Kup Stratis | Najlepsze miejsca do natychmiastowego zakupu STRAT

Kup Stratis w kilka minut

Załóż darmowe konto

Skonfiguruj swoje konto handlowe w eToro za darmo, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu

Zasil swoje konto

Wybierz preferowaną metodę płatności i aktywuj konto z minimalną wpłatą na swoje konto

Zacznij handlować Stratisem

Wybierz kryptowalutę, klikając „Rynki handlowe”, ustaw swój limit ryzyka i kliknij „Rozpocznij”, aby rozpocząć strategię inwestycyjną

Gdzie kupić Stratis

Różnica między handlem a kupowaniem

Najlepszy przewodnik dla początkujących na temat handlu Stratisem

Jak kupić Stratis Coin

Stratis to dobrze znana moneta z wieloma prawdziwymi użytkownikami i inwestorami. Z tego powodu jest dostępny na wielu zaufanych giełdach (na przykład Stratis Bittrex), w tym na największej giełdzie na świecie: Binance. Binance odniósł większy sukces w integracji nowych monet i skalowaniu w celu masowej adaptacji użytkowników, więc uwzględnimy je w tej recenzji.

Jak kupić Stratis na Binance

Jak powiedzieliśmy wcześniej, istnieje kilka giełd, które sprzedają Stratis (Stratis Bittrex jest popularny, Stratis Coinbase nie wchodzi w grę). Lubimy Binance ponieważ jest to największa giełda, z najlepszą skalowalnością i najwyższą wydajnością w okresach największego obciążenia kryptowalut, o czym świadczy kilka ostatnich miesięcy. Nie możesz po prostu kupić Stratis za USD, więc musisz najpierw zdobyć trochę Bitcoina, którym można handlować przeciwko Stratis (STRAT) praktycznie wszędzie. Możesz zdobyć swój Bitcoin z różnych lokalizacji, w tym CoinbaseCex.ioChangelly, i Coinmama. Wszystkie są świetnymi opcjami, więc po prostu zrób to, co Ci odpowiada. kup stratis crypto kup stratis coin jak kupić stratis Iść do Binance.com oraz Twój adres e-mail i nowe hasło. Po kliknięciu „Zarejestruj się” otrzymasz e-maile rejestracyjne od Binance. Kliknij znajdujące się w nich linki, a w końcu zostaniesz przeniesiony do następującego ekranu, na którym możesz dodać uwierzytelnianie dwuetapowe do swojego konta, aby zapewnić dodatkowe bezpieczeństwo. Na tej stronie pobierz aplikację (iOS lub Android) i zeskanuj widoczny kod QR. Umożliwi to uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Pobrana aplikacja będzie wyświetlać 6-cyfrowy kod co 30 sekund, przez cały dzień. Kiedy chcesz zalogować się do Binance, wpisz swoje hasło, a następnie spójrz na swój telefon w poszukiwaniu tego 6-cyfrowego kodu. Nikt nie będzie w stanie dostać się na Twoje konto Binance bez hasła i stale aktualizowanego 6-cyfrowego kodu z aplikacji 2FA.

Wysyłanie Bitcoinów do Binance

Teraz prześlijmy trochę Bitcoinów na Twoje konto Binance, abyś mógł wymienić je na monety Stratis. Zacznij od przejścia do giełdy, na której aktualnie znajduje się Twój Bitcoin (Coinbase, Cex.io lub cokolwiek). Kliknij „Wycofaj” lub „Wyślij” (w zależności od przypadku). Teraz wróć do Binance i kliknij „Fundusze”, a następnie „Salda” i poszukaj swojego portfela „Bitcoin”. Kliknij „Wpłać” obok. jak kupić stratis coin stratis kupić stratis bitcoin stratis kapitalizacja rynkowa Po kliknięciu „Wpłać” zobaczysz poniższy obrazek. Skopiuj adres, który tu widzisz. To jest adres twojego portfela Bitcoin Binance. Skopiuj go i zanieś na giełdę, na której aktualnie znajduje się Twój Bitcoin. Wklej go w wierszu adresu (dokładnie sprawdź, czy jest poprawny), a następnie wyślij swój Bitcoin do Binance. Powinien dotrzeć za pół godziny. binance kup stratis

Jak kupić Stratis z Bitcoinem na Binance

Teraz, gdy przybył Twój Bitcoin, przejdźmy do tego, jak wymienić go na Stratis (STRAT). Najpierw kliknij „Giełdy”, a następnie „Podstawowe”. Spowoduje to przejście do ekranu, który widzisz poniżej. Upewnij się, że po prawej stronie ekranu zaznaczone jest małe żółte pole „BTC”. Następnie wpisz „STRAT” w pasku wyszukiwania obok niego. To sprawi, że pojawi się para handlowa Stratis Bitcoin. Kliknij to. Następnie u dołu zobaczysz małe menu z zielonym przyciskiem „Kup Stratis”. binance kup stratis Aktualna cena rynkowa Stratis zostanie już wypełniona w wierszu „Cena”. Teraz wybierz, ile monet Stratis chcesz kupić (zazwyczaj wystarczy kliknąć 100%, aby wskazać, że chcesz wydać wszystkie swoje Bitcoiny). Twoja suma zostanie wyświetlona w wierszu „Suma”. Kiedy będziesz gotowy, naciśnij zielony przycisk kupna. Twoje zamówienie powinno zostać zrealizowane w ciągu kilku minut.

Jak działa Stratis?stratis coinbase stratis exchange jak kupić stratis coin stratis kapitalizacja rynkowa

Stratis jest skomplikowany, ale chcemy mieć możliwość przedstawienia Ci recenzji Stratis, którą faktycznie przeczytasz. Zamiast zagłębiać się w szczegóły techniczne, porozmawiajmy o osiągnięciach Stratis. To przemówi za technologią znajdującą się pod nim, która w przypadku Stratisa jest niezwykle wyrafinowana. Powiedzmy, że krajowa sieć pizzerii chce stworzyć dapp blockchain, który umożliwia klientom zamawianie pizzy do dostawy jednym kliknięciem – bez dzwonienia przez telefon, bez wpisywania numeru karty kredytowej w przeglądarce, bez obaw, że sieć to zrobi zostać zhakowanym i stracić swoją tożsamość. To świetny pomysł, ale sieć pizzerii nie ma żadnego doświadczenia w tworzeniu technologii blockchain. Nie są firmą technologiczną. Nie wiedzą nawet, jak zabrać się do zatrudniania ludzi do pracy. Tutaj wkracza Stratis, pomagając firmom integrować blockchain w prosty sposób. W miarę jak Stratis staje się coraz bardziej kompletny, firmy będą mogły uruchamiać własny łańcuch bloków jednym kliknięciem przycisku. Mogą też skorzystać z pomocy zespołu i firmy Stratis. Stratis ułatwia tworzenie aplikacji opartych na łańcuchu bloków w C #, bardzo znanym języku deweloperskim. Stratis oferuje wiele możliwości edukacyjnych na swojej stronie. Oferują również proste sposoby bezpiecznego przechowywania tożsamości w łańcuchu bloków. Ostatecznie Stratis pozycjonuje się jako mechanizm, dzięki któremu blockchain staje się technologią wybieraną przez nowoczesny biznes.

A co z monetą Stratis??

Jeśli firma lub osoba fizyczna zamierza użyć łańcucha blokowego Stratis do uruchomienia projektu (na przykład niedawnego ICO uruchomionego na Stratis), będzie musiała użyć monety Stratis do wykonania niezbędnych transakcji. W miarę jak coraz więcej firm rozpoczyna podłańcuchy działające poza głównym łańcuchem Stratis, coraz więcej aplikacji jest konstruowanych, a osoby fizyczne wchodzą w interakcję z podstawową technologią, będzie coraz więcej możliwości korzystania z monety Stratis / Stratis (STRAT). Jeśli chodzi o cenę Stratisa, to teraz (ostatni tydzień lutego 2018 r.) Jest niezwykła okazja do zakupu. Cena All Time High Stratis wynosiła ponad 21 USD, ale dziś jest to tylko jedna trzecia tej kwoty, tuż poniżej 7,50 USD. Dla osób, które kupują dziś Stratis, ta cena może okazać się szansą na duże zyski, których inwestorzy zawsze szukają. Przy tak wielu zastosowaniach monety Stratis uważamy, że nadszedł czas na zakup na jednej z kilku zaufanych giełd kryptowalut.

Dlaczego Moneta Stratis jest atrakcyjna dla inwestorów?stratis altcoin stratis to btc stratis kapitalizacja rynkowa

Inwestorzy uwielbiają Stratis i to nie tylko ze względu na obecną niską cenę Stratis. Oto kilka ważnych powodów:

  • Stratis jest starożytny według standardów kryptograficznych (mając ICO w 2016 roku!), Ale jego stały rozwój od tamtej pory wskazuje, że jest to szybko dojrzewający projekt, za którym stoi świetny zespół (nie będziemy tutaj recenzować zespołu Stratis, ale to znakomity!)
  • Stratis współpracuje z wieloma znaczącymi partnerami, z których jednym jest Microsoft, który umożliwia Stratis integrację z niektórymi ich technologiami, aby uczynić Stratis bardziej wydajnym, skalowalnym i atrakcyjnym dla nowych użytkowników i inwestorów.
  • Stratis wykonuje nieseksualną pracę, wprowadzając blockchain do prawdziwego świata. Jasne, trudniej jest wyjaśnić, czym jest Stratis niż, powiedzmy, NEO, ale Stratis pełni taką funkcję, jak to konieczne. Dzięki umożliwieniu wykorzystania technologii blockchain w nowych branżach, blockchain będzie się rozwijał.
  • Stratis ma swoje ręce w innych sektorach przemysłu, takich jak przechowywanie w chmurze i przetwarzanie danych. Podobnie jak inna nasza ulubiona moneta (ARK), Stratis ma wielkie ambicje. Osiągnięcie nawet kilku sprawi, że będą one kluczowe dla rozwijającego się przemysłu blockchain teraz i później.
  • Obecna kapitalizacja rynkowa Stratis jest niska. Cena Stratis daje Stratisowi kapitalizację rynkową poniżej 1 miliarda dolarów (w rzeczywistości znacznie mniej). Największe projekty blockchain mają skumulowaną kapitalizację rynkową o wartości miliardów dolarów, co oznacza, że ​​jeśli Stratis odniesie sukces, będzie miejsce na wzrost.

To tylko zarysowuje ogromny potencjał Stratis, ale powinno wystarczyć do podjęcia decyzji o wypróbowaniu Stratis Bittrex i innych opcji kupna Stratis. Możliwość kryptowalut w Stratis jest wyjątkowa i jest o wiele więcej badań, które możesz przeprowadzić, aby lepiej zrozumieć Stratis. To jest przewodnik, który ma pokazać, jak kupić Stratis, jednak głębsze informacje pozostawimy Tobie i zamiast tego skupimy się na tym, jak kupić Stratis.

Jak korzystać z portfela Stratis

Krypto Stratis jest przechowywane w portfelu cyfrowym, tak jak każda inna kryptowaluta. Jednak Stratis różni się od wielu monet tym, że ma model bezpieczeństwa i zarządzania Proof of Stake, w którym użytkownicy mogą „postawić” lub „zablokować” swoją monetę Stratis w zamian za nagrody finansowe, w portfelu Stratis. Aby otrzymać własny portfel Stratis, wejdź na: https://github.com/stratisproject/stratisX/releases/tag/v2.0.0.3, gdzie jest dostępny dla komputerów Mac i Windows. stratis portfel stratis bittrex kup stratis stratis crypto kup stratis coin jak kupić stratis Po pobraniu i otwarciu portfela Stratis będziesz mógł znaleźć swój unikalny adres Stratis, jak pokazano na powyższym obrazku, klikając kartę „Odbierz”. Klikniesz „odbierz” za każdym razem, gdy chcesz zobaczyć adres Stratis, pod który ludzie będą wysyłać Ci monety Stratis, a także jeśli chcesz wysłać monetę Stratis (STRAT) do siebie. Zanotuj adres; będziemy go używać później.

Jak wysłać Stratis do portfela Stratis dla bezpiecznego przechowywania

Pamiętasz portfel Stratis, który zrobiliśmy wcześniej w tym przewodniku po monetach Stratis? Wróć tam i skopiuj adres „Odbierz”. Teraz wróć do Binance „Funds”, „Salances”. Kliknij „Wypłać” obok portfela Stratis. Wklej tutaj adres portfela Stratis, dwukrotnie sprawdź, czy adres jest poprawny, a następnie sfinalizuj transakcję. Twoje monety powinny dotrzeć za kilka minut.

Ostatnie przemyślenia na temat Stratis Coin

Stratis to niezwykły projekt z niesamowitymi implikacjami dla przestrzeni blockchain i nie tylko. Jeśli Stratisowi się powiedzie (co wielu twierdzi, już jest), to wprowadzi wiele nowych firm i branż do przestrzeni blockchain, co z kolei wprowadzi blockchain do głównego nurtu bardziej niż obecnie. Wszystko to będzie miało niesamowite konsekwencje dla ceny Stratis, dzięki czemu dzisiejsi inwestorzy zostaną sowicie wynagrodzeni w nadchodzących miesiącach i latach. Nikt nie może zagwarantować, że tak się stanie, ale na podstawie tego, co wiemy o Stratisie, uważamy, że jest to prawdopodobnie jedna z najlepszych możliwości inwestycyjnych dostępnych obecnie dla handlowców kryptowalut!

Kup Teraz

Aby kupić kryptowalutę, musisz utworzyć portfel dla siebie, aby przechowywać tokeny. Handel tego nie wymaga.

Własność:

Jeśli chcesz wspierać etos kryptowaluty, kupuj lepiej. Jeśli chcesz zarabiać na inwestycji, handel oferuje więcej opcji.

Różne cele:

Handel za pośrednictwem CFD jest znacznie bardziej prawdopodobny, aby zapewnić więcej regulacji w celu ochrony inwestycji. Kupowanie zazwyczaj zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Rozporządzenie: