Tether (USDT) | Pełny przewodnik i recenzja Top Stablecoin

Czy Tether to legalny Stablecoin?

Logo na uwięzi Może. Jeśli przez sekundę będziemy szczerzy, wiedz, że naprawdę wie, czy Tether ma dolara, za który twierdzą, że ma. Zazwyczaj instytucje finansowe robią wszystko, co w ich mocy, aby udowodnić, że są godne zaufania. Muszą przestrzegać zgodności i chcą udowodnić swoją legitymację swoim klientom, inwestorom lub komukolwiek innemu. Najbardziej solidny dowód, jaki uzyskaliśmy we wrześniu 2017 r., Kiedy Tether opublikował memorandum od firmy zajmującej się rachunkami publicznymi które następnie twierdzili, pokazały, że Tethers był w pełni zabezpieczony dolarami amerykańskimi. jednak, New York Times, niezależny prawnik Lewis Cohen skrytykował dokument i stwierdził, że nie stanowi on audytu. Dokumenty nie pozwalają na ustalenie, czy omawiane salda są obciążone w inny sposób, ale potwierdzają, że mają dostęp do milionów dolarów. Ponieważ kapitalizacja rynkowa Tethera rośnie do miliardów, po prostu wierz nam na słowo, ponieważ trudniej jest go przełknąć. Mimo to strona internetowa Tether mówi, że na platformie Tether waluty są w 100% zabezpieczone przez rzeczywiste aktywa w walutach fiducjarnych na ich koncie rezerwowym. Tethers można wymieniać i wymieniać zgodnie z warunkami korzystania z usługi Tether Limited. 

Link do Bitfinex

Podczas gdy przedstawiciele zarówno Tether, jak i Bitfinex twierdzą, że giełda i kryptowaluty są oddzielne, Paradise Papers wyciekły w listopadzie 2017 roku, potwierdzając, że urzędnicy Bitfinex Philip Potter i Giancarlo Devasini byli odpowiedzialni za założenie Tether Holdings Limited na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych w 2014 roku.. Bitfinex

„Chociaż Tether i Bitfinex nie ujawniają na swoich stronach internetowych ani w dokumentach publicznych, gdzie się znajdują ani kto jest za nie odpowiedzialny, Ronn Torossian, rzecznik firm, powiedział w 3 grudnia e-mail, w którym Jan Ludovicus van der Velde jest dyrektorem generalnym obu

Bitfinex to największa giełda Bitcoinów. Podobnie jak Tether wykazują niechęć do audytów i ujawniania dokładnej lokalizacji i ilości swoich funduszy. 

Kilka ważnych powodów, aby przeoczyć to wszystko i używać uwięzi

Nie wiem, czy Tether ma te wszystkie dolary, i szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie to. To przydatna kryptowaluta. Za pośrednictwem lokalnej giełdy wypłata na fiat zajmuje mi około 24 godzin. Podobnie jak wielu traderów traktuję Tether jako bezpieczną przystań. Możesz także w dowolnym momencie dokonać wypłaty z Tether na fiat poprzez transakcję SWIFT; zakładając, że mieszkasz w obsługiwanym regionie.  Aplikacja mobilna TetherTether ma prawie zerowe opłaty za konwersję i nie pobiera żadnych prowizji. Przesyłanie USDT między portfelami Tether.to jest zawsze bezpłatne. Jest nawet łatwa w obsłudze aplikacja mobilna. To wszystko jest przydatne, zwłaszcza jeśli nie chcesz płacić podatku od zysków kapitałowych od zwrotów z kryptowalut.  

Tether zawsze będzie wynosił 1 $?

Narasta niepewność związana z kryptowalutą i wydaje się, że dochodzimy do odpowiedzi. Pod koniec grudnia CFTC wysłała wezwania do Tether i Bitfinex. Od czasu wezwania Tether naprawdę nie uspokoił wszystkich. Wybili 775 mln USDT. Oznacza to 52,5% wzrost całkowitej podaży od 6 grudnia 2017 roku Wyprodukowano 34,5% wszystkich stworzonych USDT po tym, jak Tether otrzymał wezwanie od CFTC. (Styczeń 2018). To wezwanie prawdopodobnie zdecyduje o przyszłości Tether jako stabilnego monety w taki czy inny sposób. Czy szybko drukują pieniądze, zanim klatka opadnie? Może, ale jeśli tak się stało, to Jan Ludovicus van der Velde, Philip Potter i Giancarlo Devasini prawdopodobnie pójdą do więzienia. Nie mogą być aż tak głupi? Czy mogą?  Tether połączony z 1 $Oto alternatywna teoria dla Ciebie. Co się stanie, jeśli Tether zostanie poddany audytowi i okaże się, że nie miał wszystkich tych pieniędzy, ale Tether.io nadal honoruje wypłaty i depozyty 1: 1, może utrzymać swoją wartość? Nie różniłby się niczym od cyfrowego portfela giełdy lub innego zewnętrznego rozwiązania płatniczego, takiego jak PayPal. Dodatkowa wartość, jaką USDT wnosi do Bitfinex, jest więcej niż wystarczającą zachętą do prowadzenia sieci i dalszego honorowania wszystkich tokenów. „Po ponad miesiącu nieobecności Tether wrócił do drukarni USDT, wydając 300 milionów dolarów w jednej ogromnej partii. Bliskość ruchu do niedawnego odwrócenia trendu spadkowego na rynku doprowadziła do odnowienia krytyków twierdzi, że Tether jest manipulowanie cenami."(21 marca) Na Reddicie słychać głośny głos, który upiera się, że Tether manipuluje cenami bitcoinów. Ich wiec wścieka się z jednego manifestu Raport o uwięzi”. Twierdzi, że określił ilościowo efekt uwięzi. Równie dobrze jak bronione, jest całkowita sprzeczność The Tether Report. Analiza Iwanowa przeprowadzona przez Oleksandra Iwanowa, analityka danych z Uniwersytetu w Groningen, wykazała, że ​​dzienna procentowa zmiana ceny bitcoina i dzienna zmiana procentowa liczby uwięzi wynosi -0,17168 (wartość p wynosi 0,001, co jest statystycznie istotne). Istnieje więc ujemna korelacja między zmianą ilości uwięzi a zmianą ceny bitcoina. Niewiele wskazuje na manipulacje na rynku. 

Powinienem trzymać uwięź?

Ze względu na wielkość Tether i Bitfinex, firma księgowa z Wielkiej Czwórki musiałaby przeprowadzić ich odpowiedni audyt. W międzyczasie przytrzymaj Tether i użyj go jako stabilnego tokena. Nie zatrzymałbym pieniędzy jako Tether, ale dlaczego ktokolwiek miałby to robić? Tether pozwala handlowcom na natychmiastową reakcję. Teraz, gdy jest również na Bittrex, jest to naprawdę użyteczna waluta, która działa na giełdach takich jak Kraken, Binanace (selektywnie), HKSY, EXMO i Bitfinex. Jeśli chcesz przenosić monety i otrzymywać dokładnie to, co wysłałeś, Tether to dobry sposób na zrobienie tego. Tether może być używany do zrzucania zysków i przetrwania niedźwiedzi. Tylko upewnij się, że ryzyko jest dobrze zrozumiane. Aby uzyskać więcej informacji na temat kupowania Tether, przeczytaj kompletny przewodnik po Coinlist na temat Tether. Zawiera ważne informacje dla inwestorów i szczegółowo opisuje, w jaki sposób Tether może pasować do Twojego portfela.