14 najlepszych portfeli Dash | Top Dash Wallet 2021

Przechowywanie kryptowalut zwykle wymaga portfeli. Dostępne są różne rodzaje portfeli, takie jak portfele miękkie, portfele sprzętowe, portfele papierowe i portfele oparte na aplikacjach mobilnych. Spośród tych portfeli tylko kilka rodzajów portfeli zapewnia wysokie bezpieczeństwo. Takie wysoce bezpieczne portfele cieszą się obecnie dużym popytem na rynku kryptowalut. W naszych ostatnich artykułach omówiliśmy portfele Litecoin, portfele Ethereum, portfele Ripple i portfele Bitcoin. Poniżej znajduje się dziewięć najlepszych portfeli Dash, które są bardzo bezpieczne, łatwe w użyciu i mają kontrolę nad kluczami prywatnymi:

Przeczytaj także: Jak rozpocząć wydobywanie monet w Dash

najlepsze portfele na deskę rozdzielczą 2019

Top 14 najlepszych portfeli Dash:

Uwaga: Portfele sprzętowe to najlepsze portfele pod względem bezpieczeństwa Twoich środków. W przypadku posiadania dużej ilości funduszu kryptograficznego, zawsze zaleca się korzystanie z portfeli sprzętowych. W tym artykule wymieniamy Ledger Nano S / X i Trezor. Na rynku dostępnych jest ponad 25 innych portfeli sprzętowych.

Możesz przeczytać nasz artykuł na temat pełnej listy portfeli sprzętowych, aby znaleźć najlepszy portfel dla siebie. 

Portfel Atomic

portfel atomowy

Atomic Wallet to nowe rozwiązanie z wieloma zasobami do wygodnego przechowywania DASH. Z pewnością Atomic może być używany nie tylko jako portfel DASH: obecnie obsługuje ponad 300 monet i tokenów. Poza tym każda cotygodniowa aktualizacja dodaje nowe zasoby i funkcje kryptowalut.

Aplikacja komputerowa jest dostępna dla systemów Windows, MacOS, Ubuntu, Debian i Fedora. Wersje alfa aplikacji mobilnych na Androida i IOS zostaną wydane w listopadzie 2018 r.

Odbierz darmowe 15 Atomic Wallet Coin (AWC):

 • Pobierz Atomic Wallet i zakończ konfigurację.
 • przejdź do ustawienia->zrzut
 • podaj swój adres e-mail i użyj kodu promocyjnego: 172G5R aby otrzymać 15 darmowych monet AWC.

Pełna lista funkcji Atomic Wallet:

 • Klucze prywatne są przechowywane na urządzeniu użytkownika i generowane z mnemoników.
 • Wbudowany Kup Crypto z opcją karty kredytowej, dostarczoną przez Simplex
 • Cotygodniowe aktualizacje o nowe monety, tokeny i przydatne funkcje
 • Opcja Atomic Swaps do wymiany z niskimi opłatami
 • Niestandardowa funkcja tokena – możesz ręcznie dodać dowolny token ERC20 w kilka sekund
 • Natychmiastowa wymiana za pośrednictwem Changelly i Shapeshift
 • Natychmiastowe wsparcie 24/7 na żywo

Ledger Nano S:

Ledger-Nano-S

Ledger Nano S to jeden z najtańszych i najlepszych portfeli sprzętowych, który oferuje również wsparcie dla monet DASH. Musisz zainstalować aplikację Dash na urządzeniu, aby zarządzać monetami DASH za pomocą aplikacji Ledger. Aplikacja wsparcia Dash została opracowana i jest obsługiwana przez Ledger i jest dostępna dla obu urządzeń Ledger Nano S i Ledger Blue. Kup Ledger Nano S NOw!!!

Trezor:

Najlepsze portfele ETH 2018

Jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie portfelowe z lokalnymi transakcjami. Został rozszerzony o wsparcie Dasha przez Satoshilabs. Chociaż jest bardzo bezpieczny, nie jest wygodny dla użytkowników. Kup teraz portfel Trezor!!!

Keepkey:

Keepkey

Jest to pierwszy i najważniejszy portfel sprzętowy z lokalnymi transakcjami, który został rozszerzony o obsługę Dash. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do tego portfela za pomocą wtyczki Google Chrome. Zapewnia specjalną ochronę kont użytkowników i zapobiega włamaniom, zapewniając w ten sposób bezpieczeństwo. Jego koszt jest nieco wyższy, ale ze względu na funkcję bezpieczeństwa jest preferowany przez większość użytkowników kryptowalut. Kup portfel Keepkey teraz!!!

Portfel Guarda:

Portfel Guarda

Guarda Wallet for Dash to wieloplatformowy, nieprzechodni portfel kryptowalutowy. Poza Dash, magazyny obsługują ponad 40 głównych blockchain i ponad 10.000 tokenów kryptograficznych w różnych sieciach. Wszystkie portfele dostarczane przez Guarda są wolne od opieki – użytkownicy mają pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi, co oznacza całkowitą kontrolę nad swoimi środkami.

Warto również wspomnieć o funkcjonalności tych lekkich portfeli – magazyny umożliwiają bezpieczne przechowywanie i zarządzanie, wymianę i zakup kryptowalut w portfelu, a także korzystanie z funkcji specyficznych dla poszczególnych walut dla wybranych monet. Guarda jest zdecydowanie uważana za jeden z bardziej zaawansowanych technologicznie portfeli na rynku, ale przyjazny dla użytkownika interfejs sprawia, że ​​ten portfel jest również świetnym wyborem dla początkujących kryptowalut.

Niektóre z kluczowych funkcji portfeli Dash w Guarda to:

 • Bezpieczne szyfrowanie kopii zapasowych i polityka przechowywania danych bez opieki
 • Specyficzne dla waluty cechy obsługiwanych monet
 • Wbudowane usługi zakupu i wymiany
 • Dodatkowe usługi, takie jak generator tokenów ERC20
 • Szeroka gama obsługiwanych kryptowalut
 • Operacje międzyplatformowe – wszystkie portfele można łatwo zsynchronizować między dostępnymi wersjami
 • Integracja z Ledger Nano S.

Exodus:

portfel exodus

Jest to bardzo wygodny i łatwy w użyciu portfel. Jest to doskonałe rozwiązanie portfelowe dla użytkowników kryptowalut, ponieważ rozwiązuje problemy, z którymi borykają się różne wieloplatformowe portfele Dash. Ułatwia sprawną wymianę lub transfer kryptowalut za pomocą wbudowanej funkcji wymiany. Oprócz Dash obsługuje również inne rodzaje kryptowalut.

Portfel Jaxx: 

jaxx

Jaxx to wieloplatformowy portfel na wiele monet. Jest rozwijany przez Decentral i zapewnia obsługę siedmiu różnych kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum, DASH. Ten portfel ma takie funkcje, jak parowanie między platformami, wbudowany ShapeShift i funkcjonalność wielu monet. Jest dostępny na 9 różnych platform, w tym Linux, Windows, Apple, Android i Apple oraz Chrome.

Dash Core (iOS Mobile)

najlepsze portfele dash 2020

Portfel DASH core na iOS to oficjalny portfel DASH na urządzenia iPhone. Łączy użytkowników z siecią DASH, dzięki czemu jest bezpieczniejsza dla użytkowników. Portfel jest wyposażony we wbudowaną integrację wymiany Shapeshift, dzięki czemu użytkownicy mogą konwertować kryptowaluty na siebie tylko w portfelu.

DASH Core (komputer stacjonarny):

DASH core to oficjalny portfel Dash przeznaczony na komputery stacjonarne, wydany przez główną społeczność. Podobnie jak inne portfele, jest w pełni funkcjonalnym klientem portfela i P2P, w tym funkcjami takimi jak InstantSend, Governance, PrivateSend i funkcje zarządzania Masternode.

Elektron:

elektron

 Electrum to szybki, bezpieczny i pewny portfel. Portfele Electrum są dostępne dla różnych monet, w tym DASH. Electrum-Dash to łatwa w użyciu aplikacja kliencka Dash. Chroni użytkownika przed utratą monet w przypadku błędu kopii zapasowej lub awarii komputera, ponieważ istnieje opcja odzyskania portfela z tajnej frazy, którą możesz zapisać lub zapisać na papierze. Możesz zacząć go używać natychmiast, ponieważ nie pobiera on pełnego łańcucha bloków Dash.

Uberpay:

Jest to doskonałe rozwiązanie portfelowe dla wielu kryptowalut. Obsługuje głównie Dash, ale oprócz Dash obsługuje również inne kryptowaluty. Dostęp do niego można również uzyskać na urządzeniach mobilnych. Ułatwia przechowywanie kluczy prywatnych w systemie. Ułatwia również transfer kryptowalut za pomocą wbudowanej funkcji wymiany. Rozgłaszając transakcje, zapewnia bezpieczeństwo, ukrywając adresy IP użytkowników.

Holytransaction:

Jest to portfel programowy, do którego można uzyskać dostęp w trybie online. Zyskał wielką sławę wśród entuzjastów Dasha, choć został niedawno wprowadzony. Korzystanie z portfela jest wygodne i łatwe, ale jedyną wadą jest to, że firma ma kontrolę nad kluczami prywatnymi.

Coinomi:

portfel coinomi

Jest to wielowalutowy i łatwy w użyciu portfel o średniej anonimowości. Posiada wbudowaną funkcję wymiany i skanowania, aby był dostępny na urządzeniach mobilnych z Androidem. Koncentruje się głównie na obsłudze dash, ale jego usługi zostały rozszerzone również na inne kryptowaluty. Pozwala użytkownikom kontrolować swoje klucze prywatne. Podczas rozgłaszania transakcji blockchain maskuje adresy IP użytkowników.

MyDashWallet

MDW jest podobny do MyEtherWallet, bezpośrednio połączony z Blockchain. Opracowany przez DeltaEngine.net, MDW pozwala użytkownikom zachować pełną kontrolę nad kluczami prywatnymi portfela

Jest kompatybilny z portfelami sprzętowymi, takimi jak portfele TREZOR i Ledger Nano S i umożliwia im utworzenie lokalnego portfela z kluczami do przechowywania Dash. Obsługuje również funkcje InstantSend lub PrivateSend.

W tym artykule omówiliśmy najlepsze portfele dash do przechowywania monet Dash. Portfele sprzętowe, takie jak Trazor, to najlepszy wybór, ale trochę kosztowny. Alternatywnie możesz wybrać portfele omówione powyżej, aby mieć kontrolę nad kluczami prywatnymi i zabezpieczyć swoje kryptowaluty.

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł. Podziel się z nami swoją opinią i doświadczeniem w sekcji komentarzy poniżej.