Jak kupić Chainlink | Kompletny przewodnik po zakupie Chainlink

5 kroków, aby kupić Chainlink z eToro teraz

Kupowanie dowolnej kryptowaluty za pomocą eToro jest łatwe, wystarczy wykonać poniższe czynności:

 1. Zarejestruj się bezpłatnie w eToro, wprowadzając swoje dane w wymaganych polach.

 2. Wypełnij kwestionariusz, jest to zarówno edukacyjne dla Ciebie, jak i dla eToro.

 3. Kliknij “ Wpłać ”, a następnie zostaniesz zapytany, w jaki sposób chcesz zasilić swoje konto.

 4. Wybierz wymaganą metodę płatności i wykonaj proste czynności, aby połączyć płatność.

 5. Wpisz kwotę, którą chcesz wpłacić i gotowe!

Nasza zalecana platforma do zakupu Chainlink

Jeśli jesteś tutaj tylko po to, aby dowiedzieć się o naszych sugerowanych brokerach i giełdach, możesz już wiedzieć o podstawach walut cyfrowych, w tym o Chainlink. W takim przypadku możesz swobodnie zapoznać się z naszymi preferowanymi usługami zakupu i handlu LINK. Rozważaliśmy różne funkcje usług, w tym wydatki transakcyjne, najważniejsze informacje, prostotę korzystania z interfejsu, pomoc dla klienta i spójność administracyjną.

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem, czytaj dalej ten przewodnik, aby dobrze zrozumieć podstawy handlu LINK.

Gdzie kupić Chainlink w 2021 roku

Rozważając zakup Chainlink, powinieneś zdać sobie sprawę, że istnieją dwa różne sposoby do rozważenia. Pierwsza metoda polega na tym, że naprawdę kupujesz tokeny LINK, które możesz przechowywać w swoim cyfrowym portfelu pieniężnym, sprzedawać je w dowolnym momencie lub wymieniać na inny altcoin. Alternatywną metodą jest umieszczenie zasobów w instrumentach tokena LINK, na przykład kontraktach futures, kontraktach na różnice kursowe (CFD) i opcjach, w celu wniesienia gotówki poprzez obstawianie ceny monety. Możesz otwierać i zamykać swoje pozycje handlowe zgodnie z planem inwestycyjnym.

Obecnie pojawia się pytanie, kiedy należy zastosować pierwszą metodę? Biorąc to wszystko pod uwagę, jest to lepszy sposób na kupowanie żetonów i przechowywanie ich, jeśli twoje przedsięwzięcie jest na dłuższą metę. Na przykład, jeśli wierzysz w projekt Chainlink i potrzebujesz pomocy deweloperom poprzez zakup tokenów lub jeśli uważasz, że przedsięwzięcie będzie opłacalne w nadchodzących latach, będziesz musiał zdecydować się na długoterminową inwestycję. Właśnie wtedy giełdy kryptowalut są lepszym wyborem do zakupu monet LINK, ponieważ możesz je odebrać, dopóki nie nadejdzie odpowiednia okazja do sprzedaży.

Z drugiej strony, jeśli Twoja metodologia inwestycyjna przynosi codzienne zyski dzięki wykorzystaniu niestabilności rynku kryptowalut, druga strategia byłaby bardziej produktywna. Zasadniczo możesz kupić instrument taki jak CFD, otwierając pozycję i zamykając ją, gdy wygenerowany zostanie wystarczający zysk. Nie ma problemu z posiadaniem i bezpiecznym przechowywaniem tokenów LINK i zadręczaniem się kosztami handlu. Z tego powodu brokerzy są bardziej satysfakcjonującą opcją. Oferują różne rodzaje instrumentów finansowych dla szerokiej gamy aktywów, w tym tradycyjnych i cyfrowych.

Pamiętaj, że inwestowanie kapitału w cyfrowe formy pieniędzy jest jak inwestowanie na rynku Forex i musisz uważać na związane z tym ryzyko. Zamiast wkładać całość swojego kapitału do pojedynczego tokena, na przykład LINK, musisz rozpoznać różne obiecujące tokeny kryptograficzne i włożyć w nie swoje pieniądze, aby rozszerzyć swój portfel inwestycyjny. W ten sposób niezależnie od tego, czy stracisz kapitał na jednym żetonie, możesz zrekompensować nieszczęścia korzystając z różnych żetonów.

Jak kupić Chainlink u brokera

Wybór brokera to ważny wybór, ponieważ musisz wziąć pod uwagę szereg zmiennych, w tym spójność jakości usług, wartość firmy, funkcje i interfejs użytkownika, prowizje i różne koszty, obsługę klienta i kilka innych czynników.

1. Zarejestruj się u Brokera

Kiedy przejdziesz przez proces przeglądu wielu brokerów, jest to idealna okazja, aby dołączyć. Brokerzy, których polecamy, na przykład eToro, nie żądają wielu indywidualnych danych. Musisz podać szczegóły, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail i hasło. Upewnij się, że hasło jest mieszanką wielkich i małych liter oraz zawiera jedną cyfrę i znak specjalny.

2. Zweryfikuj swoją tożsamość (proces KYC)

Rozumiemy, że prawdopodobnie nie chcesz przez to przechodzić, ale musisz pamiętać, że zgodność z przepisami nie tylko upoważnia platformę handlową do ochrony informacji i aktywów, ale dodatkowo pozwala ci mieć chronione przedsięwzięcie, w którym tego nie robisz. trzeba podkreślić kwestię uchylania się od opodatkowania, unikania opodatkowania i innych działań przestępczych. Wszyscy najlepsi brokerzy trzymają się mocno przepisów Poznaj swojego klienta (KYC) i przepisów dotyczących przeciwdziałania praniu pieniędzy (AML) z tego samego powodu. Będziesz musiał przedstawić ważny dokument tożsamości, taki jak prawo jazdy, w celu weryfikacji.

3. Wpłać środki za pomocą preferowanej metody płatności

Wszystkie najlepsze platformy transakcyjne oferują szeroki wybór trybów płatności, ale nie dają się zwieść ilością. Musisz się zastanowić, która metoda płatności jest dla Ciebie najwygodniejsza, ekonomiczna i bezpieczna. Pamiętaj, że niektóre tryby płatności są dość przystępne, a inne drogie. Powinieneś znaleźć równowagę między kosztami, wygodą i niezawodnością. Na przykład, jeśli zdecydujesz się na przelew bankowy, jest to niedrogie i niezawodne, ale gotówka pojawi się na Twoim koncie dopiero po kilku dniach.

Dodatkowo sugerujemy, abyś rozpoczął handel LINK od depozytu bazowego, zamiast próbować wyciągnąć wszystkie przystanki. Jeśli chodzi o handel kryptowalutami, powinieneś zacząć od minimalnego depozytu, a następnie rozwijać swoje zyski, aby inwestować więcej.

4. Otwórz pozycję na długi / krótki LINK

Zanim otworzysz pozycję, musisz zapoznać się z pozycjami krótkimi i długimi. Krótkie pozycje są otwierane przez tych spekulantów, o których mówi się, że lubią niedźwiedzie, i spodziewają się, że cena tokena LINK wkrótce spadnie. Z drugiej strony, pozycja długa jest otwierana przez inwestorów, którzy albo ufają tokenowi, albo czują, że koszt wzrośnie w nadchodzących dniach. Nazywa się bykami. Kiedy dobrze zrozumiesz, jak działają zarówno krótkie, jak i długie pozycje, będziesz w lepszej sytuacji do handlu LINK.

Pamiętaj, że wszyscy główni brokerzy oferują opcje minimalizacji ryzyka. Dwie podstawowe rzeczy, o których powinieneś się dowiedzieć, to „stop-loss” i „take profit”. Pozwalają na automatyczne zamknięcie pozycji, gdy zysk lub strata osiągną określony poziom.

5. Zamknij swoją pozycję

Pomimo tego, że opcje Stop Loss i Take Profit można wykorzystać do radzenia sobie z ryzykiem inwestycyjnym, nie przejmują od Ciebie żadnej kontroli. Jeśli chcesz zamknąć transakcję, zanim wspomniane limity zostaną osiągnięte, możesz to zrobić. Te opcje minimalizacji ryzyka są dostępne, abyś nie stracił więcej kapitału, niż możesz znieść.

Kiedy zaakceptujesz, że długa pozycja, którą otworzyłeś, przyniosła adekwatne zyski, a utrzymanie jej po prostu przyniesie większe ryzyko, możesz ją zamknąć niezależnie od tego, czy osiągnęła limit take profit. Podobnie krótka pozycja może zostać zamknięta, jeśli uważasz, że token LINK osiągnął najniższy punkt i nie spadnie dalej.

Jak kupić Chainlink na giełdzie

Podobnie jak musisz wziąć pod uwagę wiele aspektów przy wyborze brokera, będziesz również musiał wziąć pod uwagę szereg zmiennych w celu zidentyfikowania preferowanej wymiany, w tym łatwość użycia, koszt transakcji, koszty utrzymania, opłaty za wypłaty i depozyty, pomoc dla klienta, a to tylko kilka aspektów. Pamiętaj, że liczne giełdy nie są regulowane i oferują bardzo atrakcyjne warunki, ale są też bardziej podatne na ryzyko.

1. Skonfiguruj portfel Chainlink

Kiedy wybierasz się na dłuższą metę, musisz użyć portfela sprzętowego lub programowego, aby bezpiecznie przechowywać swoje tokeny LINK. W rzeczywistości nie jest to trudny proces i możesz samemu nauczyć się najbardziej skutecznej metody przenoszenia monet z portfela internetowego do własnego portfela. Ponieważ LINK jest tokenem opartym na ERC-20, możesz przechowywać go w szerokim asortymencie portfeli, w tym:

 • Giełda / Portfele internetowe – Portfele, do których można zalogować się za pośrednictwem witryny, stanowią rozszerzenie przeglądarki lub są włączone do giełdy, nazywane są portfelami internetowymi. Są najkorzystniejsze w użyciu, ale najmniej bezpieczne.

 • Portfele z oprogramowaniem – Są dostępne jako aplikacje na komputery stacjonarne lub aplikacje mobilne i zapewniają wystarczające bezpieczeństwo, a także zalety przenoszenia.

 • Portfele sprzętowe – Jeśli potrzebujesz zabezpieczyć swoje tokeny LINK przez dość długi czas, najbardziej idealną opcją dla Ciebie są zimne portfele. Wyglądają jak dyski flash i mają dedykowany sprzęt wraz z funkcjami oprogramowania do ochrony twoich tokenów.

2. Wybierz i dołącz do giełdy, która sprzedaje LINK

Jeśli masz nadzieję dołączyć do platformy kryptograficznej, istnieje wiele wiodących opcji, na przykład Binance, Coinbase i CEX.io. Biorąc wszystko pod uwagę, musisz ocenić ich zalety i wady, aby wybrać ten, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby. Na przykład istnieją giełdy kryptowalut, na których opłaty mogą być nieco wysokie, ale ich bezpieczeństwo i jakość usług będą lepsze. Istnieją giełdy, na których opłaty transakcyjne są niższe, ale inne aspekty usług są gorsze. Twoim obowiązkiem jest ocena wszystkich funkcji, przeczytanie opinii online, sprawdzenie zgodności z przepisami i różnych punktów widzenia, aby wybrać odpowiednią giełdę do handlu.

3. Wybierz metody płatności, aby kupić LINK

Na giełdach kryptowalut dostępnych jest wiele opcji płatności. Zamiast być tym podekscytowanym, musisz rozpoznać tryb płatności, który sprawi, że Twoje koszty handlowe będą znikome, zaoferuje odpowiednią prędkość i dostępność oraz zapewni bezpieczną wymianę aktywów. Konieczne może być sprawdzenie, czy określona metoda płatności jest dostępna w Twoim kraju, czy nie. Na przykład wielu inwestorów nie wyobrażało sobie nic lepszego niż korzystanie z PayPal; jednak ze względu na przeszkody regulacyjne jego dostępność jest bardzo ograniczona tylko do kilku regionów.

4. Złóż zamówienie na zakup LINK

Będziesz musiał kupić inny token głównego nurtu, taki jak Bitcoin lub Ethereum, a następnie możesz przystąpić do wymiany go na LINK. Istnieje kilka giełd kryptowalut, które pozwolą Ci kupić LINK bez kupowania innego tokena, ale mogą też być bardzo kosztowne. Aby złożyć wniosek, musisz wybrać preferowane pieniądze fiducjarne i kwotę, za którą chcesz kupić LINK. Wyświetli liczbę tokenów LINK, które możesz kupić za tę sumę. Jeśli jesteś zadowolony z tego, co widzisz, możesz wysłać prośbę o zakup za pośrednictwem. W przeciwnym razie możesz wprowadzić zmiany w swoim żądaniu.

Pamiętaj, że jeśli masz włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe, otrzymasz jednorazowe hasło (OTP), które należy wprowadzić, aby dokończyć transakcję.

5. Bezpieczne przechowywanie Twojego LINK

Po zakupie LINK możesz przenieść go do swojego portfela, dostarczając klucz publiczny powiązany z Twoimi tokenami. Przechowywanie monet LINK w portfelu konta wymiany może być w porządku, jeśli będziesz nimi handlować po kilku dniach, jednak jeśli chcesz je trzymać przez dłuższy czas, w tym momencie portfel jest niekwestionowanym wymogiem. Witryna może stać się ofiarą cyberataków lub może napotkać problemy techniczne, które mogą uniemożliwić dostęp do tokenów LINK.

Czy powinieneś kupić lub wymienić LINK?

Całkowicie zależy od Twojej procedury inwestycyjnej i pragnień. To mądra myśl, aby kupić Chainlink, gdy musisz go trzymać przez dłuższy czas. Jeśli po prostu potrzebujesz spieniężyć nieprzewidywalność rynku, lepszym planem inwestycyjnym jest obrót nim za pośrednictwem instrumentów finansowych, ponieważ eliminuje to problem zarządzania portfelami i kosztami handlu.

Jaka jest różnica między Chainlink Exchange a brokerem?

Giełda to strona internetowa, na której handlowcy, a także inwestorzy, mogą kupować szeroką gamę kryptowalut i aktywów cyfrowych, takich jak Bitcoin i Ethereum. Zasadniczo możesz wymienić dowolny główny token cyfrowy na inny i dlatego jest znany jako giełda kryptowalut. Jest to odpowiedni sposób dla tych inwestorów finansowych, którzy chcą inwestować długoterminowo w LINK.

Brokerzy lub platformy transakcyjne to usługi, które umożliwiają spekulantom obstawianie ceny LINK przy użyciu instrumentów takich jak kontrakty CFD. Możesz otwierać i zamykać swoje pozycje w ciągu kilku sekund, aby w jak największym stopniu skorzystać z niestabilności rynku kryptowalut. Ci pośrednicy są bardziej wykwalifikowani dla handlowców, którzy muszą generować drugi dochód. Ponieważ Chainlink jest nowym tokenem, jego instrumenty pochodne, takie jak kontrakty CFD i futures, nie są oferowane przez wielu brokerów.

Chainlink: inwestycja długoterminowa i krótkoterminowa

Zainteresowanie Chainlink na dłuższą metę wykazują ci traderzy lub inwestorzy, którzy uważają, że cena monety będzie nadal rosła w nadchodzących miesiącach lub którzy wierzą w przedsięwzięcie Chainlink. Tacy handlowcy mogą polegać na giełdzie kryptowalut w celu zakupu LINK, aby mogli przechowywać, handlować, sprzedawać lub przechowywać tokeny LINK.

Krótkoterminowe zainteresowanie tokenem LINK jest pokazywane przez tych handlowców, którzy chcą generować dodatkowy dochód lub muszą wykonywać codzienne transakcje w pełnym wymiarze czasu pracy. Podsumowując, jest bardziej nastawiony na zysk, ponieważ trader stara się przynieść zyski, otwierając krótkotrwałe pozycje. W przypadku tego rodzaju spekulacji witryny handlowe, takie jak eToro, są najlepszym rozwiązaniem. Chainlink nie jest oferowany dla handlu kontraktami futures i CFD przez większość brokerów, ponieważ jest to nowy token.

3 wskazówki dotyczące zakupu LINK

Jeśli osiągnąłeś ten punkt, prawdopodobnie zrozumiałeś podstawy handlu LINK i ogólnie handel walutami cyfrowymi. Obecnie jesteś na znacznie lepszej pozycji, aby rozpocząć handel i mamy dla Ciebie kilka wskazówek, których nie powinieneś przeoczyć.

Wybierz odpowiedni czas i przeprowadź własne badania na LINK

Nie polegaj na pojedynczym źródle aktualizacji i nowości, aby dowiedzieć się wszystkiego o monecie, w którą zainwestujesz swój ciężko zarobiony kapitał. Uważaj na wiadomości i zobacz, co na temat tokena LINK mówią specjaliści, zwłaszcza liderzy opinii i osoby wpływowe. Staraj się nie kupować, gdy następuje wzrost cen, ponieważ korekta rynku z pewnością zatopi Twój kapitał. Wybierz niskie miejsce i przytrzymaj, aż pojawi się tik w górę.

Porównanie kosztów zakupu LINK

Musisz monitorować wydatki związane z handlem lub zakupem tokenów LINK. Istnieje wiele rodzajów opłat, w tym spready, prowizje i różne koszty, które mogą pochłonąć Twoje zyski. Wybierz odpowiednią platformę i tryb płatności, aby mieć pewność, że nie wpłynie to na Twoje przychody netto.

Bezpieczeństwo i ochrona przy zakupie LINK

Jeśli wchodzisz w grę kryptowalutową, musisz dowiedzieć się, jak zapewnić bezpieczeństwo swoich aktywów i tokenów LINK. Wybierz różne hasła dla różnych kont, wzmocnij hasła, użyj 2FA, włącz hasła i upewnij się, że korzystasz z lepszej oceny za każdym razem, gdy kupujesz lub przenosisz pieniądze, czy to fiat, czy krypto.

Jaka jest najlepsza metoda płatności za kupowanie LINK?

 • Kup LINK za gotówkę – Najpierw musisz kupić Bitcoin, wykorzystując swoje pieniądze za pośrednictwem bankomatu Bitcoin, a następnie możesz go wymienić na LINK. Realne podejście do zakupu LINK, jednak może być niewygodne.

 • Kup LINK za pomocą karty kredytowej / debetowej – Jeden z najbardziej standardowych trybów płatności przy zakupie Chainlink, ale trochę drogi.

 • Kup LINK przelewem bankowym – Bardzo korzystne i praktyczne, biorąc pod uwagę wszystko, ale może być dość powolne w porównaniu z innymi trybami płatności.

 • Kup LINK z Bitcoinem – Po prostu wymień Bitcoin na Chainlink.

 • Kup LINK przez PayPal – Szybki i produktywny tryb płatności; jednakże niezwykle ograniczone ze względu na bariery regulacyjne.

Inne sposoby zakupu LINK

Powyższe strategie zakupu monet Chainlink są standardowe. Są solidne, bezpieczne i zapewniają komfort specjalistom ds. Finansów. Istnieją również niekonwencjonalne lub mniej znane sposoby zakupu LINK. Jeśli nie chcesz doświadczać handlu lub pośrednika, masz następujące możliwości:

 • Wymiana peer-to-peer (P2P) – Są to platformy, na których kupujący są powiązani z dostawcami kryptowalut i mogą wybrać własny układ warunków. W ten sposób możesz znaleźć sprzedawcę, który oferuje preferowany przez Ciebie tryb płatności, ilość monet i różne warunki wstępne. Należy zachować ostrożność i przed zakupem sprawdzić recenzje i historyczne wyniki sprzedawcy.

 • Możesz także wybrać pracę jako węzeł, aby dostarczać dokładne dane na temat łańcucha bloków Chainlink, aby zdobywać tokeny LINK.

Często Zadawane Pytania

 1. 1. Czy mogę kupić Chainlink bez płacenia opłat?

  Szereg brokerów i giełd, które poleciliśmy, oferuje tokeny LINK bez żądania prowizji. Ale może być konieczne pokrycie innych kosztów.

 2. 2. Jaka jest różnica między kupowaniem Chainlink a handlowaniem Chainlink?

  Kupując LINK, jesteś właścicielem tokenów i możesz je sprzedać, zatrzymać lub wymienić w dowolnym momencie. Handel nie obejmuje posiadania tokena LINK, raczej stawiasz na cenę za pomocą instrumentów finansowych i próbujesz osiągnąć szybkie zyski.

 3. 3. Jaki jest właściwy moment na zakup Chainlink?

  Musisz określić najlepszy moment na zakup. To jest powód, dla którego musisz szukać informacji, czytając nasze wytyczne, zwracając się do analityków i obserwując wiadomości.

 4. 4. Jaka jest najlepsza giełda do zakupu Chainlink?

  Istnieje wiele giełd, takich jak CEX.io, eToro, Binance, Coinbase i inne. Przedstawiliśmy te zalecenia w następstwie oceny wielu czynników i zmiennych.

 5. 5. Co się stanie, jeśli kupię LINK od nieregulowanego agenta lub firmy?

  Generalnie nie jest to zalecane, ponieważ mogą oferować lepsze funkcje, ponieważ nie przestrzegają żadnych przepisów, ale powodują, że jesteś bardziej podatny na ryzyko. Ponadto nieuregulowane platformy w większości przyciągają zachowania przestępcze. Stwarza to ryzykowne środowisko do inwestowania w LINK lub inne kryptowaluty.