zadać pytania Palashowi.

9 grudnia do 10th Grudzień: Highest Trader Kaun Marathon

Czas: środa (9:00 IST) i czwartek (21:00 IST)

Weź udział w 36-godzinnym konkursie back-to-back i skorzystaj z okazji do wygrania wartościowych nagród 11 350 $ (8,75 000 INR) od twoich wyników handlowych.

Wytyczne dotyczące konkursu: Aby się zakwalifikować, uczestnicy muszą wymienić co najmniej 203 tokeny FRONT lub 5000 INR. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie ich wartości handlowej.

11 grudnia, piątek: FRONT Trivia Contest

Godzina: 12:00 IST

Miejsce: https://instagram.com/wazirx

Nadchodzi kolejny ekscytujący konkurs dla miłośników kryptowalut. 11 grudnia odwiedź stronę WazirX na Instagramie i zyskaj szansę na wygranie nagrody pieniężnej w wysokości 30 $, biorąc udział w konkursie FRONT Trivia Contest. Za każdą poprawną odpowiedź szczęśliwi zwycięzcy otrzymają 31,48 tokenów FRONT.

Wytyczne dotyczące konkursu: Śledź stronę WazirX na Instagramie, aby otrzymywać aktualizacje na żywo. Uważaj na ich historię na Instagramie. Co 3 minuty historia na Instagramie zada 1 pytanie i musisz udzielić poprawnej odpowiedzi. Szczęśliwi zwycięzcy otrzymają ekscytujące nagrody.

11 grudnia, piątek: Czas na quiz z WazirX

Godzina: 18:00 IST

Miejsce:  https://t.me/wazirx_discuss

Czy jesteś ekspertem od kryptowalut? Następnie zatrudnij swoją wiedzę, aby wygrać główne nagrody o wartości 500 $, biorąc udział w quizie WazirX organizowanym przez grupę Telegram.

Wytyczne dotyczące quizu: Oto, co musisz zrobić. Dołącz do grupy telegramów WazirX i weź udział w quizie. Będzie 10 pytań i musisz udzielić poprawnych odpowiedzi. Nagrody wahają się od 10 do 100 dolarów z PRZODU.

14 grudnia, poniedziałek: FRONT Airdrop

Na tym zabawa się nie kończy i jest więcej dobrych wiadomości dla posiadaczy kryptowalut. 14 grudnia WazirX będzie zrzutem FRONT o wartości 5000 $ dla 500 najlepszych posiadaczy WRX.

Zarejestruj konto WazirX !!!

Uwaga: Wartość całej nagrody oszacowano na około 0,317684 USD z przodu (24,617 INR), a wszystko to kończy się o 19th Grudzień 2020. Na co więc czekasz? Pośpiesz się!