PACCoin (PAC) | Najlepszy przewodnik i informacje

Obraz baneru PACcoin

Co to jest PACcoin?

PACcoin powstał w 2014 roku w oparciu o aktualne wówczas technologie. Początkowo odniósł krótki sukces jako kryptowaluta będąca przedmiotem obrotu. Jednak przez lata pierwotni programiści nie utrzymywali ani nie ulepszali monety, a następnie szybko spadła na dno listy ponad 1200 różnych kryptowalut na rynku. PACcoin pozostawał w stagnacji do sierpnia 2017 r., Kiedy to nowy zespół zarządzający oparty na społeczności zobowiązał się do ponownego ustanowienia monety. Kiedy społeczność przejęła kontrolę, był długi okres niepewności. Nikt tak naprawdę nie wiedział, że moneta się nada. Z biegiem czasu plan powoli rozwijał się zgodnie z interesem społeczności. W pierwszym kwartale 2018 r. Opublikowano oficjalny dokument wkrótce po ofercie monet umorzeniowych. Wiele osób błędnie nazwało to odkupienie Hard Fork, ale stary PAC i nowy $ PAC nie są nawet na tym samym blockchainie. Old PAC to rozwidlenie Peer Coin, a $ PAC to rozwidlenie Dash. PACcoin przechodzi do weryfikacji stawki i konfiguruje maszynę inwestycyjną, która wypłaca nagrody za obstawianie węzłom nadrzędnym. Ze względu na niską wartość PACcoin nie jest wymagana duża początkowa inwestycja, aby stać się węzłem głównym. Wymaganych jest tylko 500 000 tokenów. Masternodes i przypisano $ PAC za udział w sieci. Masternodes Możesz także wydobywać tokeny na układach ASIC za pomocą tego samego algorytmu mieszania X11 używanego przez DASH. Na białej księdze PACcoins jest napisane " Evan Duffield, twórca DASH i X11 chained-hash, kilkakrotnie pisał, że X11 został zintegrowany z DASH, nie w celu uniemożliwienia producentom ASIC tworzenia ASIC dla X11 w przyszłości, ale raczej w celu zapewnienia podobnej ścieżki migracji jakie miał Bitcoin (procesory, układy GPU, układy ASIC)." Problem polega na tym, że już są górnicy ASIC, którzy mogą wydobywać tę monetę. "Zachęty $ PAC to nieformalny sposób motywowania społeczności do zachęcania do rozwoju i zasięgu $ PAC, jednocześnie nagradzając ich za to. Te zachęty są zbędne dla ogólnego celu $ PAC, ale istnieją jako sposób wynagradzania aktywnych członków społeczności."

Kryptopia

PACcoin zyskał dużą popularność w Nowej Zelandii, kiedy Cryptopia, lokalna giełda, spadła z wolumenu transakcji PACcoin. W tym czasie obsłużyli 90% wolumenu obrotu kryptowalutą. Od tego czasu PACcoin zaczął handlować na Yobit i Trade Satoshi, ale Cryptopia nadal stanowi około 40-50% wolumenu. Wolumeny wymiany Cryptopia PACcoin

Błąd CoinMarketCap

Błąd Coinmarketcap krótko wymienił PACcoin jako trzecią najczęściej wymienianą monetę pod względem kapitalizacji rynkowej. To oczywiście nie było poprawne, ale mały altcoin zyskał duży rozgłos. Pojawiły się nowe pieniądze i wywołały niesamowitą pompę. Pompa Paccoin C.M.O veternus pobiegł z nim i skontaktował się ze społecznością Ripple z plikiem samo-promujące przeprosiny. Ponieważ media społecznościowe są dziwne, forum przyciągnęło wiele uwagi, gdy ludzie debatowali o motywach Veternusa i potępiali przeciwników, jakby chcieli powiedzieć; Ripple ma społeczność wyższą moralnie i wspieramy tę monetę, której nie rozumiemy. Najlepsza pompa PACcoin

Rozwój i kamienie milowe PACcoin

Wspólne masternody będą również dostępne wraz z uruchomieniem Paclyfe na początku 2018 r. To jeszcze bardziej obniży bariery wejścia dla obstawiania PAC i logicznie zwiększy ilość monet PAC w obiegu. Zamierzają również wdrożyć funkcje prywatności i zbudować anonimowość w PACcoin za pomocą rozszerzeń protokołów. Private $ PAC to ulepszona wersja systemu CoinJoin. Oprócz samego korzystania z CoinJoin, $ PAC zastosuje szereg ulepszeń technicznych, takich jak decentralizacja i wysoki stopień anonimowości, wykorzystując to podejście łańcuchowe, w którym następuje mieszanie, które ma miejsce na długo przed przyszłą transakcją. Mapa drogowa mówi również o platformie PACdirect.net to brzmi jak zdecentralizowana wymiana. Nie ma zbyt wielu informacji na ten temat, ale ułatwiłoby to handel kryptowalutą. Zespół obecnie koncentruje się na tworzeniu partnerstw i próbuje nadrobić grunt pod szybko zmieniającymi się altcoinami, które są dalej w cyklu rozwojowym. Największym atutem PACcoin jest jego społeczność. Istnieje wojownicza armia szylingów i konwertytów, którzy robią wszystko, co w ich mocy, aby PACcoin ruszył. W ich oczach moneta nie może zrobić nic złego. Kiedy narzekali użytkownicy reddita o utracie pieniędzy podczas publicznego wykupu, ponieważ dwa żetony nie są jednakowo wyceniane, został odrzucony. Kiedy Veternus powiedział wszystkim, aby głosowali, aby PACcoin był wymieniony na BitZ.com za pośrednictwem pliku link polecający, który przyniósł mu 50% prowizji, to nie było kwestionowane. Samopromocja linku polecającego Paccoin..JPG Trudno zaufać czemuś, co pochodzi ze społeczności PAC Reddit z takimi postami: Cała historia konta Mojeans Reddit agresywnie szylinguje PACcoin. To albo bot, albo ktoś, kto za to płaci, ponieważ nie jest to sposób, w jaki ludzie organicznie korzystają z mediów społecznościowych. Może to ktoś ze społeczności, który próbuje rozpocząć hodowlę, ale wydaje się to mało prawdopodobne. Użytkownik Reddit, Pac-curious, stworzył witrynę internetową, aby szczegółowo opisać swoją recenzję dokumentu PAC.

Czy powinienem zainwestować PACcoin?

Niejasne zespoły internetowe udowodniły, że mogą tworzyć kryptowaluty o wartości miliardów dolarów raz po raz, ale szczerze mówiąc, PACcoin to długa szansa. Mała kapitalizacja rynkowa oznacza, że ​​PACcoin nigdy nie jest dalej niż jeden wieloryb od 100% zwrotów, a nowy zespół zaczyna nadawać projektowi kierunek. Największym problemem, który mam z PACcoinem, jest to, że nic nie robi. Może zostać wysłany jako kryptowaluta, aby przesłać bogactwo, ale tak samo może być tysiące innych monet. Z drugiej strony, inwestorzy PACcoin mogą znaleźć się na podłożu obiecującego altcoina. Błąd CMC był niesamowitą ekspozycją na monetę o tak niewielkiej kapitalizacji rynkowej. Ma również wartość jako narzędzie inwestycyjne. Monety $ PAC mają wartość, ponieważ są rzadkimi monetami potrzebnymi do obstawiania w sieci. Wraz ze wzrostem wartości tych monet stawka będzie bardziej wartościowa, a ta utrwalająca się pewność siebie może podnieść cenę. POS wyciąga kryptowaluty za pomocą bootstrapów.

Więcej informacji o inwestycjach PACcoin

zainteresowany inwestycją w PACcoin? aby uzyskać bardziej spekulacyjny, zorientowany na inwestorów przegląd perspektyw PACcoin, przeczytaj teraz kompletny przewodnik dotyczący inwestowania w PACcoin przez Coinlist.