Kup Qtum | Najlepsze miejsca do natychmiastowego zakupu QTUM

Kup Qtum w kilka minut

Załóż darmowe konto

Skonfiguruj swoje konto handlowe w eToro za darmo, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu

Zasil swoje konto

Wybierz preferowaną metodę płatności i aktywuj konto z minimalną wpłatą na swoje konto

Zacznij handlować Qtum

Wybierz kryptowalutę, klikając „Rynki handlowe”, ustaw swój limit ryzyka i kliknij „Rozpocznij”, aby rozpocząć strategię inwestycyjną

Gdzie kupić Qtum

Różnica między handlem a kupowaniem

Najlepszy przewodnik dla początkujących dotyczący handlu Qtum

Dlaczego warto inwestować w Qtum Coin

Kryptowaluta Qtum jest obecnie jedną z najbardziej atrakcyjnych w kosmosie. Wszyscy wiedzą, że wczesne platformy kryptograficzne, takie jak Bitcoin i Ethereum, mają problemy ze skalą. Szereg nowatorskich protokołów blockchain, takich jak EOS i Cardano, grozi przejęciem miejsca, w którym Ethereum zostało „przerwane” (nie znaczy to, że w jakikolwiek sposób zostało przerwane), ale nie mają działających produktów ani sprawdzonych technologii. qtum bittrex Z drugiej strony Qtum opiera się na podstawowym kodzie Bitcoina. Ich celem jest wykorzystanie przetestowanej w bitwie technologii blockchain, aby osiągnąć wyżyny niemożliwe dla Ethereum / Bitcoin, po prostu dostosowując kod w taki sposób, aby zoptymalizować szybkość i potencjał wzrostu. Robią to, zmieniając protokół wyszukiwania Bitcoin z Proof of Work na Proof of Stake, a także inne ważne zmiany. Umożliwili również komunikację między BTC i ETH oraz zawieranie inteligentnych kontraktów Ethereum na Qtum. W ten sposób Qtum jest czymś w rodzaju pośrednika dla Bitcoin i Ethereum, z nowymi możliwościami i potencjałem skalowania. Może nie pochwalić się pomysłami EOS nowej generacji, ale może nie musi. Wiemy, że te pomysły sprawdzają się w prawdziwym świecie. Z tego powodu Qtum jest już w użyciu. Istnieje już portfel Qtum. Qtum ICO zostały już uruchomione, a w przygotowaniu jest znacznie więcej. Qtum reprezentuje dużą i rosnącą część wolumenu handlu kryptowalutami. Uważamy, że najlepsze jest jeszcze przed Qtum.

Cena Qtum

 QTUM 2,14 USD (-0,42%) Ostatnia aktualizacja: Przed chwilą USD Vol: 11,51 mln USD Cap Mkt Cap: 213,65 mln USD All Vol: 133,71 mln USD Qtum spadł w ostatnich dniach, podobnie jak wszystko inne w przestrzeni kryptowalut. Chociaż może to być niepokojące dla niektórych (i nie możemy się nie zgodzić, że znalezienie twojego portfela kryptowalut spadającego o 40% z dnia na dzień nie jest powodem do niepokoju), znaczące korekty rynkowe są również niesamowitym momentem na zakup po raz pierwszy. Wszystko jest w sprzedaży! Dla tych, którzy martwią się Bubbles and Crash, ważne jest, aby zrozumieć, że przy ponad 1400 kryptowalutach na rynku i około 5000 w fazie rozwoju, z pewnością jest wiele start-upów kryptowalut, które upadną. To nieuniknione. Jednak ze względu na wielką użyteczność blockchain pewna liczba projektów będzie trwać. Jest dobry powód, by sądzić, że Qtum może być jednym z takich projektów. Ma niesamowity sposób rozwiązywania problemów z przestrzenią blockchain oraz w prawdziwym świecie. Takie projekty z dużym prawdopodobieństwem odżyją i osiągną nowe szczyty po znaczących korektach rynkowych, jakich wszyscy doświadczyliśmy w ciągu ostatnich tygodni w styczniu 2018 r. W chwili pisania tego tekstu cena Qtum oscyluje wokół 40 USD, niższa niż rekord wszechczasów wynoszący prawie 70 USD. Jeśli Qtum zdoła osiągnąć choćby połowę tego, co planuje, cena Qtum powinna być znacznie wyższa niż obecna ATH. Przy zbieraniu wsparcia w wysokości 40 USD może to być najniższa cena Qtum, jaką zobaczysz przez jakiś czas, a może kiedykolwiek.

Jak kupić Qtum Coin za Bitcoiny

Qtum nie jest jedną z niewielu monet, które można łatwo kupić za USD. Qtum do USD byłoby trudne, ponieważ Qtum ma siedzibę w Chinach. Możesz także zdecydować się na zakup Qtum z Ethereum, ponieważ połączenie Qtum Ethereum jest dobrze ugruntowane. Jeśli chcesz wiedzieć, jak inwestować w Qtum, zacznij od zakupu Bitcoin lub Ethereum od Coinbase lub Cex.io. Pobierz także portfel Qtum. Kiedy Twoje Bitcoiny pojawią się w Twoim portfelu Coinbase / Cex.io, będziesz gotowy do zakupu monety Qtum.

Jak otworzyć konto w Binance, aby kupić Qtum Coin

Nie możesz po prostu kupić Qtum na Amazon. Kryptowaluty, takie jak Qtum, muszą być sprzedawane na wyspecjalizowanych giełdach, które są wyposażone do obsługi dużych ilości transakcji kryptowalutowych. Binance to giełda dostępna na Zachodzie, która obsługuje największy wolumen obrotu Qtum. Bittrex to kolejny przykład. Ponieważ Binance w tym momencie przyjmuje nowych użytkowników, w Bittrex nie, użyjemy go jako przykładu w tym przewodniku. Na stronie logowania Binance.com zostaniesz poproszony o zarejestrowanie nowego konta. Zrób to, wprowadzając swój adres e-mail, nowe hasło i wszelkie inne wymagane informacje. Odpowiadaj na wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysłane podczas procesu rejestracji. Jeśli nie widzisz tych wiadomości, po prostu sprawdź folder ze spamem. Jeśli nadal ich brakuje, możesz poprosić o ich ponowne wysłanie. Po zakończeniu procesu rejestracji e-mail zostaniesz przeniesiony z powrotem do Binance.com, gdzie będziesz musiał dodać identyfikację dwuetapową, jeśli chcesz dokonywać jakichkolwiek transakcji. To dodaje kolejną warstwę ochrony poza hasłem, dając Ci 6-cyfrowy kod, który zachowuje ważność tylko przez 30 sekund przy każdym logowaniu. Najlepszym sposobem na to jest pobranie aplikacji Google Authenticator na telefon.

Jak wysłać swój Bitcoin do Binance

W Binance kliknij Fundusze, a następnie „Wypłaty depozytów”. Spowoduje to przejście do strony portfela, na której będziesz mógł znaleźć swój portfel Bitcoin Binance i portfel Binance Qtum.. qtum kup qtum usd qtum wymiana jak ale qtum Kiedy zobaczysz portfel BTC. Kliknij „Wpłać”. Spowoduje to wyświetlenie adresu Twojego portfela. Skopiuj ten adres i wróć do zewnętrznego portfela, w którym obecnie znajduje się Bitcoin. Po przybyciu wybierz wypłatę Bitcoin z zewnętrznego portfela. Wklej swój adres Binance Bitcoin w wymaganym polu i kliknij „Wypłać”. Twoje Bitcoiny powinny dotrzeć w ciągu kilku minut do godziny (dłużej w czasach dużej presji w sieci). Zainwestuj w mniejsze altcoiny, zanim nagroda wzrośnie

Jak wymienić Bitcoin na Qtum Coin na Binance

Teraz, gdy Twój Bitcoin jest przechowywany na Binance, będziesz mógł kupować altcoiny na giełdzie Binance, w tym monetę Qtum. W chwili pisania tego tekstu cena Qtum jest niższa niż przez wiele dni, więc teraz może to wcale nie być zły moment na zakup. Utrzymująca się bessa na kryptowalutach wydaje się wskazywać, że obecna cena Qtum jest rzeczywiście dobrą transakcją, ale wydaje się, że niezdolność (przynajmniej do tej pory) do spadku poniżej 40 USD może wskazywać, że może to być najlepszy moment dla kupującego. cena monety qtum jak kupić inwestycję qtum qtum Kliknij „Exchange”, a następnie „Basic” na stronie głównej Binance. Spowoduje to przejście do ekranu handlu, który widzisz na powyższym obrazku. Po prawej stronie wpisz „Qtum” w polu tekstowym. To wyeliminuje wszystkie pary handlowe oprócz „QTUM / BTC”. Kliknij to, a zobaczysz opcję kupienia Qtum u dołu ekranu (z zielonym przyciskiem). Obecna cena rynkowa Qtum zostanie już wypełniona. Jeśli podoba Ci się ta cena, wszystko, co musisz zrobić, to wybrać liczbę monet Qtum, które chcesz kupić, lub po prostu wybrać procent posiadanych bitcoinów, który chcesz wydać. Kliknij „Kup QTUM”, a Twoje zamówienie powinno zostać wypełnione w ciągu kilku sekund. Jeśli chcesz zapłacić niższą cenę, mając nadzieję, że rynek prędzej czy później spadnie, umieść tę cenę w linii „Cena”. W przeciwnym razie użyj tych samych instrukcji, które widzisz powyżej. Po kliknięciu „Kup QTUM” Twoje zamówienie zostanie zrealizowane tylko wtedy, gdy cena rynkowa kiedykolwiek spadnie do tego punktu. Po złożeniu zamówienia Qtum znajdziesz w portfelu Qtum za pośrednictwem opcji „Fundusze” > „Wypłaty depozytów”.

Jak wysłać monetę Qtum do zewnętrznego portfela w celu przechowywania

Gdy zobaczysz wszystkie dostępne portfele Binance, wpisz Qtum w polu tekstowym, co spowoduje wyświetlenie portfela Qtum. qtum bittrex qtum cena monety Kliknij „Wypłać”. To przeniesie Cię do nowego ekranu. jak kupić qtum Pamiętasz, jak wcześniej stworzyliśmy ten portfel Qtum? Zrób to teraz, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Możesz znaleźć te informacje wcześniej w tym przewodniku. W nowym portfelu Qtum zobaczysz swój adres Qtum. Skopiuj to i wróć do Binance. Wklej ten adres w wierszu „Adres wypłaty QTUM”. Wybierz, ile monet Qtum chcesz wysłać (prawdopodobnie „Max”). Upewnij się, że podany adres jest poprawny. Zawsze lubimy sprawdzać pierwsze trzy liczby i ostatnie trzy liczby, aby upewnić się, że pasują do obu portfeli przed wysłaniem. Możesz sprawdzić cały kod, jeśli chcesz być wyjątkowo ostrożny. Gdy będziesz zadowolony, kliknij „Prześlij”. Powodem, dla którego robimy ten krok, jest to, że ogólnie nierozsądne jest trzymanie monet na giełdzie takiej jak Binance. Nie dzieje się tak dlatego, że sam Binance jest niebezpieczny, ale duże giełdy, takie jak Binance, są celem hakerów i złodziei monet. Gdyby Binance miał miejsce poważny atak, twoje monety byłyby podatne na ataki. Przenosząc monetę Qtum do portfela, który kontrolujesz, zabierzesz je w miejsce, które nie jest celem hakerów.

Ostatnie przemyślenia na temat Qtum Coin

Cena Qtum wzrosła do niewiarygodnych wysokości w ciągu ostatniego roku. Jeśli oglądałeś Qtum, ale jeszcze nie zainwestowałeś w Qtum, będziesz zadowolony, jak łatwo to zrobić. Cena Qtum raczej nie spadnie w najbliższym czasie, zwłaszcza po bessie, z której dopiero zaczynamy wychodzić. Qtum to mocny projekt. Ma jeden z najbardziej zaangażowanych i wykwalifikowanych zespołów w dziedzinie kryptografii. Ma również nowatorski sposób łączenia zwycięskich strategii Bitcoin i Ethereum, jednocześnie rozszerzając możliwości tego, co każda platforma może zrobić samodzielnie. Tylko czas pokaże, czy Qtum wykorzysta tę strategię, aby stać się prawdziwie podbijającą świat platformą kryptograficzną, ale jak dotąd ich metody okazały się skuteczne, a seria ICO już się pojawiła lub dopiero nadejdzie. Oczekujemy, że mobilność Qtum w górę będzie kontynuowana również w 2018 roku i później. Jeśli nie jesteś w sklepie, teraz byłby świetny czas, aby po raz pierwszy kupić Qtum po tej niskiej cenie Qtum.

Kup Teraz

Aby kupić kryptowalutę, musisz utworzyć portfel dla siebie, aby przechowywać tokeny. Handel tego nie wymaga.

Własność:

Jeśli chcesz wspierać etos kryptowaluty, kupuj lepiej. Jeśli chcesz zarabiać na inwestycji, handel oferuje więcej opcji.

Różne cele:

Handel za pośrednictwem CFD jest znacznie bardziej prawdopodobny, aby zapewnić więcej regulacji w celu ochrony inwestycji. Kupowanie zazwyczaj zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Rozporządzenie: