Reddcoin (RDD) | Kryptowaluta społecznościowa

Wyobraź sobie, że wszystkie polubienia, które otrzymałeś w swoim interesującym poście na Facebooku lub upvotes na swoim bezczelnym zdjęciu na Instagramie, można zamienić na pieniądze? O to właśnie chodzi w Reddcoin. Planują dodać prawdziwą wartość do napiwków w mediach społecznościowych, dzięki czemu ludzie będą świadomi kryptowalut. Ideą Reddcoin jest stworzenie ekosystemu dla firm i ludzi, który dostarcza wskazówek umożliwiających użytkownikom korzystanie z ich zarobionej waluty w wielu miejscach. Mogą robić zakupy za pomocą waluty lub używać jej również w grach online.

Polecane miejsca do handlu Reddcoinem

Niektóre godne uwagi funkcje Reddcoin (RDD)

  • Znany również jako RDD, Reddcoin używa Algorytm PoSV (Proof of Stake Velocity), co jest lepsze niż tradycyjne algorytmy Proof of Stake (PoS) i PoW (Proof of Work). Zmniejsza również niepotrzebne zużycie energii podczas wydobywania monet, dzięki czemu jest to zrównoważona i przyjazna dla środowiska waluta.
  • Reddcoin (RDD) ma zdecentralizowaną platformę napiwków, która umożliwia inwestorom wysyłanie pieniędzy za pośrednictwem sieci społecznościowych do każdego na świecie. Ta funkcja pozwala mu stać się jedną z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych platform spośród wszystkich innych kryptowalut.
  • RDD (Reddcoin) zapewnia również użytkownikom unikalny system tożsamości w ramach Redd-ID, który synchronizuje ich konta w mediach społecznościowych z kontem Reddcoin. Zapewniają również użytkownikom pełne bezpieczeństwo przechowywania informacji publicznych na poziomie łańcucha bloków.
  • Reddwallet, lub Reddcoin Wallet to wbudowany portfel do przechowywania dla Reddcoin, dostarczony przez założycieli samej monety. Umożliwia użytkownikom przechowywanie ich Reddcoin w portfelu do przyszłego użytku.
  • ReddOnline lub Reddcoin Online to konto w mediach społecznościowych, które obsługuje Reddcoin (RDD) i będzie system punktów nagród, który zasila sieć.

Jak Reddcoin zmierza do zmiany systemu

Tradycyjne zasoby blockchain mają wiele problemów, w tym skalowalność, przenośność i tworzenie kopii zapasowych. Obecne portfele kryptowalut działają na anonimowo generowanych kluczach prywatnych i za każdym razem, gdy portfel wymaga kopii zapasowej. Jeśli kopia zapasowa nie zostanie wykonana poprawnie lub użytkownik w jakiś sposób utraci klucz prywatny, kwota staje się niemożliwa do odzyskania. Ponieważ klucze prywatne są generowane losowo, użytkownicy nie mogą udostępniać własnego portfela na wielu urządzeniach lub platformach. Każdy portfel będzie wymagał niezależnego zarządzania, co prowadzi do czasochłonności, ryzyka operacyjnego i obciążenia. Reddcoin Reddit chwali się nadchodzącymi wyzwaniami, którym chce stawić czoła, i postępem w tym procesie. Największe oczekiwania społeczności Reddcoin dotyczą innowacji w przyszłości portfeli, znanych jako ReddWallet. Nie tylko całkowicie zmieni tradycyjny portfel QT, ale będzie miał również wbudowany system czatu. Gdzie użytkownicy mogą szukać funkcji mediów społecznościowych Reddcoin, takich jak Twitter, Instagram itp.

Kupowanie Reddcoin i przechowywanie go na przyszłość

Cena Reddcoin rozpoczęła się od 0,000035 USD, a w 2017 r. Osiągnęła poziom 0,02 USD. Na początku 2018 r. Cena Reddcoin wynosiła około 0,014 USD. Użytkownicy mogą kupować Reddcoin (RDD) za pomocą tradycyjnej waluty. Lub poprzez konwersję Ether (ETH) na Reddcoin (RDD) na dowolnej giełdzie. Reddcoin obsługuje główne giełdy, takie jak Coinbase, Bitfinex, Binance, Bittrex itp. Możesz także kupić Reddcoin na lokalnej giełdzie swojego kraju, jeśli ją obsługuje. Reddcoin można przechowywać na internetowej giełdzie Reddcoin, w której go kupiłeś, ale nie jest to zalecane z wielu powodów. Jednym z głównych powodów jest – włamanie. Portfele offline Reddcoin lepiej przechowywać przez dłuższy czas. Jednym z najpopularniejszych portfeli jest Reddwallet, który ma wsparcie samej społeczności Reddcoin. Ten portfel ma mocną kopię zapasową z algorytmu PoSV, który zapewnia skalowalność i szybkość transakcji. Możesz pobrać ten portfel z ich oficjalna strona internetowa, i dali oddzielne pliki wykonywalne dla różnych systemów, takich jak Windows 32, Windows 64, Mac, Linux itp. Portfele sprzętowe Reddcoin, takie jak Trezor, KeepKey i Ledger S Nano są również popularnymi wyborami wśród fanów kryptowalut do długoterminowego przechowywania swoich walut. Istnieje wiele opcji przechowywania kryptowalut na krótki okres. Ale na dłuższą metę pierwszym wyborem są twarde portfele lub portfele papierowe. Na początku mogą wymagać niewielkiej inwestycji, ale są warte swojej ceny dzięki funkcjom bezpieczeństwa, które zapewniają.

Plany na przyszłość Reddcoin (RDD)

W przyszłości społeczność Reddcoin planuje uruchomić dwa portfele – portfel QT lub portfel Reddcoin (RDD), który może obsługiwać pełny węzeł już tam jest. Kolejny portfel, znany jako Cienki portfel, jest już w przygotowaniu. Ten portfel będzie przenośnym, mobilnym portfelem, który może działać zarówno na iOS, jak i na Androidzie. Wykorzystają mechanizm popularnego portfela offline – Electrum. Cienki portfel będzie wymagał od użytkowników pobrania tylko 25 mln danych. Zamiast przechodzić na pełny węzeł i pobierać 700 MB, rozwiąże to problem rozmiaru łańcucha bloków. Klucze prywatne generowane we wszystkich portfelach Reddcoin będą miały charakter deterministyczny. Użytkownicy będą musieli tylko zapamiętać hasło i to wszystko. Reddcoin jest zawsze równoległy do ​​Steem w porównaniu ze względu na powiązania z mediami społecznościowymi, ale oba znacznie się od siebie różnią. Przyszłe plany Reddcoin wydają się być wystarczająco lukratywne, aby przyciągnąć inwestorów. Oczekiwania ze strony rynku kryptowalut są wysokie, a wraz z rozwojem technologii wiele obiecujących walut z pewnością wzrośnie. Jednym z nich może być również Reddcoin!