Recenzja Bittrex (2021) – The Ultimate Guide for You

Wprowadzenie

Jeśli jesteś użytkownikiem, który chce wejść lub masz już doświadczenie w handlu kryptowalutami, prawdopodobnie słyszałeś już o Bittrex lub Trex dla tych, którzy używają Bittrex do przejścia na giełdę kryptowalut.

Bittrex to amerykańska giełda kryptowalut, która zyskała renomę w świecie wymiany kryptowalut ze względu na ogromną liczbę obsługiwanych kryptowalut. W rzeczywistości Bittrex oferuje nawet monety, które są tak rzadkie, że można nimi handlować tylko na platformie Bittrex.

Bittrex – przegląd

Firma Bittrex została założona w 2014 roku i ma siedzibę w stanie Waszyngton. Są średniej wielkości giełdą kryptowalut i mogą pochwalić się imponującym 24-godzinnym wolumenem obrotu przekraczającym 45 milionów dolarów, co czyni je jedną z 50 najlepszych giełd kryptowalutowych na całym świecie.

Założyciele Bittrex to eksperci ds. Bezpieczeństwa cybernetycznego, którzy mają podobne doświadczenie i pracują w podmiotach zajmujących się bezpieczeństwem sieci, takich jak Microsoft i Amazon.

Chociaż firma Bittrex ma siedzibę głównie w Stanach Zjednoczonych, ostatnio rozszerzyła swoją działalność handlową na całym świecie i utworzyła oddział z siedzibą na Malcie o nazwie Bittrex Global lub Bittrex Malta. Dzięki temu Bittrex może oferować obsługę klienta i usługi handlowe użytkownikom spoza Stanów Zjednoczonych w celu uzyskania dostępu do ich funkcji.

Bittrex Global korzysta z tej samej platformy i technologii, co giełda Bittrex w USA, a także oferuje te same funkcje. To sprawia, że ​​Bittrex bardzo łatwo reguluje międzynarodowe transakcje handlowe na Bittrex Global.

Kiedy platforma Bittrex dopiero się rozpoczęła, była tylko kryptowalutą do wymiany kryptowalut, ale do niedawna Bittrex zdołał zatwierdzić szereg licencji, które pozwalają im oferować swoim klientom usługi, takie jak handel parami z walutami fiducjarnymi. W związku z tym daje to Bittrex przewagę nad innymi giełdami kryptograficznymi, które nie oferują usług takich jak pary handlowe.

Bezpieczeństwo Bittrex

Jedną z najważniejszych funkcji, jakie może oferować giełda kryptowalut, jest jej bezpieczeństwo ze względu na charakter handlu kryptowalutami, a także niedawne hacki na giełdzie kryptowalut, które miały miejsce ostatnio, więcej o funkcjach znajdziesz w tej recenzji Bittrex

W związku z tym z przyjemnością dowiesz się, że na dzień dzisiejszy ludzie, którzy używają Bittrex, a także samej platformy Bittrex, nigdy nie doświadczyli żadnych hacków, mimo że jest to jedna ze starszych giełd. Bittrex może przypisać ten sukces swoim założycielom, którzy są ekspertami w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Aby dać ci lepszy wgląd w bezpieczeństwo, które oferuje Bittrex, przedstawiliśmy ci informacje o niektórych protokołach bezpieczeństwa i funkcjach, z których korzysta Bittrex..

Exchange Security

Jeśli chodzi o giełdę Bittrex i sposób, w jaki zarządzają swoim Btc z punktu widzenia bezpieczeństwa, Bittrex twierdzi, że działa przy użyciu strategii zwanej „elastycznym i wielostopniowym portfelem”, która zasadniczo określa, w jaki sposób Bittrex przegląda i uzyskuje dostęp do swoich monet oraz transportuje je z portfele fizyczne do portfeli online.

Dzieje się tak, ponieważ większość ich Btc i innych kryptowalut jest przechowywana w fizycznych lub zimnych magazynach, ponieważ jest to jedna z najbezpieczniejszych metod, których każda giełda kryptograficzna na świecie może używać do przechowywania kryptowalut. Dzieje się tak, ponieważ chłodnia zapobiega włamaniom lub kradzieży w Internecie, ponieważ do kradzieży musiałbyś fizycznie uzyskać dostęp do urządzenia pamięci masowej. To skutecznie utrzymuje wszelkie btc i monety, które Bittrex ma w środowisku „z przerwą powietrzną”, którego nie można dotknąć.

Gdyby platforma Bittrex potrzebowała dostępu do tej chłodni, odpowiedzialni funkcjonariusze prawdopodobnie wymagaliby pewnego rodzaju uwierzytelnienia biometrycznego lub wielokrotnego podpisu, zanim będą mogli zostać przetransportowani do portfeli online giełdy kryptowalut, gdzie będą przetwarzane w celu dokonania wpłat lub wypłat.

Bezpieczeństwo komunikacji

W tej recenzji Bittrex dowiesz się, że bezpieczeństwo informacji w tej erze byłoby równie ważne jak bezpieczeństwo pieniężne jako takie, Bittrex w pełni wykorzystał szyfrowanie SSL na swojej stronie internetowej, aby zapewnić, że wszelkie informacje wysyłane do i ze strony internetowej są wolne od zakłóceń.

Szyfrowanie SSL pomaga również użytkownikom określić, czy są kierowani do witryny wyłudzającej informacje, ponieważ nieprawidłowy certyfikat SSL dla dowolnej witryny prawdopodobnie oznaczałby, że hakerzy próbują wykraść Twoje dane.

Z punktu widzenia użytkownika, Twoim obowiązkiem jest również upewnić się, że uzyskujesz dostęp do witryny internetowej platformy Bittrex bezpośrednio, a nie za pośrednictwem linków z witryn zewnętrznych. Innym dobrym punktem jest upewnienie się, że po wejściu na stronę Bittrex w przeglądarce jest zielona kłódka.

Bezpieczeństwo użytkownika

Większość kradzieży i włamań ma miejsce zwykle z powodu nieostrożności użytkownika, dlatego Bittrex wprowadził szereg funkcji bezpieczeństwa, aby zapobiec tej metodzie ataku..

Gdy użytkownicy po raz pierwszy uzyskają dostęp do witryny wymiany i utworzą swoje konto, zostaną poproszeni o włączenie uwierzytelniania dwuskładnikowego, które działa jako druga warstwa ochrony na wypadek, gdyby nieautoryzowani użytkownicy uzyskali dostęp do Twojego konta.

Ta dwuskładnikowa funkcja uwierzytelniania używana przez Bittrex jest stosowana za pomocą Google Authenticator, który jest dostępny zarówno w sklepie iOS, jak i Google Play. Jest bardzo prosty w użyciu, a użytkownicy muszą po prostu zeskanować otrzymany kod QR i potwierdzić e-mailem, który wyśle ​​Bittrex. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe jest dostępne za pośrednictwem aplikacji Google dostępnej w sklepie iOS lub Play. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe jest doskonałym dodatkiem do wzmocnienia bezpieczeństwa Bittrex. Po pobraniu aplikacji i zalogowaniu się do swojego profilu użytkownika, uwierzytelnianie dwuskładnikowe można łatwo aktywować i szybko.

Opłaty handlowe

W tej recenzji Bittrex dowiesz się, że Bittrex ma jedną z najlepszych struktur opłat transakcyjnych w porównaniu do większości giełd kryptowalut, ponieważ pobierają stałą opłatę w wysokości 0,25% od wszystkich transakcji, które obejmują pary handlowe.

Jedną z zalet pobierania stałej opłaty jest to, że jest ona łatwa do zrozumienia podczas handlu. Ma to jednak jedną wadę, ponieważ użytkownicy, którzy mają wysoki wolumen obrotu, nie skorzystaliby na zryczałtowanych opłatach transakcyjnych, ponieważ to oni są twórcami transakcji. W takich przypadkach model opłat „producent-taker” byłby faktycznie korzystny.

W związku z tym opłaty transakcyjne stosowane przez Bittrex stanowią zachętę tylko dla inwestorów, którzy chcą dodać więcej płynności do ksiąg zamówień przy ograniczonych zleceniach. W związku z tym można bezpiecznie założyć, że giełda nie wymaga nadwyżki płynności, ale Ty jako użytkownik nie uzyskasz żadnych korzyści związanych z opłatami, jeśli złożysz na giełdzie zlecenie o wyższym niż normalny wolumen obrotu..

Kaucja & Opłaty karencji

Ta recenzja Bittrex wyjaśnia również opłaty za wpłaty i wypłaty. Jeśli chcesz dodać środki, na Twoje konto Bittrex nie zostaną pobrane żadne opłaty depozytowe. Jednak Bittrex pobiera opłatę, gdy dokonujesz wypłat krypto z portfela Bittrex, co jest znane jako „opłata za kopanie”

Jedną z korzyści płynących z handlu z Bittrex jest to, że nie pobierają żadnych opłat za transakcje fiducjarne. Jedynymi opłatami, które byś ponosił, byłyby prawdopodobnie wszelkie opłaty, które Twoje banki pobiorą za przeniesienie walut fiducjarnych.

Pokrycie monet

Jak wspomniano wcześniej, jedną z największych zalet Bittrex w porównaniu z większością innych giełd jest liczba kryptowalut, którymi możesz handlować za pomocą swojego konta Bittrex. Są prawdopodobnie jedną z najlepszych giełd kryptowalut pod względem liczby i różnorodności obsługiwanych kryptowalut.

Jest to dodatkowo wspierane przez niedawną decyzję Bittrex o wprowadzeniu handlu fiducjarnego, ponieważ oznacza to, że możesz łatwo wykonywać pary handlowe i konwertować waluty fiducjarne na kryptowaluty.

Oprócz listy par handlowych i cen, Bittrex oferuje również cztery różne rodzaje rynków dla niektórych monet, takich jak Bitcoin, Ethereum, Tether, XRP, ZCash i Litecoin. Na przykład Bittrex oferuje rynek BTC, który ma ponad 200 monet, którymi możesz handlować.

Proces rejestracji

Ta recenzja Bittrex obejmuje również proces rejestracji. Aby rozpocząć handel na Bittrex, musisz najpierw utworzyć konto Bittrex i zarejestrować się na ich giełdzie. Po wyświetleniu formularza rejestracyjnego, będziesz musiał podać swój adres e-mail i hasło, zanim się zarejestrujesz.

Po wykonaniu tej czynności i pomyślnym utworzeniu konta Bittrex zostaniesz poproszony o potwierdzenie rejestracji, klikając łącze, które zostanie wysłane na Twój adres e-mail. Łącze przeniesie Cię następnie do strony, na której musisz podać pewne dane osobowe, w tym imię i nazwisko, wiek i adres. Ta część jest wymagana, ponieważ Bittrex jest regulowaną giełdą i muszą potwierdzić tożsamość użytkownika zgodnie z wymaganiami KYC, aby aktywować to konto.

KYC i weryfikacje.

W tej recenzji Bittrex zauważysz, że chociaż niektórzy użytkownicy, w tym Ty, mogą widzieć anonimowe konta, które świetnie nadają się do ochrony prywatności, międzynarodowe organy nadzoru finansowego faktycznie patrzą na nie z podejrzliwością i dużym sceptycyzmem, więc prawdopodobnie nie byłbyś w stanie założyć anonimowego konta z Bittrex lub Bittrex global, ponieważ oba podmioty próbują rozszerzyć się na cały świat, dlatego są zobowiązane do wyeliminowania wszystkich swoich anonimowych kont.

Oznacza to, że inwestorzy, którzy chcą handlować kryptowalutami na Bittrex, będą na nich zmuszeni obowiązkowe procedury KYC i AML, a nawet wtedy wymagany jest najbardziej podstawowy poziom weryfikacji, który ma zapewnić Bittrex pewną formę identyfikacji. przez rząd.

Ponadto Bittrex wykorzystuje weryfikację strony trzeciej o nazwie NetVerify. To, co robi ta strona trzecia, polega na tym, że poprosi Cię o przesłanie Twojego dokumentu tożsamości, a także dostarczy zdjęcie, aby potwierdzić, że to Ty. Bardzo ważnym aspektem przy wysyłaniu do nich zdjęcia jest upewnienie się, że podczas procesu weryfikacji nie wycinasz żadnych rogów.

Gdy dokumenty będą gotowe do procesu weryfikacji, możesz spodziewać się, że zostanie to zrobione w ciągu najbliższych kilku godzin, ponieważ NetVerify jest zautomatyzowany i nie wymaga udziału człowieka – przez większość czasu.

Wynika to z faktu, że w 2017 r. Proces weryfikacji faktycznie trwał kilka dni, co może być czasochłonne dla użytkowników. Dzieje się tak, ponieważ w tym czasie Bittrex faktycznie otrzymał mnóstwo nowych użytkowników rejestrujących się na ich giełdzie. Bittrex nie był w stanie poradzić sobie z napływem nowych kandydatów do tego stopnia, że ​​musieli zatrzymać nowych użytkowników na określony czas, aby zarejestrować się na giełdzie.

Jednak w 2020 roku, zarówno ze względu na mniejsze zapotrzebowanie na handel ze względu na to, ile pojawia się giełd kryptowalut, jak i Bittrex zwiększający liczbę obsługiwanych kandydatów, należy spodziewać się tylko około 2-3 godzinnego okresu na zakończenie procesu weryfikacji..

Konta firmowe

W tej części recenzji Bittrex. Jeśli jesteś inwestorem zinstytucjonalizowanym, który handluje kryptowalutami w imieniu firmy, możesz rozważyć złożenie wniosku o konto firmowe na koncie indywidualnym na Bittrex. Dzieje się tak, ponieważ konta firmowe mają stosunkowo mniej ograniczeń, tańsze opłaty i dostęp do lepszej obsługi klienta w porównaniu z kontami indywidualnymi. Ponadto konta firmowe również nie mają ograniczeń w zakresie wpłat, wypłat i zakupów kryptowalut.

Jednak rejestrując takie konto, Bittrex wymaga informacji związanych z firmą, takich jak weryfikacja adresu siedziby i umowa założycielska. Ponadto Bittrex wymaga również, aby każdy, kto posiada ponad 25% udziałów w firmie, przeszedł proces KYC dla „ważnych osób”, co łącznie może zająć do 7 dni roboczych.

Finansowanie / wypłata

Po przejściu wszystkich procesów weryfikacji i procedur identyfikacyjnych możesz uzyskać dostęp do swojego konta Bittrex i zacząć handlować! Najpierw musisz wybrać sposób, w jaki chcesz zasilić swoje konto, a najszybszym sposobem byłoby prawdopodobnie zasilenie go przez portfel na Bittrex.

Pierwszym krokiem do zrobienia, jeśli chcesz zasilić swoje konto za pomocą Bitcoin, będzie przejście do sekcji „portfel”, która jest dostępna na ich stronie internetowej. Witryna przejdzie następnie do przeglądu Twojego portfela, przedstawiającego saldo w kryptowalutach i kwotach walut fiducjarnych. Pojawią się zielone i czerwone strzałki, które są skrótem do wpłaty lub wypłaty odpowiednich kryptowalut.

Kliknięcie przycisku wpłaty spowoduje wyświetlenie opcji wygenerowania adresu wpłaty na Bittrex. Będziesz wtedy musiał wprowadzić ten adres depozytu, który jest adresem, na który możesz wysyłać środki zewnętrzne. Po zakończeniu tej części transakcja powinna zająć około 60 minut, ponieważ prędkość będzie zależeć od zapotrzebowania łańcucha blokowego.

Wypłata środków przeprowadzi Cię przez podobny proces na giełdzie kryptowalut Bittrex. Kliknięcie czerwonej strzałki przeniesie Cię do interfejsu, który pokaże Ci odpowiednie informacje, takie jak nazwa kryptowaluty, którą wycofujesz, opcję wprowadzenia wartości, którą wycofujesz, a także niewielką opłatę górniczą, za którą zostaniesz obciążony robi wypłatę.

Płatności fiat

Bittrex niedawno umożliwił handel fiat na giełdzie, więc oznacza to, że będziesz mógł dokonywać płatności lub wypłacać w USD EUR lub równowartości. Ta opcja jest dostępna tylko dla użytkowników, którzy uzyskują dostęp do Bittrex za pośrednictwem Bittrex Global lub jednego z 31 kwalifikujących się stanów w USA.

Jednak ważną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że handel fiat nie jest dostępny w momencie rozpoczęcia handlu na Bittrex, ponieważ ta funkcja musi być osobiście poproszona o dodanie do konta..

Aby to zrobić, musisz skontaktować się z obsługą klienta, a następnie wypełnić formularz, w którym Bittrex poprosi Cię o dodatkowe informacje, aby zweryfikować metody handlu fiat i potrzeby. Zarówno konta firmowe, jak i indywidualne będą musiały przejść ten sam proces.

Limit dla przelewów w handlu fiat

W przypadku kont osobistych Bittrex nakłada minimalną wartość depozytu w wysokości 1000 USD i minimalną wypłatę; kwota 50 $. Bittrex nie nakłada żadnych maksymalnych limitów na tego typu transakcje.

W przypadku kont firmowych zaletą jest to, że nie ma minimalnych limitów wpłat i wypłat nałożonych na ich transakcje. Istnieje jednak dodatkowy protokół bezpieczeństwa, zgodnie z którym, jeśli chcesz wypłacić środki o wartości ponad 10 milionów dolarów z Bittrex, musisz wysłać e-mail na adres [email protected], aby potwierdzić, że akceptujesz transakcję..

W obu przypadkach, po wypełnieniu formularza wniosku, Bittrex przekaże Ci informacje o swoim koncie bankowym.

Przegląd wymiany platformy handlowej Bittrex

Teraz, gdy wiesz już o formalnościach i opłatach, jakie Bittrex pobierze od Ciebie, przejdziemy do najważniejszego aspektu handlu na tej giełdzie, którym jest ich platforma handlowa, a także silnik dopasowujący.

Platforma została zaktualizowana kilka lat temu i stała się bardziej przyjaznym dla użytkownika interfejsem dla nowicjuszy. Wspomniany wyżej dopasowany silnik jest zbudowany na zamówienie zgodnie ze specyfikacjami Bittrex i jest w stanie obsłużyć duże ładunki, jednocześnie dopasowując transakcje w ciągu kilku sekund.

Jedno spojrzenie na nowy interfejs użytkownika Bittrex z pewnością zrobi na Tobie wrażenie, ponieważ zaprojektował układ tak, aby był bardzo łatwy do zrozumienia, a także przedstawił najważniejsze funkcje z przodu. Istnieje również opcja przeglądania różnych rynków za pomocą paska narzędzi umieszczonego po lewej stronie planszy.

Główny interfejs składa się z wykresu cen i wykresu głębokości u góry interfejsu, ale nie są one widoczne w tym samym czasie i będziesz musiał przełączać się między nimi, aby wyświetlić oba wykresy. Pod wykresami działów / cen znajduje się księga zamówień, a także formularz zamówienia, w którym można kupować i sprzedawać btc.

Aby przejrzeć historię swoich zamówień, a także wszelkie otwarte zlecenia, będziesz musiał przewinąć dalej w dół. Przycisk dostępu do twoich portfeli znajduje się w prawym górnym rogu platformy, a także innych rynków i ogólnych ustawień konta.

Jedną z przydatnych funkcji, które wielu użytkowników zauważa w Bittrex, jest funkcjonalność ich systemu wykresów, który składa się z wielu badań, narzędzi i wskaźników. Bittrex ma przewagę w tym aspekcie nad innymi giełdami, ponieważ samodzielnie opracował swoje systemy wykresów i nie korzysta z oprogramowania stron trzecich, takiego jak TradingView i podobne..

W związku z tym Bittrex z pewnością byłby atrakcyjną opcją do handlu dla tych z Was, którzy lubią analizę techniczną wspierającą wasz handel i nie chcą przechodzić na dostawców zewnętrznych..

Ich interfejs użytkownika umożliwia również przełączanie się między wykresami cen i wykresami płynności rynkowej i jest szczególnie przydatny dla traderów technicznych, ponieważ jesteś w stanie ocenić nastroje rynkowe na rynku. Opcja włączenia tego przełącznika jest dostępna w lewym górnym rogu sekcji wykresu rynkowego.

Oprócz wszystkich aktualizacji, Bittrex wprowadził również nowe aktualizacje w swoich silnikach handlowych i dopasowujących, co zwiększa prędkość transakcji giełdowych. Ogłosili, że po wykonaniu aktualizacji zamówienia mogą być wykonywane 20 razy szybciej niż oryginalna wersja.

Złożenie transakcji.

Za każdym razem, gdy umieszczasz transakcję na giełdzie, istnieje kilka rodzajów zleceń, które byłyby dość standardowe w przypadku większości środków wymiany kryptowalut i są zasadniczo podzielone na cztery różne typy.

Zlecenie z limitem – Jest to zlecenie domyślne podczas wykonywania zleceń kupna / sprzedaży na giełdzie i oznacza to, że domyślne zlecenie zostanie złożone na z góry określonym poziomie

Sgórny limit (warunkowy) – Ten rodzaj zamówienia pozwala na złożenie zamówienia na określone warunki, które muszą zostać spełnione, zanim zamówienie zostanie zrealizowane. Na przykład możesz określić zlecenie, które ma zostać złożone, jeśli cena jest powyżej lub poniżej określonego poziomu. Oznacza to, że jako kupujący będziesz w stanie skutecznie ustawić pozycję stop za każdym razem, gdy ustalisz ustaloną cenę dla zlecenia stop, które ma zostać złożone..

Ważne do odwołania – Jest to zlecenie z limitem, które jest typem domyślnym i oznacza to, że pozostanie aktywne, dopóki go nie anulujesz. W związku z tym będziesz mógł złożyć ten rozkaz na stałe przez dłuższy czas, aż do anulowania.

Natychmiast lub anuluj – Natychmiastowe lub anulowanie zamówienia jest przydatne, gdy chcesz, aby dokładne warunki zostały spełnione podczas składania zamówienia. Jeśli złożone zamówienie nie zostanie zrealizowane natychmiast, zostanie anulowane.

Chociaż istnieje pewien stopień kontroli nad rodzajem zleceń, które jesteś w stanie złożyć, są one mniej kompleksowe w porównaniu z innymi giełdami na rynku, jednak Bittrex stwierdził, że ulepszanie ich typów zamówień na ich przyszłej mapie drogowej.

Bittrex Apps

Chociaż sama witryna Bittrex jest zaawansowana i użyteczna, zapewnia ograniczone wsparcie w zakresie aplikacji mobilnych. W związku z tym stawia to Bittrex w niekorzystnej sytuacji w porównaniu z giełdami, które zapewniają obsługę aplikacji mobilnych.

Istnieje inny sposób uzyskania dostępu do Bittrex za pomocą aplikacji, które są dostępne zarówno w sklepie App, jak i Google Play. Te typy aplikacji wykorzystują klucz API Bittrex, który umożliwia handel na urządzeniu mobilnym.

Musisz jednak postępować z tą opcją ostrożnie, ponieważ nie wiesz, czy reklamowane aplikacje są rzeczywiście bezpieczne. Dzieje się tak, ponieważ wirtualnie zapewniasz aplikacjom dostęp do pisania interfejsu API, co oznacza, że ​​mogą ukraść twoje klucze API, a następnie przystąpią do uruchamiania schematów pompowania i zrzutów w Bittrex.

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest naprawdę ważnym aspektem, który rozważymy w tej recenzji Bittrex, ponieważ powolna i niereagująca obsługa klienta jest bardzo frustrująca i jest czymś, czego Ty jako handlowiec giełdowy mógł doświadczyć w pewnym momencie.

Z obsługą klienta w Bittrex można naprawdę skontaktować się tylko trzema głównymi metodami. Odbywa się to za pośrednictwem bezpośredniej wiadomości e-mail, funkcji czatu online 24/7 lub wysyłania i wysyłania zgłoszenia do pomocy technicznej.

Zauważysz, że nie podają żadnych numerów wsparcia telefonicznego, z którymi można się łatwo skontaktować bezpośrednio. To znowu stawia ich w niekorzystnej sytuacji w porównaniu z innymi platformami, takimi jak wymiana Coinbase i Bitstamp, które zapewniają numery telefonów do bezpośredniego kontaktu..

Istnieją inne nieoficjalne platformy, na których możesz uzyskać pomoc, to jest ich nieoficjalny subreddit, a także konto na Twitterze, na którym możesz tweetować, jeśli masz jakieś pilne pytania.

Wady Bittrex

Chociaż ogólnie Bittrex pobiera pewne konkurencyjne opłaty, jednocześnie zapewniając wyrafinowany interfejs użytkownika na swojej giełdzie i platformie, zauważyliśmy kilka rzeczy, które mogą wymagać pewnych ulepszeń.

Pierwszą rzeczą byłby proces, który należy przejść na giełdzie przed utworzeniem par handlowych z klasyfikacją fiat. Jest to świetny sposób dla inwestorów na rozpoczęcie inwestowania w kryptowaluty, ale proces ten jest dość długi i wymaga wykonania kilku kroków, zanim konto będzie można zweryfikować pod kątem handlu fiat. Bittrex powinien podjąć kroki w celu zmniejszenia obciążenia tego procesu i ułatwienia aktywacji handlu fiducjarnego na giełdzie.

Kolejną wadą jest to, że Bittrex w rzeczywistości nie obsługuje aplikacji mobilnych, ponieważ oznaczałoby to, że użytkownicy mogliby uzyskać dostęp do giełdy praktycznie w dowolnym miejscu i znacznie wygodniej. Dzieje się tak, ponieważ większość użytkowników najprawdopodobniej chciałaby mieć możliwość dostępu do kont Bittrex na ich zaawansowanej platformie, będąc z dala od biurka..

Bittrex ma kilka atrakcyjnych par handlowych i opłat, które są proste i konkurencyjne, jednak jedną wadą jest to, że giełda nie zachęca do zwiększania płynności, będąc animatorem rynku. Oznacza to, że inne giełdy mogą potencjalnie oferować niższe opłaty niż Bittrex, ilekroć ci handlowcy ułatwiają tego rodzaju płynność.

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, Bittrex jest prawdopodobnie jedną z najbardziej zaawansowanych platform na świecie i wykorzystuje najbardziej zaawansowane protokoły bezpieczeństwa, aby zapobiegać kradzieżom i włamaniom. Bittrex oferuje szeroką gamę opcji kryptograficznych, z których większość inwestorów będzie korzystać na ich zaawansowanej platformie wymiany.

W związku z tym, jeśli szukasz giełdy, która oferuje ponad 200+ kryptowalut i silne funkcje bezpieczeństwa, a także opcje handlu walutami fiducjarnymi, to Bittrex będzie dla Ciebie giełdą.

Często zadawane pytania (FAQ)

P: Czy obywatele USA mogą używać Bittrex??

Bittrex w USA jest dostępny tylko w 31 zatwierdzonych stanach

P: Czy Bittrex jest bezpieczny?

Tak, Bittrex jest bardzo bezpieczna i jest jedną z najbezpieczniejszych giełd na świecie

P: Czy mogę dokonać wypłaty z Bittrex na konto bankowe

Tak, Bittrex umożliwia dokonywanie wypłat z konta Bittrex na osobiste konto bankowe.