Natychmiastowy test i weryfikacja krawędzi – oszustwo czy nie?

Co to jest Immediate Edge?

Immediate Edge to w pełni zautomatyzowane oprogramowanie handlowe, które integruje się z platformami transakcyjnymi w celu ułatwienia handlu kryptowalutami, które jest nie tylko ekscytujące, ale także opłacalne. Według strony internetowej Immediate Edge, oprogramowanie jest produktem zaawansowanych technik programowania, które zapożyczają z doskonałej technologii. W związku z tym, jak twierdzi witryna, oprogramowanie ma przewagę na rynku, która sprawia, że ​​stale wyprzedza konkurencję.

Kto jest za

Kto kryje się za Immediate Edge?

Immediate został stworzony przez Edwina Jamesa w 2018 roku. Edwin to były profesjonalny trader forex, który przeszedł na kryptowalutę w szczytowym momencie rajdu Bitcoin w połowie 2017 roku. Mając dobre doświadczenie w tworzeniu oprogramowania, podjął się stworzenia systemu handlowego, który pomógłby użytkownikom wykorzystać możliwości arbitrażu na rynku kryptowalut.

Chociaż Edwin James jest popularną postacią w cryptoverse, nie ma informacji wskazujących, że pracował nad innymi podobnymi projektami. Wystarczy powiedzieć, że Immediate Edge to produkt 18-osobowego zespołu z Edwinem na czele.

Zaczynajmy!

Jak korzystać z Immediate Edge

1. Rejestracja konta

Rejestracja konta Immediate Edge wymaga tylko kilku szczegółów. Podasz swoje imię i nazwisko, ważny i możliwy do zweryfikowania adres e-mail oraz aktywny numer telefonu. Zalecamy podanie prawdziwych danych, aby przyspieszyć proces weryfikacji. Po wypełnieniu wszystkich pól kliknij „Zarejestruj się” i daj systemowi kilka sekund na zweryfikowanie szczegółów. Po weryfikacji zostaniesz przekazany brokerowi – zwykle temu, który oprogramowanie Edge uznało za najbardziej odpowiedni dla najlepszego doświadczenia handlowego.

2. Zasil swoje konto

Po założeniu konta masz możliwość jego zasilenia, abyś mógł od razu przejść do handlu na żywo. Jednak zawsze istnieje możliwość wypróbowania oprogramowania i platformy handlowej za pomocą konta demo przed przejściem do handlu na żywo. Pamiętaj, że możesz zasilić swoje konto dopiero po przekierowaniu do najbardziej odpowiedniego brokera. Oprogramowanie łączy Cię z brokerem, który znajduje się w tej samej jurysdykcji co Ty lub ma licencję na działanie w Twojej lokalizacji w celu usprawnienia operacji i obsługi klienta.

3. Handel demo

Aplikacja Edge umożliwia handel demo. Użytkownicy mają możliwość otwarcia konta demo przed zasileniem konta. Ma to na celu zapewnienie, że można rozpocząć autotrading bez ryzyka utraty pieniędzy. Podczas handlu demo dowiesz się, jak korzystać z oprogramowania handlowego, a także jak skonfigurować transakcję w sposób, który minimalizuje ryzyko, jednocześnie zwiększając rentowność. W szczególności ta sesja powinna pomóc ci w opracowaniu lepszych technik zarządzania ryzykiem za pomocą narzędzi takich jak stop loss i take profit.

4. Rozpocznij handel

Oprócz handlu demo, Immediate Edge zapewnia zasoby edukacyjne do dalszego szkolenia. Rozumowanie jest takie, że lepsze zrozumienie, w jaki sposób platforma handlowa z wbudowanym oprogramowaniem handlowym zwiększa szanse na poprawne wykonanie i wykorzystanie potencjału platformy. Po zdobyciu wystarczającej pewności siebie nadszedł czas, aby dokonać pierwszej transakcji. Radzimy zacząć od małych, najlepiej z najmniejszym dopuszczalnym depozytem i powoli rosnąć. Chodzi o to, że na wczesnych etapach handlu ważne jest, aby ograniczyć straty do niewielkich kwot, które nie zaszkodzą zbytnio Twojej pewności siebie.

Kluczowe cechy Immediate Edge

Z kontem Edge masz szansę doświadczyć świata automatycznego handlu kryptowalutami w najlepszym wydaniu. Ale jakie cechy sprawiają, że oprogramowanie jest wyjątkowe?

Wypłaty

W widocznym miejscu na stronie internetowej Immediate Edge są informacje, które twierdzą, że oprogramowanie generowało dzienny zysk od 950 do 2200 USD. To odważne stwierdzenie, którego nie możemy obiecać robotowi handlowemu, ponieważ ważne jest, aby pewne warunki były odpowiednie. Na przykład użytkownik będzie musiał mieć wystarczający depozyt, aby zmaksymalizować dźwignię finansową każdej transakcji. Po drugie, użytkownicy musieli używać oprogramowania wystarczająco długo, aby zrozumieć, jak zminimalizować ryzyko.

System weryfikacji

W momencie kliknięcia przycisku „Zarejestruj się” strona automatycznie przekieruje Cię do stowarzyszonego brokera. W naszym przypadku broker był popularnym graczem zajmującym się handlem kryptowalutami z naszego regionu. Weryfikacja szczegółów rozpoczyna się po wprowadzeniu wszystkich wymaganych informacji na platformę handlową. Wymagane informacje obejmują adres fizyczny, miasto zamieszkania, datę urodzenia i kraj zamieszkania. Informacje wprowadzone na etapie rejestracji zostaną automatycznie skopiowane do nowej sesji. Weryfikacja zajmuje tylko kilka godzin. W tym czasie przedstawiciel obsługi klienta brokera zadzwoni do Ciebie, aby sprawdzić szczegóły. Jednocześnie możesz zgłaszać wszelkie problemy związane z platformą.

Proces wypłaty dla Immediate Edge

Proces wypłaty rozpoczyna się od złożenia przez Ciebie wniosku, który jest rozpatrywany w ciągu kilku minut. We wniosku o wypłatę określisz kwotę, którą chcesz wypłacić oraz w jakiej walucie. Edge umożliwia wypłatę w kryptowalucie tylko wtedy, gdy masz odpowiednie dane wprowadzone do systemu. Bardzo pomaga, jeśli zasiliłeś swoje konto za pomocą dostawcy płatności, który obsługuje transakcje kryptowalutowe. Po przesłaniu wniosku natychmiast zostanie wysłane powiadomienie, aby poinformować Cię, że zespół pracuje nad transakcją. Użytkownicy mogą otrzymywać środki na konta bankowe w różnym czasie w zależności od używanego dostawcy płatności. Niemniej jednak średni czas oczekiwania wynosi poniżej 24 godzin. Ponadto nie ma żadnych opłat za tę transakcję, co oznacza, że ​​odbierasz 100% środków na koncie.

Koszty i opłaty

Edge to jedna z najbardziej przejrzystych platform transakcyjnych w naszym doświadczeniu w przeglądaniu automatycznych systemów transakcyjnych. W sekcji „Moje konto” platformy transakcyjnej możesz przeglądać zestawienia finansowe swoich działań, co oznacza, że ​​możesz dość łatwo śledzić swoje pieniądze. Platforma rejestruje każdą stratę i zysk, a ponieważ nie ma odliczeń, takich jak prowizje, Twoje fundusze pozostają nietknięte. Oczywiście powiedziałbyś, że gdybyś obciążał Cię ukrytymi opłatami, prawda??

Obsługa klienta

Twój pierwszy kontakt z obsługą klienta Immediate Edge następuje w momencie, gdy dzwonią do Ciebie w celu zweryfikowania dostarczonych danych. Dzieje się to natychmiast po zakończeniu procesu rejestracji z platformy handlowej. Poza tym broker wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z instrukcjami, jak pobrać preferowaną platformę transakcyjną (tj. MT4 lub MT5). Niektórzy po prostu trzymają się internetowej platformy handlowej. W naszym przypadku witryna stowarzyszonego brokera miała funkcję czatu, za pośrednictwem której mogliśmy komunikować się z obsługą klienta. Okazało się jednak, że najszybszą i najbardziej przejrzystą formą uzyskania pomocy był telefon.

Powiązani brokerzy

Po rejestracji zostaliśmy połączeni z brokerem, którego uznaliśmy i podlegaliśmy regulacjom. Jesteśmy pewni, że broker, z którym będziesz pracować, ma te same dane uwierzytelniające, ponieważ Edge stwierdza na swojej stronie z warunkami, a konkretnie w sekcji oznaczonej „OPIS USŁUG”, że wszyscy jego stowarzyszeni brokerzy są regulowani przez renomowane organy z całego świat. W naszym przypadku broker miał ważną licencję wydaną przez Malta Financial Services Authority (MFSA).

Czy Immediate Edge to oszustwo?

Czy Immediate Edge jest legalne? Nie mamy wątpliwości, że jest to pytanie nurtujące od momentu otwarcia strony internetowej Immediate Edge. Rozumiemy jednak Twoje rezerwacje, ponieważ w kryptowalutach roi się od oszustów udających legalnych sprzedawców oprogramowania, których prawdziwym zamiarem jest skłonienie Cię do utraty ciężko zarobionej gotówki. Z tego powodu zanurzyliśmy się w Internecie, gdzie godzinami szukaliśmy informacji, które mogłyby obciążyć Immediate Edge.

Jedyne, co znaleźliśmy, to setki referencji wychwalających Immediate Edge za zapewnienie im pozytywnego doświadczenia w handlu kryptowalutami. Niektórzy recenzenci zauważyli, że wskaźnik wygranych oprogramowania jest godny pochwały i że wielu użytkowników cieszyło się wsparciem stowarzyszonych brokerów. Miej jednak oczy szeroko otwarte, w internecie znaleźliśmy również recenzje rozczarowanych użytkowników.

5 powodów, dla których warto korzystać z natychmiastowej przewagi w handlu

Immediate Edge twierdzi z różnych powodów, które przekonały nas do natychmiastowej rejestracji. Poniżej przedstawiamy pięć powodów, dla których uznaliśmy, że są wyjątkowe.

1. Intuicyjny interfejs użytkownika

Twórcy robota handlowego wyszli poza ramy doświadczenia, jakie masz podczas handlu z Immediate Edge. Zaczynając od interfejsu użytkownika, można odnieść wrażenie, że platforma została stworzona nie tylko po to, aby odebrać użytkownikom żmudną pracę, ale aby zapewnić im wygodę pozostania na platformie. Oprogramowanie handlowe integruje się z platformą w ten sposób, że po prostu sygnalizujesz jego obecność, klikając przycisk „Aktywuj”.

2. Wiodący na rynku współczynnik wygranych

Wydaje się, że Immediate Edge ma to mocno zablokowane, ponieważ twierdzi, że ma współczynnik wygranych na poziomie 99,4%. Oznacza to, że użytkownicy oprogramowania rzadko mogą popełnić błąd, zajmując dochodowe pozycje.

Ponieważ nie możemy obiecać, że doskonała technologia leżąca u podstaw algorytmów Edge jest w stanie osiągnąć taki wskaźnik sukcesu, uważamy, że użytkownicy powinni najpierw starać się zdobyć doświadczenie z platformą, zanim zaczną mieć oczekiwania na poziomie 99,4% wskaźnik sukcesu. Pomoże to między innymi zachować ostrożność podczas określania parametrów, w ramach których oprogramowanie powinno działać, aby zminimalizować ryzyko.

3. Szybszy niż handel ręczny

Oprócz zaawansowanego programowania, które zostało wykorzystane przy tworzeniu oprogramowania, programiści Immediate Edge twierdzą, że sztuczna inteligencja jest również głównym fundamentem robota. Z tego powodu jego zdolność do gromadzenia i analizowania ogromnych ilości danych znacznie wyprzedza ludzi. Oznacza to, że żaden ludzki handel nie może nigdy konkurować z tym oprogramowaniem handlowym.

4. Inteligentna analiza

Według jego strony internetowej bot wykorzystuje połączenie zaawansowanego programowania i sztucznej inteligencji, co oznacza, że ​​Edge może interpretować informacje rynkowe za pomocą sprytnych i skomplikowanych technik prowadzących do wyjścia inteligentnych sygnałów. W przeciwieństwie do transakcji ręcznych, które czasami mogą opierać się na domysłach, handel z Immediate Edge zapewnia, że ​​każda podjęta decyzja jest oparta na danych i na faktycznych informacjach z rynku.

5. Usuń błąd ludzki

Oprócz włączania inteligentnych analiz, boty potencjalnie rozwiązują jeden z najbardziej trafnych problemów związanych z handlem ręcznym, którym jest błąd ludzki. Błąd ludzki pojawia się, gdy emocje przeważają nad rozumem i spostrzeżeniami wynikającymi z analizy rynku. Jest to powszechne na niestabilnych rynkach – co jest normą na rynku kryptowalut.

Często ludzkie emocje prowadzą do ogromnych strat, ponieważ degradują obiektywność, pozostawiając przedsiębiorcę podatnym na grupowe myślenie. Immediate Edge usuwa ten problem, unikając interwencji człowieka przy wchodzeniu i wychodzeniu z rynku. Ingerencja człowieka nie jest również konieczna przy obserwowaniu rynku, ponieważ algorytmy nigdy się nie męczą.

Zalety i wady Immediate Edge

Plusy

Przyjazny dla użytkownika interfejs ułatwia inwestorom na wszystkich poziomach doświadczenia. Oprogramowanie jest w pełni zautomatyzowane, więc nie ma szans na interwencję człowieka. Rejestracja jest bezpłatna, łatwa i szybka. Algorytmy oparte na sztucznej inteligencji Posiada konto próbne, które pomaga handlowcom doskonalić ich umiejętności przed przejściem do handlu na żywo.

Cons

Nie można obniżyć ryzyka do zera. Użytkownicy nie mają swobody wyboru preferowanych brokerów.

Immediate Edge: nasze wnioski

Wygodne wypłaty, szybkie i nieograniczone wypłaty, przyjazny dla użytkownika interfejs, przyjazna i responsywna obsługa klienta to tylko niektóre z cech, które sprawiają, że Immediate Edge jest atrakcyjnym wyborem dla handlowców kryptowalut. Oprogramowanie handlowe współpracuje z renomowanymi i regulowanymi brokerami, którzy gwarantują bezpieczeństwo funduszy i danych osobowych użytkowników. Ponadto oprogramowanie jest przyjazne dla urządzeń i posiada aplikację mobilną dla użytkowników, którzy nie mają dostępu do komputera stacjonarnego.

Immediate Edge to nowy dodatek do gigantów w ekosystemie kryptowalut.

Oprócz Immediate Edge, inne roboty, które zasługują na wzmiankę, to Profit Formula, BTC Robot i Bitcoin Lifestyle.

Często Zadawane Pytania

 1. 1. Ile potrzebuję, aby zacząć handlować z Immediate Edge?

  Immediate Edge określa, że ​​najniższy akceptowalny depozyt to 250 $. Jednak użytkownicy mogą przeznaczyć nawet 30 000 USD. Wskazane jest, aby zacząć od niewielkich kwot i zwiększać stawkę proporcjonalnie do generowanych zysków.

 2. 2. Czy istnieje aplikacja mobilna dla Immediate Edge??

  Tak. Programiści Immediate Edge stworzyli fantastyczną aplikację mobilną, dzięki której użytkownicy niebędący komputerami stacjonarnymi mogą łatwo zautomatyzować swoje transakcje. Należy tutaj zauważyć, że aplikacja mobilna jest tak samo dobra jak platforma internetowa pod względem intuicyjnego interfejsu i przyjaznego dla użytkownika układu. Nie zauważysz żadnych większych zmian w wydajności podczas używania smartfona do handlu kryptowalutami za pomocą aplikacji Immediate Edge.

 3. 3. Jak wygląda obsługa klienta Edge?

  Wspaniały. Agenci obsługi klienta Immediate Edge dzwonią do Ciebie natychmiast po potwierdzeniu konta, aby upewnić się, że możesz korzystać z platformy bez żadnych problemów. Oprócz rozmowy telefonicznej dostępny jest adres e-mail, który jest aktywny przez całą dobę, co pozwala użytkownikom na kontakt w dowolnym momencie i otrzymanie informacji zwrotnej w ciągu maksymalnie czterech godzin. Na platformie handlowej dostępna jest funkcja czatu, w której agenci są gotowi pomagać użytkownikom.

 4. 4. Jakie opłaty zapłacę za korzystanie z Immediate Edge?

  Immediate Edge jest całkowicie darmowe. Nie zapłacisz nic za rejestrację konta Edge, ani nie zapłacisz za dostęp do platformy handlowej powiązanego brokera. Platforma nie pobiera prowizji od wygranych, a Ty nie płacisz żadnych opłat podczas transakcji wypłat. Oznacza to, że 100% Twoich potencjalnych zarobków na rynku jest dla Ciebie.

 5. 5. Oprócz Bitcoin, czy mogę handlować innymi kryptowalutami?

  Tak. Edge może być skoncentrowany na Bitcoin, ale obsługuje również Litecoin (LTC), Ethereum (ETH) i wiele innych tokenów.