Jak kupić EOS | Kompletny przewodnik po zakupie EOS

5 kroków, aby kupić EOS z eToro teraz

Kupowanie dowolnej kryptowaluty za pomocą eToro jest łatwe, wystarczy wykonać poniższe czynności:

 1. Zarejestruj się bezpłatnie w eToro, wprowadzając swoje dane w wymaganych polach.

 2. Wypełnij kwestionariusz, jest to zarówno edukacyjne dla Ciebie, jak i dla eToro.

 3. Kliknij “ Wpłać ”, a następnie zostaniesz zapytany, w jaki sposób chcesz zasilić swoje konto.

 4. Wybierz wymaganą metodę płatności i wykonaj proste czynności, aby połączyć płatność.

 5. Wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić i gotowe!

Nasza polecana platforma do zakupu EOS

Jeśli jesteś na tej stronie pomocy i po prostu chcesz zobaczyć nasze najlepsze rekomendacje dotyczące giełd kryptowalut i platform transakcyjnych, być może znasz już podstawy handlu kryptowalutami. Jednak ci ludzie, którzy chcą zacząć handlować na EOS i nie mieli wcześniejszego doświadczenia, powinni czytać ten przewodnik, aby rozwinąć dobre wyczucie rynku kryptowalut.

Użytkownicy, którzy są już świadomi zawiłości rynku, mogą zobaczyć nasze starannie sprawdzone i wybrane platformy handlowe i giełdy po ocenie wielu czynników.

Gdzie kupić EOS w 2021 roku

Jeśli chcesz kupić EOS, musisz pamiętać, że jedynym sposobem na to nie jest kupowanie tokenów z giełdy. Istnieją dwa główne sposoby handlu kryptowalutami, w tym tokenami EOS. Pierwsza metoda polega na zakupie monet EOS i posiadaniu ich. Zastrzegasz sobie prawo do ich sprzedaży, handlu i przechowywania według własnego uznania. Drugą metodą jest handel tokenami EOS bez ich posiadania. Aby to zrobić, musisz kupić instrumenty finansowe, takie jak kontrakt na różnice kursowe (CFD) dla EOS, które pozwalają spekulować ceną i zarabiać pieniądze.

Teraz, gdy wiesz, że istnieją dwa sposoby inwestowania, nadszedł czas, aby zrozumieć, które podejście jest dla Ciebie odpowiednie. Jeśli wierzysz w projekt EOS lub chcesz inwestować w monetę długoterminowo, lepiej zastosować pierwsze podejście i kupić tokeny EOS za pośrednictwem giełdy kryptowalut. Giełda pozwoli Ci na zakup tokenów EOS za pośrednictwem popularnej monety, takiej jak Ethereum lub Bitcoin. Będziesz także potrzebować oprogramowania lub zimnego portfela, aby bezpiecznie przechowywać swoje tokeny. Po osiągnięciu punktu, w którym uważasz, że musisz sprzedać monety EOS, możesz to zrobić z łatwością.

Z drugiej strony, jeśli Twoja strategia inwestycyjna polega na krótkoterminowych zyskach, lepszym rozwiązaniem jest drugie podejście do handlu instrumentami finansowymi. W tym celu platformy transakcyjne i strony brokerskie są odpowiednimi platformami. Ponieważ nie jesteś właścicielem tokenów walutowych, nie musisz zajmować się ich opłatą za transakcje sieciowe ani kłopotami związanymi z uzyskaniem portfela kryptowalutowego. Instrumenty finansowe, takie jak kontrakty CFD, można łatwo kupić lub szybko sprzedać i można to zrobić bardziej ekonomicznie.

Niezależnie od przyjętego podejścia inwestycyjnego, odpowiedzialność za zarządzanie ryzykiem spoczywa na Tobie. Upewnij się, że wydajesz tylko kwotę, której utrata nie spowoduje poważnych trudności finansowych. Rynki kryptowalut są bardzo niestabilne i chociaż sprzyjają uzyskiwaniu szybkich zysków poprzez nagłe wzrosty, załamania cen mogą również spowodować utratę kapitału. Upewnij się, że inwestujesz w wiele tokenów, aby zdywersyfikować swój portfel i zminimalizować ryzyko.

Jak kupić EOS u brokera

Nie możesz po prostu wejść i zarejestrować się na stronie dowolnego brokera. Jeśli chcesz mieć przyjemne doświadczenie handlowe, musisz wybrać swój dom maklerski po ocenie wielu aspektów jego usług. Najważniejsze do rozważenia powinno być to, czy jest on regulowany, czy nie i czy jest zgodny z prawem regionalnym. Następnie przychodzi część dotycząca reputacji, o której możesz się dowiedzieć, przeglądając recenzje online. Należy również wziąć pod uwagę funkcje usług, takie jak wygoda handlu, wydatki transakcyjne, obsługa klienta i analiza danych.

1. Zarejestruj się u brokera

Rejestracja to najłatwiejsza część całego procesu. Wszystkie najlepsze usługi brokerskie, w tym Plus500 i eToro, po prostu poproś o podstawowe dane osobowe, takie jak adres e-mail, imię i nazwisko oraz hasło. Pamiętaj, że powinieneś mieć różne hasła do różnych kont i używać kombinacji znaków specjalnych, cyfr oraz wielkich i małych liter. Niektórzy brokerzy pozwolą ci założyć u nich konto za pomocą twojego profilu Google lub Facebook.

2. Zweryfikuj swoją tożsamość (proces KYC)

Kiedy rejestrujesz się u regulowanych brokerów, musisz przejść przez proces weryfikacji swojej tożsamości. Jest to obowiązkowe, ponieważ usługi brokerskie muszą przestrzegać przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML) i Poznaj swojego klienta (KYC), aby zapewnić bezpieczeństwo ich użytkowników i środków. Chociaż może się wydawać, że nie jest to przyjazne dla użytkownika, jest to dla Ciebie korzystne, ponieważ weryfikacja tożsamości zapobiega nielegalnej działalności, praniu pieniędzy, unikaniu opodatkowania i oszustwom podatkowym.

Będziesz musiał przedstawić ważny dokument tożsamości, którym może być wszystko, od zezwolenia kierowcy po dowód dochodu. Proces może zająć do 30 minut.

3. Wpłać środki za pomocą preferowanej metody płatności

Jeśli wybierasz jedną z najlepszych platform transakcyjnych, takich jak eToro, oferują one setki trybów płatności dla Twojej wygody. Jednak zanim wybierzesz metodę płatności impulsowo, musisz sprawdzić strukturę opłat dla tego konkretnego trybu płatności. Upewnij się, że wpłaty, wypłaty i inne wydatki nie są zbyt wysokie, w przeciwnym razie opłaty te zmniejszą Twój zysk. Musisz także wziąć pod uwagę wygodę i szybkość transakcji. Na przykład przelewy bankowe są niedrogie, ale mogą być powolne w porównaniu z kartami kredytowymi.

Powinieneś także zacząć od minimalnego depozytu, zanim zainwestujesz w EOS. Minimalna wymagana kwota wynosi zwykle od 200 do 500 USD, w zależności od wybranego przez Ciebie biura maklerskiego. Nie wpłacaj dużych pieniędzy, dopóki nie staniesz się na tyle ekspertem, aby obsłużyć tysiące dolarów inwestycji.

4. Otwórz pozycję do długiego / krótkiego EOS

Zanim zaczniesz handlować, musisz zrozumieć, co oznaczają pozycje krótkie i długie. Krótkie pozycje są otwierane przez niedźwiedzie, które uważają, że cena EOS spadnie w najbliższych tygodniach, podczas gdy długie pozycje są otwierane przez inwestorów zwanych bykami, którzy uważają inaczej – tj. Cena będzie świadkiem wzrostu. Możesz zarabiać, otwierając obie pozycje w zależności od strategii inwestycyjnej.

Kiedy zrozumiesz różnicę między pozycjami krótkimi i długimi, będziesz w znacznie lepszej pozycji, aby określić, czy chcesz otworzyć krótką, czy długą pozycję dla handlu na platformie EOS. Wiele platform transakcyjnych, takich jak eToro, oferuje narzędzia do zarządzania ryzykiem, w tym funkcje Stop Loss i Take Profit, które mogą pomóc zminimalizować ryzyko związane z inwestycją.

5. Zamknij swoją pozycję

Wdrożenie środków Stop Loss lub Take Profit nie oznacza, że ​​straciłeś kontrolę nad handlem. Te funkcje służą jako zabezpieczenie i chronią Twój kapitał zgodnie z własnymi określonymi ograniczeniami. Jeśli uważasz, że Twoja otwarta pozycja przyniosła wystarczający zysk lub poniosłeś wystarczającą stratę i utrzymanie pozycji otwartej będzie bardziej ryzykowne, możesz zamknąć swoją pozycję w dowolnym momencie. Możesz zastąpić funkcje Stop Loss i Take Profit.

Jak kupić EOS na giełdzie

Jeśli jesteś jednym z tych traderów lub inwestorów, którzy wierzą w projekt rozwoju EOS lub uważasz, że cena tokena EOS będzie nadal rosła w ciągu najbliższych kilku miesięcy, to kupowanie tokenów EOS i posiadanie ich na giełdzie kryptowalut jest lepiej pasuje do ciebie. Nie możesz jednak po prostu wybrać dowolnej giełdy i będziesz musiał rozważyć zalety i wady każdej z nich, aby dowiedzieć się, która platforma najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Funkcje, których należy szukać, obejmują wyjątkową reputację, status prawny, łatwość obsługi, obsługę klienta i niedrogie transakcje. Pamiętaj, że giełdy, które nie są zgodne z przepisami, mogą wydawać się bardziej kuszące, ale stanowią również większe ryzyko dla Twojej inwestycji.

1. Skonfiguruj portfel EOS

Kiedy nowi inwestorzy słyszą o przechowywaniu swoich EOS lub innych tokenów w portfelu kryptograficznym, zwykle wyobrażają sobie złożony i techniczny proces. Jednak korzystanie z portfela do przechowywania środków stało się coraz łatwiejsze i prostsze. W zależności od strategii inwestycyjnej i wymagań dotyczących bezpieczeństwa możesz wybrać dowolny z następujących portfeli EOS:

 • Giełda / Portfele internetowe – Portfele, rozszerzenia i portfele oparte na przeglądarce, które są dostarczane z kontem platformy transakcyjnej, nazywane są portfelami internetowymi, ponieważ są dostępne online.

 • Portfele z oprogramowaniem – Są to aplikacje na komputery stacjonarne i urządzenia mobilne, które można zainstalować w celu przechowywania tokenów EOS. Te aplikacje oferują wiele funkcji o wartości dodanej i zapewniają rozsądne bezpieczeństwo Twoich monet.

 • Portfele sprzętowe – Kiedy Twoim najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo, nie ma lepszej opcji niż zimny portfel sprzętowy. Obejmują one dedykowany sprzęt, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich funduszy i nie mają łączności sieciowej, aby uniknąć wszelkich luk w zabezpieczeniach.

2. Wybierz i dołącz do giełdy sprzedającej EOS

Ponieważ EOS jest jednym z najpopularniejszych altcoinów w sferze kryptowalut, jest ogólnie dostępny na wszystkich giełdach, w tym na najlepszych, takich jak Binance, Coinbase i CEX.io. Ale zanim wybierzesz jakąkolwiek giełdę, oceń je pod kątem ich zalet i wad, abyś mógł zdecydować, która giełda jest bardziej odpowiednia dla twojego przypadku użycia. Na przykład wiele giełd wymaga minimalnej ilości informacji, a niektóre zweryfikują Twoją tożsamość. Lepszym pomysłem jest poleganie na giełdzie, która zachowuje zgodność z przepisami ze względów bezpieczeństwa.

3. Wybierz metody płatności, aby kupić EOS

Po zarejestrowaniu się na giełdzie musisz ocenić wszystkie oferowane przez nie sposoby płatności. Pamiętaj, że każda metoda płatności ma swoje wady i zalety, a także będziesz musiał zarządzać wydatkami transakcyjnymi, aby zmaksymalizować zysk. Na przykład karta kredytowa jest wygodnym sposobem płatności, ale jest też nieco kosztowna. Podobnie, przelew bankowy jest ekonomiczny, ale pieniądze mogą pojawić się na koncie po kilku dniach.

Aby ułatwić handel, niektóre giełdy umożliwiają również połączenie konta bankowego z kontem giełdy, dzięki czemu możesz mieć zawsze dostępną tradycyjną walutę do zakupu tokenów EOS.

4. Złóż zamówienie na zakup EOS

Na wielu giełdach nie będziesz w stanie bezpośrednio kupić EOS i najpierw musisz zdobyć popularny token, taki jak Ethereum lub Bitcoin. A potem możesz go wymienić na altcoin, taki jak EOS. Kilka giełd może bezpośrednio sprzedawać EOS, ale koszt transakcji może być dość wysoki. Aby złożyć zamówienie, wybierz walutę fiducjarną, której chcesz użyć do opłacenia inwestycji, a pokaże Ci, ile monet EOS możesz zdobyć po dostosowaniu kursu wymiany. Dodaj kwotę i wyślij żądanie zakupu za pośrednictwem. Monety pojawią się na Twoim koncie po kilku minutach.

Jeśli na Twoim koncie jest włączona opcja 2FA, otrzymasz jednorazowe hasło (OTP), które będziesz musiał wprowadzić przed przetworzeniem transakcji.

5. Bezpieczne przechowywanie EOS w portfelu

Jeśli nie planujesz długoterminowej inwestycji w EOS, możesz trzymać swoje monety w portfelu wymiany. W ten sposób nie będziesz musiał martwić się o bezpieczne przechowywanie i opłaty za wypłatę. Jeśli jednak chcesz przechowywać monety EOS przez dłuższy okres (tygodnie lub miesiące), lepszym pomysłem jest przeniesienie waluty EOS do dedykowanego portfela. Aby to zrobić, musisz wprowadzić klucz publiczny przed przeniesieniem monet EOS. Ponownie, jeśli opcja 2FA jest włączona, konieczne będzie wprowadzenie hasła jednorazowego w celu weryfikacji transakcji.

Czy powinieneś kupić lub wymienić EOS?

Warto kupić EOS dla tych inwestorów, którzy wierzą w projekt lub uważają, że cena tokena będzie nadal rosła w najbliższych miesiącach. Ale dla tych inwestorów, którzy chcą po prostu wykorzystać zmienność rynku i nieprzewidywalność na swoją korzyść, handel EOS za pośrednictwem instrumentów finansowych, takich jak kontrakty CFD, jest znacznie lepszym pomysłem. W ten sposób nie będziesz musiał trzymać ani przechowywać swoich monet.

Jaka jest różnica między giełdą EOS a brokerem?

Giełda EOS to usługa cyfrowa, która umożliwia inwestorom kupowanie mniej popularnych altcoinów lub kryptowalut, takich jak EOS, za bardzo popularne tokeny, takie jak Bitcoin i Ethereum. Dlatego usługi te nazywane są giełdą kryptowalut. W przypadku długoterminowego podejścia do inwestycji powinieneś polegać na giełdzie, ponieważ sprzedaje ona token EOS, dla którego zastrzegasz sobie prawo do posiadania, przenoszenia, handlu i przechowywania.

Z drugiej strony, jeśli nie chcesz trzymać tokena przez długi czas, ale po prostu chcesz wykorzystać zmienność rynku, aby zarobić, broker jest dla Ciebie lepszą opcją. Nie oferują monet do kupienia; zamiast tego umożliwiają obstawianie ceny tych tokenów za pośrednictwem instrumentów finansowych, takich jak kontrakty CFD. Pozwalają one wyeliminować przeszkody związane z kosztami transakcji i bezpiecznie przechowywać monety.

Inwestycja długoterminowa kontra krótkoterminowa

Inwestycja długoterminowa jest dokonywana przez tych inwestorów, którzy wierzą w projekt EOS lub uważają, że cena tokena będzie nadal rosła w dłuższej perspektywie. Są w tym od dłuższego czasu i zwykle są cierpliwymi inwestorami z wielkim temperamentem. Dla takich inwestorów giełdy kryptowalut to właściwy wybór.

Krótkoterminowa inwestycja jest dokonywana przez tych handlowców, którzy chcą wykorzystać nieprzewidywalność ceny tokena EOS na swoją korzyść i osiągnąć szybkie zyski. Aby wykonać swój ruch, polegają na tymczasowych wzrostach i awariach i generalnie kierują się zyskiem. Dla tego typu inwestorów lepiej nadają się brokerzy i platformy transakcyjne, ponieważ oferują instrumenty finansowe w postaci kryptowalut.

Zalety i wady zakupu EOS

Plusy

 • Projekt: Projekt EOS zawiera wbudowane funkcje, które ułatwiają pracę programistom. Oznacza to, że aktualizacje i ulepszenia są nieuniknione.
 • Szybkość transakcji: Szybkość sieci EOS jest jednym z jej głównych atutów. Ze względu na technologię przetwarzania szacuje się, że szybkość weryfikacji transakcji jest w milionach na sekundę.
 • System głosowania: Tokenizowany model zarządzania oznacza, że ​​każdy, kto ma token EOS, może kwalifikować się do wzięcia udziału w głosowaniu określającym sposób działania zarządzania łańcuchem. Krótko mówiąc, im więcej posiadasz żetonów, tym większą masz stawkę.
 • Marketing: Wreszcie, był to oszałamiający wczesny sukces zbierania funduszy EOS, który sprawił, że jest to tak przyciągająca wzrok perspektywa. Jeszcze przed uruchomieniem EOS w 2018 r. Zebrał ponad 4 miliardy dolarów dzięki ICO (Initial Coin Offering), które dało inwestorom tokeny współmierne do inwestycji.

Cons

 • Decentralizacja: Mając zaledwie 21 producentów bloków, nie można tak naprawdę twierdzić, że jest on całkowicie zdecentralizowany w taki sam sposób, jak inne waluty blockchain. Na przykład w porównaniu z Ethereum nie jest on wcale zdecentralizowany.
 • Konkurenci: EOS ma również kilka podobnych konkurencyjnych kryptowalut, które – chociaż niekoniecznie oferują dokładnie to samo co EOS – mogą być postrzegane jako długoterminowe zagrożenie. Oprócz wyżej wymienionego Ethereum, należy wziąć pod uwagę kryptowaluty, takie jak Golem (GNT), Elastos (ELA) i NEO (NEO).

Jakie opłaty wiążą się z zakupem EOS?

Kiedy kupujesz EOS za pomocą waluty fiducjarnej, może być konieczne uwzględnienie wielu opłat z twojego banku, giełdy / brokera i samej sieci blockchain. Wymieniliśmy kilka podstawowych rodzajów opłat, które prawdopodobnie napotkasz kupując EOS.

 • Opłaty transakcyjne: Dosłownie opłaty, które są naliczane za transakcję. Może to być stałe lub elastyczne, w zależności od wielkości zakupu i używanej giełdy lub brokera.
 • Opłaty depozytowe: Jest to procent całkowitej kwoty potrącany jako opłata manipulacyjna przy pierwszej wpłacie pieniędzy na giełdę lub do biura maklerskiego.
 • Opłaty karencji: Jeśli chcesz wycofać swój EOS, możesz spodziewać się opłaty za ten przywilej. Opłaty te dominują głównie w świecie giełd.
 • Spready i prowizje: Spread to różnica między ceną zakupu a ceną sprzedaży, którą platforma handlowa wykorzystuje do zarabiania pieniędzy. Zasadniczo jest to ich własna wersja opłaty transakcyjnej, która jest naliczana w każdej transakcji. Prowizje są rzadką opłatą, ale zwykle dla brokerów wykonanych na zamówienie, aby dodać kwotę procentową do ceny EOS – płacąc im za obsługę klienta.

3 wskazówki dotyczące zakupu EOS

Jeśli czytałeś do tego momentu, masz podstawową wiedzę na temat tego, jak możesz inwestować w EOS i inne tokeny. Dzielimy się trzema najważniejszymi wskazówkami dotyczącymi handlu kryptowalutami, których nigdy nie należy ignorować.

Wybierz odpowiedni czas i przeprowadź własne badania

Wielu nowych inwestorów kupuje po wysokiej cenie i ostatecznie traci pieniądze na swoich transakcjach. Ważne jest, aby precyzyjnie wybierać momenty kupna i sprzedaży i możesz to zrobić tylko wtedy, gdy zbadałeś monety, zapoznałeś się ze wszystkimi naszymi wskazówkami i śledziłeś wiadomości związane z monetą.

Porównanie kosztów zakupu EOS

Nowi inwestorzy również nie doceniają wpływu kosztów transakcyjnych, które mogą zwiększyć i zmniejszyć marżę zysku. Mądrze wybierz metodę płatności i czasy wypłat, aby zminimalizować koszty transakcji i zmaksymalizować zysk.

Bezpieczeństwo i ochrona

Musisz być świadomy i podjąć kroki w celu zapewnienia bezpieczeństwa swoich aktywów kryptograficznych jako inwestor. Upewnij się, że masz włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe, używając różnych i silnych haseł oraz włączone hasło do portfela.

Jaka jest najlepsza metoda płatności za zakup EOS?

 • Kup EOS za gotówkę Najpierw musisz kupić Bitcoin za gotówkę za pośrednictwem bankomatu, a następnie wymienić go na EOS. Dla większości użytkowników nie jest to wygodna metoda.
 • Kup EOS za pomocą karty kredytowej / debetowej Jeden z najpopularniejszych sposobów płatności przy zakupie EOS, jednak nieco droższy niż inne metody płatności.
 • Kup EOS przelewem bankowym Przyjazny dla użytkownika i niedrogi pod względem kosztów, ale stosunkowo wolny.
 • Kup EOS z Bitcoinem – Po prostu wymień swój Bitcoin na EOS.
 • Kup EOS z PayPal – Bardzo szybki i ekonomiczny, ale nie wszędzie jest dostępny.

Inne sposoby zakupu EOS

Sposoby, które omówiliśmy powyżej, to jedne z najpopularniejszych, niedrogich i wygodnych metod zakupu tokenów EOS. Istnieją również mniej znane metody zakupu EOS, z których możesz skorzystać, jeśli chcesz.

 • Wymiana peer-to-peer (P2P) – Są to strony internetowe lub platformy, które działają jako pośrednik między kupującymi i sprzedającymi kryptowaluty. Tutaj możesz wybrać warunki zakupu i preferowaną metodę płatności. Sprzedających są setki, a nawet tysiące, więc prawdopodobieństwo znalezienia odpowiedniego dopasowania jest wysokie. Giełdy P2P są tańsze i bardziej wszechstronne.

 • Ponieważ tokeny EOS zostały wstępnie wydobyte, nie można ich przeprowadzić przez proces wydobywania.

Naszym celem jest dostarczanie naszym użytkownikom najlepszych i najnowszych informacji o kryptowalutach oraz o tym, jak kupować i handlować tymi walutami. Dlatego będziemy nadal aktualizować ten przewodnik, ponieważ pojawia się coraz więcej informacji, aktualizacji, nowości, zmian i recenzji związanych z EOS.

Często Zadawane Pytania

 1. 1. Czy mogę kupić EOS bez płacenia opłat?

  Poleciliśmy wiele giełd i platform transakcyjnych, na których można kupić EOS bez płacenia prowizji. Pamiętaj jednak, że mogą obowiązywać inne opłaty.

 2. 2. Jaka jest różnica między zakupem EOS a handlem EOS?

  Kupując EOS, jesteś właścicielem tokena, dzięki czemu możesz go sprzedawać, wymieniać lub przechowywać zgodnie z własnym życzeniem. Zwykle robią to inwestorzy długoterminowi. Ale handlując EOS, spekulujesz na cenie tokena, aby uzyskać szybkie zyski dzięki instrumentom finansowym.

 3. 3. Jaki jest właściwy moment na zakup EOS?

  To wezwanie, które tylko Ty możesz wykonać. Przeczytaj wszystkie nasze wytyczne i miej oko na wiadomości i zmiany cen, aby znaleźć odpowiedni moment na wejście.

 4. 4. Jaka jest najlepsza giełda do zakupu EOS?

  Po raz kolejny jest to decyzja, którą będziesz musiał podjąć samodzielnie. Weź pod uwagę różne czynniki, takie jak zgodność z przepisami, reputacja, struktura opłat, koszt transakcji, obsługa klienta i inne, aby znaleźć odpowiednią wymianę dla swojej inwestycji.