Kup Factom | Najlepsze miejsca do natychmiastowego zakupu FTC

Kup FirmaChain w kilka minut

Załóż darmowe konto

Skonfiguruj swoje konto handlowe w eToro za darmo, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu

Zasil swoje konto

Wybierz preferowaną metodę płatności i aktywuj konto z minimalną wpłatą na swoje konto

Zacznij handlować FirmaChain

Wybierz kryptowalutę, klikając „Rynki handlowe”, ustaw swój limit ryzyka i kliknij „Rozpocznij”, aby rozpocząć strategię inwestycyjną

Gdzie kupić Factom

Różnica między handlem a kupowaniem

Najlepszy przewodnik dla początkujących dotyczący handlu Factomem

Jak kupić Factom Coin

Oczywiste jest, że Factom ma mocne zastosowanie, historię sukcesów i innowacji oraz świetlaną przyszłość w 2018 roku. Jednak bez odpowiednio wczesnego zainwestowania w Factom (FCT) przegapisz kilka wybuchowych zwrotów w najbliższej przyszłości. Podkreślimy dwie różne techniki dokonywania zakupu Factom, jedną dla osób bez doświadczenia w handlu kryptowalutami i jedną dla doświadczonych inwestorów kryptowalutowych.

Jak kupić Bitcoiny, aby kupić Factom Coin (FCT)

Zanim będziesz mógł kupić monety Factom, musisz kupić trochę Bitcoinów na stronie takiej jak Coinbase. Jest bardzo niewiele monet, które można kupić bezpośrednio za dolary amerykańskie lub jakąkolwiek inną walutę fiducjarną. Z tego powodu Coinbase jest głównym strażnikiem, którego ludzie używają do handlu kryptowalutami. cena factom Utwórz swoje konto Coinbase. Połącz go ze swoim kontem bankowym lub kartą kredytową. Kup Bitcoin za pomocą dowolnej metody, która jest dla Ciebie najlepsza. Zwykle dotarcie nowego Bitcoina zajmie kilka dni, więc nie przejmuj się, jeśli nie otrzymasz go od razu. Kiedy nadejdzie, będziesz gotowy, aby przenieść go do portfela Poloniex Factom, aby uzyskać monetę Factom w dobrej cenie Factom.

Jak założyć konto Poloniex, aby uzyskać dostęp po aktualnej cenie Factom

Nie możesz używać Poloniex do kupowania po aktualnej cenie Factom, jeśli nie założysz najpierw konta. Iść do Poloniex.com i utwórz nowe konto, wprowadzając informacje, o które proszą. Jak widać na poniższym obrazku, może minąć kilka dni lub tygodni, zanim Twoje konto zostanie potwierdzone z powodu bardzo dużego popytu, jaki Poloniex ma w tej chwili w historii kryptowalut. Cena faktów Gdy odpowiesz na e-maile z potwierdzeniem i uważnie zanotujesz wszelkie kody lub opłaty dostarczone przez Poloniex w celu awaryjnego przywrócenia konta, dodaj 2-Factor Authentication. Dzięki temu Twoje konto będzie znacznie bezpieczniejsze, a także odblokujesz możliwości handlu na Poloniex.

Jak kupić Factom Coin na Poloniex

Jednym z głównych miejsc, w których ustalana jest cena rynkowa Factom, jest dobrze znana giełda kryptowalut Poloniex. Większy wolumen cen Factom występuje w Bit-Z, ale ponieważ Poloniex jest bardziej znany i dostępny dla zachodnich inwestorów kryptowalutowych, użyjemy go jako naszego przykładu wykorzystania aktualnej ceny Factom. cena factom Krok 1: Teraz, gdy masz już Bitcoiny na swoim koncie Coinbase, jak opisano powyżej, możesz wysłać je do Poloniex, aby zasilić swoje konto. Umożliwi to kupowanie po aktualnej cenie Factom wybranej przez rynki. Zaloguj się na swoje konto, przejdź do „Salda” i wybierz „Wypłata depozytu” w portfelu „BTC”. Zobaczysz adres depozytu Bitcoin. Skopiuj to i wróć do swojego portfela Coinbase Bitcoin. Wyślij Bitcoin na ten adres, wklejając adres w odpowiednim miejscu, a następnie wysyłając / wycofując. cena factom Krok 2: Gdy twój Bitcoin dotrze do twojego portfela Bitcoin Poloniex, będziesz mógł kupić po aktualnej cenie Factom lub złożyć zlecenie stop-limit po niższej cenie Factom, które zostanie wypełnione, gdy cena spadnie tak nisko w przyszłości. W tym przykładzie skupimy się na kupowaniu po aktualnej cenie firmy Factom. Spójrz na pole menu „KUP FCT” w lewym dolnym rogu ekranu. Wykonaj następujące czynności, aby kupić tutaj monetę Factom:

  • Podaj cenę, za jaką chciałbyś kupić jedną monetę Factom. System automatycznie wypełni tę sekcję po aktualnej cenie rynkowej. Jeśli chcesz, aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane natychmiast, po prostu użyj tej ceny.
  • Podaj liczbę faktów, które chcesz kupić w jednym zamówieniu. To jest następna linijka w dół. Po wprowadzeniu liczby monet Factom, które chcesz kupić, w następnym wierszu zobaczysz łączną cenę w Bitcoin.
  • Teraz wystarczy, że klikniesz „Kup”. Twoje zlecenie wykorzystujące cenę rynkową Factom price powinno zostać zrealizowane w ciągu zaledwie kilku sekund.

Jak działa Factom?

Factom działa na szczycie łańcucha bloków Bitcoin. Sam jest blockchainem, ale przechowuje i przesyła wiele danych, które nigdy nie muszą przechodzić przez sam Bitcoin. Po uporządkowaniu i zapisaniu określonego fragmentu danych w Factomie tworzy pojedynczy hash i przechowuje go w łańcuchu bloków Bitcoin. W ten sposób korzysta z niezmienności Bitcoina i zdecentralizowanej mocy wydobywczej, bez konieczności stosowania tych technik samodzielnie lub obciążania Bitcoin tonami ruchu. Factom został nazwany „zdecentralizowanym notariuszem”, ale to nie sprowadza się do sedna jego innowacji. Posiadając, powiedzmy, swoją dokumentację medyczną, będziesz mógł udostępniać swoją historię medyczną tylko lekarzom, którym ufasz, zamiast powierzać szpitalowi przechowywanie tych poufnych danych. Możesz też być w stanie głosować ze swojego smartfona w wyborach krajowych, nie martwiąc się ani trochę o oszustwa wyborcze lub udostępnianie swojego wyboru głosowania. Czynnik dotyczy wydajności i wolności. Aby móc korzystać z sieci Factom, będziesz potrzebować monety Factom. Niezależnie od tego, czy faktycznie korzystasz z sieci, siła propozycji wartości firmy Factom oraz jej ciągły sukces i rozwijające się partnerstwo sprawiają, że Factom Coin stanowi solidną okazję inwestycyjną. Jeśli wierzysz w Bitcoin, Factom wydaje się nie myślenia, który pomoże rozszerzyć możliwości tego, czym może być Bitcoin. Cena Factomu prawdopodobnie wzrośnie.

Ostatnie przemyślenia na temat faktów

Zainwestuj w mniejszy Altcoin, zanim cena wzrośnie! Istnieje wiele powodów, dla których warto zainwestować w Factom. Firma i sieć rozwiązują rzeczywiste problemy w niewiarygodnym tempie, a adopcja rośnie na całym świecie. Odzwierciedla to cena Factomu, ponieważ wartości monety Factom wzrosły w 2017 roku i w pierwszej połowie 2018 roku. Spodziewamy się kontynuacji tych trendów. Jeśli wierzysz w Bitcoin (łańcuch bloków, na którym opiera się Factom) i uznasz potrzebę autonomii danych osobowych, rozumiesz, że Factom ma prawdziwe roszczenia do przyszłości. Inwestuj w Factom na własne ryzyko, ale pamiętaj, że jest to obecnie jeden z najlepszych projektów kryptowalut.

Kup Teraz

Aby kupić kryptowalutę, musisz utworzyć portfel dla siebie, aby przechowywać tokeny. Handel tego nie wymaga.

Własność:

Jeśli chcesz wspierać etos kryptowaluty, kupuj lepiej. Jeśli chcesz zarabiać na inwestycji, handel oferuje więcej opcji.

Różne cele:

Handel za pośrednictwem CFD jest znacznie bardziej prawdopodobny, aby zapewnić więcej regulacji w celu ochrony inwestycji. Kupowanie zazwyczaj zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Rozporządzenie: