OmiseGO | Najlepszy przewodnik i informacje

Dlaczego OmiseGo Coin ma znaczenie

Zgodnie z pierwszym zdaniem ich biały papier "OmiseGO to zdecentralizowana giełda, mechanizm dostawcy płynności, biuro rozliczeniowe, sieć przesyłania wiadomości i brama blockchain oparta na aktywach."

Co to znaczy?

Omisego to ambitny projekt mający na celu zbudowanie zestawu programistycznego i rozwiązania blockchain w celu uproszczenia płatności elektronicznych w Azji Południowo-Wschodniej. Ważne jest, aby zrozumieć, że nie tworzą one klienta po stronie użytkownika. Możesz wysłać USD do kogoś w Malezji, korzystając z aplikacji mobilnej, używając łańcucha blokowego OmiseGo i nawet nie zdawać sobie z tego sprawy. OmiseGo Omise Omise ma już udokumentowane doświadczenie w łączeniu sprzedawców z oprogramowaniem, które pozwala im akceptować cyfrowe metody płatności, co firma może osiągnąć dzięki zdecentralizowanej i otwartej księdze?

Azja Południowo-Wschodnia jest przygotowana na zakłócenia Blockchain

Rozważając inwestycję w OmiseGO, miejsce jest równie ważne jak co.

Bankowość nieposiadających bankowości i zdejmowanie bankowości bankowej

73% Azji Południowo-Wschodniej jest bez banku. Oznacza to, że większość nie ma dostępu do tradycyjnej infrastruktury bankowej, takiej jak karty, pożyczki itp. I używa przede wszystkim pieniądza fiducjarnego do wszystkiego, od otrzymywania płatności po kupowanie artykułów spożywczych..

Ogromne rynki przekazów pieniężnych

Spójrz na kraj taki jak Filipiny, gdzie OFW (filipińscy pracownicy zagraniczni) stanowią około 30% gospodarki kraju. Wszystkie te pieniądze są wysyłane z powrotem do kraju przez emigrantów pracujących w USA, Europie, Australii, na Bliskim Wschodzie, w sąsiednich krajach azjatyckich, a nawet na statkach wycieczkowych, platformach wiertniczych i kurortach. Firmy takie jak Western Union kwitną, a lokalnie prowadzone Smart Palada, Cebuana lhuillier i Globe Gcash powstały, aby sprostać temu przepływowi pieniędzy. Oczywiście przyjęcie infrastruktury płatniczej różni się na całym kontynencie, ale rozwiązania w zakresie przekazów pieniężnych są popularne w innych krajach Azji Południowo-Wschodniej, takich jak Indonezja, Malezja, Birma, Wietnam, Kambodża, Laos i Tajlandia..

Ludzie są gotowi do przyjęcia rozwiązań blockchain, aby omijać lub ulepszać rozdrobnione rynki. OmiseGO ma już sprzedawców, wybitnych inwestorów i duże instytucje finansowe, które ich wspierają.

Sprzedawcy, którzy już korzystają z rozwiązań płatniczych Omise

  • McDonalds – 150 mln USD
  • Dtac – 36 mln
  • Prawda – 3,7 miliarda USD
  • Thai Airway – 5,4 miliarda USD
  • Alianz Ayudhya – 2,35 mld USD
  • AXA – 102 mln USD

Domyślam się, że przejście na blockchain OmiseGo będzie automatyczne. Już używają Omise. Miejmy nadzieję, że wrażenia użytkownika się nie zmieniają, usługa staje się po prostu natychmiastowa i oparta na łańcuchu bloków. Jeśli chcesz zainwestować w Omisego, warto zbadać relacje między OmiseGo a wszystkimi tymi firmami, ale ważnym wnioskiem jest to, że Omise dołożyło należytej staranności i istnieje popyt na ich produkt, jeśli mogą spełnić to, co obiecano . Krążą pogłoski, że istnieją inne partnerstwa, ale nie jest to potwierdzone i nie rozumiem, dlaczego mieliby zachować te informacje w tajemnicy.

Zespół zarządzający OmiseGO

Prowadzony przez doświadczony duet, który nie jest obcy w świecie startupów. Jun Hasegawa ma over 16 lat doświadczenia zawodowego w sieci & projektowania produktu i wcześniej zajmował kilka stanowisk kierowniczych w Alpha-do Inc. w Japonii. Donnie Harinsut udowodnił, że warto pozyskać jedne z największych firm w regionie jako partnerów Omise i miejmy nadzieję, że OmiseGO.

Wymarzony zespół doradców OmiseGO

  • Joseph Poon, współautor sieci Lightning, jest głównym autorem OmiseGO.
  • Vitalik Buterin, założył Ethereum, gdy miał 19 lat. Facet ma autyzm z bronią w ręku. Jeśli mam zaufać komuś, kto powie mi, kiedy blockchain może coś zrobić, to będzie to on.
  • Dr Gavin Wood, wraz z Vitalikiem, zakodował pierwszą funkcjonalną implementację Ethereum. Jest czołowym informatykiem na świecie, który wniósł ogromny wkład w rozwój C ++ i wszechstronnie osiągnął sukces.

Cena OmiseGO i inne informacje handlowe, które powinieneś wiedzieć przed zainwestowaniem w Omisego

Bardzo trudno jest zgadnąć, jaka jest potencjalna kapitalizacja rynkowa OmiseGo. Istnieją fora Reddit sprzed zaledwie 4 miesięcy, które mówią, że nierealistyczne jest oczekiwanie, że cena OmiseGO wzrośnie powyżej 10 USD, ale tydzień przed zeszłym tygodniem odnotowaliśmy rekordowy poziom 21,51 USD. Kup OmiseGo na krótki okres, ta moneta jest przeznaczona na pompę. Wydali pakiet SDK portfela w wersji beta tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Szczerze mówiąc, spodziewam się, że cena OmiseGO będzie latać. Zrobiło to kilka fal, ale było również ponurym przypomnieniem, że OmiseGO nie osiąga zbyt dobrych wyników w szumie. Zdecydowanie warto napełniać pulę na dłuższą metę, ale nie oczekuj typowych 150% 24-godzinnych krótkoterminowych zysków kryptowalut przy zakupie omisego. Te ogłoszenia będą kontynuowane, gdy ich portfel będzie coraz bliżej wydania. Jeśli myślisz o zainwestowaniu w OmiseGO, musisz zrozumieć, że prawdziwy potencjał tej monety zostanie zrealizowany dopiero w latach 2018-2022.

Problemy z wizjami OmiseGo

Staram się być tutaj obiektywny, ale moneta Omisego leci na księżyc. Przeskanowałem Reddit i Telegraph i przeprowadziłem szybką analizę świadomą. Sceptycy chcą, aby wszyscy zauważyli, że technologia może nie działać. To ambitny projekt. Dowód stawki nie jest tak sprawdzony jak dowód pracy i istnieje obawa, że ​​mogą nie przejść ładnie na własny łańcuch bloków? OmiseGO był powstrzymywany przez mierną mapę drogową. Było bardzo rozwlekłe i nie wyjaśniało wielu pytań zadawanych przez inwestorów. Zrobili też kilka puszystych sztuczek marketingowych z logo Apple i zrobili zdjęcia, które sprawiały, że wyglądało na to, że nawiązali współpracę z innymi dużymi firmami. Przenieśli również niektóre wydania z powrotem do swojego planu działania. Uważam, że jest to dość powszechne w przypadku dużych, ambitnych projektów, więc się nie martwię. Myślę, że już byśmy wiedzieli, czy portfel zostanie ponownie rozdany, i myślę, że pierwszy kwartał 2018 jest bardzo prawdopodobny. OmiseGo może działać doskonale, a inna firma może po prostu wkroczyć i stać się bardziej popularna.

Dowód stawki OmiseGo

Zanim przejdę dalej, wiem, że niewiele zostało potwierdzonych na temat tego, jak będzie działać obstawianie monet w OmiseGo. Nie ma zgody co do tego, ile monet będzie potrzebnych do postawienia i jakie będą nagrody. Wciąż jest cholernie ekscytujące wiedzieć, że inwestując w OmiseGo, możemy zarabiać tylko za trzymanie monety Omisego w portfelu. Większość informacji o tym, jak obstawiać OmiseGo, pochodzi z witryny Dokument Crowdsale – Mechanizm tokenów – sekcja "OMG będzie standardowym tokenem Ethereum ERC20 do czasu uruchomienia łańcucha OmiseGO („OMGchain”). Po uruchomieniu OMGchain ERC20-OMG jest używany jako token Proof of Stake w tej sieci. Osiąga się to poprzez przydzielenie kontroli nad ERC20 do kontraktu ETH odzwierciedlającego łańcuch OMG. Dalsze ulepszenia są możliwe dzięki realokacji tokenów ERC20 i mogą zostać podjęte, jeśli okaże się, że jest to lepszy projekt, ale obecne podejście polega na zablokowaniu tokena ERC20 w aktywności na kontrakcie w łańcuchu ETH. Do odpowiedzialności społeczności należy decyzja o przydzieleniu tokena ERC20 do łańcucha OMG, ponieważ społeczność ma kontrolę nad siecią."