Token Factom (FCT) | Rozwiązanie Enterprise do danych

Co próbuje zrobić Factom?

Obraz funkcji Factom Factom to firma wykorzystująca rozwiązania blockchain do przenoszenia i przechowywania danych. Big data jest ogromna, a firmy inwestują małe fortuny w lepsze zarządzanie dokumentami. Rozwiązanie blockchain oferuje wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym przechowywaniem danych, a Factom optymalizuje te wrodzone właściwości kryptografii dla klientów korporacyjnych i dużych firm. Factom atakuje firmy z listy Fortune 1000. Mogą zaoszczędzić czas na koordynowaniu audytów zgodności i konsolidacji danych z wielu zewnętrznych i wewnętrznych źródeł. Harmony to narzędzie stworzone przez Factom, które umożliwia firmom łatwy dostęp do tych informacji. Jeśli to, co mówią Jason Nadeau i Jay Smith, zespół wykonawczy ds. Sprzedaży i marketingu w firmie Factom, jest prawdą, to Harmony jest funkcjonalna i użyteczna dla klientów. W AMA Jason Nadeau ogłosił, że do Harmony dodawane są takie funkcje, jak wpisy kontrolne, wpisy kamieni milowych, wpisy decyzyjne i łączące wpisy pochodzenia danych. Następnie skomentował, że wcześniejsze wersje Harmony były tak podobne do zwykłego oprogramowania do zarządzania dokumentami i danymi, że klient nie rozumiał, że to blockchain. Na rynku nie ma wielu kryptowalut, które faktycznie mogą twierdzić, że mają działający produkt. Wiem, że nie będę mógł tego dłużej mówić, ale Factom ma ogromną przewagę w tej dziedzinie. W tym samym AMA zespół marketingowy ujawnił, że zademonstrował Harmony podczas ponad 25 spotkań na dorocznej konferencji bankierów hipotecznych. Sieć Factom jest zbudowana przez dwie grupy serwerów lub aktorów sieciowych. Serwery stowarzyszone to pełne węzły w sieci. Mogą rejestrować i dodawać transakcje do łańcucha. Mogą również wysyłać komunikaty potwierdzające do węzłów, które wysłały im wpisy do opublikowania. Factom Harmony Fot W ten proces nie jest zaangażowane wydobywanie, w związku z czym te węzły wymagają bardzo niewielkiej pracy obliczeniowej. Serwery federacyjne są nagradzane w tokenach FCT za ich wkład w sieć. Zamiast tego sieć jest chroniona przez serwery audytowe. Węzły te nie są nagradzane za audyt, ale sprawdzają sieć pod kątem złośliwych zamiarów. Jeśli serwer federacyjny zachowuje się nieprawidłowo i zostanie odrzucony, serwer audytowy o najwyższym rankingu zajmuje jego miejsce i staje się serwerem federacyjnym. Użytkownicy Factum przesyłają dane, płacąc za pomocą kredytów wejściowych. Są to drugorzędne ustawienia na platformie. Proces, który tworzy kredyty wejściowe, wypala również Factom. Pojedynczy kredyt wejściowy odpowiada 1kb danych w łańcuchu. Raz na minutę serwer stowarzyszony dodaje razem identyfikatory łańcucha i wstawia te bloki do bloku katalogu. Powoduje to powiązanie go z hashem, który łączy go z następnym blokiem wejściowym. Sieć Factom jest również okresowo sprawdzana pod kątem sieci Bitcoin. Co dziesiąty blok katalogu jest haszowany i dodawany jako ostateczna kotwica do łańcucha bloków Bitcoin.

Jak token FCT pasuje do tego wszystkiego?

Korzystając z drzew Merkal i identyfikatorów łańcuchów, sieć Factom może kompresować i przechowywać duże ilości informacji w jednym bloku. To sprawia, że ​​sieć jest przystępna na dużą skalę. Platforma Factom została zaprojektowana tak, aby większe wolumeny transakcji powodowały wzrost cen tokenów. Wykresy faktów Aby zapłacić węzłom federacyjnym, każdego miesiąca generowanych jest 73 000 tokenów. Jeśli waluta jest inflacyjna lub deflacyjna, zależy to całkowicie od tego, czy mniej więcej 73 000 żetonów zostanie spalonych w ciągu miesiąca. Jest to łatwy do zrozumienia, wyraźny proces ekonomiczny. Powstaje więcej tokenów, a ich wartość spada. Powstaje mniej żetonów, a wartość rośnie.

Dlaczego teraz jest czas, aby zainwestować w Factom?

W drugiej połowie 2017 roku w zarządzie Factom nastąpiły istotne zmiany. Tina Laurence, CMO Factom, opuściła firmę, a poprzedniego CEO Factom został zastąpiony przez samego Paula Snow. Paul Snow opracował protokół Factom i ma doświadczenie w prowadzeniu odnoszących sukcesy firm. Najważniejsze zmiany, które wynikną z tego wszystkiego w pierwszej połowie 2018 roku i na koniec 2017 roku, to zwiększona obecność społeczna i narodziny ruchu, który ma lepiej wyjaśniać, co robią i na bieżąco informować inwestorów. Rok 2017 był wielkim rokiem dla Factom. Zakończyli zamykanie rundy finansowania serii A, w której zebrano 9 milionów dolarów. Dodano nowych i doświadczonych pracowników marketingu. Jason Nadeau jest bardzo aktywny na Reddicie i ma doświadczenie w prowadzeniu start-upów w przestrzeni korporacyjnej. Nie ma zbyt wielu informacji na ten temat, ale Factom zawsze twierdzi, że pracuje nad partnerstwem lub przedstawia Harmony jednemu lub innemu dużemu klientowi korporacyjnemu za kulisami. Zespół niechętnie informuje o toczących się negocjacjach, co jest zrozumiałe, ale gdy te umowy na zapleczu wyjdą na jaw i transakcje zostaną odebrane w sieci, token FCT firmy Factom szybko stanie się rodzajem po towarze. Innym interesującym punktem do rozważenia podczas spekulacji na temat długoterminowej wartości Factom jest to, że Factom zaczął celować w ICO. Nie chcą być platformą ICO, jak Lisk czy Ethereum, Factom są po prostu świadomi, że ICO to firmy, które muszą śledzić wiele danych, a ponieważ znajdują się w przestrzeni kryptograficznej, wierzą w blockchain.

Zespół Factom

Siedziba firmy Factom mieści się w Austin w Teksasie. Aby wyjaśnić sprawę, Factom.inc to firma rozwijająca się i aktywnie znajdująca klientów dla łańcucha blokowego Factom. Technologia jest projektem open source. Wszystkie ich repozytoria znajdują się na GitHubie, więc teoretycznie każdy może do nich współtworzyć. Większość głównych programistów jest w wewnętrznym kręgu Factom, ponieważ tak właśnie się to dzieje. Myślę, że po szeroko zakrojonych badaniach i kilku miesiącach zainwestowania w projekt, zespół Factom to zdolna grupa, która doprowadzi ten projekt do końca. Zespół Factom Peter Kirby i Paul Snow są współzałożycielami firmy Factom. Jeśli zajrzysz na ich strony Linkedin, oboje mają taki rodzaj długich karier korporacyjnych i znajomości, które chcesz mieć w swoich szefach firm blockchain i wyższej kadrze zarządzającej. Paul Snow od dziesięcioleci tworzy programy i sieci oparte na technologii blockchain i był jednym z założycieli konferencji Texas Bitcoin.

Jak inwestować w Factom?

Zainteresowany hodling Factom. Ta moneta nie jest notowana na Binance i innych głównych giełdach. Jest na Bittrex i Poloniex, więc być może będziesz musiał wysłać swoje krypto, aby handlować Factom. Przeczytaj pełny przewodnik Coinlist.me dotyczący inwestowania w Factom, aby dowiedzieć się więcej.