Przegląd ICO Smart Valor: zdecentralizowany rynek inwestycji alternatywnych

[identyfikator wp-review = ”57611 ″]

Blockchain to genialny wynalazek, który zrewolucjonizował zasoby cyfrowe, demokratyzując je i umożliwiając ludziom pełny dostęp do ich wartości i pieniędzy. Jednak ze względu na rosnącą popularność i ogromne zapotrzebowanie na blockchainy i kryptowaluty pojawiło się kilka ograniczeń w inwestowaniu w aktywa cyfrowe. Niektóre z problemów omówiono poniżej.

 • Słaba struktura prawna. Wiele platform inwestycyjnych nie ma odpowiedniej struktury prawnej, są nieautoryzowane i nie przestrzegają procedur prawnych.
 • Brak odpowiednio zabezpieczonych portfeli, niewystarczające aktualne narzędzia bezpieczeństwa i niewłaściwe narzędzia programowe często prowadziły w przeszłości do włamań i naruszeń bezpieczeństwa.
 • W większości przypadków kupujący nie mają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia, aby obsługiwać interfejs blockchain. W rezultacie często wahają się, czy inwestować na rynku.
 • Inne inwestycje, takie jak nieruchomości, kapitał wysokiego ryzyka, udział w kapitale, często wiążą się z ogromną ilością pieniędzy, brakiem płynności i ryzykiem. Do tej pory było to dostępne tylko dla dużych inwestorów, którzy mają do zainwestowania znaczne sumy pieniędzy.
 • Ponadto ramy prawne i przepisy dotyczące bezpieczeństwa w celu ochrony bezpieczeństwa inwestorów na rynku kryptowalut są znacznie bardziej zaawansowane w krajach rozwiniętych.
 • Pośrednicy są często odpowiedzialni za wysokie opłaty i prowizje.
 • Istnieje nierówność w dystrybucji bogactwa w masach z powodu niewłaściwej i nieuzasadnionej polityki rządu.
 • Większość produktów i usług finansowych i inwestycyjnych jest ograniczona w krajach rozwijających się.
 • Transfer środków jest często uciążliwy i kosztowny ze względu na komplikacje w samym systemie.
 • W samej strukturze ICO w Blockchain brakuje odpowiednich środków regulacyjnych.

Rozwiązanie: SMART VALOR

SMART VALOR to szwajcarska firma założona w kwietniu 2017 roku w Zug w Szwajcarii. VALOR chce dać swoim inwestorom uprawnienia do podejmowania własnych decyzji, dokonywania własnych inwestycji i chce wyeliminować wszystkich pośredników, zwłaszcza w krajach rozwijających się. Chce uczynić aktywa bardziej dostępnymi i bezpiecznymi dla inwestorów.

SMART VALOR to zdecentralizowana platforma rynkowa dla alternatywnych tokenizowanych inwestycji. Istnieje ogromny rynek alternatywnych inwestycji, takich jak kapitał wysokiego ryzyka, nieruchomości, dzieła sztuki i wiele innych. Ale te rynki wiążą się z ogromną wymianą pieniędzy i często są poza zasięgiem przeciętnych inwestorów. Ponadto wymiana własności wiąże się z długimi formalnościami i skomplikowanymi umowami prawnymi. Tak więc na takich rynkach brakuje płynności, ponieważ wiąże się to z ogromnymi kosztami transakcyjnymi.

Tokenizacja to jednorazowe rozwiązanie wszystkich tych problemów, które po prostu bezproblemowo przeniesie własność bez żadnych przeszkód. Token VALOR jest zgodny z ERC-20 i oparty na platformie Ethereum. Token VALOR jest używany we wszystkich transakcjach, uiszczaniu opłat serwisowych i wszystkich innych tokenizowanych usługach w systemie.

Jak to działa?

SMART VALOR będzie działał na dwóch głównych etapach:

 1. Pierwszy etap, w którym skupi się na kryptowalutach i tokenach niezwiązanych z bezpieczeństwem.
 2. Drugi etap, w którym skupi się na udziałach kapitałowych w nowych spółkach, nieruchomościach, kapitale podwyższonego ryzyka i private equity.

Członkostwo w platformie VALOR jest uzależnione od posiadania tokenów użytkownika na platformie. Minimalny okres członkostwa to 12 miesięcy. Członkowie Prime Partner mogą brać udział w wymianie kryptowalut. Aby zostać partnerem prime trzeba posiadać 200 000 tokenów VALOR.

Funkcje:

 • Uczestnicy mogą głosować, podejmować decyzje, składać petycje i brać udział w ankietach na platformie VALOR.
 • Oferuje inteligentny rynek aukcyjny oparty na kontraktach, w którym mogą uczestniczyć zarówno emitenci aktywów, jak i inwestorzy.
 • Wielostopniowy proces uwierzytelniania identyfikatorów użytkowników w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa systemu.
 • Bardzo prosty, przyjazny dla użytkownika pulpit nawigacyjny dostępny zarówno w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej, w którym użytkownicy mogą przeglądać plan inwestycyjny. Specjalne aplikacje do pomiaru wydajności i ryzyka związanego z inwestycjami.
 • Nagrody i programy bounty dla uczestników platformy VALOR. Użytkownicy mogą zarabiać tokeny, biorąc aktywny udział we wszystkich programach VALOR. Mogą również zarabiać polecając innym uczestnikom platformę.
 • Wszystkie tokenizowane aktywa są bezpiecznie przechowywane w portfelach VALOR.

Głównym celem SMART VALOR jest oferowanie zasobów cyfrowych na całym świecie wszystkim ludziom na całym świecie w najbardziej bezpieczny i dostępny sposób oraz demokratyzacja ich dostępu do zasobów cyfrowych i bogactwa.