Populous (PPT) | Najlepszy przewodnik i informacje

kup ludną monetę

Co to jest Populous?

Zamiast tego Populous sugeruje system, który umożliwia sprzedawcom faktur natychmiastową realizację zamówień z giełdy płynów za pomocą tokena PPT. Token PPT jest monetą stabilną, ponieważ jest powiązany z wartością tych faktur, co z ekonomicznego punktu widzenia jest formą zadłużenia, a przez to aktywa. Myślę, że w tym miejscu ważne jest, aby zrozumieć, że nie każda firma może rozpocząć sprzedaż faktur na kanale Populous. Dyrektor generalny, Steve Nico Williams jest mocno zaangażowany w naukę o danych i jest współzałożycielem kilku pionierskich firm, które stworzyły oprogramowanie do obsługi dużych ilości danych firmowych. Korzystanie z języka raportowania biznesowego o nazwie XBRL, Steve Nico William opracował cały zestaw narzędzi do zbierania danych firmowych, które mogą prowadzić do znaczących wniosków i kont klastrów, które potrzebują tego oprogramowania. "Aby sprzedać fakturę, musisz najpierw zarejestrować swoją firmę. Twoje konto jest wtedy wstrzymane do czasu uzyskania zgody administratora Populous. Gdy administrator zatwierdzi Cię jako sprzedawcę, możesz przesłać fakturę i ustawić minimalny cel sprzedaży. To również wymaga zgody administratora. XBRL (eXstensible Business Reporting Language) Populous analizuje ryzyko kredytowe faktur przy użyciu rozszerzenia Wzór na Z-score Altmana na danych XBRL w czasie rzeczywistym. Dane te są publicznie dostępne i obejmują informacje biznesowe, takie jak wartość dłużnika, kwota gotówki w kasie oraz wierzyciele wymagalni w ciągu roku." –Coin Central Klienci dodani do sieci Populous zostaną zidentyfikowani i sprawdzeni za pomocą tego oprogramowania. Tak, musimy ufać, że to wszystko jest na myśli. Istnieje ryzyko zmowy, ale odbywa się to kosztem poważnych szkód dla reputacji i prawnych uczestników zmowy. Spójrz na poprzednie doświadczenia Steve’a Nico Williama w kosmosie. Biorąc pod uwagę ilość informacji o nim i powagę, z jaką Populous podchodzi do zgodności z branżą i spełniania standardów, nie ma wyraźnego zerwania, jeśli mają złośliwe zamiary.

Dlaczego powinienem inwestować w tokeny PPT?

Dlaczego warto inwestować w Populous PPT to stabilna moneta powiązana ze stałą wartością zadłużenia fakturowego i funtów. Po zakupie PPT waluta fiducjarna jest tokenizowana w łańcuchu bloków. Pieniądze i cały proces są przeprowadzane przez inteligentny kontrakt Ethereum, który może natychmiast rozliczyć salda. Faktury są płacone firmom w PPT. Teraz firma nadal musi odsprzedać swoje PPT z powrotem, aby zapłacić swoim pracownikom i płacom, ale jest płynność, co było powodem, dla którego płacili bankom ogromne stopy procentowe. Ale dlaczego osoba fizyczna miałaby kupować PPT? Korzystając z kryptowaluty możesz licytować, aby wypełnić faktury, a jeśli wygrasz, odebrać wartość faktury i zasadę. To forma dochodu pasywnego. Wydaje mi się, że jest to podobne do obstawiania, ale tak, możesz kupić wierzytelności firmy i naliczać im odsetki, gdy je spłacają. Eliminuje to wysokie bariery wejścia ustanowione przez banki. Aby uczestniczyć w funduszu faktoringowym, minimalne wymagania to dziesiątki tysięcy dolarów, a opłaty są wnoszone do banku, ponieważ świadczy on usługę. W przeciwieństwie do tego możesz kupić fakturę lub dołączyć do grupy faktur zakupowych w sieci Populous za jedyne 100 $. Widzę w tym dużą wartość, zwłaszcza biorąc pod uwagę stabilność monety. zaangażowany w sieć Populous i zarabiaj na stabilnych monetach. Jeśli PPT jest tak stabilny, dlaczego jego cena rośnie? Cena spekulacyjna PPT jest odzwierciedleniem tego, jaką wartość ludzie przywiązują do uczestnictwa w sieci i nieodłącznego niedoboru kryptowalut. Na początku marca w obiegu jest 37 004 027 PPT, a tylko 53 252 246 PPT zostanie kiedykolwiek stworzonych. Żądanie rzeczy skończonej podnosi cenę, ceteris paribus. Moneta jest powiązana z wartością fiat poprzez mechanizm odkupu. „Poken to moneta powiązana z walutą Fiata. Populous zaczyna się od GBP w początkowej fazie, a wartość pokena zawsze odpowiada jednemu GBP ”. – Biały papier.

Jak można uznać monetę, która tego dokonała, za monetę stabilną? Populous Charts Poken i PPT to dwa oddzielne tokeny. Pokeny są powiązane z jednym GBP i są używane w sieci do opłacania faktur w lokalnych walutach i utrzymywania wartości w sieci. Jeśli zainwestujesz w sieć PPT o wartości 10 000 GBP, zostaną one zamienione na 10 000 pensów. Poza siecią token PPT może być wart nawet tyle, ile rynek uzna za stosowne, ale inwestorzy i firmy zawsze otrzymują kwotę równoważnego fiat, gdy wysyłają ustalony token Poken. Nie możesz tego zrobić z Bitcoinem lub Ethereum, ponieważ ludzie otrzymają więcej lub mniej niż wartość faktury, a to nie jest opłacalna perspektywa dla inwestycji, która zwraca tak małe marże.

Zespół

Zespół PopulousaStephen Nico Williams: założyciel i dyrektor generalny Stephen Williams ma bogate doświadczenie w firmach zajmujących się dużymi zbiorami danych i udokumentowane sukcesy. Zanim został publiczną twarzą Populousa, był założycielem i dyrektorem generalnym 484 Group, współzałożyciel SamEnrico, i współzałożyciel Twillion. i często komentuje na głównych forach Populous Reddit. To tylko moja opinia, ale w moich własnych badaniach Populousa natknąłem się na cyfrową obecność Stephena na Steemit, Reddit i YouTube, Świergot i średni. Podróżował daleko i daleko, aby zdemaskować i wyjaśnić niekończący się strumień FUD, który jest rzucany na Populous. Zvezdomir Zlatinov: Solidity Developer Trudno jest ocenić doświadczenie Zvezdomira Zlantinova, solidarnego dewelopera Populousa. Ma za sobą kilkadziesiąt lat programowania i był współzałożycielem projektu Dao, zanim przeszedł na 3 lata jako wolny strzelec. Wygląda na to, że Zvezdomir pisał kod przez długi czas, ale nie jest wiodącym w branży czarodziejem super kodem, takim jak Vitalik. Po co w ogóle robić porównanie? Ponieważ przeczytaj kilka forów Reddit, a szybko zobaczysz, że wydaje się, że ludzie tego oczekują. Zawarcie inteligentnego kontraktu nie jest takie trudne. Solidność to kilka tygodni nauki z dala od Javascript. Z tego, co widziałem, badając Zvezdomir i co jest na githubie, myślę, że Populous może odnieść się do technologii. LinkedIn.