Bitcoin Profit Test & Review – Oszustwo czy nie?

Co to jest zysk Bitcoin?

Bitcoin Profit jest podobno nagradzanym oprogramowaniem handlowym zaprojektowanym, aby pomóc handlowcom kryptowalut w jak najlepszym wykorzystaniu wielu możliwości na rynku kryptowalut. Witryna twierdzi, że bot wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak sztuczna inteligencja i uczenie maszynowe, do rozszyfrowania ogromnych ilości danych rynkowych. Dzięki wyrafinowanym algorytmom i inteligentnej analizie mówi się, że bot może wykonywać szybkie obliczenia i przewidywać prawdopodobne ruchy na rynku z prędkością błyskawicy, wykonując w ten sposób transakcje w oparciu o te informacje.

Kto jest za

Kto stoi za zyskiem Bitcoin?

W Internecie stwierdza się, że James Roberts zaprojektował Bitcoin Profit. Podobno ma rozległe doświadczenie w finansach jako analityk na giełdach, ale dziesięć lat temu przyciągnął go do kryptowalut w wyniku krachu finansowego, który doprowadził do bankructwa wielu instytucji. Cytuje Robertsa, że ​​zakochał się w kryptowalutach ze względu na władzę, jaką dali ludziom nad swoimi finansami. Mówi się, że zaczął badać technologię i zdał sobie sprawę, że może zbić fortunę, handlując nowymi klasami aktywów. Korzystając ze swojej wiedzy na temat rynków finansowych i korzystając wcześniej z traderów automatycznych, takich jak MetaTrader 4, starał się zaprojektować coś podobnego, aby pomóc handlowcom kryptowalut z łatwością poruszać się po dżungli handlu kryptowalutami. Podjął współpracę z zespołem wykwalifikowanych programistów. Pomogli mu opracować oprogramowanie handlowe, które zautomatyzowałoby handel kryptowalutami, oferując użytkownikom wyższy wskaźnik sukcesu niż istniejące rozwiązania.

Zaczynajmy!

Jak korzystać z Bitcoin Profit

1. Pierwsze kroki

Aby rozpocząć, musisz odwiedzić oficjalną stronę bota i zarejestrować się. Po wejściu na stronę zobaczysz formularz rejestracji, wpisując swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu. Po zakończeniu kliknij "Zarejestruj się teraz," a zostaniesz połączony z brokerem, gdzie będziesz mógł uzyskać dostęp do różnych rynków handlowych. Jednak ważne jest, aby użyć oficjalnego imienia i nazwiska, które widnieje na Twoim dowodzie osobistym lub paszporcie, ponieważ musisz zweryfikować konto, a informacje muszą być zgodne.

2. Złóż depozyt

Po zalogowaniu się nadszedł czas, aby zdeponować środki na koncie Bitcoin Profit. Zostaniesz przeniesiony na stronę, na której będziesz musiał wprowadzić numer swojej karty i inne szczegóły oraz kwotę, którą będziesz wpłacać. Minimalny depozyt to 250 $, a maksymalny to 10 000 $. Gdy skończysz zasilać swoje konto, będziesz musiał zweryfikować swoje konto, przesyłając zdjęcia swojego dokumentu tożsamości wydanego przez rząd oraz oficjalny dokument potwierdzający Twoje miejsce zamieszkania.

3. Rozpocznij handel

Po złożeniu depozytu i weryfikacji konta nadszedł czas na handel. Zostaniesz przeniesiony do pulpitu, gdzie możesz umieszczać swoje transakcje. Interfejs użytkownika jest dobrze zaprojektowany i prosty w użyciu. Ale zanim zaangażujesz się w handel na żywo, wypróbuj konto demo, na którym będziesz używać wirtualnych pieniędzy, aby dowiedzieć się, jak działa handel na platformach. Gdy poczujesz, że nabrałeś wystarczającej pewności siebie i możesz ustawić własne parametry, przejdź do handlu na żywo.

Kluczowe cechy Bitcoin Profit

Wybierając najlepszego auto tradera do swoich potrzeb, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, na przykład jego pozycję w porównaniu z innymi botami handlowymi? Czy pobiera opłaty? Jak wygląda obsługa klienta? Jako uznana najlepsza platforma, Bitcoin Profit twierdzi, że ma wiele do zaoferowania swoim użytkownikom. Poniżej przyjrzymy się pięciu unikalnym funkcjom, które zdaniem użytkowników wyróżniają to oprogramowanie handlowe.

Wypłaty

Bot twierdzi, że użytkownicy mogą zarobić tysiące dolarów dziennie, a istnieją roszczenia od obecnych klientów, którzy dokonali ogromnych kwot za pomocą auto tradera. Jeśli przewiniesz stronę główną platformy, znajdziesz sekcję, która wyświetla kwoty, które handlowcy zarobili w ciągu ostatnich 24 godzin. Po otwarciu naszych kont nasze doświadczenie było całkiem przyjemne, mimo że nie zarobiliśmy prawie tyle w porównaniu z tym, o czym inni zaświadczyli, i działaliśmy z minimalnym depozytem w wysokości 250 USD.

System weryfikacji

Proces weryfikacji jest stosunkowo łatwy i szybki, o ile podaje się wymagane dane osobowe. Po zalogowaniu się będziesz musiał przesłać zdjęcie swojego dowodu osobistego lub paszportu, aby potwierdzić swoją tożsamość i przesłać dokument wskazujący miejsce zamieszkania. Dokumenty zostaną sprawdzone, a jeśli się wymeldują, Twoje konto zostanie zatwierdzone w ciągu godziny, a po zakończeniu tego procesu nadszedł czas, aby dokonać wpłaty i handlować.

Proces wypłaty dla Bitcoin Profit

Podczas rejestracji będziesz miał szansę połączyć swoje konto bankowe z Bitcoin Profit. Wypłaty mogą być dokonywane bezpośrednio na konto bankowe lub możesz wybrać inny sposób płatności obsługiwany na platformie. Wszystkie wypłaty są przetwarzane w ciągu 24 godzin.

Koszty i opłaty

Oprogramowanie handlowe nie pobiera żadnych opłat, jeśli chodzi o wpłaty lub wypłaty. Ale możesz ponieść pewne koszty w zależności od metody płatności, którą zdecydujesz się użyć do zasilenia swojego konta. Auto trader zarabia na prowizjach od spreadów.

Obsługa klienta

Bitcoin Profit może pochwalić się wysoce responsywnym zespołem obsługi klienta, który jest zawsze pod ręką, aby pomóc użytkownikom w rozwiązaniu wszelkich problemów, jakie mogą mieć podczas interakcji z platformą. Po zalogowaniu się otrzymasz telefon od jednego z członków, który poprowadzi Cię przez weryfikację i wpłatę na Twoje konto. Doradzą Ci również wypróbowanie konta demo, jeśli jesteś początkującym inwestorem, aby upewnić się, że dobrze rozumiesz, jak działa handel na platformie, zanim zaczniesz handlować na żywo. Dodatkowo na pulpicie handlowym w prawym dolnym rogu znajduje się czat, w którym możesz zadawać pytania, a członek obsługi klienta zajmie się Twoimi zapytaniami. Wreszcie, możesz skontaktować się z platformą za pośrednictwem poczty elektronicznej i odpowiedzieć na wszystkie pytania w ciągu 24 godzin.

Powiązani brokerzy

Podobnie jak inne czołowe roboty do handlu kryptowalutami, Bitcoin Profit korzysta z usług różnych brokerów, którzy pomagają użytkownikom z łatwością uzyskać dostęp do różnych rynków handlowych. Podczas naszych badań wypróbowaliśmy kilka różnych kont za pomocą VPN, aby zmienić nasze lokalizacje i za każdym razem byliśmy połączeni z innym brokerem. Dowiedzieliśmy się, że różne organy regulowały brokerów powiązanych z platformą w ramach swoich jurysdykcji.

Czy Bitcoin Profit to oszustwo?

Podczas naszych badań nad Bitcoin Profit natknęliśmy się na liczne opinie użytkowników, z których większość była pozytywna. Użytkownicy byli wdzięczni za korzystanie z robota handlowego, który pomógł zautomatyzować uciążliwy proces handlowy. Po założeniu kont i przeprowadzeniu testu różnych aspektów platformy nasze doświadczenia były raczej pozytywne.

Od momentu rejestracji jest pod ręką osoba, która pomoże Ci w przypadku, gdy utkniesz w dowolnym miejscu. Możesz skontaktować się z nimi za pośrednictwem czatu lub nawet e-mailem. Ponadto, mimo że platforma nie jest sama w sobie regulowana, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że wiele innych projektów blockchain takich nie jest, kojarzy się z regulowanymi brokerami z różnych regionów. Takie firmy są zwykle bardzo zainteresowane tym, z kim się kojarzą, ponieważ władze często czuwają nad każdym ich ruchem.

5 powodów, dla których warto używać Bitcoin Profit do handlu

Obecnie na rynku dostępne są setki, jeśli nie tysiące robotów handlowych. Niektóre są legalne, a inne nie. Niektóre przynoszą rezultaty, a inne nie. Poniżej omówimy pięć powodów, dla których użytkownicy Bitcoin Profit twierdzą, że jest to oprogramowanie z wyboru.

1. Intuicyjny interfejs użytkownika

Pierwszą rzeczą, która będzie się wyróżniać po rejestracji, jest elegancki wygląd interfejsu użytkownika. Nie powinno Cię to jednak onieśmielać, ponieważ jest dość uproszczone, pozwalając nawet najmniej zorientowanym na technologię użytkownikom wykonywać zadania za pomocą pulpitu nawigacyjnego oprogramowania handlowego. Ustawianie parametrów dla twojego auto tradera jest stosunkowo łatwe, podobnie jak wpłaty i wypłaty na desce rozdzielczej. Każdy element oprogramowania jest wyświetlany w uporządkowany sposób i jest dość przejrzysty, co pozwala na płynne śledzenie tego, co się dzieje.

2. Szczyci się wiodącym na rynku współczynnikiem wygranych

Ten bot handlowy może pochwalić się jednym z najwyższych wskaźników sukcesu w porównaniu z innymi programami handlowymi dostępnymi obecnie na rynku. Twierdzi, że może analizować ogromne dane z rynku kryptowalut, dokonywać szybkich obliczeń, przewidywać prawdopodobny ruch na rynku i wykorzystywać informacje do wykonywania transakcji, dając w ten sposób użytkownikowi przewagę w porównaniu z handlem ręcznym.

3. Szybszy niż ręczny handel

Jak wspomnieliśmy powyżej, dobrze opracowane oprogramowanie do automatycznego handlu ma zaawansowane algorytmy, które pomagają robotowi wykonywać wiele obliczeń w błyskawicznym tempie podczas analizowania danych rynkowych. Żaden człowiek nie może wykonywać obliczeń z taką samą prędkością, podejmując decyzje na podstawie dostępnych danych w ułamku sekundy.

4. Inteligentna analiza

Użytkownicy twierdzą, że robot handlowy jest przeznaczony do zbierania nowych danych rynkowych, które mogą wpłynąć na rynek po opublikowaniu online. Może to być wiadomość od organu regulacyjnego lub ekscytujący rozwój projektu, a nawet prognoza osoby mającej wpływ. Poinformowano, że bot będzie analizował dane i przewidywał prawdopodobną reakcję rynku na informacje, a następnie włączy je do handlu, a tym samym podejmie bardziej efektywne decyzje.

5. Usuń błąd ludzki

Jako istota ludzka, zdolność tradera jest zagrożona przez jego emocje, które mogą przeszkadzać. Nawet przy najlepszej strategii handlowej trzymanie się jej od czasu do czasu na nieprzewidywalnym rynku, na którym musisz natychmiast reagować na nowe informacje, może Cię zaskoczyć. Następujące emocje prawdopodobnie doprowadzą do katastrofy. Ale roboty handlowe nie są ograniczone takimi odczuciami, a to daje im przewagę podczas wykonywania transakcji w oparciu o dostępne informacje.

Zalety i wady Bitcoin Profit

Plusy

Łagodzi stres związany z handlem Mniej czasu potrzeba na monitorowanie transakcji Tworzy alternatywne źródło pasywnego dochodu Może działać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Cons

Powinien obsługiwać więcej kryptowalut Zanim będziesz mógł dopasować innych zarabiających na platformie, wymagana jest pewna wiedza i doświadczenie

Nasz wniosek

Jako renomowany rynek mediów zawsze jesteśmy na pierwszej linii, jeśli chodzi o edukowanie mas na temat niesamowitych produktów kryptograficznych dostępnych na rynku, które mogą im przynieść korzyści. Nie zajęło nam dużo czasu, aby dowiedzieć się więcej o Bitcoin Profit po obejrzeniu szumu wokół bota na różnych internetowych forach społeczności kryptograficznych. Był reklamowany jako zarabianie pieniędzy i musieliśmy ustalić, czy jest w tym jakaś prawda, więc zabraliśmy się do pracy.

Od rejestracji, wpłaty, weryfikacji konta i handlu wszystko wydawało się być ponad pokładem. Obsługa klienta była pomocna, szczególnie na początku, gdzie wyjaśniali, jak będziemy postępować z różnymi procesami na platformie. Było konto demo do ćwiczenia, które miało wszystkie funkcje handlu na żywo.

Rynki kryptowalut są bardzo niestabilne i sugerujemy, abyś nauczył się wszystkiego, co możesz. Nie tylko o obsłudze oprogramowania, ale także o samym rynku, który pomaga w podejmowaniu decyzji handlowych. Jeśli chcesz wypróbować inne boty, zapoznaj się z naszymi recenzjami Crypto Genius, Bitcoin Circuit i Bitcoin Billionaire.

Często Zadawane Pytania

 1. 1. Jakie tryby płatności są obsługiwane w Bitcoin Profit?

  Bitcoin Profit podobno obsługuje wiele trybów płatności, w tym przelew / przelew bankowy, karty kredytowe i debetowe oraz inne tryby płatności, takie jak Skrill, DragonPay, Directa24, Rave, VirtualPay i ZPay.

 2. 2. Jak bezpieczny jest zysk Bitcoin?

  Mówi się, że jest bardzo bezpieczny, wykorzystując wszystkie najnowsze środki bezpieczeństwa, w tym certyfikaty SSL, w celu ochrony danych i funduszy użytkowników.

 3. 3. Ile powinienem zainwestować w Bitcoin Profit?

  Minimalny depozyt to 250 $ i jako początkujący nie powinieneś przekraczać tej kwoty. Gdy nauczysz się rzemiosła, możesz zwiększyć swój kapitał, aby zarobić więcej na swoich transakcjach.

 4. 4. Ile mogę zarobić używając Bitcoin Profit?

  Zależy to całkowicie od twojego poziomu doświadczenia, ilości kapitału handlowego i ogólnych wyników rynku.

 5. 5. Czy Bitcoin Profit jest dostępny w moim kraju?

  Jest to zautomatyzowana platforma handlowa, która działa w prawie wszystkich krajach na całym świecie. Podczas rejestracji zobaczysz rozwijane menu, które umożliwia wybór kraju podczas wpisywania numeru telefonu.