Kup Nxt | Najlepsze miejsca do natychmiastowego zakupu NXT

Kup Nxt w kilka minut

Załóż darmowe konto

Skonfiguruj swoje konto handlowe w eToro za darmo, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu

Zasil swoje konto

Wybierz preferowaną metodę płatności i aktywuj konto z minimalną wpłatą na swoje konto

Zacznij handlować Nxt

Wybierz kryptowalutę, klikając „Rynki handlowe”, ustaw swój limit ryzyka i kliknij „Rozpocznij”, aby rozpocząć strategię inwestycyjną

Gdzie kupić NXT

Różnica między handlem a kupowaniem

Najlepszy przewodnik dla początkujących dotyczący handlu Nxt

Co to jest moneta NXT?

Moneta NXT jest blisko spokrewniona z klientem NXT (portfelem NXT) i jest podstawową jednostką używanej tam waluty. Portfel NXT jest tym, co daje wartość monety NXT i jest podstawą aktualnej ceny NXT. Sam klient NXT to program, który możesz pobrać na swój komputer. Kiedy go otworzysz, jest to interfejs, który wyraźnie ma wiele możliwości. Kup klienta NXT To wszystko może być mylące, jeśli spojrzysz na to po raz pierwszy, ale po odrobinie badań i obejrzeniu przewodnika YouTube będziesz w stanie opanować klienta NXT. Nie będziemy omawiać każdego najmniejszego szczegółu tego, co klient NXT może zrobić (projekt jest głęboki i potężny, znacznie wykracza poza zakres tego przewodnika), zaczynając od najbardziej ogólnych funkcji.

Portfel / klient NXT

Nxt BittrexKlient NXT został wydany przez anonimowego programistę w 2013 roku. Od tego czasu przeszedł różne zmiany i dostosowania, aż osiągnął formę, z której można dziś korzystać bezpłatnie. Klient NXT ma być siecią płatności, systemem przesyłania wiadomości, zdecentralizowanym rynkiem aktywów cyfrowych oraz systemem, za pomocą którego można uruchamiać własne łańcuchy bloków i kryptowaluty. Jeśli to brzmi dużo, to tak. Przyjrzyjmy się, co faktycznie robią niektóre z tych funkcji.

  • Sieć płatności – Podobnie jak Bitcoin, NXT to sieć płatności, w której moneta NXT działa jako token / magazyn wartości. Możesz korzystać z rynku wewnętrznego, aby kupować lub sprzedawać, lub możesz wysłać NXT na giełdę, taką jak Bittrex, aby wymienić ją na inne waluty. Wreszcie, możesz wydawać monety NXT za pośrednictwem stron trzecich, które akceptują tę walutę.
  • Zdecentralizowany rynek zasobów – Wszyscy dobrze znamy scentralizowane rynki, czy to fizyczne przestrzenie, takie jak Walmart, czy rozwiązania e-commerce, takie jak Amazon. Zdecentralizowane rynki zazwyczaj nie mają personelu i są po prostu kodem działającym zgodnie z poleceniami przekazanymi przez programistów. Zdecentralizowany rynek NXT umożliwia kupowanie i sprzedawanie kryptowalut, cyfrowych towarów i usług, a nawet towarów fizycznych, które można dostarczyć pocztą lub osobiście. Jest nieformalny i napędzany rynkiem, aktualizacja blockchaina, której większość nawet nie wymyśliła we wczesnych dniach Bitcoin.
  • System do uruchamiania tworzonych przez użytkowników łańcuchów blokowych i kryptowalut – NXT ułatwia uruchamianie własnych tokenów i łańcuchów bloków. Przy odrobinie wiedzy możesz mieć własne tokeny kryptograficzne z własnym łańcuchem blokowym, aby tworzyć nowe możliwości w przestrzeni kryptowalut. Twoja kryptowaluta może pewnego dnia zostać wymieniona obok Ardor, najbardziej niezwykłego protokołu wprowadzonego do tej pory na NXT, a także jego pierwszego ICO Ignis.

NXT i Ardor

Nie będziemy w stanie podać więcej niż podstawowe informacje o firmie Ardor, ponieważ nie o tym jest ten artykuł. Mimo to należy wspomnieć, że pod wieloma względami Ardor jest rozszerzeniem NXT – nowym sposobem rozwiązania wielu problemów, które NXT obsługuje w portfelu NXT. Ardor nie ma zastąpić NXT, ale oferuje nowy sposób uruchamiania łańcuchów bloków i tokenów. Mimo to Ardor jest młody, a obie sieci mają różne społeczności, interfejsy i mocne / słabe strony. Wielu fanów NXT posiada również ARDR i na odwrót. Mógłbyś być taki sam.

Dlaczego warto kupić Nxt Coin?

Jak zobaczysz, korzystając z portfela NXT i sprawdzając subskrybcję NXT Reddit, istnieje dedykowany obserwator, który korzysta z NXT od czasu jego debiutu ponad 4 lata temu. To całe życie w kryptowalutach i świadczy o doskonałości portfela / klienta NXT, że przetrwał tak długo z nienaruszoną bazą użytkowników. W NXT nadal dzieje się sporo działań, a protokół nadal dodaje nowych użytkowników. Ponieważ cena NXT była wielokrotnie wyższa niż dzisiaj, zaledwie kilka tygodni temu, uważamy, że styczeń 2018 może być doskonałą okazją do zakupu monety NXT po tak niskiej, niskiej cenie NXT. Kto wie, co przyniesie przyszłość. Jeśli jesteś gotowy, aby kupić monety NXT dla siebie, pokażemy Ci, jak to zrobić, korzystając z tego przewodnika zakupu NXT Bittrex.

Jak kupić monetę NXT za pomocą Bitcoin na Bittrex

NXT jest notowany na kilku giełdach, w tym Poloniex, HitBTC i Livecoin. Ale to Bittrex jest miejscem, gdzie kupuje się i sprzedaje najwięcej monet NXT, i to właśnie na tej giełdzie będzie podstawą tego przewodnika po NXT.

Kupowanie Bitcoinów, abyś mógł kupić NXT Coin

Dla tych, którzy są nowicjuszami w handlu kryptowalutami, nie ma opcji bezpośredniego handlu z NXT na USD. Dzieje się tak w przypadku większości kryptowalut, które nie znajdują się w panteonie Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Bitcoin Cash. W przypadku pozostałych 1400 monet kryptowalutowych, które istnieją, musisz najpierw kupić Bitcoin (lub Ethereum lub inne, czasami) i zabrać go na scentralizowane giełdy, gdzie wszystkie inne monety są kupowane i sprzedawane. Zacznij od Coinbase lub Cex.io kupić swoje Bitcoiny.

Jak otworzyć konto w Bittrex

Teraz, gdy kupiłeś monety na jednej z powyższych giełd, jesteś prawie gotowy do zakupu monet NXT. Ale najpierw musisz założyć konto w Bittrex, jednej z największych giełd kryptowalut na całym świecie. Zacznij od strony głównej Bittrex. nxt portfel na monety Bittrex Krok 1: Przejdź do Bittrex.com i załóż konto, dodając swój adres e-mail i unikalne hasło. nxt portfel na monety Bittrex Krok 2: Przejdź do swojego e-maila, który umieściłeś na stronie Bittrex. Znajdziesz tam e-mail weryfikacyjny z linkiem do kliknięcia. Kliknij. nxt portfel na monety Bittrex Krok 3: To przeniesie Cię do strony Bittrex, ale nie jesteś jeszcze gotowy do handlu. Aby odblokować funkcje witryn, musisz skonfigurować uwierzytelnianie dwuetapowe, czyli drugą warstwę ochrony, która zapewni unikalne hasło w telefonie za każdym razem, gdy logujesz się za pomocą hasła. Nikt bez aplikacji na telefon, która wyświetla kod na Twoim telefonie (i tylko na Twoim telefonie), nie będzie mógł uzyskać dostępu do Twojego konta. nxt portfel na monety Bittrex Krok 4: Wróć do swojego e-maila, gdzie znajdziesz dalsze e-maile rejestracyjne od Bittrex. Kliknij we wskazanym miejscu. Jeśli w dowolnym momencie nie znajdziesz tych e-maili, po prostu sprawdź folder ze spamem.

Jak wysłać swój Bitcoin na konto Bittrex, abyś mógł kupić monetę NXT

Przejdź do swojego nowego konta Bittrex. Znajdź stronę „portfele” pod linkiem u góry strony głównej. Na tym ekranie zobaczysz listę wszystkich portfeli, które Bittrex ma dla Ciebie, na wypadek gdybyś miał kupić którąkolwiek ze sprzedawanych przez niego monet. Na razie zignoruj ​​większość z nich i kliknij „Depozyt” obok portfela Bitcoin / BTC, tuż przy szczycie stosu. kup nxt za USD Zobaczysz adres na środku strony. Jest to zaznaczone na powyższym obrazku. Skopiuj ten adres i wróć do miejsca (Coinbase, CEX.io), w którym aktualnie trzymasz swój Bitcoin. Przejdź do portfela, w którym znajdują się Twoje Bitcoiny w miejscu, w którym je kupiłeś. Powinieneś zobaczyć opcję, która mówi „wycofaj” lub „wyślij”. Kliknij go i wklej adres portfela Bittrex Bitcoin do linii adresu. Wybierz, ile Bitcoinów chcesz wysłać („Max” lub „All”). Po sprawdzeniu, czy adres jest poprawny, kliknij „Wyślij” lub „Wycofaj” (w zależności od tego, co ma w witrynie). Jeśli martwisz się o wysłanie wszystkich tych pieniędzy, po prostu wyślij najpierw trochę, aby upewnić się, że masz już wszystko zaplanowane. Za kilka minut lub godzin (w zależności od przeciążenia sieci) Twoje Bitcoiny pojawią się w Twoim portfelu Bittrex Bitcoin.

Jak handlować Bitcoinem za NXT Coin na Bittrex

Teraz, gdy Twoje Bitcoiny dotarły na Twoje konto monetowe NXT, jesteś gotowy, aby kupić monety NXT. Kliknij logo „Bittrex” w lewym górnym rogu strony, aby przejść do ekranów rynku Bittrex. jak kupić kryptowalutę nxt Krok 1: Wpisz „NXT” w polu tekstowym, jak pokazano na powyższym ekranie. Pojawi się wyskakujące okienko z parą handlową „BTC-NXT”. Kliknij to. zainwestuj w nxt Krok 2: na tym zajętym ekranie zobaczysz wiele informacji. Po prawej stronie zobaczysz aktualną cenę NXT w cenach „Kup” i „Cena sprzedaży” (ceny, które ludzie chcą zapłacić, i ceny, za które sprzedający chcą sprzedawać). Wykres świecowy pokaże Ci, jak zmieniła się cena w ciągu ostatnich kilku minut, dni lub naszych. W lewym dolnym rogu ekranu, jeśli chcesz się skupić. Powiększmy. nxt do USD Krok 3: Tutaj wpisz cenę Bitcoin, za jaką chciałbyś kupić pojedynczą monetę NXT. Możesz po prostu skopiować aktualną cenę „Ask”, jeśli chcesz, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane szybko, lub wybrać niższą cenę, jeśli chcesz poczekać na realizację zamówienia, aż cena spadnie do tego poziomu. Wybierz liczbę monet NXT, które chcesz kupić po cenie w poniższym wierszu (lub po prostu kliknij „Max”). Gdy jesteś zadowolony z zamówienia, kliknij „+ Kup NXT”. Kiedy system dopasuje zlecenie sprzedaży do zlecenia kupna, Twoje zamówienie zostanie zrealizowane, a nowe monety NXT pojawią się w portfelu Bittrex NXT.

Jak wysłać swoje monety NXT z Bittrex do portfela NXT

Otwórz ponownie portfel NXT Client / NXT. W lewym górnym rogu zobaczysz długi kod alfanumeryczny z myślnikami co kilka znaków. Skopiuj cały kod. To jest adres twojego portfela NXT. nxt usd Wróć na stronę portfeli Bittrex. kup nxt Wklej adres portfela NXT do odpowiedniej linii. Wybierz, ile monet NXT chcesz wysłać (prawdopodobnie wszystkie / maks.) I kliknij „Wypłać”. Za kilka minut twoje tokeny NXT znajdą się w twoim portfelu NXT w sekcji walut. Otóż ​​to! Twoje monety NXT są teraz bezpieczne i zdrowe, z dala od scentralizowanej wymiany, z której wielu hakerów chciałoby ukraść.

Ostatnie przemyślenia na temat monety NXT

NXT to interesujący protokół, który spędził dużo czasu w centrum uwagi kryptowalut. W przeciwieństwie do kryptowalut pierwszej generacji, takich jak Bitcoin, to coś więcej niż zwykła sieć płatności. NXT to ekosystem, społeczność, platforma innowacji i nowych pomysłów. Jeśli podoba Ci się klient NXT lub po prostu myślisz, że token ma duży potencjał na przyszłą wartość, moneta NXT może być dla Ciebie. Przy obecnej cenie NXT, dalekiej od rekordowej ceny sprzed miesiąca lub dwóch, może się okazać, że jest to najlepsza okazja do zakupu, jaką zobaczymy przez resztę roku. Jeśli wierzysz w NXT, teraz jest zdecydowanie czas na uzupełnienie zapasów.

Kup Teraz

Aby kupić kryptowalutę, musisz utworzyć portfel dla siebie, aby przechowywać tokeny. Handel tego nie wymaga.

Własność:

Jeśli chcesz wspierać etos kryptowaluty, kupuj lepiej. Jeśli chcesz zarabiać na inwestycji, handel oferuje więcej opcji.

Różne cele:

Handel za pośrednictwem CFD jest znacznie bardziej prawdopodobny, aby zapewnić więcej regulacji w celu ochrony inwestycji. Kupowanie zazwyczaj zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Rozporządzenie: