Nano Coin (NANO) może zastąpić Bitcoin?

Co to jest Nano Coin?

Firma Nano została założona jako Raiblocks w 2017 roku. Raiblocks Coin (Nano XRB) nigdy nie miała prawdziwego ICO. Zamiast tego XRB otrzymali ludzie, którzy rozwiązali proste CAPTCA. Dziś każdy XRB jest wart ponad 10 USD, więc osoby, które dostały się na początku za pomocą tej prostej metody, siedzą całkiem nieźle. Obecnie Nano jest 19 najczęściej wymienianą kryptowalutą, z kapitalizacją rynkową Nano przekraczającą 1 miliard USD. Od samego początku Nano postanowił zdetronizować Bitcoina. Powstał podczas najgorszych problemów ze skalowaniem, szybkością i kosztami Bitcoina. Celowo wybrał strategie, których nie stosuje Bitcoin, aby rozwiązać niektóre z największych problemów Bitcoina.

Co robi Nano?

zainwestuj w nano nano kup cena nano monety Wartość nano monety Oto kilka prostych celów i metod Nano. Każdy z nich jest znaczącą różnicą w stosunku do sposobu, w jaki zorganizowany jest Bitcoin:

  • Nano używa delegowanego dowodu stawki (DPoS), a nie dowodu pracy (PoW). Bitcoin’s Proof of Work to jego system wydobywczy, który pochłania zasoby energii na całym świecie. DPoS "kuźnie" nowe monety do systemu, bez konieczności ich wydobywania. Ułatwia również głosowanie i zachęca inwestorów do posiadania długoterminowych udziałów. Może być również używany do szybszego kończenia transakcji niż staromodny PoW Bitcoina.
  • Nano używa pliku "Krata" struktura blockchain. Bitcoin ma pojedynczy łańcuch bloków. Aby ukończyć akcję, każdy górnik / węzeł w sieci musi się zgodzić. Dzięki Nano każdy użytkownik ma swój własny łańcuch bloków. Po dokonaniu transakcji tylko nadawca / odbiorca musi wyrazić zgodę na potwierdzenie. Nano blockchain jest tylko rekordzistą tych wielu mniejszych sieci, co znacznie przyspiesza działanie sieci.
  • Nano może akceptować nowych użytkowników szybciej niż Bitcoin, bez oznak spowolnienia. Może realizować transakcje bez wysokiego "czas oczekiwania" – minuty, a nawet godziny, które czasami są niezbędne do zakończenia transakcji Bitcoin. Opłaty są niskie, ponieważ ogromne zasoby nie są potrzebne do potwierdzenia, jak w przypadku Bitcoin. Szybciej, taniej, bardziej spójnie – to wszystko brzmi dobrze i potencjalnie stanowi problem dla Bitcoina, prawda? Są tacy, którzy twierdzą, że Nano jest zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, ale dowód jest w budyniu. Nano został przetestowany pod kątem wykonywania solidnych 700 transakcji na sekundę, więcej niż prawie jakikolwiek inny łańcuch bloków. Rozwijał się dzięki wczesnym problemom rozwojowym i pozostaje jedną z najbardziej ekscytujących platform blockchain do obejrzenia. Te wczesne sukcesy mogą również okazać się jedną z najlepszych inwestycji 2018 roku!

Kto stoi za Nano?

Wiele projektów blockchain opiera się na wspaniałych pomysłach, ale tylko nieliczni mają zespół z determinacją i umiejętnościami, aby stworzyć prawdziwy produkt, który będzie odpowiadał ambicjom ich wizji. Nano wydaje się być jednym z takich zespołów, czego przykładem jest twórca Raiblocks / Nano i główny programista, Colin LeMahieu. Historia pracy LeMahieu świadczy o jego głębokiej znajomości informatyki, a także o jego zdolności do kierowania projektami od pomysłu do wydania. Specjalności LeMahieu obejmują "C ++, C, LLVM, C # ,. NET, ATL, COM, kryptografia, QT, CMake, CryptoPP, Boost, SQL, MSSQL, RDBMS, java, x86, win32, dlls, IPC, BHOs, WCF, MySQL, PostgreSQL, pci , wielowątkowość, współbieżność, verilog, vhdl, xml, XCode, Visual Studio, Clang, GCC, Linux, LKM" zespół nano kup nano Resztę zespołu Nano uzupełniają programiści, konstruktorzy korporacyjni, prawnicy i projektanci. To nie jest duży zespół w porównaniu z wieloma innymi projektami kryptograficznymi, ale w przypadku Nano może to być naprawdę dobra rzecz. Nano już udowodnił, że może zrobić więcej za mniej – że projekt i precyzja mogą pokonać szum na odległość, niewyobrażalne budżety i dziesiątki członków zespołu. Zespół Nano osiąga solidną równowagę w kryptowalutach. Ciężko pracują, ale reagują na pytania i obawy społeczności. Nie tworzą bezsensownego szumu, ale są bardzo komunikatywne na temat aktualizacji i nowości firmowych. Inwestorzy Nano XRB mają wiele powodów do wdzięczności.

Dlaczego warto inwestować w Nano?

Nano ma to, czego nie ma wiele innych nowszych projektów kryptograficznych: działający produkt i namacalny przypadek użycia. Krótko mówiąc: Nano XRB to pieniądz. Możesz go używać do kupowania rzeczy w coraz większej liczbie środowisk konsumenckich. Nie możesz go używać tak szeroko, jak Bitcoin, ale o to chodzi. Moneta Nano jest nowicjuszem, pretendentem do tronu. Jeśli pewnego dnia przejmie kontrolę nad bitcoinem, obecna cena 8,48 USD będzie wydawać się niewyobrażalną okazją. Dlatego wcześni inwestorzy w Nano (XRB Coin) są tak podekscytowani. Nano wykazuje stały postęp, a ostatnio został dodany do największej giełdy kryptowalut na świecie, Binance. Ludzie już używają monety Nano do natychmiastowego przesyłania bogactwa na całym świecie i przy prawie zerowych opłatach. Jeśli ten trend się utrzyma, Nano stanie się ogólnoświatowym systemem walutowym, a korzyści z inwestycji będą świetne. Jeśli zdecydujesz się zainwestować w Nano, zachęcamy do przeprowadzenia własnych badań. Poznaj zespół programistów stojący za tą monetą. Zostań częścią społeczności i rozmawiaj z inwestorami Nano Coin, którzy są w pobliżu dłużej niż Ty. Jeśli zgodzisz się z nami, że moneta Nano jest obowiązkowym zakupem dla inwestorów kryptowalutowych w 2018 roku, daj sobie spokój.

Ostatnie myśli o Nano (NANO)

Wszystkie inwestycje w kryptowaluty mają charakter spekulacyjny, a niektórzy twierdzą, że inwestycja w Nano jest szczególnie taka. W końcu próbują zdobyć udział w rynku od giganta kryptowalut Bitcoin, jedynego na zawsze King of Crypto. Ale jest wiele powodów, by sądzić, że inna moneta może pewnego dnia zdobyć koronę Bitcoina. Bitcoin stanowił prawie 100% całkowitej kapitalizacji rynkowej kryptowaluty. Dzisiaj, "Dominacja Bitcoin" spada do około 40%. Wiele innych kryptowalut i tokenów kryptograficznych wkroczyło w lukę, z których największa zajmuje obecnie znaczące części całkowitej wartości branży. Nano przeniósł się w mniej niż rok od zera do 20 najlepszych kryptowalut, a jego droga do przodu może być łatwiejsza niż w przypadku BTC. W przeciwieństwie do Bitcoin, Nano nie potrzebuje Segwit ani Lightning Network, aby wejść w przyszłość. Nie ma górników do sądów i rządzenia. Nie ma opłat z historią wymykania się spod kontroli. Ale Bitcoin nadal jest numerem 1 i rozwiązuje wiele problemów, które wydawały się oferować Nano szybką przewagę. Niemniej jednak zespół Nano wie, że ma świetny produkt i wydaje się, że robi wszystko, aby wprowadzić na rynek doskonałą sieć płatności. Wraz ze wzrostem świadomości na temat Nano rynek zadecyduje, czy te dwie monety współistnieją, czy tylko jedna z nich może stać się zdecentralizowaną siecią płatniczą dla świata. W każdym razie uważamy, że Nano ma dużo więcej historii do opowiedzenia i możesz się założyć, że będziemy zwracać na to szczególną uwagę. Jeśli chcesz wiedzieć, jak kupić Nano, zapoznaj się z naszym Przewodnikiem po zakupie Nano. Nawet jeśli nie jesteś jeszcze gotowy do inwestowania, bądź na bieżąco z Coinlist.me. Na pewno będziemy omawiać tę historię kryptowalut w miarę jej rozwoju.