Bitcoin Billionaire Test & Review – Oszustwo czy nie?

Co to jest miliarder Bitcoin?

Według strony internetowej Bitcoin Billionaire jest wielokrotnie nagradzanym botem handlowym, najwyraźniej uznanym przez amerykańskie stowarzyszenie handlowe za jego dokładne algorytmy i wysoki wskaźnik sukcesu, jeśli chodzi o handel kryptowalutami. Bot wymaga od użytkownika ustawienia kilku parametrów, a resztą zajmuje się wykonując transakcje za użytkownika. Za jego deklarowanymi doskonałymi osiągnięciami kryje się skok o 0,01 sekundy, który pomaga przewidywać zmiany na rynku i szybciej podejmować decyzje niż konkurenci.

Kto jest za

Kto kryje się za miliarderem Bitcoin?

Znalezienie dokładnych nazwisk osób stojących za tą platformą było ciężką pracą. Zakładamy, że zespół wolałby, aby ich produkt przemówił. Opierając się na różnych rozmowach ludzi, którzy twierdzą, że byli w kontakcie z prawdziwymi założycielami na forach takich jak BitcoinTalk, zespół składa się z pięciu genialnych umysłów. Dwóch z nich to eksperci handlowi, którzy zbili fortunę na rynku kryptowalut, a pozostali trzej to eksperci od programowania, którzy są związani z Bitcoinem od jego wczesnych dni..

Pewien renomowany użytkownik forum BitcoinTalk z wieloma pozytywnymi opiniami i który również wydaje się być całkowicie szanowany w społeczności, twierdzi, że piątka spotkała się na wczesnym spotkaniu Bitcoin, kiedy szum zaczął się rozwijać wokół rynku kryptowalut w 2013 roku. Dyskutowali na ten temat i kilka miesięcy później połączył ręce, aby opracować jeden z pierwszych zautomatyzowanych systemów transakcyjnych, który pomógłby handlowcom kryptowalut z łatwością zarabiać pieniądze na rynku. Jak mówią, reszta to historia. Wiele lat później Bitcoin Billionaire nadal stoi głową i ramionami nad innymi handlarzami samochodami, przynajmniej pod względem deklarowanego wskaźnika sukcesu.

Zaczynajmy!

Jak korzystać z Bitcoin Billionaire

1. Pierwsze kroki

Aby zacząć korzystać z Bitcoin Billionaire, odwiedź oficjalną stronę platformy i zarejestruj swoje konto. Pojawi się formularz, który należy wypełnić, wpisując swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Następnie kliknij "Zarejestrować." Po zalogowaniu się zostaniesz połączony z renomowanym brokerem, który działa w Twojej lokalizacji i pomoże Ci uzyskać dostęp do różnych rynków handlowych. Ważne jest, aby podczas rejestracji używać oficjalnego imienia i nazwiska, aby uniknąć późniejszych komplikacji podczas weryfikacji konta.

2. Złóż depozyt

Po zalogowaniu się zostaniesz przeniesiony na stronę, na której będziesz musiał wpłacić początkową minimalną wpłatę w wysokości 250 $. Wprowadź dane swojej karty, a następnie kliknij "Wpłać teraz." Pamiętaj, że możesz zdeponować nawet 10000 $, ale najlepiej zacząć od minimalnej kwoty i piąć się w górę jako początkujący.

3. Rozpocznij handel

Handel z Bitcoin Billionaire wymaga zweryfikowania konta poprzez przesłanie zdjęcia ich dokumentu tożsamości lub paszportu wydanego przez rząd. Nazwy, których użyłeś podczas rejestracji, muszą zgadzać się z tymi na dowodzie osobistym. Gdy wszystko się sprawdzi, zostaniesz przeniesiony do pulpitu handlowego. Ale jeśli nie masz wcześniejszej wiedzy na temat handlu, użyj najpierw konta demo, aby dowiedzieć się, jak składać transakcje i ustawiać parametry dla swojego auto tradera. Po wystarczającej praktyce możesz ustawić swoją strategię i pozwolić auto traderowi wykonać resztę pracy za Ciebie.

Kluczowe cechy Bitcoin Billionaire

Jako jeden z wiodących obecnie dostępnych robotów handlowych, Bitcoin Billionaire oferuje swoim użytkownikom wiele korzyści. Poniżej omówimy niektóre z wyróżniających się funkcji.

Wypłaty

Bitcoin Billionaire twierdzi, że użytkownicy mogą zarobić nawet kilka tysięcy dolarów dziennie. Uważamy, że jest to osiągalne tylko wtedy, gdy zastosuje się wystarczający kapitał handlowy i doskonałą wiedzę handlową. To powiedziawszy, nasze własne doświadczenia podczas korzystania z bota były ogólnie pozytywne. Zarobiliśmy kilkaset dolarów po handlu na żywo w ciągu zaledwie kilku godzin. Wygraliśmy siedem z dziesięciu transakcji, które umieściliśmy za pomocą bota, i być może moglibyśmy wygrać więcej, gdybyśmy kontynuowali znacznie dłużej, a także dodaliśmy do naszego początkowego kapitału w wysokości 250 USD.

System weryfikacji

Proces weryfikacji Bitcoin Billionaire jest stosunkowo łatwy i szybki. Po wypełnieniu danych osobowych na stronie rejestracji zostaniesz połączony z brokerem, gdzie uzyskasz dostęp do różnych rynków handlowych. Następnie będziesz musiał zweryfikować swoje konto, przesyłając zdjęcie oficjalnego dokumentu, takiego jak dowód osobisty lub paszport. Konieczne będzie również przesłanie dokumentu wskazującego miejsce zamieszkania, na przykład wyciąg bankowy. Dokumenty zostaną sprawdzone i jeśli wszystko się sprawdzi, Twoje konto zostanie zatwierdzone w ciągu około godziny. Następnie możesz swobodnie handlować.

Proces wypłaty dla Bitcoin Billionaire

Wypłata za pomocą tego oprogramowania handlowego jest stosunkowo łatwa i można ją wykonać w dowolnym momencie, o ile na koncie znajduje się wystarczająca ilość środków. Podczas rejestracji będziesz musiał połączyć bota ze swoim kontem bankowym, a po połączeniu konta wszelkie żądania wypłaty będą przetwarzane w ciągu 24 godzin. Ponadto, biorąc pod uwagę, że istnieje wiele innych trybów płatności, możesz zdecydować się na wypłatę za pomocą metod, które najbardziej Ci odpowiadają.

Koszty i opłaty

Bitcoin Billionaire to w 100% darmowy bot handlowy, który nie pobiera żadnych opłat za wpłaty ani wypłaty. Nie zmniejsza to również twoich zysków. Celem twórców było oddanie ludziom i pomoc im. Platforma zarabia na prowizjach od spreadów. Zatem im większy rozrzut między licytacją a zapytaniem, tym więcej zarabia.

Obsługa klienta

Obsługa klienta dla Bitcoin Billionaire jest doskonała i dość responsywna. Po zalogowaniu się otrzymasz telefon od jednego z członków zespołu, który powita Cię i poprowadzi Cię przez proces zatwierdzania konta, dokonywania wpłat, handlu i innych aspektów platformy. Na pulpicie nawigacyjnym znajduje się również okno czatu, w którym możesz odpalić wszelkie pytania i otrzymać pomoc. Ponadto możesz również skontaktować się z obsługą klienta, pisząc do niego pocztą e-mail.

Powiązani brokerzy

Bitcoin Billionaire to globalna platforma przeznaczona dla wszystkich traderów na całym świecie. Aby ułatwić użytkownikom dostęp do różnych rynków handlowych, współpracuje z wieloma brokerami. Różne organy regulują działalność brokerów na obszarach, na których działają. Okazało się, że te informacje są dokładne na podstawie naszych badań po sprawdzeniu różnych brokerów, do których zostaliśmy przydzieleni.

Czy Bitcoin Billionaire to oszustwo?

Pozostając wiernym naszej naturze odkrywania nowych fajnych platform i polecania ich naszym odbiorcom, zapisaliśmy się na Bitcoin Billionaire, aby dowiedzieć się z pierwszej ręki, o co tyle szumu wokół tej platformy. Nasze doświadczenie z procesu rejestracji do łączenia się z brokerem i prowadzenia transakcji w czasie rzeczywistym było spektakularne. Znaleźliśmy bardzo responsywny zespół obsługi klienta, który chętnie pomagał nam w różnych aspektach platformy lub gdy czuliśmy, że utknęliśmy. Wypłaty były spójne i szybkie. Ponadto wypłaty były proste i można je było wykonać w dowolnym momencie.

Następnie sprawdziliśmy, co mieli do powiedzenia inni użytkownicy oprogramowania handlowego i znaleźliśmy w większości pozytywne recenzje, mimo że znaleźliśmy również rozczarowanych użytkowników. Większość użytkowników była wdzięczna, że ​​platforma dała im szansę na rzetelne zarabianie pasywnego dochodu. Jedyne skargi, które widzieliśmy, dotyczyły użytkowników proszących o więcej obsługiwanych walut. Odkryliśmy również, że platforma współpracuje z regulowanymi brokerami w różnych jurysdykcjach, co dodatkowo zwiększyło nasze zaufanie.

5 powodów, dla których warto używać Bitcoin Billionaire do handlu

Ponieważ obecnie dostępnych jest tak wiele botów handlowych, możesz się zastanawiać, dlaczego wybrać Bitcoin Billionaire zamiast reszty? Poniżej omówimy pięć powodów:

1. Intuicyjny interfejs użytkownika

Ten bot został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu i skuteczny w tym, co robi. Tak więc po rejestracji znajdziesz prosty GUI, który jest łatwy w użyciu dla handlowców na wszystkich poziomach umiejętności. Wykresy, rynki handlowe i inne istotne informacje są wyświetlane w przyjemny, uporządkowany sposób, który jest łatwy do zrozumienia i śledzenia. Istnieją również etykiety dla różnych funkcji, a jeśli utkniesz, w prawym dolnym rogu pulpitu nawigacyjnego znajduje się okno czatu obsługi klienta, w którym możesz uzyskać pomoc i natychmiastową odpowiedź.

2. Wiodący na rynku współczynnik wygranych

Bitcoin Billionaire twierdzi, że zajmuje wysokie miejsce na liście platform handlowych dla kryptowalut z najwyższym wskaźnikiem sukcesu. Na ich stronie internetowej czytamy "dzięki zautomatyzowanym procesom gromadzenia i przetwarzania danych decyzje handlowe podejmowane są w ułamku sekundy, co daje przewagę na zmiennym rynku kryptowalut"

3. Szybszy niż ręczny handel

Ten bot handlowy został zaprojektowany, aby uchronić użytkowników przed spędzaniem wielu wyczerpujących godzin na ręcznym handlu. Dzięki zautomatyzowanemu procesowi, który wykorzystuje solidne algorytmy, sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, ten robot wydaje się analizować ogromne dane rynkowe, a także wykonywać ogromne ilości obliczeń w ciągu kilku sekund w sposób, którego nie jest w stanie sprzedawca, oferując w ten sposób przewagę podczas handlu rynki kryptowalut.

4. Inteligentna analiza

Bitcoin Billionaire jest przeznaczony do zbierania ogromnych danych rynkowych dotyczących rynków kryptowalut w czasie rzeczywistym. Powinno to pomóc robotowi w podejmowaniu bardziej świadomych decyzji z każdą minutą, analizując dane i wykonując transakcje na podstawie swoich ustaleń.

5. Usuń błąd ludzki

Stare powiedzenie mówi: „błądzić jest ludzkie”, co jest prawdą, zwłaszcza gdy musimy podejmować szybkie, logiczne decyzje na podstawie ogromnych ilości danych. To, co osłabia nasze zdolności decyzyjne, to emocje, ponieważ zwykle opieramy je na przeczuciach, a nie na faktach. Jako robot handlowy Bitcoin Billionaire odbiera emocje z handlu i prognozuje na podstawie dostępnych danych rynkowych.

Zalety i wady Bitcoin Billionaire

Plusy

Szybkie wypłaty i wypłaty Zarabiaj wygodnie dzięki dochodom pasywnym Bezpieczeństwo online środków i danych użytkowników Elastyczna obsługa klienta dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Cons

Dla niektórych kapitał początkowy może być za duży Obsługiwana jest ograniczona liczba metod płatności

Nasz wniosek

Podczas przeglądu robotów handlowych przeprowadzamy szeroko zakrojone badania, aby upewnić się, że możemy zaoferować uczciwą ocenę platformy. Staramy się ustalić, czy platforma jest legalna, czy jest oszustwem, oceniając różne aspekty. To właśnie staraliśmy się osiągnąć dzięki Bitcoin Billionaire, rejestrując się, deponując i handlując.

Okazało się, że proces rejestracji był stosunkowo łatwy i zajął nam tylko kilka minut. Wpłata i weryfikacja konta również nie zajęła dużo czasu. Konto demo okazało się pomocne w ćwiczeniu ustawiania parametrów przed rozpoczęciem handlu na żywo. Obsługa klienta była również doskonała, wskazując, jak korzystać z pulpitu handlowego, a nawet składać zamówienia.

Zarobiliśmy kilkaset dolarów i bez problemu przelaliśmy na konto w krótkim czasie. Następnie przeszukaliśmy online i znaleźliśmy w większości pozytywne recenzje od innych użytkowników. Nie wiemy na pewno, czy ta platforma jest legalna, czy nie, ale nasze doświadczenia z nią są pozytywne.

Jeśli chcesz wypróbować inne najwyższej klasy boty, takie jak Bitcoin Billionaire, możesz także wypróbować Bitcoin Evolution, Crypto Revolt i Bitcoin Millionaire.

Często Zadawane Pytania

 1. 1. Ile mogę zarobić używając Bitcoin Billionaire?

  Nie możemy odpowiedzieć na to pytanie, ale uważamy, że kwota, którą możesz potencjalnie zarobić, zależy od kwoty, którą zainwestujesz, ustawień robota i rynku.

 2. 2. Czy musisz być ekspertem w handlu, aby handlować na Bitcoin Billionaire?

  Nie. Ponieważ jest to platforma zautomatyzowana, wymagane są podstawowe umiejętności obsługi komputera, ale aby jak najlepiej wykorzystać oprogramowanie, nauka podstaw handlu nie zaszkodzi.

 3. 3. Ile potrzebuję, aby zacząć korzystać z Bitcoin Billionaire?

  Możesz zacząć po wpłaceniu początkowego depozytu w wysokości 250 $.

 4. 4. Jak często mogę wycofać się z Bitcoin Billionaire?

  Tak często, jak chcesz. Wszystkie wnioski o wypłatę są przetwarzane w ciągu 24 godzin.