Przegląd funkcji Luno Exchange | Za I przeciw

Od lat Coinbase jest głównym sposobem, w jaki ludzie kupują Bitcoin i Ethereum – dwie kryptowaluty, którymi handluje się wszystkimi innymi kryptowalutami. I chociaż Coinbase był od jakiegoś czasu platformą, do której warto się udać, zaczyna dostrzegać poważną konkurencję ze strony nowego fiata>giełdy kryptowalut. Luno może być najlepszy z tej grupy. Luno.com jest intuicyjny i użyteczny. Jest to nie tylko fiat onramp dla głównych kryptowalut, ale także wielofunkcyjny portfel, w którym użytkownicy mogą przechowywać kryptowaluty bez ryzyka zatrzymania swoich Bitcoinów na samej giełdzie Luno. Wymiana Luno.com nie jest dostępna dla wszystkich krajów, ale jeśli jest dla Ciebie, zdecydowanie powinieneś spróbować.

Co to jest Luno?

Luno ma 2 główne funkcje: umożliwia kupowanie kryptowalut, takich jak Bitcoin i Ethereum, za pomocą lokalnej waluty krajowej. Przeciętnemu człowiekowi może się to wydawać niczym. Ma największy wybór walut lokalnych na całym świecie i oferuje dostęp do zakupu walut cyfrowych w ponad 30 krajach na całym świecie. Luno zapewnia globalny dostęp do walut cyfrowych – koncentrując się na ulepszaniu ludzi na całym świecie do lepszego systemu finansowego, któremu mogą zaufać. Najdłużej na tym rynku rządzi Coinbase. Luno.com oferuje użytkownikom fantastyczną alternatywę. Luno.com to także portfel walutowy. Nawet w krajach takich jak Stany Zjednoczone, w których Luno.com nie jest dostępny jako giełda, portfel Luno to elegancki i prosty sposób na bezpieczne przechowywanie Bitcoinów i innych głównych walut. Po zmagazynowaniu monety te można przechowywać, sprzedawać lub wykorzystywać jako pieniądze. Wraz ze wzrostem popularności kryptowaluty, zapotrzebowanie na bezpieczne portfele cyfrowe dramatycznie wzrośnie, a Luno.com będzie już uznanym źródłem zaufanym.

Zarejestruj się w Luno

Gdzie na świecie jest dostępne Luno?

Luno.com jest dostępny na całym świecie jako wysokiej jakości cyfrowy portfel Bitcoin. Nie jest jednak dostępna jako wymiana w każdym kraju. Luno ma siedzibę w Londynie i służy jako giełda w większości krajów Europy, w tym: Austrii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Guernsey, Węgier, Islandii, Irlandii, Man, Włochy, Jersey, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Monako, Niderlandy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Wielka Brytania. Luno udostępnia handel bitcoinami w Indonezji, Malezji, RPA i Nigerii za pośrednictwem odpowiednich giełd. Luno.com nie oferuje możliwości kupna / sprzedaży w Stanach Zjednoczonych. Luno.com zawsze stara się rozszerzyć swoje usługi wymiany na nowe kraje, więc jeśli obecnie nie są dostępne w Twoim kraju, miej oko na Luno, ponieważ może się to wkrótce zmienić. Więcej informacji i szczegółów można znaleźć na Luno.com.

Jakie opłaty pobiera firma Luno za swoje usługi?

Opłaty Luno.com są konkurencyjne w stosunku do norm branżowych iw większości przypadków są tańszą alternatywą. Jednak ponieważ Luno jest dostępne w tak wielu krajach, z których każdy ma własne przepisy i infrastrukturę, niektóre opłaty mogą się różnić w zależności od tego, gdzie korzystasz z usługi. Możesz znaleźć pełną listę Opłaty Luno tutaj. Na razie zajmiemy się niektórymi z najważniejszych.

  • Wysyłanie środków na adres Bitcoin lub Ethereum jest wyceniane dynamicznie, ale wysyłanie na numer telefonu lub adres e-mail Bitcoin jest zawsze bezpłatne.
  • Inne opłaty za wpłatę, wypłatę i handel są następujące:

Zakładanie konta Luno

Luno.com sprawia, że ​​rejestracja jest tak łatwa, jak to tylko możliwe. Pokażemy obrazy najważniejszych kroków, ale każdy, kto utworzył konto na Facebooku, będzie w stanie bez problemu poradzić sobie z tym procesem. Zacznij od podania swojego adresu e-mail i unikalnego hasła lub po prostu połącz swoje konto na Facebooku lub Google. Luno bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo. Zachęca użytkowników do utworzenia uwierzytelniania dwuetapowego (2FA) w celu zabezpieczenia konta za pomocą aplikacji na telefon, takiej jak Google Authenticator lub Authy. Wpisz swój adres e-mail i numer telefonu. Luno wyśle ​​Ci kod SMS-em, który wpiszesz na platformie. Otrzymasz również wiadomość e-mail z potwierdzeniem od Luno, zawierającą łącze, które zweryfikuje Twoje konto. W kilku prostych krokach szybko znajdziesz się w swoim portfelu. Powyżej widać główny ekran główny Luno. Łatwa nawigacja i przydatne źródło informacji o walutach cyfrowych. Możesz łatwo uzyskać dostęp do swoich portfeli, tworzyć unikalne adresy Bitcoin, monitorować transakcje i nie tylko za pośrednictwem menu. Twój adres Bitcoin będzie wyglądał jak ten, który widzisz powyżej. To linia liter i cyfr. Są one generowane proceduralnie i nikt nie ma dostępu do tego adresu, chyba że mu go podasz.

Jak kupić Bitcoiny na Luno.com

Kupowanie Bitcoinów na Luno jest tak proste, jak to tylko możliwe. Wystarczy dokonać wpłaty przelewem bankowym lub wpłatą kartą debetową / kredytową. Po dokonaniu wpłaty za pomocą jednej z tych metod płatności kliknij przycisk Kup i wykonaj proste czynności. Zostaniesz przeniesiony do takiego ekranu. Luno ma świetną aplikację mobilną, która ułatwia kupowanie i sprzedawanie Bitcoinów, gdziekolwiek jesteś. Po prostu podaj ilość Bitcoinów, które chcesz kupić, obserwuj ostateczną cenę, a następnie potwierdź zamówienie. Twój Bitcoin pojawi się w Twoim portfelu Luno Bitcoin.

Obsługa klienta Luno.com

Luno ma dedykowany dział obsługi klienta, chociaż najlepiej jest skontaktować się z nim za pośrednictwem poczty e-mail ([e-mail chroniony]). Nie ma bezpośredniej linii telefonicznej. Dzieje się tak czasami w przypadku tradycyjnych giełd, takich jak te. Doświadczeni użytkownicy kryptowalut zostaną przyzwyczajeni do tej rzeczywistości. Luno oferuje również bezpośrednią obsługę klienta za pośrednictwem mediów społecznościowych. Luno utrzymuje silną obecność na Facebooku, Instagramie, Twitterze i Google Plus. Na platformach dyskusyjnych w Internecie jest również wielu innych użytkowników Luno, takich jak Bitcointalk i Reddit. Jeśli wszystko inne zawiedzie, po prostu przeczytaj Często zadawane pytania dotyczące Luno.com.

Jak może Luno być lepsze od Coinbase?

Coinbase to silna platforma, która działa jak urok dla tysięcy inwestorów kryptowalutowych. Ma jednak swoje słabości, przez które niektórzy szukają alternatywy. Oto kilka powodów, dla których tak się dzieje:

  • Coinbase przekazał IRS pewne dane użytkowników, co oznacza, że ​​użytkownicy nie mają wyboru, jak zgłaszać swoje informacje podatkowe związane z Bitcoinem, nawet gdy amerykańskie prawo podatkowe dotyczące kryptowalut jest w ruchu. Inne kraje obawiają się, że Coinbase może zrobić to samo dla ich organów podatkowych.
  • Coinbase nie jest tanie. Większość plików fiat>Zakupy Bitcoin są kosztowne, ale niektórzy uważają, że koszty Coinbase są zbyt wysokie.
  • Pojawiły się zarzuty dotyczące wykorzystywania informacji poufnych Coinbase, chociaż nie zostały one uzasadnione.
  • Niektórzy twierdzą, że Coinbase podejmuje decyzje dotyczące platformy na podstawie lojalności w branży, a nie życzeń klientów.

Istnieją znaczne różnice zdań w tych kwestiach. Jednak dla niektórych te pomysły są bardzo ważne i stanowią silny impuls do znalezienia alternatywnej metody zakupu Bitcoina za pomocą waluty fiducjarnej.

Ostatnie przemyślenia na temat Luno Exchange

Luno istnieje od 2013 roku. W ciągu pięciu lat od powstania wyróżnił się jako niezawodny cyfrowy portfel Bitcoin, doskonała aplikacja internetowa i mobilna, godna zaufania giełda oraz opcja zakupu dla wielu krajów bez wielu usług kryptowalutowych . Jeśli mieszkasz w części świata obsługiwanej przez Luno, ta giełda może stanowić doskonałą alternatywę dla Coinbase lub może być po prostu najlepszą / jedyną dostępną opcją.

W każdym razie Luno.com to doskonała giełda bitcoinów. Rozpoczęcie i korzystanie z konta to pestka, nawet dla osób z niewielkim doświadczeniem w świecie handlu kryptowalutami. Z siedzibą w Londynie, Luno jest dobrze przygotowana do skorzystania z rządów wspierających technologię kryptowalut. Ekspansując na niedostępne rynki, Luno może stać się światowym liderem w usługach Bitcoin. Cokolwiek przyniesie przyszłość, możemy polecić Luno ze względu na jego intuicyjną obsługę i niezawodne działanie. Kupuj z zaufaniem.

Zarejestruj się w Luno

Szukasz innego miejsca do handlu?