Kup Lisk | Najlepsze miejsca do natychmiastowego zakupu LSK

Kup Lisk w kilka minut

Załóż darmowe konto

Skonfiguruj swoje konto handlowe w eToro za darmo, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu

Zasil swoje konto

Wybierz preferowaną metodę płatności i aktywuj konto z minimalną wpłatą na swoje konto

Zacznij handlować Lisk

Wybierz kryptowalutę, klikając „Rynki handlowe”, ustaw swój limit ryzyka i kliknij „Rozpocznij”, aby rozpocząć strategię inwestycyjną

Gdzie kupić Lisk

Różnica między handlem a kupowaniem

Najlepszy przewodnik dla początkujących dotyczący handlu Lisk

Co to jest Lisk Coin?

Moneta Lisk (LSK) jest jednym z 100 000 000 tokenów, które działają jako waluta w nadchodzącej sieci Lisk. Monety Lisk są kupowane i sprzedawane na wielu giełdach kryptowalut, przy stale rosnącej cenie Lisk. Moneta Lisk działa jako waluta łańcucha blokowego Lisk. Blockchain Lisk (kiedy wydadzą swój zestaw dla deweloperów sieci i oprogramowania w pierwszym kwartale) będzie miejscem, w którym programiści będą mogli łatwo tworzyć Dapps i inteligentne kontrakty. portfel lisk Moneta Lisk będzie używana do wielu Dappów oraz do płacenia za transakcje bardziej ogólnych typów w sieci Lisk. Monetą Lisk można również handlować innymi kryptowalutami na giełdach kryptowalut w Internecie.

Co to są inteligentne kontrakty i Dapps?

Inteligentny kontrakt to algorytm, który po wdrożeniu wykonuje określoną funkcję w łańcuchu bloków, bez żadnej interwencji człowieka. Inteligentne kontrakty są najbardziej znane z łańcucha bloków Ethereum, który je spopularyzował. Dapps (zdecentralizowane aplikacje) to wszelkiego rodzaju aplikacje (takie jak Paypal, Facebook lub LinkedIn), które można tworzyć tylko przy użyciu inteligentnych kontraktów. Istnieje już wiele takich, które już istnieją w Ethereum i innych łańcuchach bloków.

Dlaczego Lisk jest inny?

Jednym z głównych problemów związanych z modelem inteligentnych kontraktów Ethereum jest to, że wszystkie inteligentne kontrakty działają w głównym łańcuchu Ethereum, często spowalniając sieć. Aby Ethereum mogło się rozwijać, aby sprostać popytowi, będzie musiało znaleźć sposób na skalowanie swojego łańcucha bloków. Lisk użyje Sidechainów. Kiedy użytkownik Lisk używa monety Lisk do wydania nowego tokena lub utworzenia nowego Dapp, nowe algorytmy będą działać na Sidechainie, który jest połączony z głównym łańcuchem Lisk, ale który w ogóle nie wykorzystuje zasobów Lisk. Oznacza to, że bez względu na to, ile Dappsów jest tworzonych przez Lisk, nie będzie dramatycznego obciążenia sieci. Blockchainy, takie jak Bitcoin i Ethereum, tworzą rozwiązania „drugiej warstwy”, takie jak Lightning i Raiden, aby spróbować wykonać tę samą funkcję. Lisk różni się również od Ethereum tym, że pozwalają programistom używać Java Script, dobrze znanego języka programowania, zamiast zmuszać ich do nauki Solidity, zastrzeżonego języka programowania Ethereum. Może to sprzyjać szybkiemu wdrożeniu deweloperów.

Korzyści z Proof of Stake

Jedną z głównych zalet Lisk jest ich model zarządzania delegowanym dowodem stawki. Głosowanie na delegata nie tylko pomoże Ci podnieść swój głos na temat przyszłości Lisk, ci delegaci są jedynymi osobami, które mogą „wykuwać” nowe monety Lisk (coś w rodzaju wydobywania nowych bitcoinów). Te monety są w dużej mierze rozdawane wyborcom. Słyszałeś dobrze; to są darmowe pieniądze.

Dlaczego warto kupić Lisk Coin?

Lisk ma niesamowitą obietnicę i niesamowity zespół programistów. To prawda, że ​​nie wypuścili sieci, na których będzie opierał się cały przyszły rozwój firmy, ale pakiet Software Developer Kit i Main-Net mają się ukazać w pierwszym kwartale 2018 r. Firma ma również przeprowadzić pełny rebranding 20 lutego, 2018, etap ewolucyjny, który może skutkować dużym wzrostem ceny Liska, podobnie jak w przypadku ARK w zeszłym roku (ARK jest twardym widelcem Liska z pewnymi poważnymi różnicami i przypadkami użycia). Jak dotąd zespół Lisk był bardzo aktywny, responsywny i skutecznie wdrażał swoją technologię. Przed nami wielki test, ale jeśli rzeczywiście zobaczymy zmiany, które obiecali w przyszłym miesiącu, możesz się założyć, że cena Liska wzrośnie. Aby dowiedzieć się więcej, przeszukaj forum Lisk z Reddit lub BitcoinTalk. Teraz pokażemy Ci, jak kupić Lisk i zainwestować w Lisk.

Ostatnie przemyślenia na temat Liska

Lisk to jeden z najbardziej solidnych projektów w kryptowalutach. Ich koncepcja wdrażania łańcucha bloków za pomocą przycisku i łatwego tworzenia aplikacji dapp w języku Java Script to fascynująca droga do przodu. Ich zespół programistów jest solidny i do tej pory udowodnił swoją zapał. Pole, na które wszedł Lisk, gęstnieje. Pozostają pierwszymi w swojej niszy, dając im przewagę. Przeprowadź własne badania, aby zdecydować, czy uważasz, że Lisk wygra maraton. Uważamy, że mają na to bardzo, bardzo duże szanse.

Kup Teraz

Aby kupić kryptowalutę, musisz utworzyć portfel dla siebie, aby przechowywać tokeny. Handel tego nie wymaga.

Własność:

Jeśli chcesz wesprzeć etos kryptowaluty, kupowanie jest lepsze. Jeśli chcesz zarabiać na inwestycji, handel oferuje więcej opcji.

Różne cele:

Handel za pośrednictwem CFD jest znacznie bardziej prawdopodobny, aby zapewnić więcej regulacji w celu ochrony inwestycji. Kupowanie zazwyczaj zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Rozporządzenie:

Często Zadawane Pytania

 1. 1. Czy istnieje inny sposób zakupu Lisk Coin?

  Tak, istnieją inne sposoby zakupu monety Lisk. Strony takie jak Bittrex, Binance i Kraken (żeby wymienić tylko kilka) sprzedają Lisk. Wystarczy sprawdzić listę rynków na stronie Lisk CoinMarketCap.com lub WorldCoinIndex.com. Tutaj zobaczysz wiele opcji, z których jedną możesz mieć już konto handlowe

 2. 2. Gdzie jest dobre forum Lisk?

  Podobnie jak w przypadku wielu kryptowalut, monety Lisk i cena Lisk są dokładnie omawiane na Reddit i BitcoinTalk.

 3. 3. Czy istnieje Lisk USD Onramp?

  Nie, nie ma możliwości kupienia monety Lisk za USD, chyba że zrobisz to od osoby prywatnej. Żadna giełda nie obsługuje bezpośrednich zakupów monet Lisk w walucie fiducjarnej. (Uwaga: w tej chwili zarówno Livecoin, jak i Excoin reklamują pary handlowe LSK / USD. Nie byliśmy w stanie ich potwierdzić.)

 4. 4. Czy istnieją projekty podobne do Lisk Blockchain?

  Wszystkie główne projekty kryptowalut mają konkurentów. W przypadku Liska, Arka i Neblio przychodzą na myśl i cieszą się teraz ogromną uwagą.

 5. 5. Czy kapitalizacja rynkowa Lisk jest wysoka?

  Obecna kapitalizacja rynkowa Lisk wynosząca około 3 miliardów dolarów jest wysoka jak na kryptowalutę, ale porównując ją z, powiedzmy, kapitalizacją rynkową Ethereum wynoszącą 133 miliardy dolarów, widać, że jest dużo miejsca na wzrost. Naszym zdaniem Lisk w dłuższej perspektywie albo pójdzie w górę, albo w dół, wszystko w zależności od tego, czy jest w stanie usunąć Ethereum jako króla inteligentnych kontraktów / dappów, więc kapitalizacja rynkowa prawdopodobnie nie jest dobrym wskaźnikiem przyszłej wartości.