Kup Paccoin | Najlepsze miejsca do natychmiastowego zakupu PAC

Kup PAC Global w zaledwie kilka minut

Załóż darmowe konto

Skonfiguruj swoje konto handlowe w eToro za darmo, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu

Zasil swoje konto

Wybierz preferowaną metodę płatności i aktywuj konto z minimalną wpłatą na swoje konto

Zacznij handlować PAC Global

Wybierz kryptowalutę, klikając „Rynki handlowe”, ustaw swój limit ryzyka i kliknij „Rozpocznij”, aby rozpocząć strategię inwestycyjną

Gdzie kupić Paccoin

Różnica między handlem a kupowaniem

Najlepszy przewodnik dla początkujących dotyczący handlu Paccoinami

PacCoin PAC: Co to jest PacCoin?paccoin reddit paccoin pac

Po pierwsze, PacCoin PAC różni się od większości monet, które sprawdzamy w tym 1) nie ma konkretnego działającego produktu innego niż sam PacCoin PAC, 2) nikt tak naprawdę nie wie, kto stoi za PacCoinem (twórcy, prywatne interesy) i 3) nikt tak naprawdę nie wie, do czego to służy. Zwykle to wszystko byłoby mocną wskazówką, że PacCoin… jak to ująć… jest do bani. Ale PacCoin PAC w rzeczywistości zaprzecza niektórym powszechnym mądrościom używanym przez inwestorów do wybierania zwycięzców na dzisiejszym rynku kryptowalut. Oto dlaczego warto kupić PacCoin. Niektóre kryptowaluty mają cel sam w sobie, a nie jako token działający w jakimś systemie (jak GAS dla NEO lub Lumens dla łańcucha blokowego Stellar). Mówimy o monetach takich jak Tether, którego jedyną pracą jest wycena na 1 dolara, a nawet Bitcoin w najwolniejszej i najdroższej wersji, który był po prostu używany jako magazyn wartości i nic więcej. Cel PacCoin, przynajmniej w zakresie, w jakim wydaje się, że decyduje o tym rynek, jest podobny do tego. Różnica polega na tym, że PacCoin jest tak tani, jak tylko może być moneta. To ostatnie stwierdzenie nie jest przesadą. Kiedy PacCoin wszedł na rynek (z jego podażą przekraczającą 1 bilion monet), można było kupić 1 PAC PacCoin za 1 Satoshi. Satoshi to 00000001 Bitcoin. To jedna setna milionowa część Bitcoina lub pojedynczy Bitcoin podzielony na 100 000 000 różnych małych kawałków. Ponieważ Bitcoin jest podstawową walutą, na którą handluje się wszystkimi innymi walutami, nie byłoby możliwe kupienie tylko 1 monety, która byłaby warta mniej niż pojedynczy Satoshi.

Co oferuje inwestorom cena PacCoin?

Kiedy PacCoin był wart zaledwie 1 Satoshi, dosłownie nie było dokąd pójść, tylko w górę. Moneta o mniejszej wartości nie miałaby żadnej wartości, a przynajmniej żadnej wartości, którą można by zmierzyć w porównaniu z Bitcoinem. Dlatego, gdy ludzie zaczęli kupować PacCoin PAC za cokolwiek więcej niż 1 Satoshi, cena przynajmniej się podwoiła. Oznacza to, że jeśli kupiłeś 1000 $ PacCoin PAC za 1 Satoshi, a tydzień później wzrośnie do 8 Satoshi, będziesz miał 8000 $. Więc gdzie jest teraz cena PacCoin? W tej chwili, 7 lutego 2018 r., PacCoin jest wart znacznie mniej niż 1 Satoshi, po prostu dlatego, że wartość Bitcoina wzrosła tak wysoko od czasu powstania PacCoin. W związku z tym PacCoin można kupić tylko na giełdach, które umożliwiają płatności za pośrednictwem tańszych kanałów monet, takich jak Litecoin lub nawet Dogecoin. Dlatego prawie cały PacCoin na świecie musi być kupiony na giełdzie kryptowalut o nazwie YoBit. PacCoin to zdecydowanie moneta spekulacyjna. A dzięki niezwykle niskiej cenie jest czymś w rodzaju liścia porwanego przez wiatr. Ta chaotyczna akcja jest jednak marzeniem tradera. Mając tak wiele możliwości kupowania po niskich cenach i sprzedawania drogich, PacCoin zdobył już milionerów i prawdopodobnie jeszcze więcej. Jednak dla inwestorów spragnionych tego typu zysków ważne jest, aby mieli dobrze zrozumiałą strategię, zanim zatopią garść gotówki w PacCoin.

Jaka jest strategia zarabiania pieniędzy w PacCoin?

Nie jesteśmy w stanie udzielić porad finansowych, ale możemy podsumować strategie stosowane przez innych, aby osiągnąć duże zyski z PacCoin PAC. W większości handlowcy:

  1. Kup ogromny stos PacCoin PAC za pomocą BTC (pamiętaj, że na świecie są dosłownie tysiące miliardów tych monet) na giełdzie takiej jak YoBit, która umożliwia handel parami Dogecoin.
  2. Czekać
  3. Zauważ, że cena zmienia się na twoją korzyść, miejmy nadzieję, ogromnie.
  4. Wymień swój ogromny stos PacCoin na Dogecoin, Dogecoin na Bitcoin, a Bitcoin na gotówkę.

Istnieje nieskończona liczba odmian tej strategii, ale wydaje się, że jest to najbardziej skuteczna strategia, którą wspierają ludzie, którzy twierdzą, że osiągnęli sukces dzięki PacCoin. Jesteśmy agnostykami co do potencjału tutaj, ale uważamy, że niewłaściwe byłoby nie wyjaśnianie, o co chodzi.

Pobieranie portfela PacCoin

W obu przykładach zakupu PacCoin PAC, które pokażemy poniżej, musisz najpierw pobrać portfel PacCoin, aby przechowywać swoje monety po ich zakupie. Jest jeden dostępny na PacCoin.net dla wszystkich głównych systemów operacyjnych.

cena paccoin kup paccoin

Będąc w środku, kliknij „Odbierz monety”, a zobaczysz swój unikalny adres portfela PacCoin. To jest moneta, której użyjesz do wysłania PacCoins poza giełdę YoBit na przechowanie. Wrócimy do tego. Na razie po prostu wypij. ** Ważna uwaga: w przypadku portfela PacCoin musisz poczekać, aż pobierze on całą historię blockchain, zanim saldo zostanie wyświetlone. Możesz zobaczyć „Synchronizowanie z siecią” i pasek stanu na dole portfela. Blockchain jest długi, więc zajmie to wieczność. Zostaw je otwarte, kiedy idziesz do łóżka, a wszystko będzie gotowe, gdy się obudzisz. **

Jak założyć konto w YoBit, aby kupić PacCoin PAC

Możesz także kupić PacCoin za pomocą YoBit. PacCoin handluje na kilku giełdach, ponieważ, jak już wspomnieliśmy, pojedyncza PacCoin zawiera transakcje za mniej niż jakikolwiek dział Bitcoin, więc tylko giełdy, które używają walut bazowych, takich jak Dogecoin, mogą dokonywać wypłat. Giełda YoBit jest niezwykle łatwa do otwarcia konta. Możesz to zrobić w około 2 minuty, co jest mniej więcej tak dobre, jak w przypadku kryptowalut. jak kupić przegląd paccoin paccoin Po wprowadzeniu podstawowych informacji (nazwa użytkownika, hasło) na podanym adresie znajdziesz e-mail. Kliknij link, który przeniesie Cię do powyższego obrazu. Kliknij „Włącz”, aby dodać 2-czynnikową identyfikację i zwiększyć bezpieczeństwo swojego konta. Pobierz aplikację „Google Authenticator” i użyj jej do zeskanowania kodu kreskowego. Spowoduje to, że w aplikacji pojawi się 6-cyfrowy kod (nowy co 10 sekund), który po dostarczeniu wraz z hasłem YoBit umożliwi wejście na Twoje konto. Nikt, kto nie ma obu tych kodów (hasła i kodu GA), nie może uzyskać dostępu do Twojego konta. Miejmy nadzieję, że tylko Ty masz dostęp do aplikacji na swoim telefonie, dzięki czemu Twoje konto będzie prawie w 100% bezpieczne.

Jak wysłać Bitcoin na swoje konto YoBit

Teraz musisz zasilić swoje konto YoBit za pomocą Bitcoin, aby móc wymienić ten Bitcoin na stos PacCoin PAC. Przejdź do „Portfeli” i kliknij „Wpłać” obok portfela BTC. Spowoduje to wyświetlenie adresu portfela YoBit Bitcoin. Skopiuj ten adres i zanieś go do portfela, w którym aktualnie znajdują się Twoje Bitcoiny. Kliknij „Wypłać” lub „Wyślij” i wklej adres w żądanym wierszu. Kliknij „wyślij” lub „wypłać” i poczekaj, aż Bitcoin dotrze do Twojego portfela YoBit Bitcoin. Po dostarczeniu będziesz mógł natychmiast wymienić PacCoin PAC. portfel paccoin kryptowaluta online

Jak handlować Bitcoinem za PacCoin na YoBit

W YoBit kliknij „Market” u góry ekranu. Wpisz „PacCoin” w małym polu tekstowym nad wszystkimi dostępnymi rynkami i wybierz „PAC / BTC”. Kliknij to, aby przejść do następnego ekranu. paccoin reddit paccoin Na tej stronie zauważysz, że najniższa cena, jaką możesz zapłacić, to „0,00000001 Bitcoin” za 1 PAC PacCoin. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać, ile monet chcesz kupić i kliknąć „Kup”. Jeśli chcesz zdobyć te monety za niższą cenę (przynajmniej w porównaniu do USD), najpierw wymień swój Bitcoin na DogeCoin, a następnie kup PacCoin za Dogecoin, który można podzielić na znacznie mniejsze wartości (w USD) niż Bitcoin. Twoje zamówienie powinno zostać szybko zrealizowane.

Jak przenieść swój PAC PacCoin do osobistego portfela PacCoin w celu przechowywania

Pamiętasz portfel PacCoin, który pobraliśmy na początku tego artykułu? Przejdź tam teraz i skopiuj adres „Otrzymuj”, jak opisano wcześniej w artykule. Wróćmy teraz do YoBit, w sekcji „Portfele”. jak kupić paccoin gdzie kupić paccoin Wybierz portfel „PAC”, w którym powinieneś zobaczyć wszystkie właśnie kupione pakiety PacCoin PAC. Kliknij „Wypłać” i wklej swój osobisty adres portfela PacCoin w odpowiednim wierszu. Wybierz liczbę monet, które chcesz wysłać i sfinalizuj zlecenie wypłaty. Jak zawsze, jeśli nie masz pewności, czy zrobiłeś to dobrze, po prostu wyślij trochę za pierwszym razem. Gdy nadejdzie, będziesz mieć pewność, że proces został wykonany prawidłowo. Trzymamy nasze monety w osobistych portfelach, ponieważ giełdy takie jak YoBit przechowują miliony, a czasem miliardy walut klientów. To sprawia, że ​​wielu chciwych hakerów jest bardzo zmotywowanych do znajdowania błędów w systemach YoBit, aby mogli ukraść całe to bogactwo. Nie uważamy, że YoBit jest szczególnie wrażliwy, ale nie chcesz ryzykować. Wyciągaj monety do portfela, który kontrolujesz, z dala od czujnych oczu potencjalnych złodziei monet.

Ostatnie przemyślenia na temat PacCoin PAC

PacCoin to naprawdę dziwny projekt, bez typowych cech charakterystycznych dla monety, która mogłaby potencjalnie przynieść ogromne zyski. Podsumowując dyskusje, które już przeprowadziliśmy, PacCoin nie ma żadnej szczególnej użyteczności poza byciem instrumentem spekulacyjnym dla inwestorów pragnących ogromnych zwrotów. Robi to dobrze, ponieważ jest tak niewiarygodnie tani, że prawie nie może spaść na niższą wartość, a wszelkie zmiany wartości będą liczne i często w górę. Zasady „kupuj tanio, sprzedawaj drogo” nigdzie nie mają większego zastosowania niż w przypadku posiadania i handlu PacCoin. Kup trochę Bitcoinów (lub jeszcze lepiej DOGE) i zdobądź stos PacCoinów, aby sprzedawać i kupować, sprzedawać i kupować, dopóki nie zgromadzisz całkiem przyzwoitego zysku. To szalone, że ten system działa dla ludzi, ale nie uważamy, że to oszustwo. Jeśli interesujesz się tym rodzajem handlu, koniecznie spróbuj.

Kup Teraz

Aby kupić kryptowalutę, musisz utworzyć portfel dla siebie, aby przechowywać tokeny. Handel tego nie wymaga.

Własność:

Jeśli chcesz wesprzeć etos kryptowaluty, kupowanie jest lepsze. Jeśli chcesz zarabiać na inwestycji, handel oferuje więcej opcji.

Różne cele:

Handel kontraktami CFD jest znacznie bardziej prawdopodobne, że zapewni więcej regulacji w celu ochrony inwestycji. Kupowanie zazwyczaj zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Rozporządzenie: