Przegląd Coinbase w 2021 r. – Wszystkie potrzebne informacje

Coinbase to wiodąca giełda kryptowalut z siedzibą w USA. W tej recenzji Coinbase omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o Coinbase w tej recenzji, aby podjąć decyzję, czy powinieneś korzystać z tej platformy do handlu kryptowalutami.

Szybkie zrozumienie na tle Coinbase

Coinbase to jedna z najstarszych giełd na świecie, założona w 2012 roku przez założycieli Briana Armstronga i Freda Ehrsama. Firma Coinbase z siedzibą w San Francisco w Kalifornii rozpoczęła od radykalnego pomysłu, że każdy powinien mieć możliwość łatwego i bezpiecznego dostępu do Bitcoin z dowolnego miejsca. Dlatego wszystko zaczęło się od oferowania usług brokerskich Bitcoin, jednocześnie rozszerzając swoją drogę do miejsca, w którym Coinbase jest dzisiaj..

Obecnie ponad 35 milionów zweryfikowanych użytkowników w ponad 100 krajach ufa Coinbase jako preferowanej giełdzie kryptowalut do przechowywania, kupowania i sprzedawania walut cyfrowych. Coinbase rozszerzył swoją dostępność waluty cyfrowej poza bitcoin na wiele innych, co omówiono w poniższej sekcji. Całkowita wartość aktywów na Coinbase jest warta ponad 25 miliardów dolarów, podczas gdy całkowity wolumen obrotu przekracza dziś 320 miliardów dolarów.

Coinbase to zdecydowanie bezpieczna i niezawodna platforma handlowa, ponieważ jest wspierana przez zaufanych inwestorów. Należą do nich Rabbit Capital, NYSE i Andreessen Horowitz.

Dostępne kryptowaluty

Na platformie Coinbase dostępna jest szeroka gama kryptowalut, z których możesz handlować. Obecnie dostępne kryptowaluty obejmują:

Bitcoin (BTC) Ethereum (ETH) Litecoin (LTC) Bitcoin Cash (BCH) XRP (XRP) Chainlink (LINK) Bitcoin Satoshi’s Vision (BSV) EOS (EOS) Tezos (XTZ) Dash (DASH) Ethereum Classic (ETC) USD Coin (USDC) Steller Lumens (XLM) Cosmos (ATOM) Algorand (ALGO) Maker (MKR) Celo (CGLD) Compound (COMP) Zcash (ZEC) Basic Attention Token (BAT) OMG Network (OMG) Dai (DAI) Band Protocol ( BAND) 0x (ZRX) Kyber Network (KNC) Augur (REP) Orchid (OXT)

Oprócz tego Coinbase planuje w przyszłości dodać jeszcze więcej kryptowalut.

Usługi oferowane przez Coinbase

Usługi maklerskie Coinbase

Główną usługą Coinbase jest pośrednictwo w kupnie i sprzedaży kryptowalut. Handel na tej platformie to bardzo łatwy proces, dzięki czemu jest odpowiedni dla początkujących. Możesz uzyskać do niego dostęp nie tylko przez Internet, ale także na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS. Należy jednak pamiętać, że Coinbase oferuje tylko usługi oparte na przeglądarce, a nie żadne oprogramowanie handlowe do pobrania. To samo dotyczy Coinbase Pro.

Coinbase oferuje interfejs użytkownika, który zapewnia dużą łatwość użytkowania. W związku z tym jest to świetne, przyjazne dla użytkownika miejsce do rozpoczęcia dla tych, którzy dopiero co zapoznali się z przestrzenią kryptowalut. Interfejs jest przejrzysty i prosty, co pozwala użytkownikom łatwo zorientować się, co się dzieje i jak działa. Pulpit nawigacyjny jest prosty i upraszcza narzędzia do monitorowania monet.

Chcielibyśmy, abyś wiedział, że w tej recenzji coinbase ma różnorodne funkcje, które sprawiają, że jest to jedno z najlepszych miejsc do rozpoczęcia handlu. Na przykład, podczas gdy wiele tradycyjnych giełd kryptowalut nie akceptuje fiducjarnych, Coinbase akceptuje szeroką gamę walut fiducjarnych w zamian za kryptowaluty, które oferują. Obecnie akceptowane waluty fiducjarne to USD, EUR i GBP.

Funkcja „Instant Exchange” oferowana przez Coinbase umożliwia klientom, którzy chcą wysłać pieniądze w Bitcoin, dokonywanie transakcji za pomocą ich waluty fiducjarnej. Jest to wydajne rozwiązanie, ponieważ klienci nie będą musieli przechodzić przez kłopoty z zakupem Bitcoina za pomocą swojego fiat, a następnie tylko go wysłać. Zamiast tego mogą to zrobić w jednej natychmiastowej akcji i zrobić to płynnie. Stąd nazwa „Instant Exchange”. Poza tym nie będzie żadnych dodatkowych opłat za korzystanie z tej usługi przez Coinbase!

Poza tym dla firm, które chcą zacząć akceptować cyfrową walutę, Coinbase jest jedną z polecanych platform ze względu na łatwość obsługi, jaką oferuje. Ogólnie rzecz biorąc, Coinbase to dobre miejsce na początek dla osób i firm, które zaczynają odkrywać świat kryptowalut. Jednak gdy już poczujesz się komfortowo z platformą, zaleca się przejście na bardziej profesjonalne usługi. Być może będziesz mógł wtedy sprawdzić Coinbase Pro.

Coinbase Pro

Podczas gdy Coinbase sprawia, że ​​doświadczenie handlowe jest bardzo łatwe dla początkujących, Coinbase Pro oferuje większe i bardziej niezawodne doświadczenie w zakresie wykresów i handlu, bardziej ukierunkowane na doświadczonych traderów. Nie możesz mieć pełnej recenzji Coinbase bez dołączenia wersji Pro w celach informacyjnych.

Dzięki Coinbase Pro użytkownicy mogą cieszyć się opcjami handlu z depozytem zabezpieczającym i bardziej zaawansowanymi możliwościami tworzenia wykresów. Poza tym, podczas gdy zwykły Coinbase umożliwia zlecenia rynkowe, Coinbase Pro umożliwia składanie zleceń rynkowych, zleceń limitowanych lub zleceń zatrzymania z niższymi prowizjami.

Ci, którzy używają Coinbase Pro, będą mogli korzystać z narzędzi, takich jak wykresy z wykładniczymi średnimi ruchomymi i tak krótkoterminowymi, jak jednominutowe wykresy świecowe i liniowe. Dwie obecnie dostępne nakładki i wskaźniki to EMA (12) i EMA (26).

Ogólnie rzecz biorąc, Coinbase Pro jest zalecanym wyborem dla osób zainteresowanych aktywnym handlem, aby cieszyć się większą liczbą funkcji i niższymi opłatami transakcyjnymi. Zwykła baza Coinbase jest bardziej odpowiednia dla początkujących, ponieważ jest bardzo łatwa w użyciu, jeśli chodzi o kupowanie, przechowywanie i przenoszenie kryptowalut.

Portfel Coinbase

Portfel mobilny Coinbase został uruchomiony w 2018 roku zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS. Ten od Coinbase jest znany jako jeden z najbezpieczniejszych dostępnych do przechowywania kryptowalut. Dzieje się tak dzięki wielu środkom bezpieczeństwa zastosowanym przez Coinbase, w tym uwierzytelnianiu dwuskładnikowemu, wielu podpisom i nie tylko. Portfel Coinbase ma również wyraźne dowody na to, że nigdy wcześniej nie został zhakowany ani naruszony.

Czysty jest interfejs i wygląd. Portfel Coinbase oferuje bardzo elegancki wygląd, dodając do jego prostoty. To sprawia, że ​​jest to portfel kryptowalutowy, który jest łatwy i przyjemny w użyciu.

Jednak, podobnie jak w przypadku każdego portfela kryptowalutowego, z pewnością będzie miejsce na ulepszenia. Jedną z rzeczy, na które może zwrócić uwagę Coinbase, jest zwiększenie liczby kryptowalut, które obsługują w portfelu. Dzieje się tak, ponieważ w obecnym momencie pisania portfel obsługuje niewielką liczbę 8 kryptowalut. Obejmuje to wszystkie tokeny ERC-20. Jeśli jesteś traderem, który lubi eksperymentować, może to ograniczyć twoje opcje. Jeśli jednak dopiero wypróbowujesz to lub jesteś tradycyjnym traderem, uważamy, że na razie wystarczy.

Aby zakończyć ten segment recenzji Coinbase, musimy porozmawiać o cenach. Cóż, portfel jest całkowicie darmowy! Korzystanie z portfela coinbase za darmo oznacza tutaj przechowywanie kryptowalut i przesyłanie ich bez żadnych opłat. Poza tym rejestracja jest również bezpłatna, więc nie ma opłaty za pobieranie i tym podobne. Jest jednak oczywiście pewien haczyk – obowiązują wymiany i dodatkowe opłaty za przelewy. Może to wahać się od 1,49% do 3,99%, co jest całkiem przyzwoite.

Bezpieczeństwo

Coinbase uważa, że ​​bezpieczeństwo jest jednym z powodów, dla których warto je wybrać, ponieważ są one jedną z najbardziej zaufanych platform kryptowalutowych. W tej części recenzji Coinbase sprawdzimy, czy tak jest naprawdę.

Bezpieczne przechowywanie

Cóż, chociaż nigdy nie będzie żadnej internetowej giełdy kryptowalut, która gwarantowałaby 100% bezpieczeństwa, możemy powiedzieć, że Coinbase jest jedną z bezpieczniejszych. Przechowywanie ponad 98% swoich zasobów w chłodni offline, zapewnia to, że Coinbase nie zostanie zhakowany, ponieważ hakerzy nie mogą uzyskać dostępu do chłodni offline. Przechowywanie w trybie offline zapewnia ważne zabezpieczenie przed kradzieżą lub utratą. Coinbase dystrybuuje bitcoiny użytkowników geograficznie w bezpiecznych skarbcach i skrytkach depozytowych na całym świecie.

Ponieważ ponad 98% środków klientów jest przechowywanych w trybie offline, oznacza to, że tylko około 1% pozostałych aktywów będzie znajdować się na ich bezpiecznych serwerach online. Jest to konieczne, aby zaspokoić potrzeby płynnościowe klientów. Jednak nie ma się czym martwić o ten 1%, ponieważ jest on mocno ubezpieczony.

Chronione ubezpieczeniem

Coinbase zapewnia, że ​​całkowite komercyjne ubezpieczenie karne aktywów na ich platformie jest większe niż całkowita wartość kryptowaluty utrzymywanej w magazynie online. Ich polisa ubezpieczeniowa chroni ich przed kradzieżą kryptowaluty w wyniku włamania, oszukańczego transferu, naruszenia bezpieczeństwa lub kradzieży pracowników.

Jednak obowiązkiem klientów jest tworzenie silnych haseł i utrzymywanie kontroli nad wszystkimi danymi logowania używanymi do uzyskiwania dostępu do Coinbase i Coinbase Pro. Wszelkie straty wynikające z nieautoryzowanego dostępu do Twojego konta nie będą niestety pokrywane przez Coinbase.

Najlepsze praktyki branżowe

Oprócz bezpiecznego przechowywania twoich monet i ochrony ubezpieczeniowej, Coinbase podejmuje również staranne środki, aby zapewnić, że stosowane są najlepsze praktyki branżowe, aby zapewnić, że Twój bitcoin jest tak bezpieczny, jak to tylko możliwe. Obejmuje to obsługę ruchu w witrynie całkowicie przez szyfrowany SSL (https) i przechowywanie portfeli Coinbase przy użyciu szyfrowania AES-256 w celu zapewnienia wysokiego bezpieczeństwa.

Organizacja

Jeśli chodzi o ich organizację, wszyscy pracownicy Coinbase są zobowiązani do przejścia kontroli kryminalnej w ramach procesu rekrutacji. Jest to środek zapobiegawczy, mający na celu zminimalizowanie ryzyka kradzieży pracowników. Poza tym wszyscy pracownicy Coinbase muszą szyfrować wszystkie dyski twarde, używać silnych haseł, a także zapewniać blokowanie ekranu. Oddzielne hasła i weryfikacja dwuetapowa są również używane dla każdego urządzenia i usługi.

Podanie

Coinbase podejmuje kroki w celu zapobiegania lukom w przydziale masowym. Przydział masowy to w zasadzie luka w zabezpieczeniach komputera, w wyniku której wzorzec aktywnego rekordu w aplikacji internetowej jest wykorzystywany do modyfikowania danych, do których użytkownicy nie powinni mieć dostępu. Coinbase zapobiega temu, umieszczając atrybuty na białej liście we wszystkich swoich modelach.

Coinbase zapobiega również atakom polegającym na fałszowaniu żądań między witrynami (CSRF). Jest to rodzaj złośliwego wykorzystania witryny internetowej, w którym nieautoryzowane polecenia lub żądania są wysyłane od użytkownika, któremu ufa aplikacja internetowa. Coinbase zapobiega temu, używając filtrów iniekcji SQL do przeprowadzania weryfikacji autentyczności żądań POST, DELETE i PUT.

Poświadczenie

Coinbase sprawdza poprzez tworzenie i resetowanie haseł, aby upewnić się, że hasła użytkowników są silne. Ma to na celu zapobieżenie nieautoryzowanemu dostępowi do ich kont. Nie martw się, ponieważ wszystkie hasła przechowywane w bazie danych Coinbase zostaną zaszyfrowane. Zasadniczo oznacza to, że zostanie przekształcony w zaszyfrowaną reprezentację samego siebie. Poza tym Coinbase ma biometryczne loginy odcisków palców i dwuetapową weryfikację, aby zwiększyć ich bezpieczeństwo.

Ogólnie rzecz biorąc, powiedzielibyśmy, że Coinbase rzeczywiście zapewnia solidne bezpieczeństwo w porównaniu z wieloma innymi wiodącymi giełdami. Jeśli chcesz bezpiecznie rozpocząć inwestowanie w cyfrową walutę, Coinbase to świetny wybór. To powiedziawszy, powinieneś również podjąć inicjatywę, aby dowiedzieć się o odpowiednim zabezpieczeniu i przechowywaniu kryptowalut.

Obsługa klienta

Chociaż Coinbase przeszedł długą drogę, obsługa klienta jest obszarem, w którym może faktycznie ulec poprawie. Coinbase ma naprawdę wiele do polubienia, ale niestety obsługa klienta jest naprawdę przeciętna. Możesz skontaktować się z zespołem wsparcia Coinbase, wysyłając wiadomość e-mail za pośrednictwem formularza umowy, dzwoniąc na infolinię lub kontaktując się z nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mogą jednak znacznie poprawić swój czas odpowiedzi.

W tej recenzji Coinbase bylibyśmy dość szczerzy co do tego, jak się czuliśmy – jest przyzwoity, nie świetny, ale może wystarczająco rozwiązać Twój problem w oczekiwanych ramach czasowych. Aby uzyskać bardziej podstawową pomoc dotyczącą problemów, z którymi możesz się spotkać, możesz przeszukać ją na ich stronie pomocy. Obejmuje to kwestie związane z zarządzaniem kontem, prywatnością i bezpieczeństwem oraz inne, do których masz dostęp tutaj.

Opłaty

W międzyczasie wylądowaliśmy w tej sekcji recenzji Coinbase. Pozwól nam przejrzeć system opłat Coinbase za Ciebie. Ogólnie system opłat jest dość złożony, a opłaty transakcyjne mogą być dość drogie w porównaniu z ich konkurentami, jeśli nie używasz Coinbase Pro.

Opłata za portfel Coinbase

Coinbase oferuje bezpłatnie zarówno portfel USD, jak i hostowany portfel kryptowalutowy. Masz rację, korzystanie z tych portfeli kryptograficznych jest całkowicie bezpłatne. Oznacza to, że Coinbase będzie przechowywać dla Ciebie Twoje pieniądze i kryptowalutę. Jeśli chcesz przenieść kryptowaluty z jednej bazy Coinbase do drugiej, nie będzie opłaty za transfer. Jednak Coinbase pobierze pewną opłatę na podstawie szacunkowych opłat za transakcje sieciowe, które zostaną ujawnione w momencie transakcji.

Opłata za transakcje kupna i sprzedaży

Użytkownicy będą obciążani zmiennymi spreadami za zakupy i transakcje. Według Coinbase opłaty za zakup kryptowalut i sprzedaż kryptowalut wynoszą około 0,50%. Można to jednak obniżyć lub zwiększyć w zależności od wahań rynkowych cen kryptowalut.

Opłata dla Coinbase

Należy zauważyć, że struktura opłat Coinbase ma dodatkową „opłatę Coinbase”. Jednak nie przejmuj się, ponieważ nie jest to powielanie opłat, a raczej jest to wyższa z (a) opłaty stałej lub (b) zmiennej opłaty zależnej od wartości zakupu, regionu zakupu i rodzaju płatności (karta debetowa lub kredytowa).

Stała opłata

Całkowita kwota transakcji  Stała opłata
≤ 10 USD 0,99 $
> 10 USD, ale ≤ 25 USD 1,25 USD
> 25 USD, ale ≤ 50 USD 1,99 $
> 50 USD, ale ≤ 200 USD 2,99 $

Opłata zmienna

Metody Płatności Opłata
Konto bankowe  1,49%
Portfel Coinbase (Stany Zjednoczone) 1,49%
Karta debetowa / kredytowa  3,99%
Konwersja kryptowalut 2,00%
Przelew ACH Darmo
Przelew 10 USD / 25 USD wychodzące 

Jak widać w powyższych tabelach, opłata ryczałtowa zależy od całkowitej kwoty transakcji kryptowalutowej, natomiast opłata zmienna zależy od wybranych przez Ciebie metod płatności.

Zwróć uwagę, że wymienione powyżej opłaty są zgodne z opłatami obowiązującymi w Stanach Zjednoczonych. Opłaty Coinbase będą w rzeczywistości różnić się w zależności od kraju i regionu, w którym się znajdujesz, ale w tym celu będziemy trzymać się Stanów Zjednoczonych.

Opłaty ryczałtowe i zmienne można lepiej zrozumieć na przykładzie. W prawdziwym przykładzie, jeśli jesteś nabywcą bitcoinów i chcesz kupić bitcoiny o wartości 100 USD, płacąc z konta bankowego, opłata zryczałtowana zostanie obliczona jako 2,99 USD. Jednak opłata zmienna wyniosłaby 1,49% całej transakcji, co daje 1,49 USD. W tym przypadku opłata ryczałtowa 2,99 USD jest większa niż opłata zmienna 1,49 USD. W związku z tym opłata Coinbase będzie wyższa z tych dwóch – opłata ryczałtowa. W związku z tym będziesz musiał zapłacić 2,99 USD. Jeśli jednak kupujący chce zapłacić kartą debetową, zmienna opłata byłaby wyższa z tych dwóch, a zatem będzie musiał zapłacić 3,99 USD..

Aby dowiedzieć się więcej na temat cen i opłat Coinbase, przejdź do oficjalnej strony internetowej i przeczytaj to.

Opłaty w Coinbase Pro

Opłaty za Coinbase Pro są mniej skomplikowane, a także tańsze. Opłaty są zgodne z systemem poziomów, jak pokazano poniżej.

Poziomy cenowe ($)  Opłata dla przyjmującego (%) Opłata za twórcę 
<10k 0,50 0,50
10-50 tys 0.35 0.35
50-100 tys 0,25 0,15
100k-1m 0,20 0.10
1-10m 0.18 0,08
10-50m 0,15 0,05
50-100m 0.10 0,00
100-300m 0,07 0,00
300-500m 0,06 0,00
500m-1b 0,05 0,00
1b+ 0,04 0,00

Jak zacząć z Coinbase

Doszliśmy do wniosku, że jest to jedna z najważniejszych części przeglądu bazy monet, ponieważ niektórzy mogą mieć trudności z założeniem konta Coinbase. Oto najważniejsze rzeczy, które należy wiedzieć.

Spełniać wymagania

Aby rozpocząć, upewnij się, że spełniasz wszystkie wymagania dotyczące Coinbase i przygotujesz się na nie. To zawiera:

  • Posiadanie co najmniej 18 lat (z dowodem)
  • Dowód tożsamości ze zdjęciem wydany przez rząd (karty paszportowe nie są akceptowane)
  • Smartfon lub komputer z połączeniem internetowym
  • Numer telefonu podłączony do smartfona (do odbierania wiadomości SMS z Coinbase)
  • Zaktualizowana najnowsza wersja przeglądarki internetowej lub najnowsza wersja aplikacji Coinbase i zaktualizowany system operacyjny telefonu

Jeśli spełniasz wymagania, możesz łatwo przejść do tworzenia konta Coinbase.

Utwórz konto

Rejestracja w Coinbase jest bardzo łatwa. Jeśli korzystasz z komputera, zaloguj się do https://www.coinbase.com natomiast jeśli korzystasz z urządzenia mobilnego, pobierz i otwórz aplikację Coinbase na swoim urządzeniu, aby rozpocząć. Pamiętaj, że nie zaleca się uzyskiwania dostępu do Coinbase przez przeglądarkę na urządzeniach mobilnych, ponieważ nie uzyskasz optymalnego doświadczenia.

Zacznij od kliknięcia „Rozpocznij”! Następnie. wystarczy, że wpiszesz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, a następnie utwórz silne hasło do swojego konta. Pamiętaj, aby przechowywać hasło w bezpiecznym miejscu, aby go nie zgubić. Coinbase zapyta również o Twój stan, na który musisz udowodnić.

Następnie, po przeczytaniu Polityki prywatności i Umowy użytkownika, możesz kliknąć „Utwórz konto”! Zostaniesz poproszony o zweryfikowanie adresu e-mail i podanie numeru telefonu. Coinbase wykorzysta podany później numer do wysyłania dwuetapowych kodów weryfikacyjnych.

Połącz swoją metodę płatności

Udostępnione metody płatności będą się różnić w zależności od kraju, w którym mieszkasz. Na potrzeby tego przeglądu Coinbase wyjaśnimy metody płatności dostępne w USA. Jak widać w poniższej tabeli, istnieje kilka typów, które możesz wybrać, aby połączyć się ze swoim kontem. Należy pamiętać, że Coinbase nie obsługuje już łączenia kart kredytowych, ale dostępne są inne opcje, jak pokazano poniżej.

Konto bankowe

Jeśli jest to Twoja preferowana metoda, po prostu odwiedź stronę dotyczącą metod płatności > Połącz nowe konto > Konto bankowe, a następnie wybierz „Kontynuuj”. Następnie będziesz mieć możliwość wyboru banku, z którym chcesz się połączyć, a następnie wprowadź dane logowania do swojego banku. To takie proste, a Twoje konto byłoby już natychmiast połączone i dostępne do użytku.

Karta debetowa

Podobnie jak w przypadku Twojej karty kredytowej, karty debetowe (zarówno Visa, jak i MasterCard) są akceptowane podczas korzystania z Coinbase. Aby dodać kartę, po prostu odwiedź stronę dotyczącą metod płatności > Połącz nowe konto > Karta debetowa następnie podaj informacje o swojej karcie.

Na Twoją kartę zostaną nałożone dwa niewielkie tymczasowe obciążenia w celu skonfigurowania, więc nie przejmuj się. Będziesz musiał przejść do wyciągu z bankowości internetowej swojej karty, aby znaleźć te dwie kwoty i wprowadzić je w Coinbase, aby zakończyć weryfikację i dodanie karty.

Przelew bankowy

Jeśli chcesz dokonać wpłaty za pomocą przelewu bankowego, wystarczy przejść do zakładki Portfolio > Portfel USD > Kaucja > Przelew bankowy, a następnie użyj wyświetlonych informacji, aby zainicjować przelew z konta bankowego w dolarach amerykańskich. To samo dotyczy procesu wypłaty, ale dotknij przycisku „Wypłać” zamiast „Wpłaty”. Zwykle środki przelewane pojawiają się na Twoim koncie w ciągu 2–3 dni roboczych.

Należy jednak pamiętać, że Coinbase będzie akceptować przewody tylko wtedy, gdy zostaną spełnione warunki, którymi są:

  • Nazwa na przelewie bankowym jest zgodna z oficjalną nazwą konta Coinbase
  • Przelew jest wysyłany z banku w USA
  • Możesz posiadać tylko jedno osobiste konto Coinbase

Zacznij kupować i sprzedawać

Kup

Aby kupić kryptowalutę, po prostu przejdź do strony „Kupuje” i wybierz kryptowalutę, którą chcesz kupić, i wprowadź kwotę. Następnie wybierz portfel, do którego chcesz wpłacić środki, i wybierz preferowaną metodę płatności. Po potwierdzeniu, że wszystko jest w porządku, po prostu kliknij „Kup” i gotowe, aby kupić kryptowalutę!

Sprzedać

Coinbase pozwala użytkownikom tylko na sprzedaż bezpośrednio do portfela fiducjarnego Coinbase. Jednak dobrą wiadomością jest to, że nie ma ograniczeń co do tego, ile kryptowalut możesz sprzedać lub „wypłacić” do swojego portfela. Aby sprzedać kryptowaluty, po prostu kliknij Handel > Sprzedać. Następnie wybierz krypto, które chcesz sprzedać, wybierz portfel USD i kliknij „Wypłać”.

Często zadawane pytania (FAQ)

Czy korzystanie z Coinbase jest bezpieczne?

Według licznych recenzji, które możesz znaleźć, wiesz, że coinbase to zdecydowanie giełda kryptowalut, z której można bezpiecznie korzystać. Aby móc działać w 30 stanach w samych Stanach Zjednoczonych, Coinbase posiada ponad 40 różnych licencji! Ma to na celu upewnienie się, że ich praktyki są zgodne z prawem, co daje nam klientom pewność, że Coinbase obchodzi się z naszymi pieniędzmi z dużą uczciwością. Jeśli interesują Cię ich licencje i zasady przed użyciem Coinbase, nie krępuj się Czytaj więcej na ich oficjalnej stronie internetowej.