Kup ikonę (ICX) | Handluj ICX łatwo i bezpiecznie

Kup Iconic w kilka minut

Załóż darmowe konto

Skonfiguruj swoje konto handlowe w eToro za darmo, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu

Zasil swoje konto

Wybierz preferowaną metodę płatności i aktywuj konto z minimalną wpłatą na swoje konto

Zacznij handlować Iconic

Wybierz kryptowalutę, klikając „Rynki handlowe”, ustaw swój limit ryzyka i kliknij „Rozpocznij”, aby rozpocząć strategię inwestycyjną

Gdzie kupić ICON

Różnica między handlem a kupowaniem

Najlepszy przewodnik po handlu Icon dla początkujących

Co to jest Icon ICX?

Icon ICX to bardzo złożona sieć blockchain, która została nazwana „Ethereum Korei Południowej”. Podobnie jak Ethereum, Icon tworzy kanały komunikacji i płatności między instytucjami i firmami. Obsługuje również Dapps / smart conntracts, takie jak Ethereum, NEO, QTUM i wiele innych udanych systemów blockchain. W praktyce Icon będzie siecią, w której uniwersytety, szpitale, organizacje rządowe itp. Będą mogły wchodzić w interakcje i przesyłać wszelkiego rodzaju płatności bez konieczności przechodzenia przez strony trzecie, takie jak banki. Transakcje zostaną zakończone w Icon ICX, a każda transakcja zostanie zakończona w jednej chwili przy minimalnych opłatach. Ikona różni się od Ethereum pod pewnymi względami. Jednym z ich głównych punktów sprzedaży jest zdecentralizowana wymiana, która pozwoli użytkownikom handlować kryptowalutami w portfelu Icon bez konieczności korzystania z giełd stron trzecich. Icon przechowuje również tożsamość użytkownika w łańcuchu bloków, zapewniając natychmiastowy dostęp do wszystkich partnerów bez hasła. Co więcej, Icon może również komunikować się z innymi łańcuchami bloków, takimi jak Bitcoin i Ethereum, aby umożliwić procesy wykorzystujące moc innych łańcuchów bloków, bez konieczności opuszczania przez użytkownika sieci Icon lub używania innej waluty. Krótko mówiąc, Icon może być blockchainem do całkowitej dominacji nad światem. zainwestuj w ikonę Icon był jednym z największych i najczęściej nagłośnionych ICO Ethereum w zeszłym roku. 2500 ICX poszło za cenę 1 Ethereum, która w tamtym czasie była warta tylko 250 USD. Dzisiaj, przy cenie 8 dolarów za sztukę, ludzie, którzy weszli do ICO, zarobili mnóstwo pieniędzy, a większość z nich spodziewa się, że w nadchodzących dniach zarobią znacznie więcej. W tym momencie historii (19 stycznia 2018 r.) Sieć główna Icon nie została jeszcze wydana, więc cały ten potencjał istnieje tylko w teorii, przynajmniej na tyle, na ile może to stwierdzić przeciętny człowiek. Na szczęście mainnet zostanie uruchomiony za zaledwie 5 dni. Jeśli zdarzy ci się przeczytać to przed 24 stycznia, może to być twoja ostatnia szansa na tanie kupowanie Icon ICX! [/ Su_note]

Dlaczego ludzie wierzą w ikonę?

To wszystko są wielkie plany, ale czy jest dobry powód, by wierzyć, że Icon osiągnie swoje ambitne cele? W rzeczywistości tak, są. Icon jest rozwijany od ponad 2 lat. Obecny zespół liczy 30 inżynierów pracujących w dzień iw nocy. Istnieją już partnerstwa z instytucjami i firmami, a warta wiele miliardów dolarów spółka matka Icon, DAYLI Financial, rozumie południowokoreańską przestrzeń kryptowalutową lepiej niż ktokolwiek inny. Korea Południowa odpowiada za 20% całego wolumenu handlu kryptowalutami, ale Icon jest tylko jej pierwszym krajowym publicznym blockchainem. Mówi się, że każdy Koreańczyk, który używa inteligentnego urządzenia, jest już tylko 1 lub 2 stopnie usunięty z sieci Icon. Prawdopodobnie za kilka tygodni będzie to znane nazwisko. Korea Południowa jest po prostu gotowa na takie rzeczy. Mają 11.największą gospodarkę narodową, kraj jest jednym z najbardziej zaawansowanych, jeśli chodzi o internet i technologie komunikacyjne, a kraj ma wielu wczesnych użytkowników systemów, takich jak Bitcoin, Ethereum i mniej znane projekty. O Icon można dowiedzieć się znacznie więcej, ale to dlatego, że jest niezwykle złożony. Możesz to zrobić w swoim czasie. Na razie przejdźmy do tego, jak kupić monety Icon.

Jak kupić Icon ICX

Jeśli chcesz wiedzieć, jak kupić Icon (ICX), najpierw musisz kupić Bitcoiny z witryny takiej jak Coinbase lub Cex.io. Będziesz także chciał założyć konto w MyEtherWallet.com więc będziesz mieć miejsce do przechowywania swojego Icon ICX, gdy już go masz.

Jak kupić ikonę (ICX) na Binance

Binance w Hongkongu jest pierwszą giełdą handlową Icon ICX. Jest dostępny w większości części świata. Omówimy tutaj, jak utworzyć konto na Binance, abyś mógł kupić Icon. Najpierw przejdź do Binance.com i utwórz konto, dodając wszystkie dane osobowe, o które proszą. Binance nie wymaga podawania wrażliwego osobistego identyfikatora, jak w przypadku niektórych giełd, przynajmniej nie w przypadku zwykłych kont, więc możesz ukończyć ten proces w ciągu zaledwie kilku minut. Sprawdź swoją skrzynkę mailową, aby otrzymać wiadomości potwierdzające od Binance. Sprawdź folder Spam, jeśli nie widzisz ich po kilku minutach. Kliknij linki w środku, a zostaniesz przeniesiony z powrotem do Binance, gdzie będziesz mógł zrobić wszystko, co niezbędne, aby otworzyć nowe konto. Binance wymaga od nowych użytkowników włączenia uwierzytelniania dwuskładnikowego, co zapewni Twojemu kontu 1 dodatkową warstwę bezpieczeństwa poza prostym hasłem. W ten sposób będziesz mieć tajny kod, który pojawi się na Twoim telefonie za każdym razem, gdy będziesz chciał zalogować się do Binance. Nikt, kto nie ma tego kodu, nie będzie mógł uzyskać dostępu do Twojego konta.

Jak wysłać Bitcoin do Binance z giełdy, na której go kupiłeś

Teraz, gdy masz Bitcoin i działające konto Binance, jesteś znacznie bliżej zainwestowania w Icon. Przed opuszczeniem Binance kliknij „Fundusze” i „Wypłaty z depozytów”. Spowoduje to przejście do ekranu portfela, na którym zobaczysz portfele dla każdej monety, która jest wymieniana na Binance. U góry zobaczysz portfel „BTC”. Kliknij „Depozyt” po prawej stronie tej linii portfela, a portfel się powiększy. Od razu zobaczysz swój osobisty adres portfela Bitcoin Binance, kod alfanumeryczny w lewym dolnym rogu ekranu powyżej. Skopiuj ten adres. Teraz przejdź do portfela, w którym aktualnie przechowywane są Twoje Bitcoiny. Może to być dowolne z wielu miejsc, ale proces dla każdego jest zasadniczo taki sam. Przejdź do części portfela Bitcoin, w której przechowywane są Twoje Bitcoiny. Kliknij „Wypłać” lub „Wyślij”. Wklej adres depozytu portfela Binance Bitcoin w linii adresu i kliknij „wyślij”. Za kilka minut lub godzin (w zależności od ruchu sieciowego w tym dniu) Twoje monety pojawią się w portfelu Binance.

Jak kupić Icon ICX z Bitcoinem na Binance

Teraz możesz kupić monety Icon. Kliknij „Giełdy” u góry strony głównej Binance i wybierz „Podstawowe”. To będzie ekran, który zobaczysz: Po prawej stronie strony wpisz ICX w polu tekstowym, które zostało wypełnione na powyższym obrazku. To pokaże Ci parę handlową ICX / BTC. Kliknij to i zwróć uwagę, że opcje kupna i sprzedaży u dołu ekranu zmieniają się na opcje kupna i sprzedaży dla ICX. W części „Kup” zobaczysz, że obecna wartość rynkowa ICX jest już wypełniona. Jeśli możesz kupować po tej cenie, po prostu wpisz, ile monet ICX chcesz kupić (lub wybierz procent Twój Bitcoin, który chciałbyś wydać), a zobaczysz całkowity koszt swojego zamówienia wymieniony poniżej. Jeśli podoba Ci się to, co widzisz, kliknij „KUP ICX”, a Twoje zamówienie powinno zostać wkrótce zrealizowane. Jeśli chcesz kupić monetę ICS po cenie niższej niż aktualna cena rynkowa, wpisz to w linii „Cena”. Resztę kolejności wykonaj tak samo, jak powyżej. To zamówienie zostanie zrealizowane tylko wtedy, gdy cena ICX spadnie na tyle, aby dopasować się do zamówienia.

Jak wysłać Icon ICX do zewnętrznego portfela w celu przechowywania

Binance prawdopodobnie zapewni bezpieczeństwo Twoich monet, ale ponieważ jest to główna wymiana, na świecie jest wiele osób, które chciałyby ukraść monety z Binance. Przepraszam, takie właśnie jest życie. Aby uniknąć kradzieży Icon ICX podczas jakiejś przyszłej kradzieży, na pewno zechcesz wysłać je do portfela osobistego, który kontrolujesz, ponieważ jest o wiele mniej osób, które próbują cię okraść, niż tych, którzy próbują ukraść z Binance. ikona portfela Jeśli nie masz jeszcze konta w MyEtherWallet, zrób to teraz. Pamiętaj, aby uważnie zanotować tajne klucze i hasła dostarczone przez MEW podczas tego procesu. Jeśli zapomnisz hasła, będziesz mógł zregenerować swój portfel za pomocą tych kodów. MyEtherWallet to portfel obsługujący wszystkie tokeny ERC20 (monety, które zostały uruchomione za pomocą sieci Ethereum). Są szanse, że w przyszłości będziesz posiadał Ethereum lub inne tokeny ERC20, więc MyEtherWallet to świetne narzędzie, które możesz mieć w swoim arsenale. Gdy znajdziesz się w środku, znajdź swój adres. To jest kod alfanumeryczny, podobny do tych, których użyłeś już w tym przewodniku. Skopiuj go i wróć do Binance. Teraz, gdy wiesz, jak kupić Icon, wróć do strony „Wypłaty z depozytów” na Binance. Wpisz „ICX” w linii wyszukiwania, a pojawi się Twój portfel Icon. Kliknij „Wypłać” i wklej adres MyEtherWallet w odpowiednim wierszu. Wycofać. Za kilka minut Twoja moneta Icon pojawi się w Twoim MyEtherWallet. To ważny krok dla każdego, kto chce kupić Icon. Po premierze sieci głównej Icon pod koniec stycznia oficjalny portfel Icon ma zostać wydany wkrótce potem.

Ostatnie przemyślenia na temat Icon ICX

Jeśli chcesz kupić Icon, prawdopodobnie jest wiele powodów, dla których wiesz, że może to być dobry pomysł. Jest to nie tylko pierwszy publiczny blockchain, który został uruchomiony w Korei Południowej (jednym z głównych ośrodków technologicznych na świecie), Icon ma już partnerstwa z wieloma firmami i instytucjami. Zespół Icon jest duży i doświadczony, ich firma macierzysta ma pieniądze i wiedzę, aby zrealizować projekt na taką skalę, a mieszkańcy Korei Południowej są bardziej osobiście zaangażowani w ten projekt niż obywatele jakiegokolwiek innego krajowego protokołu kryptowalutowego. Krótko mówiąc, pompa jest przygotowana do pracy z Icon. Uważamy, że może to być ostatni raz, kiedy będzie można uzyskać Icon w tej cenie, ponieważ sieć główna ma zostać uruchomiona na początku przyszłego tygodnia. 24 stycznia to również wielki dzień, ponieważ zewnętrzna agencja będzie oceniać różne kryptowaluty według różnych wskaźników jakości. ICON jest uwzględniony w pierwszej rundzie ocen i uważamy, że będzie on działał wśród najlepszych. Bądź na bieżąco przez cały ten ekscytujący tydzień, aby znaleźć monetę, która wydaje się być bliska wybuchu. Zobaczymy się po drugiej stronie i mamy nadzieję, że zainwestujesz w Icon, zanim ta ważna wiadomość trafi na cały świat!

Kup Teraz

Aby kupić kryptowalutę, musisz utworzyć portfel dla siebie, aby przechowywać tokeny. Handel tego nie wymaga.

Własność:

Jeśli chcesz wesprzeć etos kryptowaluty, kupowanie jest lepsze. Jeśli chcesz zarabiać na inwestycji, handel oferuje więcej opcji.

Różne cele:

Handel kontraktami CFD jest znacznie bardziej prawdopodobne, że zapewni więcej regulacji w celu ochrony inwestycji. Kupowanie zazwyczaj zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Rozporządzenie: